Terörist Haberleri

Teröristlerin 'Davul patladı' yalanı! Aile izlenimi verip... Ankara'daki bombalı saldırı girişiminde yeni detaylar ortaya çıktı

Ankara’da dün saat 09.30 sıralarında İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü giriş kapısı önüne hafif ticari araçla gelen 2 teröristin gerçekleştirdiği bombalı saldırı eylemine ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. Teröristlerden birinin kendini patlattığı, diğerinin de etkisiz hale getirildiği olayda teröristlerin Kayseri’de veteriner Mikail Bozloğan’ı gasbedip öldürdükten sonra aracını çaldığı öğrenilmişti. Teröristlerin 'Davul patladı' yalanı ve aile izlenimi vermesi detayı ortaya çıktı.

Haber 02-10-23 12:07

MSB'den açıklama geldi: Irak'ın kuzeyine hava harekatı gerçekleştirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Irak’ın kuzeyindeki Metina, Hakurk, Kandil ve Gara bölgelerinde bulunan terörist hedeflerine hava harekatı icra edildiğini, çok sayıda teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. MSB, sosyal medya hesabından 'Bir gece ansızın inlerinde vurduk, vurmaya devam edeceğiz' ifadeleriyle duyurdu.

Haber 01-10-23 22:34

Son dakika! İçişleri Bakanlığı duyurdu: Teröristlerden biri PKK üyesi

Son dakika: İçişleri Bakanlığı Ankara'daki saldırı girişimiyle ilgili yeni detayları paylaştı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Teröristlerden biri PKK üyesi, diğer teröristin kimlik tespit çalışmaları devam ediyor" denildi. Saldırı girişiminin engellendiği yerde yapılan incelemelerde çıkan silah ve mühimmatlar ise şoke etti.

Haber 01-10-23 22:24

Son dakika | Kırmızı ve gri listelere birer çizik daha! 2 ilde terör operasyonu: Bakan Yerlikaya'dan açıklama geldi

Son dakika haberi: Şırnak ve Diyarbakır'da terör operasyonları düzenlendi. Operasyonlarda kırmızı ve gri kategorilerdeki 2 terörist etkisiz hale getirildi. Operasyonların detaylarını ve görüntülerini paylaşan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, etkisiz hale getirilen teröristlerin birçok güvenlik görevlisinin şehit edildiği ve yaralandığı olaylara katıldığını belirtti.

Haber 25-09-23 08:35

Terörist

Terörist Hakkındaki Haberler Mynet'te. Terörist Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Terörle mücadelede peş peşe önemli gelişmeler: İstanbul'da çok sayıda gözaltı! Bakan Yerlikaya Kaçamayacaklarını anladılar diyerek duyurdu

İstanbul'da MLKP silahlı terör örgütüne operasyon düzenlendi. Operasyonda 12 kişi gözaltına alındı. Ayrıca İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, bölücü terör örgütü bünyesinde Irak’ta faaliyet yürüttüğü tespit edilen 2 teröristin teslim olduğunu duyurdu.

Haber 22-09-23 08:54

MSB rakamları açıkladı! İşte son bir haftada etkisiz hale getirilen terörist sayısı

MSB son bir haftaya ilişkin bilançoları açıkladı. Irak ve Suriye’nin kuzeyi dahil son bir haftada 42 terörist etkisiz hale getirildi. Böylece, etkisiz hale getirilen terörist sayısı 01 Ocak’tan itibaren 1271’e, 24 Temmuz 2015’ten bugüne kadar ise 38 bin 614’e ulaştı. İşte detaylar...

Haber 21-09-23 12:13

PKK/KCK-PYD/YPG operasyonunda Suriye uyruklu 9 kişi yakalandı

Ankara merkezli PKK/KCK-PYD/YPG'ye yönelik düzenlenen iki ayrı operasyonda, Suriye uyruklu 9 kişi yakalandı.

