Slack Haberleri

Teknoloji şirketleri tek tek duyurmaya başladılar! 40 saatlik ofis hayatı artık geçmişte kaldı

Koronavirüs döneminde uzaktan ve evden çalışma hayatına başlayan birçok şirket, yeni çıkan varyantlardan sonra ofise dönüşleri ertelemeye başladı. Öte yandan teknoloji şirketlerinde çalışanların birçoğunun, uzaktan çalıştıkları için mesai saati 40 saat olmaktan çıktı. Dropbox’ın kurucusu Drew Houston fabrika çalışma biçimini esas alan 40 saatlik çalışma haftasının artık geride kalacağını söylüyor. Teknoloji dünyasının önde gelen yöneticileri iş hayatının geleceğine ilişkin öngörülerini anlattı.

Finans 29-09-21 09:52

Apple'ın çocuk koruma özellikleri çalışanları endişelendirdi

Apple çocuk istismarı görüntülerini tespit edebilmek için iCloud'taki fotoğrafları tarayacağını duyurdu. Apple çalışanları ise Apple'ın bu hamlesine tepki gösterdi. Çalışanlar, Apple'ın sektör lideri olarak görüldüğü söylenen gizlilik itibarına zarar vermesinden endişe duruyor.

Haber 13-08-21 12:22

Slack, resmen Salesforce'un bünyesine katıldı

Amerikan bulut tabanlı yazılım şirketi Salesforce, iş dünyasında sevilen bulut tabanlı mesajlaşma uygulaması Slack'in 27.7 milyar dolarlık satın alma sürecinin tamamlandığını duyurdu.

Haber 22-07-21 14:16

Slack Connect özelliğini kullanıma sundu

Pandemi yatıştıktan sonra bile en azından bir süre evden çalışmaya devam etme şansımız yüksek. Slack uygulaması da bu yeni yaşam tarzını kolaylaştırmak istiyor.

Haber 26-03-21 10:15

Slack

Slack Hakkındaki Haberler Mynet'te. Slack Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Slack Android kullanıcılarına e-posta gönderdi

Şirketler arasında ve şirket içerisinde önemli bir iletişim aracı olan Slack büyük bir hata ile gündeme geldi. Şirket hatadan dolayı Android kullanıcılarına e-posta yolladı.

Haber 10-02-21 10:15

Çalışanların uygulamalardaki yazışmaları işten çıkarılma sebebi mi? Çalışanın bilgisayarını izleyen işveren haklı mı?

Koronavirüs nedeniyle dönem dönem evden çalışanların şirket içi iletişimi kurmak için kullandığı uygulamalar çalışanları tedirgin ediyor. Binlerce kişi evden çalışırken kullandıkları; Slack, Skype, WhatsApp, Telegram, Signal, Google Meet, Microsoft Teams gibi uygulamalardaki yazışmaların işten çıkarılma nedeni olup olmayacağını araştırıyor. Peki iş arkadaşı ile yazışmalar işten çıkarılma gerekçesi olarak gösterilebilir mi? Çalışanın bilgisayarı izlenebilir mi?

Finans 19-01-21 12:26