Signal Haberleri

WhatsApp çöktü, tekrar gündeme geldi: İşte WhatsApp alternatifi en iyi mesajlaşma uygulamaları!

WhatsApp başta olmak üzere Facebook ve Instagram yaklaşık 6 saat boyunca erişim sıkıntısı yaşadı. Sorun gece geç saatlerde çözülse dahi kullanıcılar, WhatsApp alternatifi mesajlaşma uygulamalarını araştırmaya başladı. Peki WhatsApp alternatifi uygulamalar neler? İşte aralarında Telegram ve Signal'in de bulunduğu WhatsApp alternatifi uygulamalar!

Haber 05-10-21 10:11

Bip, Telegram, Signal uygulamaları nasıl indirilir? Bip, Telegram ve Signal nereden indirilir?

Whatsapp'ta 4 Ekim saat 18.30 itibarıyla görülen erişim sorunu nedeniyle milyonlarca kullanıcı Whatsapp yerine kullanabileceği uygulamaları araştırmaya koyuldu. Whatsapp'ta dünya çapında görülen erişim sorunu sürüyor. Whatsapp yerine Telegram, Bip veya Signal kullanılabilir. İşte detaylar...

Haber 05-10-21 00:34

WhatsApp'ın yeni gizlilik sözleşmesi rakiplerine yaradı

WhatsApp, yeni gizlilik sözleşmesi kararı ile 2021 yılının ilk aylarına damgasını vurdu. Son verilere göre WhatsApp'ın kararı, WhatsApp alternatifi mesajlaşma uygulamalarından Telegram ve Signal'in yüzünü güldürdü.

Haber 17-05-21 14:09

Signal kripto para göndermeyi test ediyor!

WhatsApp rakibi mesajlaşma uygulaması Signal, kripto para dönemini başlatmak için ilk adımını attı. Signal'in duyurusuna göre, platform kullanıcıların birbirlerine kripto para göndermesine izin verecek yeni bir ödeme yöntemini test ediyor.

Haber 07-04-21 16:38

Signal

Signal Hakkındaki Haberler Mynet'te. Signal Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Güvenlik araştırmacısı: Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, Signal kullanıyor!

Güvenlik araştırmacılarına göre, Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'in telefon numarası, 533 milyon Facebook kullanıcısının sızdırılan verileri arasında yer aldı. Başka bir güvenlik araştırmacısı ise Zuckerberg'in sahibi olduğu WhatsApp'ın en büyük rakiplerinden biri olan Signal uygulamasını kullandığını bildirdi.

Haber 06-04-21 15:36

Signal yasaklandı mı? Signal neden yasaklanıyor?

WhatsApp'ın kullanımı konusunda şaibeler yaşanırken gündeme gelen ABD merkezli şifreli mesajlaşma uygulaması Signal'in Çin'de kullanımı yasaklandı. Elon Musk tarafından önerilen Signal'in de yasaklanması ile Çin'de ABD merkezli sosyal medya uygulaması kalmamış oldu.

Haber 17-03-21 09:26

Tartışmaların gölgesinde: İşte yeni yılın öne çıkan sosyal ağ uygulamaları!

Veri güvenliği, paylaşım kısıtlamaları gibi konularla sıkça gündeme gelen sosyal ağ uygulamaları, tartışmaların gölgesinde milyarlarca kullanıcıya hizmet vermeyi sürdürüyor.

Haber 12-02-21 13:50

Signal WhatsApp'laşıyor: WhatsApp'ın bazı özellikleri Signal'e geliyor!

Mesajlaşma uygulaması Signal, WhatsApp'ın bazı özelliklerini bünyesine eklemeye hazırlanıyor. Aktarılan bilgilere göre, Elon Musk'ın da tavsiye ettiği Signal uygulaması, gizlilik sözleşmesi ile sık sık gündeme gelen WhatsApp'ın kritik özelliklerini kendi kullanıcılarına sunacak.

Haber 26-01-21 10:45

WhatsApp gizlilik sözleşmesindeki değişiklik duyurusundan sonra milyonlarca kullanıcısını kaybetti

WhatsApp, veri paylaşımıyla ilgili gizlilik sözleşmesinde değişikliğe gideceğini duyurduktan sonra milyonlarca kullanıcısını Signal ve Telegam'a kaptırdı.

Haber 25-01-21 05:37

Whatsapp Çin’de kaybetti!

WhatsApp gizlilik politikalarıyla ilgili endişeler milyonlarca kullanıcıyı Signal ve Telegram’a yönlendirdi. Şifrelenmiş iki uygulama da WeChat’in uzun süredir hakim olduğu ve hükümetin çevrimiçi iletişimde sıkı bir kontrolü olduğu Çin’de de ilgi görüyor.

Haber 20-01-21 10:08

Çalışanların uygulamalardaki yazışmaları işten çıkarılma sebebi mi? Çalışanın bilgisayarını izleyen işveren haklı mı?

Koronavirüs nedeniyle dönem dönem evden çalışanların şirket içi iletişimi kurmak için kullandığı uygulamalar çalışanları tedirgin ediyor. Binlerce kişi evden çalışırken kullandıkları; Slack, Skype, WhatsApp, Telegram, Signal, Google Meet, Microsoft Teams gibi uygulamalardaki yazışmaların işten çıkarılma nedeni olup olmayacağını araştırıyor. Peki iş arkadaşı ile yazışmalar işten çıkarılma gerekçesi olarak gösterilebilir mi? Çalışanın bilgisayarı izlenebilir mi?

Finans 19-01-21 12:26