Yurthaber 19-09-23 13:21

Diyarbakır'da etkisiz hale getirilen teröristlerin çok sayıda saldırının faili olduğu belirlendi

Diyarbakır Kulp'ta etkisiz hale getirilen teröristlerin, çok sayıda terör saldırısının faillerinden olduğu tespit edildi.

Yurthaber 18-09-23 14:09

İzmir'deki mağarada bulundu: Teröristler hepsini oraya saklamış! Bornova'da DEAŞ operasyonunda ele geçirilenler şoke etti

İzmir'in Bornova ilçesindeki bir mağaraya teröristlerce çok sayıda malzeme gizlendiği ortaya çıktı. Kentte DEAŞ'a yönelik operasyon için düğmeye basıldı. Operasyona dedektör köpekleri, Bomba İmha ve Olay Yeri İnceleme ekipleri, Özel Harekat ve Çevik Kuvvet ekipleri de katıldı.

Haber 18-09-23 10:56

Son Dakika! MSB duyurdu: Saldırı hazırlığında olan 2 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi!

Son Dakika haberina göre, Milli Savunma Bakanlığı (MSB) yaptığı açıklamada, "Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgelerine saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 2 PKK/YPG’li terörist, Kahraman Komandolarımızın başarılı operasyonuyla etkisiz hâle getirildi. Bölgede barış ve huzurun devamı için her türlü tedbir alınmaya devam edilecek." denildi.

Haber 16-09-23 14:36

MSB duyurdu! Taciz ateşi açan 7 terörist etkisiz hale getirildi

Suriye'nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı bölgelerine taciz ateşi açan 7 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.

Haber 10-09-23 12:39

8 yaşındaki Elif'i katletmişlerdi! Teröristleri evinde böyle ağırlamış... Hain saldırının faillerine istenen ceza dikkat çekti

Diyarbakır'da terör örgütünün saldırılarında 8 yaşındaki Elif Şimşek hayatını kaybetmiş, Uzman Çavuş Muhammed Sait Çelik de şehit düşmüştü. Hain saldırıları gerçekleştiren ve örgüte destek olan sanıklar hakkında dava açıldı. Sanıklar hakkında istenen cezalar da belli oldu.

Haber 06-09-23 11:53

SON DAKİKA | MSB duyurdu! Suriye’nin kuzeyindeki Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 6 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberi: Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, Suriye’nin kuzeyindeki Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığında olduğunu tespit ettiği 6 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hâle getirdiğini duyurdu.

Haber 04-09-23 11:41

Hem sabotaj hem saldırı! Terör örgütüne bir darbe daha: MİT'ten Irak'ta operasyon

Sabotaj ve saldırı yoluyla terör eylemlerine hazırlanan Rezan Güngen etkisiz hale getirildi.

Haber 01-09-23 09:49

SON DAKİKA | Bakan Yerlikaya 'Şehitlerimizin kanı yerde kalmıyor' diyerek duyurdu: 2 terörist daha etkisiz hale getirildi

Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 2 teröristin daha etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Yerlikaya'nın paylaşımında bulunan videoda, operasyona ilişkin görüntüler de yer aldı.

Haber 01-09-23 09:10

Son dakika | Son 90 günde sayı 38 oldu! Bakan Yerlikaya duyurdu: 4 terörist daha teslim oldu

Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 4 teröristin ikna çalışmaları sonucunda teslim olduğunu duyurdu. Bakan Yerlikaya yaptığı açıklamada "Jandarma Genel Komutanlığımız ve Emniyet Genel Müdürlüğümüzün yürüttüğü ikna çalışmaları neticesinde örgütten kaçan 4 terör örgütü üyesi güvenlik güçlerimize teslim oldu" ifadelerini kullandı.

Haber 31-08-23 10:35

MSB duyurdu: Sayı 7'ye yükseldi! Teröristlere darbe üstüne darbe

Milli Savunma Bakanlığı'ndan gelen açıklamaya göre Fırat Kalkanı bölgesinde tespit edilen 3 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.

