Şok Haftanın Fırsatları Haberleri

ŞOK'a Crocs terlik geliyor! 12 Haziran 2024 ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK Haftanın Fırsatları'nı merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu'nun 12 Haziran 2024 Çarşamba tarihli yeni sayısı yine dopdolu! ŞOK Çarşamba Fırsatları içinde en çok dikkat çeken Crocs terlik modelleri oldu. 999 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Crocslar ve daha pek çok ürünü görmek için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Haber

ŞOK'a Dyson Dikey Süpürge geliyor! 5 Haziran 2024 tarihli ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK Akteül Ürünler Kataloğu'nun 5 Haziran 2024 Çarşamba tarihli yeni sayısı yayınlandı. ŞOK Haftanın Fırsatları broşüründe en çok dikkat çeken ürün tabii ki Dyson şarjlı dikey süpürgeler oldu. ŞOK Çarşamba Fırsatları'nı ve bu haftanın ürünlerini merak ediyorsanız, detaylar içeriğimizde...

Haber

ŞOK'a Philips kişisel bakım cihazları geliyor! 29 Mayıs 2024 tarihli ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK Akteül Ürünler Kataloğu'nun 29 Mayıs tarihli yeni sayısı yayınlandı. ŞOK'ta bu hafta klimadan dikey süpürgeye, yapı market ürünlerinden güneş kremlerine pek çok ürün uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. ŞOK Çarşamba Fırsatları'nı merak ediyorsanız, detaylar için içeriğimize bakmadan geçmeyin.

Haber

ŞOK'a LG klima geliyor! 22 Mayıs 2024 tarihli ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK Çarşamba Fırsatları'nı heyecanla bekleyen buraya! ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu'nun 22 Mayıs 2024 Çarşamba tarihli yeni sayısı yayınlandı. ŞOK'ta bu hafta neler var diye merak edenler için ŞOK Haftanın Fırsatları'nı sizin için içeriğimizde bir araya getirdik. Gelin, keşfedelim.

Haber

Şok Haftanın Fırsatları

Şok Haftanın Fırsatları Hakkındaki Haberler Mynet'te. Şok Haftanın Fırsatları Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

ŞOK'a kamp ekipmanları geliyor! 15 Mayıs 2024 tarihli ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK Haftanın Fırsatları alışveriş severlerle buluştu. ŞOK'ta bu hafta neler var diye merak edenler için ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu'nun 15 Mayıs 2024 tarihli sayısını sizin için içeriğimizde bir araya getirdik. İşte detaylar!

Haber

ŞOK'a Lancome, Calvin Klein, Hugo Boss parfümler geliyor! 8 Mayıs 2024 tarihli ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK Çarşamba Aktüel Ürünler Kataloğu alışveriş severlerle buluştu. 8 Mayıs 2024 tarihinden itibaren geçerli ŞOK Aktüel Kataloğu'nda yine her ihtiyaca uygun ürünler indirimli fiyatlarıyla dikkat çekiyor. ŞOK'ta bu hafta neler var, gelin birlikte keşfedelim.

Haber

ŞOK'a kahve makinesi çeşitleri geliyor! 24 Nisan 2024 tarihli ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu

Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden ŞOK'ta bu hafta yok yok! ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu'nu merak ediyorsanız, avantajlı fiyatlarla öne çıkan ürünleri görmek için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz. 24 - 30 Nisan 2024 ŞOK Aktüel listelerinde hangi indirimler var, işte detaylar!

Haber

ŞOK'a çamaşır kurutma makinesi geliyor! 17 - 23 Nisan 2024 Şok Haftanın İndirimleri

ŞOK'un 17 - 23 Nisan tarihleri arasında geçerli Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. Gıdadan hijyen ve temizlik ürünlerine, beyaz eşyadan bebek ve çocuk ürünlerine pek çok kategoride alışveriş severlerin ihtiyaçlarına uygun ürünlerin yer aldığı ŞOK'ta bu hafta neler var diye merak ediyorsanız, detaylar içeriğimizde...

Haber

ŞOK'a kamp sandalyesi geliyor! İşte 10 Nisan 2024 tarihli ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu

Havalar ısındı, yaz kapıda olduğunu iyiden iyiye belli etmeye başladı. Sıcak havalar, bayram tatili derken piknik ve kamp malzemelerine rağbet de arttı! Güzel haber, ŞOK'a bu hafta kamp ve piknik malzemeleri geliyor, hem de çok uygun fiyatlarla... İşte ŞOK'un 10 Nisan 2024 tarihli Aktüel Ürünler Kataloğu!

Haber

ŞOK'a dikey süpürge ve mop seti geliyor! 3 Nisan 2024 tarihli ŞOK aktüel kataloğu

ŞOK markette bu hafta yok yok! Türkiye'nin en büyük perakende market zincirleri arasında yer alan ŞOK'un 3 Nisan 2024 tarihli aktüel kataloğu yayınlandı. 9 Nisan'a kadar geçerli olan ürünlerdeki indirimleri merak ediyorsanız ŞOK Aktüel listelerini içeriğimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar!

Haber

ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU 7-13 ARALIK 2022! ŞOK markette bu hafta neler var?

ŞOK market aktüel ürünler kataloğunun yayımlanması ile birlikte 7-13 Aralık'ta raflarda yerini alacak indirimli ürünler belli oldu. Her hafta yenilenen aktüel ürünler yoğun ilgi görüyor. ŞOK'ta bu hafta; Altus Al 445 NIX 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi 6399 TL'den, Finlux 65L Termosifon 2799 TL'den, Goldmaster Arena Elektrikli Süpürge 1799 TL'den ve Awox Demplus Çay Makinesi 349 TL'den satışa sunulacak. İşte 7-13 Aralık 2022 ŞOK aktüel ürünler kataloğu...

Finans