Söz Haberleri

Söz törenleri kalabalık olduğu için gelin ve damat isteme anını göremedi! “Beni verdiler farkında mısın?”

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte süğün sezonu tam gaz devam ederken sosyal medyada da gelin ve damatların ilginç hallerini gösteren paylaşımlar viral oluyor. Seda Sevler isimli bir sosyal medya kullanıcısı kalabalık davetli sayısı yüzünden isteme anını kaçırdığını söylediği paylaşımıyla viral olmayı başardı.

Trend 08-08-2023 15:19

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 2023! 'Hayırlı kandiller' sözleri ile hadisli, dualı ve resimli Berat Kandili mesajları İNDİR!

Berat Kandili mesajları; WhtasApp, Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden resimli, hadisli, dualı ya da ayetli 'Kandiliniz mübarek olsun' sözleri paylaşmak isteyen vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Bugün birçok kişi sevdiklerine resimli Berat Kandili mesajları gönderecek. Biz de bugüne özel, en anlamlı sözleri sizler için derledik. İşte yeni, anlamlı, hadisli, dualı Berat Kandili mesajları ve sözleri...

Haber 06-03-2023 23:38

Nişan töreninde talihsiz anlar! Gelin ve damadın üzerine dekor düştü... Davetliler yardımına koştu

Sosyal medyadan paylaşılan bir nişan törenine ait görüntüler kısa sürede gündem olmayı başardı. İsmi açıklanmayan gelin ve damat isteme töreni sırasında talihsiz anlar yaşadı. Nişan töreni için hazırlanan platform gelin ve damadın kafasına düştü davetliler yardıma koştu.

Trend 18-11-2022 14:47

Söz dizisinin Bahar'ı Aybüke Pusat'tan İtalya'dan pozlar!

Aybüke Pusat, Söz dizisinde Bahar rolünü canlandırdı. Son zamanlarda aldığı rollerle ekranların tanınan simalarından biri olan Pusat, sosyal medyada paylaştığı renkli kareleriyle adından söz ettirdi.

Magazin 23-08-2022 22:45

Söz

Söz Hakkındaki Haberler Mynet'te. Söz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Söz dizisinin Bahar'ı Aybüke Pusat bikinisiyle güneşlenirken poz verdi! Bu ne güzellik

Aybüke Pusat, Söz dizisinde canlandırdığı Bahar rolü ile beğeni topladı. Oyuncu kimliğiyle tanınan Aybüke Pusat, son zamanlarda sosyal medya pozlarıyla dikkat çekmeye başladı.

Magazin 05-08-2022 19:42