Süveter Haberleri

TikTok'ta trend olan bu sonbaharın moda ürünleri

TikTok, son yıllarda hemen her sosyal medya kullanıcısının içerisinde olduğu bir mecra. Kullanıcıların bir yandan kendi hayatlarından kesitler sunarken diğer yandan önerilerde bulunduğu bu platform sayesinde trendleri yakalamak daha kolay. Eğer sezonun TikTok trendlerine henüz hâkim değilseniz endişelenmeyin. TikTok'ta trend olan bu sezonun moda ürünlerini bir araya getirdik!

Kadin 29-11-2022 16:06

Her kadını anında şık gösterecek 6 ufak detay! Hemen deneyin

Kıyafetlerimiz, aksesuarlarımız tüm görünüşümüzü değiştirebiliyor. En kötü gününüzde bile bakımlı görünmek istiyorsanız birkaç moda hilesine ihtiyacınız var. Uygulanan ufak detaylar anında şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak. İşte ilham alabileceğiniz kıyafet hileleri...

Kadin 25-10-2022 10:43

Sonbahar boyunca üstünüzden çıkarmayacağınız şık ve rahat parçalar

Sonbahar mevsiminin gelmesiyle kıyafetlerde de değişikliğe gitmenin zamanı geldi. Soğuk havalarda en çok işinize yarayacak ve aynı zamanda şıklığınızı yansıtacak birbirinden güzel ürün önerileri ile karşınızdayız. Kadın ve erkeklerin dolabında mutlaka bulunması gereken bu kurtarıcı ürünler sayesinde dolabınızı soğuk havalara karşı hazırlayabilir ve sonbahar tarzınızla beğeni toplayabilirsiniz.

Haber 18-10-2022 15:26

Bu sonbahara damga vuran aşırı cool süveter önerileri

Her daim bir döngü içinde olan moda, zaman zaman yıllar önce trend olan giysileri modernize olmuş halde yeniden karşımıza çıkarabiliyor. Modanın 2021 ve 2022 yılı için bizlere sürprizi nedir dersiniz? Süveterler. Evet evet doğru okuyorsunuz, süveterler yeniden gardıroplarımıza giriyor.

Kadin 22-10-2021 17:16

Süveter

Süveter Hakkındaki Haberler Mynet'te. Süveter Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.