Haber 29-08-23 16:36

Komandolar devreye girdi, saldırı önlendi! 2 terörist etkisiz hale getirildi

Fırat Kalkanı bölgesine saldırı hazırlığındaki 2 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.

Haber 29-08-23 11:05

Diyarbakır'da terör operasyonu! 3 terörist etkisiz hale getirildi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Diyarbakır'da gerçekleştirilen terör operasyonuna dair açıklama yaptı. Bakan Yerlikaya, 3 teröristin silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiğini, 1 şahsın ise sağ olarak yakalandığını duyurdu.

Haber 26-08-23 11:35

Saldırı girişiminde bulunan teröristler etkisiz hale getirildi

Zeytin Dalı bölgesine saldırı girişiminde bulunan 2 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.

Haber 25-08-23 11:20

Taciz ateşi açan 6 terörist etkisiz hale getirildi

Zeytin Dalı bölgesine taciz ateşi açan 6 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.

Haber 23-08-23 14:01

SON DAKİKA | MSB duyurdu! Fırat Kalkanı bölgesine yönelik saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 3 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberi: Milli Savunma Bakanlığı, Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesine yönelik saldırı hazırlığında olduğu tespit edilen 3 PKK/YPG’li teröristin, etkisiz hâle getirildiğini duyurdu.

Haber 21-08-23 12:05

Saldırıya hazırlanan teröristler etkisiz hale getirildi! MSB'den açıklama geldi

Suriye'nin kuzeyindeki Barış Pınarı bölgesine saldırı hazırlığındaki 2 terörist etkisiz hale getirildi.

Haber 20-08-23 11:29

Terör örgütünde çözülme sürüyor! Bakan Yerlikaya duyurdu: Teröristler güvenlik güçlerine teslim oldu

Terör örgütünün Kuzey Irak ve Suriye'deki yapılanmasında faaliyet gösteren 3 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu. Son 2 ayda teslim olan terörist sayısı 32'ye çıktı.

Haber 18-08-23 10:27

MSB duyurdu: 2 PKK'lı terörist teslim oldu

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki barınma alanlarından kaçan PKK'lı 2 teröristin Habur'da hudut karakoluna teslim olduğunu açıkladı.

Haber 17-08-23 18:37

Saldırı hazırlığındaki 3 terörist etkisiz hale getirildi

Suriye'nin kuzeyindeki Barış Pınarı ve Zeytin Dalı bölgelerine saldırı hazırlığındaki 3 terörist etkisiz hale getirildi.

Haber 14-08-23 15:03

Saldırıya hazırlanıyorlardı! Suriye'de 12 terörist etkisiz hale getirildi: Dünden bu yana sayı 21'e yükseldi

Mehmetçik teröre peş peşe darbeler indirmeye devam ediyor. Bugün de Suriye'nin kuzeyinde saldırıya saldırıya hazırlanan çok sayıda terörist etkisiz hale getirildi. Dünden bu yana etkisiz hale getirilen terörist sayısı 21'e yükseldi.

Haber 11-08-23 14:15

SON DAKİKA | MSB duyurdu: Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı! Hain saldırının planlayıcısı öldürüldü

Son dakika haberi: Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit operasyon bölgesinde dün 6 askerin şehit olduğu hain saldırının planlayıcısının da aralarında bulunduğu 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Haber 10-08-23 15:45

Taciz ateşi açan teröristler etkisiz hale getirildi! MSB'den açıklama geldi

Zeytin Dalı ve Barış Pınarı bölgelerine taciz ateşi açan 4 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.

