Vatan Şaşmaz Haberleri

Pınar Altuğ'dan Vatan Şaşmaz paylaşımı! Herkesi duygulandırdı

Oyuncu Pınar Altuğ, bir dönem Çocuklar Duymasın dizisinde beraber rol aldığı ve 2017 yılında hayatını kaybeden oyuncu Vatan Şaşmaz’ı ölüm yıl dönümünde unutmadı. Altuğ, sosyal medya hesabından yakın dostu 'Vatan Şaşmaz' için bir paylaşım yaptı.

Magazin 27-08-22 14:21

Gözlerden uzak yaşayan Melike Öcalan yıllara meydan okuyor

Bir dönem Vatan Şaşmaz ile Sabah Şekerleri isimli programın sunuculuğunu yapan Melike Öcalan, gözlerden uzak bir hayat yaşıyor. Yılların değiştiremediği Öcalan, kusursuz fiziğiyle adeta kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Magazin 26-09-21 13:32

Vatan Şaşmaz neden ve ne zaman öldü? Vatan Şaşmaz’ı kim öldürdü? Pınar Altuğ'dan duygusal paylaşım

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, yıllar önce bir otel odasında silahla vurularak öldürülen merhum oyuncu arkadaşı Vatan Şaşmaz’ı ölüm yıl dönümünde unutmadı. 42 yaşındayken öldürülen Vatan Şaşmaz’la ilgili yaptığı paylaşıma, ‘’Özlüyorum’’ notunu düşen Altuğ’un gönderisine binlerce beğeni yağdı.

Magazin 27-08-21 13:02

Melike Öcalan'dan duygulandıran Vatan Şaşmaz paylaşımı

Vatan Şaşmaz ile bir dönem 'Sabah Şekerleri' programını sunan Melike Öcalan, Şaşmaz'ı ölümünün 4'üncü yıl dönümünde unutmadı.

Magazin 27-08-21 11:38

Vatan Şaşmaz

Vatan Şaşmaz Hakkındaki Haberler Mynet'te. Vatan Şaşmaz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Melike Öcalan'dan Vatan Şaşmaz itirafı! İşte ünlülerin unutulmayan itirafları...

41 yaşındaki dizi oyuncusu Melike Öcalan, otel odasında hayata veda eden Vatan Şaşmaz ile birlikte bir zamanlar "Sabah Şekerleri" adlı programı sunuyordu. Melike Öcalan katıldığı bir programda, bir zamanlar partneri olan Vatan Şaşmaz ile alakalı duygu yüklü bir itirafta bulundu. İşte ünlüler ve unutulmayan itirafları...

Magazin 19-08-21 14:26

Vatan Şaşmaz kimdir? Vatan Şaşmaz neden öldü? Vatan Şaşmaz kaç yaşında öldü?

Bir döneme damgasını vuran ve ekranların sevilen isimleri arasında bulunan ünlü oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz ölümünün 3. yılında sevenleri ve sanat camiasındaki arkadaşları tarafından anılıyor. 2017 yılında hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz kaç yaşında öldü sorularıyla araştırılmaya devam ediyor. Peki, Vatan Şaşmaz kimdir? Vatan Şaşmaz neden öldü? İşte merak edilen tüm detaylar…

Magazin 27-08-20 14:22

Pınar Altuğ Vatan Şaşmaz'ı unutmadı! Yürek burkan paylaşım…

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz'ın üçüncü ölüm yıl dönümünü unutmayarak sosyal medya hesabından duygusal bir not paylaştı. Altuğ'un paylaşımına yorum yağdı.

Magazin 27-08-20 07:53

Melike Öcalan'dan Vatan Şaşmaz açıklaması

Vatan Şaşmaz ile bir dönem 'Sabah Şekerleri' programını sunan Melike Öcalan, Bodrum'daki evinden '2. Sayfa' programına bağlandı ve eski partneriyle ilgili bir anısını anlattı.

