Vakıf Haberleri

Kendi eşyalarından bazıları da sergilenecek! Recep Tayyip Erdoğan vakfı kuruldu: Yönetim kurulu 8 kişiden oluşuyor

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre İstanbul'da Recep Tayyip Erdoğan Vakfı kuruldu. Vakfın amaçları arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ait veya kendisine tevdi edilen eşyalardan uygun görülenlerin sergilenmesi yer alıyor.

Haber 31-05-2023 09:13

Depremde hayatını kaybeden milli basketbolcu Nilay Aydoğan'ın adı kurulacak vakıfta yaşatılacak

"Asrın felaketi" olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden milli basketbolcu Nilay Aydoğan'ın adı kurulacak vakfa verilecek.

Yurthaber 22-03-2023 11:20

Çocuk istismarıyla gündeme gelmişti! İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Hiranur Vakfı'nın kaçak yapısını mühürledi... Bir ay süre tanındı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İmar Müdürlüğü ekipleri, Hiranur Vakfı'na ait Sancaktepe'deki inşaatı kaçak olduğu gerekçesiyle mühürledi. İBB'den yapılan yazılı açıklamada, 5 Blok için ruhsat alan, yapı ruhsatında bloklar arasını bahçe olarak gösteren Hiranur Vakfı'nın, mevzuata aykırı bir şekilde kaçak külliye inşa ettiğinin tespit edildiği belirtildi. İBB İmar Daire Başkanı Ramazan Gülten, kaçak yapının yıkılması için bir ay süre tanındığını söyledi.

Haber 08-12-2022 17:12

Selçuk Bayraktar açıklama yaptı! Burs başvuruları başladı: 1.600 TL verilecek

AA'ya açıklama yapan Selçuk Bayraktar, öğrencilere burs verileceğini ve burs başvurusunun son tarihini açıkladı. Başvurular vakfın internet sitesi üzerinden alınacak. Başvurusu onaylanan öğrencilere her ay bin 600 TL ödeme yapılacak. Detaylar belli oldu. İşte tüm gelişmeler...

Finans 25-11-2022 21:08

Vakıf

Vakıf Hakkındaki Haberler Mynet'te. Vakıf Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.