Tesla Bot Haberleri

İnsansı robot Tesla Optimus'ta yeni gelişme! Görüntü paylaşıldı

Elon Musk'ın üst yöneticisi (CEO) olduğu Tesla, Optimus insansı robot prototipinin, 30 Eylül'de yapılması planlanan tanıtımı öncesinde yeni bir görüntü paylaştı. Görüntü, gerçek Tesla Optimus prototipinin robotik ellerini içeriyor gibi görünüyor.

Haber 05-08-22 11:28

Müjdeyi Elon Musk verdi! Bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünen Optimus 3 ay içinde hazır olacak

Tesla CEO'su Elon Musk, Tesla'nın insansı robotu "Optimus" için müjdeyi verdi. Katar Ekonomik Forumu'nda konuşan Elon Musk, bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünen "Optimus" robotunun bir prototipinin 30 Eylül'deki Tesla AI Day etkinliğinde gösterileceğini söyledi.

Haber 26-06-22 11:16

Elon Musk, çok özel bir aracın müjdesini verdi: Tesla'dan robotaksi adımı! Oldukça fütüristik görünecek

Tesla CEO'su Elon Musk, Tesla'nın robotaksi üreteceğini duyurdu! Musk'ın söylediğine göre Tesla üretimi robotaksi, oldukça fütüristik görünecek ve özel olacak. Ayrıca, ünlü milyarder insansı robot Optimus'un üretimine ilişkin bir tarih de verdi.

Haber 08-04-22 12:42

Elon Musk, Tesla'nın robotu Tesla Bot hakkında konuştu: Bir arkadaş olabilir

Tesla ve SpaceX'in kurucusu olan, yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen ünlü milyarder Elon Musk, Tesla'nın insansı robotu Tesla Bot hakkında önemli bilgiler verdi. Musk'a göre, Tesla Bot benzersiz bir kişilik geliştirebilir ve bir arkadaş olabilir.

Haber 30-12-21 10:23

Diğer Haber Etiketleri

Tesla insansı robotu Tesla Bot'u sahneye çıkardı!

Tesla CEO'su Elon Musk, Tesla AI Day etkinliğinde şirketin bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünen insansı robotu Tesla Bot'u tanıttı. Tesla otomobillerinde bulunan birçok teknolojiyi bünyesinde barındıracak olan Tesla Bot, market alışverişi gibi günlük hayattaki basit görevleri yerine getirecek.

Haber 20-08-21 09:29