Magazin 06-06-20 14:07

Vatan Şaşmaz'ın katili Filiz Aker'in yıllar önceki söyledikleri ortaya çıktı: Erkeğimi başkasıyla görürsem gebertirim

2017 yılında Vatan Şaşmaz'ı sırtından vurarak öldüren ve sonrasında intihar eden eski manken Filiz Aker'in yıllar önce verdiği bir röportajda "Erkeğimi başka biri ile görürsem hiç acımam, orada gebertirim" dediği ortaya çıktı.

Magazin 17-01-20 09:19

Vatan Şaşmaz'a ait ceset görüntülerinin yayılması davasında karar

Oyuncu Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in otel odasındaki ceset görüntülerinin sosyal medyada ve basında yer almasına ilişkin, açığa alınan bir polisin de arasında bulunduğu 4 sanığın yargılandığı dava karara bağlandı - İstanbul 39. Asliye Ceza Mahkemesi, polis memuru Faruk K'nin, 1 yıl 5 ay 15 gün, diğer 3 sanığın ise 2 ay 15'er gün hapisle cezalandırılmasına karar verirken, bu ceza hükümlerinin açıklanmasını 5 yıllık denetim süresi şartıyla geri bıraktı

Haber 08-03-19 16:23

Vatan Şaşmaz’ın görüntülerini sızdıranlar hakkında mahkeme kararını verdi!

İstanbu'daki otel odasında bir dönem aşk yaşadığı eski manken Filiz Aker tarafından sırtından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz’ın ceset görüntülerini sızdırdığı iddia edilen polis memurunun aralarında bulunduğu 4 kişinin yargılandığı davada karar çıktı. Mahkeme polis memuru Faruk K.’yı toplam 1 yıl 5 ay 15 gün hapis cezasına çarptırdı. Diğer 3 sanık ise ayrı ayrı 2 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Haber 08-03-19 15:52

Vatan Şaşmaz cinayetinin görüntüleri nasıl yayıldı?

Oyuncu Vatan Şaşmaz'ın cinayet yeri fotoğraflarının sosyal medyaya yayılması sebebiyle açığa alınan polislerin yargılandığı davaya devam edildi. Vatan Şaşmaz cinayetinin görüntüleri nasıl yayıldı?

Magazin 18-01-19 14:27

Vatan Şaşmaz cinayeti görüntülerinin yayılması davası

Oyuncu Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in otel odasındaki ceset görüntülerinin sosyal medyada ve basında yer almasına ilişkin açığa alınan bir polisin de arasında bulunduğu 4 sanığın yargılanmasına devam edildi

Haber 18-01-19 14:07

Vatan Şaşmaz'ın cansız bedeninin görüntüsünü yayanlar hakim karşısına çıktı!

Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in olay yeri görüntülerini çekip paylaştığı iddiasıyla 7 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan polis memuru F.K., ile eşi S.K., hakim karşısına çıktı. Mahkeme hakimi, görüntüleri çekip eşine gönderen polis memuru Faruk K.,'ya, “Her cinayeti eşine gönderiyor musun? Arşiv mi yapıyorsunuz?“ diye sordu. Sanık polis memuru ise, sürekli telefonda kendisini arayan eşine meşgul olduğunu göstermek için görüntüyü attığını öne sürdü.

Magazin 08-11-18 11:51

Vatan Şaşmaz cinayeti görüntülerinin yayılması davası

Oyuncu Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in otel odasındaki ceset görüntülerinin sosyal medyada ve basında yer almasına ilişkin, açığa alınan bir polisin de arasında bulunduğu 4 sanığın yargılanmasına başlandı - Sanık eski polis memuru Faruk K: - "Görüntüyü müdüre WhatsApp'tan atacakken alttan eşim arayıp duruyordu. O arada görüntüyü eşime atmak durumunda kaldım" - Sanık polisin eşi sanık Sibel K: - "Kız kardeşim 'Vatan Şaşmaz ölmüş.' diye yazınca, 'Evet, görüntüsü de var.' yazıp WhatsApp grubumuza görüntüyü attım. Ticari amaçlı değil, olayın şokuyla videoyu gönderdim. Suçlu benim. Bir ceza verecekseniz bana verin"

Haber 08-11-18 11:22

Pınar Altuğ Vatan Şaşmaz'ı unutmadı!

