Sultan San Haberleri

Hasan Can Kaya, Sultan San'ı aldattı mı? Gündem olan iddia

Exxen'deki programıyla sevilen Hasan Can Kaya özel hayatıyla da merak konusu oluyor. Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San'ı aldattığı iddiası gündeme geldi.

Magazin 08-10-21 14:00

Hasan Can Kaya'nın işleri açıldı! Yeni proje haberi

Exxen'deki Konuşanlar adlı stand-up şovuyla Türkiye'nin sevgilisi olan Hasan Can Kaya, evlilik iddialarıyla ilgili sorulan soruları yanıtladı. Kaya ayrıca yeni proje haberi de verdi.

Magazin 22-09-21 16:42

Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San ile ilgili detay ortaya çıktı

Sahnedeki stand-up performansı ile adından söz ettiren Hasan Can Kaya'nın özel hayatıyla ilgili şaşırtan gerçek ortaya çıktı. Kaya, önceki akşam sevgilisi Sultan San ile "Golden Wings Ödül Töreni"ne katıldı. Sultan San hakkında bilinmeyen gerçek ortaya çıktı.

Magazin 25-06-21 09:08

Sultan San kimdir? Sultan San kaç yaşında ve nereli? Hasan Can Kaya'nın sevgilisi hakkında şaşırtan gerçek!

Hasan Can Kaya, birçok gösteride stand-up yaparak tanınmaya başladı. Ancak asıl bilinirliği Youtube üzerinden her hafta yayınladığı “Konuşanlar” adlı gösterisi ile oldu. "Konuşanlar” programı ile adından sıkça söz ettiren Hasan Can Kaya’nın bir ilişkisi olduğu biliniyordu. Programlarında sıkça söz ettiği sevgilisi Sultan San hakkında ise şaşırtan gerçek ortaya çıktı. Peki Sultan San kimdir?

Magazin 05-05-21 10:31

Sultan San

Sultan San Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Sultan San Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San hakkında şaşırtan gerçek!

Sahnedeki stand-up performansı ile adından söz ettiren Hasan Can Kaya'nın özel hayatıyla ilgili şaşırtan gerçek ortaya çıktı. Sultan San ile aşk yaşayan Hasan Can Kaya'nın sevgilisinden 6 yaş küçük olduğu ortaya çıktı.

Magazin 05-05-21 09:51

Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin fragmanı yayınlandı | Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Senaryosu Hasan Can Kaya'ya ait olan Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin fragmanı yayınlandı Exxen platformunda izleyenlerin karşısında çıkacak olan Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncuları ve konusu ise merak konusu oldu. YouTube'da yayınladığı Konuşanlar programı ile popüler hale gelen Hasan Can Kaya şimdilerde ir Yeraltı Sit-Com'u dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkacak. İşte, ayrıntılar...

Magazin 24-03-21 23:16

Hasan Can Kaya'nın dizisi 'Bir Yeraltı Sit-Com'u'nun tanıtımı yayınlandı

‘’Konuşanlar’’ adlı orijinal talk show konsepti ile dikkat çeken senarist/komedyen Hasan Can Kaya'nın yeni dizisi "Bir Yeraltı Sit-Com'u’’nun tanıtımı yayınlandı.

Magazin 24-03-21 15:53

Hasan Can Kaya'nın Bir Yeraltı Sit-com’u dizisinden ilk fragman paylaşıldı! İşte Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu

Konuşanlar ile ünlenen Hasan Can Kaya'nın Exxen için hazırladığı Bir Yeraltı Sit-Com'u isimli dizinin çekimleri sürüyor. Hasan Can Kaya'nın dizisinden ilk fragman da yayınlandı. Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Magazin 17-02-21 21:58

Youtube'la ünlü oldu: Hasan Can Kaya kimdir, nereli? Konuşanlar'ın sunucusu Hasan Can Kaya kaç yaşında?

