Şükriye Tutkun Haberleri Ve Son Dakika Şükriye Tutkun Haberleri

Şükriye Tutkun Haberleri Ve Son Dakika Şükriye Tutkun Haberleri

Türk sanat müziğinin kadife sesli sanatçılarından olan Şükriye tutkun 19 Eylül 1965 yılında Kocaeli’nde doğmuştur.

Sanatçı aslen Orduludur. Kadife sesi ve halk müziğine olan yeteneği küçük yaşlardayken fark edilmiştir. İlk öğretim ve liseyi bitirdikten sonra Eskişehir Anadolu üniversitesi iktisat bölümünü kazanan sanatçı üniversite yaşamı boyunca tiyatrolara katılmıştır. İktisat bölümünü bırakmaya karar veren ünlü türkücü bir yıl İstanbul devlet konservatuarında eğitim aldıktan sonra profesyonel olarak müzik camiasına giriş yapmıştır. Zülfi livan eli ile düet yaparak onunla birlikte konserler vermiştir. Altın plaket ödülünü almaya hak kazanan sanatçı 1999 Belçika’da konserler vermeye başlamıştır. EMI’nin Belçika’da Şükrüye tutkunun albümünü yayınlamasıyla sanatçı Belçikalılar tarafından oldukça büyük beğeni kazanmıştr.

Şükriye Tutkun Haberleri

Bir döneme damga vuran ünlü türkücü Şükriye Tutkun son haliyle hayrete düşürdü! Şimdilerde 57 yaşında...

Şarkılarıyla bir döneme damga vuran Türk Halk Müziği sanatçısı Şükriye Tutkun, son haliyle dikkat çekti. Şimdilerde 57 yaşında olan ünlü türkücüye yorum yağdı.

Magazin 28-11-22 14:52

Şükriye Tutkun kimdir, kaç yaşında, nereli? Cumhurbaşkanı Erdoğan için “Keşke babam olsa” demişti...

Şükriye Tutkun kimdir, kaç yaşında, nereli? Cumhurbaşkanı Erdoğan için söylediği sözlerin ardından sosyal medyanın gündemine oturan Şükriye Tutkun kim? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği iftar davetine katılan sanatçı Şükriye Tutkun sosyal medya paylaşımının ardından gündem olmuştu.

Haber 18-04-22 15:02

Şükriye Tutkun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı paylaştı! Keşke babam olsa...

Ünlü isimlerin katıldığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iftar yemeği gündemde. Şükriye Tutkun iftardan bir paylaşım yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Keşke babam olsa boşuna dememişim. Büyük insan" yorumunda bulundu.

Magazin 18-04-22 07:35

Beren Saat'in başörtüsü sözlerini Şükriye Tutkun yerden yere vurdu! Toplumun ahlakını bozan yerli Dallas’ın Bihter'i...

Beren Saat'in 'EKO İklim Ekonomi ve İklim Değişikliği Zirvesi ve Fuarı'nda yaptığı konuşmaya Halk Müziği Sanatçısı Şükriye Tutkun tepki gösterdi. Tutkun, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Beren Saat hakkında, "Toplumun ahlakını bozan yerli Dallas’ın Bihter'i...." ifadelerini kullandı.

Magazin 01-04-22 12:07

Şükriye Tutkun

Şükriye Tutkun Hakkındaki Haberler Mynet'te. Şükriye Tutkun Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Şükriye Tutkun: Bana yandaş diyorlar...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yaptığı paylaşımlar nedeniyle sosyal medyada tepki gören sanatçı Şükriye Tutkun, 24 TV'de yayınlanan Arafta Sorular programına konuk oldu. Tutkun Erdoğan'ı desteklediği için 'yandaş' olarak eleştirilere maruz kaldığını da söyledi.

Magazin 09-02-21 13:39

Şükriye Tutkun'dan Boğaziçi tepkisi! 'Ölene kadar devletimin yanındayım'

Boğaziçi Üniversitesi'nde yaşananlara tepki gösteren Şükriye Tutkun eylemlere isyan etti ve "Gücüm yetene kadar devletimin yanındayım" dedi.

Magazin 02-02-21 15:19

Şükriye Tutkun: Annemin suyuna ilaç atmışlar! Yanına adam koyup fotoğrafını çekmişler

90'lı yıllara damga vuran Türk Halk Müziği sanatçısı Şükriye Tutkun, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 53 yaşındaki şarkıcı, hakkında merak edilenleri canlı yayında anlatırken, ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı.

Magazin 19-04-19 14:58

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde koruyucu aile yemeği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla koruyucu aileler ve devlet koruması altında büyüyen çocuklar için verdiği yemekte, sanatçılar Şükriye Tutkun ve Nil Karaibrahimgil de mesajlarını paylaştı - Nil Karaibrahimgil: - "Çocuk sormuş, 'Anne ben senin karnından mı doğdum? O da 'Sen benim yüreğimden doğdun' demiş. Herhalde bundan daha güzel, yüreğinden doğurduğu çocuğu evine kabul etmekten; ona kalbini, yüreğini, yuvasını açmaktan daha büyük bir şey olamaz" - Şükriye Tutkun: - "Güzel şeyler olmaya devam ediyor, olacak da. Hepinizi kutluyorum, koruyucu aile olan, düşünen arkadaşlarımı"

Haber 07-03-19 23:48