Oyuncu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017'de Beşiktaş'taki bir otel odasında Filiz Aker tarafından vurularak öldürülmüştü.

Magazin 27-08-18 12:16

Vatan Şaşmaz'ın mezarı boş kaldı

Geçen yıl Beşiktaş'taki Conrad Otel'de, eski manken Filiz Aker tarafından vurularak hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz’ın mezarı Babalar Günü’nde boş kaldı

Magazin 19-06-18 10:04

Vatan Şaşmaz’ın görüntülerini sızdıran kişilerin cezası belli oldu

Vatan Şaşmaz, eski manken ve model Filiz Aker tarafından 27 Ağustos 2017'de Beşiktaş'ta bulunan bir otelde vurularak hayata gözlerini yummuştu. Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in cesetlerinin görüntüsünü sızdıran polis memurunun ve videoyu parayla satmaya yeltenen Didem Çolak'ın cezası belli oldu.

Magazin 14-05-18 15:26

Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu

TRT Haber'de yayınlanan Bir Fikrin mi Var Türkiye, yeniden başlıyor.

Magazin 01-03-18 16:43

Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı doğum yaptı! Vatan Şaşmaz'ın bebeğinin adı...

Ağustos ayında Filiz Aker tarafından silahlı saldırı sonucu öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı, önceki gün bebeğini dünyaya getirdi. Vatan Şaşmaz'ın bebeğinin adı ne oldu?

Magazin 20-02-18 11:51

Filiz Aker'in yeğeni konuştu! 'Teyzem beni cesetler şişmesin diye çağırmış'

Vatan Şaşmaz'ı öldürüp daha sonra da intihar eden Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan, "O gün otelde olmamın sebebi, teyzem bana görev vermiş, cesetler şişmesin diye oradaymışım." dedi.

Magazin 16-01-18 12:14

Filiz Aker, Vatan Şaşmaz'ı zehirlemeyi bile düşünmüş

Eski manken Filiz Aker tarafından Beşiktaş’ta bulunan lüks bir otel odasında öldürülen Vatan Şaşmaz dosyası kapandı. Savcılığın hazırladığı takipsizlik kararında çarpıcı bulgulara rastlanıldı. Aker’in telefonunda yapılan incelemelerde, cinayetten önce internetten, “Siyanür” ve “Ölü insanın vücudu neden sertleşir” gibi aramalar yaptığı ortaya çıktı.

Magazin 15-01-18 12:00

Vatan Şaşmaz cinayetinde son nokta konuldu!

Ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz'ın manken Filiz Akel tarafından otel odasında öldürülmesiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Cinayet soruşturması tamamlandı.

Magazin 11-12-17 13:42

Vatan Şaşmaz hakkında şoke eden kaset iddiası

Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in ağabeyi Sümer Bayer suskunluğunu Duymayan Kalmasın'a bozdu.

Magazin 01-12-17 14:03

Yasemin Şaşmaz doğum için gün sayıyor

27 Ağustos 2017'de Beşiktaş'taki bir otel odasında cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Şaşmaz uzun bir aradan sonra ilk kez ortaya çıktı.

Magazin 30-11-17 12:30

Bütün Türkiye şaşkına dönmüştü! O görüntü akıllara kazındı

2017'nin bitmesine sayılı bir zaman kaldı. Bu yıl magazin gündemi, diğer senelere göre oldukça hareketli geçti. Vatan Şaşmaz cinayetinden, Murat Başoğlu skandalına, Gülben Ergen - Erhan Çelik'in boşanmasının ardından ortaya atılan iddialara kadar pek çok şey yaşandı.

Magazin 30-11-17 09:11

Çocuklar Duymasın'da Vatan Şaşmaz gerçeği!