Pandemi döneminde Youtube'dan yaptığı "Konuşanlar" programı ile adını milyonlara duyuran Hasan Can Kaya Exxen'e geçtikten sonra reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Kısa sürede tüm Türkiye'de tanınan ve adını duyuran Hasan Can Kaya'nın hayatı merak konusu oldu. Güngören'de büyüdüğünü her konuşmasında dile getiren Hasan Can Kaya'nın biyografisi haberimizde.

Magazin 17-02-21 11:52

Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San kimdir: Sultan San nerelidir, memleketi ve mesleği nedir?

Youtube kanalında "Konuşanlar" programı ile adını duyuran Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San'ın kim olduğu merak ediliyor. Youtube kanalının ardından Exxen TV'ye geçen Hasan Can Kaya yeni kanalında reyting rekorları kırarken programın yönetmeni olan Sultan San'ın hayatı merak konusu oldu. Birçok BKM projesinde yönetmenlik yapan Sultan San, milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyen programlarda yer almış. İşte Sultan San'ın hayatı ve mesleği...

Magazin 17-02-21 11:23

Hasan Can Kaya'nın Bir Yeraltı Sit-com’u dizisinden ilk kareler paylaşıldı! İşte Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu

Konuşanlar ile ünlenen Hasan Can Kaya'nın Exxen için hazırladığı Bir Yeraltı Sit-Com'u isimli dizinin çekimleri sürüyor. Hasan Can Kaya'nın dizisinden ilk kareler de yayınlandı. Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Magazin 04-02-21 21:16

Hasan Can Kaya'nın ilk dizisinin çekimleri başladı! İşte Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu

Konuşanlar ile ünlenen Hasan Can Kaya'nın Exxen için hazırladığı Bir Yeraltı Sit-Com'u isimli dizinin çekimleri başladı. Hasan Can Kaya'nın dizisinden ilk kareler sosyal medyadan paylaşıldı. Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Magazin 25-01-21 23:21

Hasan Can Kaya'nın ilk dizisinde sürpriz

Konuşanlar ile ünlenen Hasan Can Kaya'nın Exxen için hazırladığı diziye bomba isimler katıldı. "Hayallerim, Aşkım ve Ailem" isimli dizide Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan, Ezgi Gör ve Lara Domaç rol alacak.

Magazin 22-01-21 14:14

Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya kaç yaşında, nereli? Konuşanlar videoları neden kaldırıldı?

Son dönemin en popüler komedyenlerinden bir tanesi olan ve YouTube’da platformunda yayınlanan Konuşanlar adlı programıyla geniş bir takipçi kitlesi olan Hasan Can Kaya O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına konuk olarak katıldı. Fragmanın yayınlanmasından sonra ünlü komedyen merak konusu oldu. Peki, Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya kaç yaşında, nereli? Konuşanlar videoları neden kaldırıldı?

Magazin 31-12-20 10:50

Sultan San'ın hayatı... Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San kimdir, nereli ve kaç yaşında? Sultan San'ın burcu ne?

Pandemi döneminde Youtube kanalı "Konuşanlar" ile yıldızı parlayan Hasan Can Kaya'nın sevgilisi ortaya çıktı. Programın hayranları tarafından Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San kimdir merak ediliyordu. Birçok BKM projesinde yönetmenlik yapan Sultan San, milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyen programlarda yer almış. İşte Sultan San'ın hayatı...

Magazin 21-12-20 10:52

Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya kaç yaşında, nereli? Konuşanlar videoları neden kaldırıldı?

Son dönemin en popüler komedyenlerinden bir tanesi olan ve YouTube’da platformunda yayınlanan Konuşanlar adlı programıyla geniş bir takipçi kitlesi olan Hasan Can Kaya sosyal medyanın gündeminde. Konuşanlar TV YouTube kanalındaki Konuşanlar programının videolarının kaldırılması nedeniyle ünlü komedyen araştırılmaya başlandı. Peki, Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya kaç yaşında, nereli? Konuşanlar videoları neden kaldırıldı?

Magazin 19-12-20 16:11