Tarihin Arka Odası Haberleri

Pelin Batu: Bu kadar yıl sonra bile sinirlendim

Pelin Batu'nun yıllar önce Murat Bardakçı ve akademisyen Erhan Afyoncu'yla birlikte sunduğu Tarihin Arka Odası programının bir bölümünde sık sık sözünün kesildiği ve konuşturulmadığı anlar dün Twitter'da yeniden gündem oldu. Çok sayıda kullanıcı Murat Bardakçı ve Erhan Afyoncu'ya tepki gösterdi.

Magazin 15-09-20 09:49

Tarihin Arka Odası 5 yıl aranın ardından TRT'de başladı

Yazar Murat Bardakçı, Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu ve tarihçi yazar Prof. Dr. Nuran Atasoy'un yıllarca Haber Türk ekranlarında gerçekleştirdiği "Tarihin Arka Odası" adlı program 5 yıllık aranın ardından yeniden izleyicilerle buluştu. TRT 1 ekranlarında bir programlığına yeniden buluşan Bardakçı, Afyoncu ve Atasoy sosyal medyada da büyük ilgi uyandırdı.

Haber 30-06-20 03:02

Tarihin Arka Odası yeni bölümleriyle başlıyor! Tarihin Arka Odası hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacak?

Tarihin Arka Odası programı yeni kanalında ekrana dönüyor. Uzun yıllar Habertürk'te ekrana gelen Tarihin Arka Odası daha sonra yayından kaldırılmıştı. Murat Bardakçı, Erhan Afyoncu ve Nurhan Atasoy'un sunduğu Tarihin Arka Odası'nın yeni bölümleri TRT ekranlarında yayınlanacak.

Magazin 27-06-20 01:22

RTÜK'ten Murat Bardakçı'nın sözlerine 600 bin TL ceza

Tarihin Arka Odası adlı programda Murat Bardakçı’nın “Kardashian’ın poposunu seyrediyorsunuz! O Ermeni, seyretmeyin” sözlerine RTÜK 600 bin TL ceza kesti.

Haber 22-09-14 08:32

Tarihin Arka Odası

Tarihin Arka Odası Hakkındaki Haberler Mynet'te. Tarihin Arka Odası Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Pelin'in yerine Aysun

Pelin Batu'nun, Murat Bardakçı ve Erhan Afyoncu ile sunduğu "Tarihin Arka Odası"ndan ayrılacağı söyleniyor.

Magazin 21-10-10 08:25

Canlı yayında örtündü

Tarihin Arka Odası'nda programının sunucularından Pelin Batu, izleyiciyi şaşırttı

Magazin 22-08-10 16:42