Uğur Yıldıran Haberleri Ve Son Dakika Uğur Yıldıran Haberleri

Uğur Yıldıran Haberleri Ve Son Dakika Uğur Yıldıran Haberleri

Uğur Yıldıran; Türk dansçı, oyuncu ve aksiyon yönetmeni. Uğur Yıldıran 26 Temmuz 1982’de İstanbul’da doğdu. Aslan burcudur. Spor ile ilgilenen Uğur Yıldıran eğitimini Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümünde tamamladı. Dansla ilgilenen Uğur Yıldıran Eurovision şarkı yarışmasında Hadise'nin yanında dans etmiştir. Dans ve sporun ardından oyunculuğa geçiş yapmıştır. Oyunculuk kariyerinde ilk olarak Filinta dizisi ile karşımıza çıktı. Filinta dizisinde Garbis rolünü üstlendi. Bu oyunculuk performansının ardından İçerde dizisinde Selim karakterini canlandırdı. Son olarak Çukur dizisinde Kemal rolünde yer alan Uğur Yıldıran bu rolü ile oyunculuk hayatında büyük bir çıkış yakalamıştır. Çukur ve Filinta dizilerinde oyunculuğunun yanı sıra aksiyon yönetmeni olarak da yer almıştır.

Uğur Yıldıran Haberleri

Çukur'da Kemal öldü mü? Uğur Yıldıran Çukur'dan ayrıldı mı? İşte Çukur 79. son bölüm final sahnesi!

Çukur dizisi 79. son bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşandı. Çukur'un son bölümünde Timsah ve Akın'ın tuzağına düşen Yamaç'ı, kar maskeli bir kişi ölümden kurtardı. Diğer yandan ise Azer'in eline geçen Kemal, kurtulmasının ardından tüm şüpheleri üzerine çekti. Ancak Koçovalılar'ın ihanet ettiğinden şüphelendiği Kemal, hiç beklenmedik bir anda Yamaç'ın hayatını kurtardı. Peki Çukur'da Kemal öldü mü? Uğur Yıldıran Çukur'dan ayrıldı mı? İşte Çukur son bölüm final sahnesi ve yaşananlar.

Magazin 10-12-19 02:29

Çukur 79. yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Çukur'da Kemal öldü mü? Uğur Yıldıran ayrıldı mı?

Show TV'nin fenomen dizisi Çukur'un 79. yeni bölümünden 3. fragman yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde seyirciye şoke edecek bir veda yaşanacak. Azer tarafından tuzağa düşürülen Yamaç'ı Kemal kurtarıyor. Yamaç’ın önüne geçen Kemal kurşunların hedefi oluyor. Çukur'da Koçovalılar'ın en yakın adamlarından olan Kemal'in ölümü herkesi yıkıyor. Kemal rolündeki Uğur Yıldıran ise diziye veda ediyor. İşte Çukur 79. fragmanları ve yeni bölüm konusu.

Magazin 08-12-19 20:36

Çukur'un Kemal'i Uğur Yıldıran Hadise'nin dansçısı çıktı!

'İçerde'de dizisinde Komiser Selim rolü ile izleyici karşısına çıkan Uğur Yıldıran, bu sezon ise Çukur'un Kemal'i olarak ekranlarda boy gösteriyor.

Magazin 02-01-18 20:43

Diğer Haber Etiketleri

Uğur Yıldıran

Uğur Yıldıran Hakkındaki Haberler Mynet'te. Uğur Yıldıran Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.