Bir otel odasında cinayete kurban giden ve dizide ‘Engin’ karakterini canlandıran Vatan Şaşmaz’ın ardından ‘Çocuklar Duymasın’ reytinglerde bir daha hiç zirvede yer alamadı.

Magazin 28-11-17 10:01

Vatan Şaşmaz cinayetinde yeni çıkan detay!

Vatan Şaşmaz'ı öldürüp ardından da intihar eden Filiz Aker'in otopsisi tamamlandı. Aker'in kanında alkol ve kırmızı reçete ile satılan psikiyatri ilaçlarına rastlandı.

Magazin 09-11-17 07:55

Nihat Doğan'ın programında Vatan Şaşmaz hakkında çirkin iddia

Vatan Şaşmaz'ın ölümün ardından Nihat Doğan, Filiz Aker'in ağabeyinin iddialarını anlattı. Doğan, "Vatan'ın 57 ünlü isimle cinsel ilişki görüntüleri varmış." dedi.

Magazin 03-11-17 11:42

Nihat Doğan'dan Vatan Şaşmaz bombası: Türkiye şoka girecek

Vatan Şaşmaz ile ilgili bu ay içinde eline bir belge geleceğini belirten Nihat Doğan, "Dosyada Vatan'la ilgili çok vahim iddialar var. Türkiye şoka girecek" dedi.

Magazin 02-11-17 11:38

Dora Ercan teyzesi Filiz Aker'in mirasını reddetti

Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden eski manken Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan, Türkiye gündemini sarsan o olay sonrası teyzesinin mirasını reddettiğini açıkladı.

Magazin 29-10-17 12:41

Dora Ercan, Filiz Aker mirasını reddetti

Oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden eski manken Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan, Türkiye’yi sarsan o olay sonrası teyzesinin mirasını reddettiğini açıkladı.

Magazin 28-10-17 10:58

Vatan Şaşmaz'ın yerine gelen isim belli oldu

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, geçtiğimiz ay Beşiktaş'ta ünlü bir otel odasının 10. katında eski manken Filiz Aker tarafından sırtından vurularak öldürülmüş, Filiz Aker'de daha sonra intihar etmişti. Ünlü sunucunun ölümünün ardından yaklaşık 5 yıldır sunduğu 'İş Dünyası' programına da yeni sunucu arayışı başlamıştı. Programın yeni sunucusu belli oldu. Sunucu Özlem Yıldız oldu.

Magazin 22-10-17 13:14

Vatan Şaşmaz'ın gizli ziyaretçileri

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos akşamı eski manken Filiz Aker tarafından bir otel odasında silahla vurularak öldürülmüştü. Büyük acı yaşayan ailesi, merhum sanatçının mezar taşını yaptırdı. Sevenleri her hafta sonu mezarı ziyaret ederek Şaşmaz için dua ediyor.

Magazin 16-10-17 15:17

Vatan Şaşmaz-Filiz Aker görüntülerini yayan Didem Çolak için karar çıktı! İşte ayrıntılar...

İstanbul'da Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’in ceset görüntülerini para ile satmaya çalıştığı ve daha sonra internette yaydığı iddiasıyla gözaltına alınan oyuncu Didem Çolak çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Didem Çolak'la ilgili merak edilen ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı...

Haber 06-10-17 08:24

Vatan Şaşmaz cinayetinde flaş gelişme

İstanbul'da bir otelde Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra Filiz Aker’in intihar ettiği olayda, ceset görüntülerini internette yaydığı iddiasıyla aranan oyuncu Didem Ç, İstanbul Asayiş Şube Gasp Büro ekipleri tarafından Konya’da yakalandı. Gözaltına alınan oyuncu Didem Ç. çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Soruşturma kapsamında daha önce bir polis memuru gözaltına alınmış, polisin eşi ve kayınbiraderinin de ifadesi alınmıştı.

