United Airlines Haberleri

Uçakta iğrenç görüntüler! Son ses cinsel içerikli film izledi...

ABD havayolu şirketi United Airlines'ın uçağında skandal bir olay yaşandı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde bir kişinin uçakta sesli bir şekilde pornografik içerikli bir video izlediği görüldü...

Haber

ABD'li havayolu şirketlerinin internet sitelerinde kesinti

ABD'nin büyük hava yolu şirketlerinden American Airlines, Southwest Airlines, United Airlines ve Delta Air Lines'ın internet sitelerinde kesinti yaşandığı bildirildi.

Haber

Sır perdesi aralanıyor: Havada parçalarına ayrılmıştı!

Cumartesi günü kalkıştan hemen sonra arızalan ve havada parçalara ayrıldıktan sonra acil iniş yapan Boeing 777 tipi uçakla ilgili ilk tespitler yapıldı. ABD Federal Havacılık İdaresi (FAA), United Havayolları'ndan, parçaları dört bir tarafa savrulan uçakla ilgili soruşturma başlatmasını istemişti.

Haber

Önemli karar: 24 adet Boeing 777’yi uçuştan çekti

ABD merkezli United Airlines, Cumartesi günü bir uçağının motorunun alev almasının ardından 24 adet Boeing 777 uçağını uçuştan çekti.

Haber

United Airlines

United Airlines Hakkındaki Haberler Mynet'te. United Airlines Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

ABD'li hava yolu şirketinden 200 elektrikli uçan taksi hedefi!

ABD'li hava yolu şirketi United Airlines, 200 elektrikli uçan taksi satın almaya hazırlanıyor. ABD basınında çıkan bir habere göre şirket, uçan taksileri havalimanına ulaşmak isterken yoğun trafikte kalan yolcuları için kullanacak.

Haber