Haber 08-08-23 11:02

Görüntüleri bakanlık paylaştı! Kadın teröristten 'mehmetçik' sözleri: Ben çok etkilendim

Terörle mücadele hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit bölgesinde 2 terörist etkisiz hale getirildi, 'Marya Umut' kod adlı Şengül Bulut ise yaralı olarak ele geçirildi. Türk askerinin kendisine gösterdiği davranıştan etkilendiğini belirten terörist, "Su verdiler, yemek verdiler, ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hatta beni bulundukları yerden çıkarmak için sırtlarına almayı bile teklif ettiler. Yaklaşımları çok farklıydı" ifadelerini kullandı.

Haber 05-08-23 13:35

Saldırı hazırlığındaki teröristler etkisiz hale getirildi! Milli Savunma Bakanlığı'ndan açıklama geldi

Suriye'nin kuzeyindeki Barış Pınarı bölgesinde saldırı hazırlığında yapan 5 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi.

Haber 04-08-23 11:13

İstanbul'da AVM'yi patlatacaklardı! O teröristlerin kollarındaki çanta alev alınca...

İstanbul Bayrampaşa'daki bir AVM'de bir kişinin çantası yanmaya başladı. Şüphelenilerek gözaltına alınan ve terörist oldukları ortaya çıkan kişiler, İstanbul'da orman yangını çıkarma hazırlığında olduklarını itiraf ettiler.

Haber 03-08-23 16:43

Alman uyruklu kadın terörist saldırı keşfi sırasında öldürüldü! '10 milyon para ödülü' detayı: Kırmızı listedeki teröristin sağ koluydu

Alman uyruklu PKK'lı kadın terörist Eva Maria Steiger, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Irak'ın kuzeyin gerçekleştirdiği nokta operasyonla öldürüldü. Örgüte 2018'de öğrenciyken katılan ve 4 dil bilen Elefterai Hambi kod adlı teröristin saldırı keşfi sırasında etkisiz hale getirildiği öğrenildi. Böylelikle Eva Maria PKK saflarında öldürülen yabancı uyruklu 7. terörist oldu. Eva Maria, İçişleri'nin en çok aranan teröristler listesinde kırmızı listede yer alan teröristin korumalığını yapıyordu.

Haber 02-08-23 15:31

İki jandarma şehit olmuştu! O eylemlere katılan gri kategorideki terörist etkisiz hale getirildi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, gri kategoride bulunan Ardem Ararat kod adlı Sultan Oruç isimli teröristin silahıyla birlikte etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Haber 01-08-23 16:49

SON DAKİKA | MSB duyurdu! 12 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberi: Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye'nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesine taciz ateşi açan 12 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Haber 30-07-23 11:51

Bakan Yerlikaya bu görüntülerle duyurdu: 5 terörist etkisiz hale getirildi

Terör örgütü PKK’ya karşı yürütülen operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, yaptığı son dakika açıklamasında Şırnak’ta 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Haber 29-07-23 12:15

Erzincan'da yol kesme ve bombalı eyleme katılan teröriste müebbet ve 327 yıl hapis

Erzincan'da terör örgütü PKK'nın 8 yıl önce Kemah ilçesindeki yol kesme eylemi ve sivil vatandaşların şehit edilmesi olayının yanı sıra bombalı eyleme katıldığı öne sürülen terörist Fatma İlçin, 2 kez müebbet ile 327 yıl 11 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Yurthaber 28-07-23 14:46

SON DAKİKA | Bakan Yerlikaya duyurdu! 10 kahramanımızın şehit edildiği 4 farklı eyleme katıldığı tespit edilen gri kategorideki 1 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 10 jandarmanın şehit edildiği 4 farklı eyleme katıldığı tespit edilen gri kategorideki 1 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Bakan Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında "Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı. Terör sona erene kadar mücadelemiz kararlılıkla devam edecek." ifadelerini kullandı.

Haber 28-07-23 12:53

Bakan Yerlikaya'dan canlı yayında dikkat çeken açıklamalar! Terörün artık bitme noktasına geldiğini söylemeliyim

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, canlı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Terörle mücadeleye dair çarpıcı değerlendirmeler yapan Bakan Yerlikaya, "Terörün artık bitme noktasına geldiğini söylemeliyim" şeklinde konuştu.

