Suat Suna Haberleri

Suat Suna kimdir? Armağan Çağlayan'ın konuğu Suat Suna nereli ve kaç yaşında, kaç kez evlendi?

Suat Suna, Armağan Çağlayan'ın sorularını yanıtladı ve hayat hikayesini anlattı. 'Aramızda Uçurumlar', 'O Lelli', 'Yalan Değil', 'Bir Ben Yapamam Sensiz' gibi seslendirdiği şarkılarla bir döneme damga vuran ünlü şarkıcının biyografisi vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Birçok kişi internette ünlü şarkıcı hakkında araştırma yapmaya başladı. Peki, Suat Suna kimdir? Armağan Çağlayan'ın konuğu Suat Suna nereli ve kaç yaşında, kaç kez evlendi?

Magazin 27-09-22 14:40

Suat Suna kızıyla pozunu paylaştı

Uzun süredir gözlerden uzak bir hayat süren Suat Suna, yedi yaşındaki kızı Neva ile objektif karşısına geçti. 46 yaşındaki ünlü şarkıcının paylaşımı, kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Magazin 14-11-21 11:53

Suat Suna’dan 14 Şubat sürprizi

Aşk Şarkılarının vazgeçilmez sesi Suat Suna; bu yıl koronavirus gölgesinde geçecek 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel online konser etkinliği ile sevenleriyle buluşuyor.

Magazin 06-02-21 17:37

Uluslararası Bursa Festivali

BKSTV tarafından bu yıl 58'incisi düzenlenen festivalde İskender Paydaş, Suat Suna, Özgün ve Gülçin Ergül aynı sahneyi paylaştı

Yurthaber 03-07-19 01:36

Suat Suna

Suat Suna Hakkındaki Haberler Mynet'te. Suat Suna Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Uluslararası Bursa Festivali

BKSTV tarafından bu yıl 58'incisi düzenlenen festivalde İskender Paydaş, Suat Suna, Özgün ve Gülçin Ergül aynı sahneyi paylaştı

Haber 03-07-19 01:36

Orhan Gencebay, MESAM yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti

Sanatçı Orhan Gencebay: - "Arif Sağ, yarım asırdan fazladır dostumdu. Fakat bu dostluk artık maalesef bitmiştir. Son zamanlarda, basına verdiği demeçlerde şahsıma hakaret eden, son derece saygısız ve gerçek dışı, saçma sapan, art niyetle verdiği bilgilerden dolayı bu dostluğu kendisi bitirmiştir" - "Bütün yönetim kurulu üyelerinin ve personelin tanık olduğu bu olaylar nedeniyle, yönetim kurulu üyelerinin özgür iradeleri her zaman tehdit altındadır" - "Şerefim ve onurumla yaşadım bu zamana kadar. Böyle de öleceğim inşallah. Etnik, mezhep gibi şeylerin konu edilmesi utanç verici, çok gönül kırıcı. Benim siyasetle de işim yok. Siyaseti siyasiler yapsın"

Haber 07-02-18 15:20

Kanser Korksun Kadından

Pembe İzler Derneği’nin “Kanser Korksun Kadından” sloganı ile Acıbadem Hastanesi’inde düzenlediği etkinliğe eşi Kayahan’ı kanserden kaybeden İpek Açar ve Suat Suna katıldı.

Haber 27-10-15 09:56