Tarım Kredi Haberleri

Tarım Kredi’de indirim yoğunluğu! Şeker, ayçiçek yağı... Kapış kapış satıldı

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı sonrası indirimli satışlar geçen haftalarda başladı. Samsun’da Tarım Kredi Kooperatif marketinden alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar yoğunluk oluşturdu. Vatandaşlar ayçiçek yağı ve toz şekere yoğun talep gösterdi. Market görevlilerinden vatandaşlara her kişinin en çok 1 adet sıvı yağ ve 2 adet şeker alması yönünde uyarı geldi.

Finans 24-08-22 15:07

Tarım Kredi indiriminden sonra zincir marketlerden indirim hamlesi!

Binlerce vatandaşı yakından ilgilendiren gıda indirimi haberi geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı sonrası bin 400 markette 30'dan fazla temel ihtiyaç ürünlerinde indirim kararı alınmıştı. Tüketici Konfederasyonu Başkanı Aydın Ağaoğlu, Tarım Kredi marketlerindeki indirimin ardından bazı zincir marketlerde de indirimlerin görülmeye başlandığını bildirdi.

Finans 23-08-22 12:16

Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan ilk kez konuştu: Bizim Esad’ı yenmek, yenmemek gibi bir derdimiz yok!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin Suriye ile kurduğu temas hakkında ilk kez Ukrayna dönüşünde dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Erdoğan, muhalefetin ‘Türkiye Esad’ı yenemedi şimdi anlaşmak için zemin hazırlıyor’ sözlerine yanıt verirken “Bizim ‘bir gece ansızın gelebiliriz’ ifademiz boşuna değil. Vakti saati geldiğinde bu yapılır. Biz bütün bu işlere hazırlıklıyız” ifadelerini kullandı. İşte Erdoğan’ın yaptığı son dakika açıklamalarının detayları...

Haber 19-08-22 11:59

İndirimli satışa başlayan Tarım Kredi ilk gün 7 kat ciroya ulaştı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri: - "Tarım Kredi Kooperatif Marketleri gelecek dönemlerde de imkan ve fırsatları kullanarak yeni indirim kampanyalarını kamuoyuyla paylaşmaya devam edecek"

Yurthaber 16-08-22 11:46

Tarım Kredi

Tarım Kredi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Tarım Kredi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Son dakika: Tarım Kredi marketlerindeki indirimi Erdoğan duyurmuştu! Bakan Nebati'den flaş açıklama

Son dakika haberi: Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde 30'dan fazla üründe yarın (15 Ağustos Pazartesi) itibarıyla başlayacak indirim hakkında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'den açıklama geldi. Bakan Nebati, bu adımın zincir marketler tarafından da takip edilmesini beklediklerini dile getirdi.

Finans 14-08-22 16:24