Haber 26-07-23 14:45

Son dakika | Sansasyonel eylem arayışındaki teröristler yakalandı! İstanbul'a gelmeden önce hain plana böyle hazırlanmışlar

Son dakika haberi: İstanbul'da sansasyonel eylem arayışındaki 2 terörist yakalandı. İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama geldi. Açıklamada Suriye'nin Afrin bölgesinden gelen teröristlerin terör örgütü içindeki geçmiş faaliyetlere yer verildi. Fatıma Al Musa adlı teröristin savaşçı eğitimi, patlayıcı, operasyon, sızma ve saldırı türü eğitimler aldığı belirlendi. Velat Jamo adlı teröristin ise terör örgütüne bağlı Heze Cevheri'de faaliyet gösterdiği tespit edildi.

Haber 26-07-23 10:25

SON DAKİKA | Bakan Yerlikaya duyurdu! 5 şehidin sorumlularından 2 terörist öldürüldü

Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Tunceli'de 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Bakan Yerlikaya, öldürülen 2 teröristin, farklı terör eylemlerine katıldıklarını ve 5 şehidin sorumlularından olduklarını belirtti. İşte detaylar...

Haber 23-07-23 12:22

MSB duyurdu! Metina'da 3 terörist etkisiz hale getirildi

Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesindeki Metina'da tespit edilen 3 PKK'lı terörist etkisiz hâle getirildi.

Haber 21-07-23 11:31

Son dakika | TSK'dan Irak'ın kuzeyinde nokta operasyon! Sözde yönetici etkisiz hale getirildi

Son dakika haberi: Mehmetçik Kuzey Irak'ta PKK'ya yönelik düzenlediği operasyonla terör örgütünün kritik isimlerinden birini daha etkisiz hale getirdi. Örgütün sözde Avaşin yöneticisi "Devrim Garzan" kod adlı Bilal Onat'ın yanı sıra "Sidar Amed" kod adlı Mazlum Yılmaz'ın da dahil olduğu bir grup terörist daha etkisiz hale getirildi. Milli Savunma Bakanlığı ayrıca Suriye'nin kuzeyinde Barış Pınarı bölgesinde saldırı hazırlığı yapan 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Haber 16-07-23 10:39

SON DAKİKA | MİT'ten operasyon! Heysem Cuma etkisiz hale getirdi

Son dakika: Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), Suriye'nin kuzeyindeki Münbiç'te düzenlediği operasyonda 2020'de 40 sivilin hayatını kaybettiği Afrin saldırısının sorumlusu PKK/KCK-PYD/YPG'li terörist Heysem Cuma'yı etkisiz hale getirdi.

Haber 15-07-23 09:54

MSB duyurdu! Habur'da 1 PKK'lı terörist teslim oldu

MSB, Irak'ın kuzeyinden kaçan 1 PKK'lı teröristin, Habur'da hudut karakoluna teslim olduğunu duyurdu.

Haber 12-07-23 20:25

Son dakika: İçişleri Bakanı Yerlikaya duyurdu! Turuncu kategorideki 2 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberine göre, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "4 Temmuz'da Bestler Dereler bölgesinde gerçekleştirilen operasyonda etkisiz hale getirilen 2 teröristin turuncu kategoride olduğu tespit edildi." ifadelerini kullandı.

Haber 08-07-23 18:11

Irak'ın kuzeyinde 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Irak’ın kuzeyinde 2 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Haber 05-07-23 12:03

Bakan Yerlikaya duyurdu! 'Şehidimizin kanı yerde kalmadı'

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda 'Şehidimizin kanı yerde kalmadı' diyerek Bestler-Dereler bölgesindeki operasyonda 2 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Haber 04-07-23 14:26

Bakan Yerlikaya: 'Haziran'da 65 terörist etkisiz hale getirildi'

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada haziran ayında 65 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Haber 04-07-23 09:33