Magazin 05-10-17 14:11

Pınar Altuğ'dan Vatan Şaşmaz yorumu

Yaklaşık 1,5 ay önce cinayete giden kurban giden oyuncu-sunucu Vatan Şaşmaz, Çocuklar Duymasın dizisinde Engin karakterine hayat veriyordu. Güzel oyuncu Pınar Altuğ, rol arkadaşı Vatan Şaşmaz için şunları söyledi: "Vatan'ın yerine kimse gelmeyecek. Biz duygularıyla oynayan bir diziyiz. Vatan da her zaman kalbimizde."

Magazin 03-10-17 09:18

Fıs fıs İsmail açıkladı: Vatan Şaşmaz ölmeden 3 gün önce...

Çocuklar Duymasın dizisinin Fıs Fıs İsmail'i karakterine hayat veren Süleyman Yağcı, 15 yıllık oyuncu arkadaşı rahmetli Vatan Şaşmaz hakkında konuştu. Süleyman Yağcı, rahmetli Vatan Şaşmaz hakkında, “Vatan’ı kaybetmeden 3 gün önce sette sahne arasında sohbet ettik. Ona şunu dedim. ‘Vatan uşağım hayat lay lay lom değil.”

Magazin 25-09-17 15:37

'Çocuklar Duymasın'dan flaş karar

Geçtiğimiz ay eski manken Filiz Aker tarafından silahla sırtından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz Çocuklar Duymasın dizisinde rol alıyordu. Vatan Şaşmaz, Çocuklar Duymasın'da Engin karakterine hayat veriyordu. Çocuklar Duymasın dizisinde Vatan Şamaz'ın yerine herhangi bir ismin katılmayacağını Tamer Karadağlı açıkladı.

Magazin 21-09-17 16:45

Seyirciden Vatan Şaşamaz tepkisi

Kanal D ekranlarında dün akşam 8. bölümüyle ekrana gelen Çocuklar Duymasın'da geçtiğimiz ay cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz'dan bahsedilmemesi tepki çekti.

Magazin 18-09-17 10:57

Vatan Şaşmaz, ölmeden önce oğlunun adını koymuş

Ağustos ayında İstanbul Beşiktaş'taki bir otel odasında eski manken Filiz Aker tarafından sırtından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz'ın ölmeden bir gün önce çocuğunun cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendiği ve adını "Asil" koyduğunu yakın arkadaşı Tuğba Özay açıkladı.

Magazin 15-09-17 10:38

Vatan Şaşmaz'a büyük ayıp

Geçtiğimiz ayın son günlerinde eski manken Filiz Aker tarafından sırtından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz'ın anısına büyük saygısızlık yapıldı.

Magazin 14-09-17 11:21

Ömür Gedik'ten Vatan Şaşmaz yorumu: Yanlış eski ilişkiler...

Ünlü sinema eleştirmeni ve şarkıcı Ömür Gedik, sunucu Vatan Şaşmaz'ın ölümünün ardından ortaya atılan iddialarla ilgili, "Hepimizin sorunları, yanlış eski ilişkileri olabilir. İddia edilenleri doğru kılacak hiçbir şeyini ben görmedim" dedi.

Magazin 06-09-17 22:48

O görüntülerin nasıl sızdığı ortaya çıktı: Bunun adı aile boyu rezalet!

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz cinayetine ait görüntüleri sızdıran polis memuru açığa alındı. Polis memuru eşini görevde olduğuna ikna etmek için görüntüleri paylaştığını söyledi. Polisin eşinin, görüntüleri akrabalarıyla oluşturdukları WhatsApp grubunda paylaşmasıyla görüntüler bir anda yayıldı. Polisin kayınçosu görüntüleri kız arkadaşı D.Ç ile paylaşırken ve uyuşturucudan sabıkası olan kadın görüntüleri para karşılığında medyaya satmaya çalıştı.

Haber 02-09-17 08:40

Vatan Şaşmaz cinayeti ile ilgili flaş gelişme! Polis açığa alındı

Vatan Şaşmaz'ın kanlı görüntülerini çeken polis memuru açığa alındı.

Haber 01-09-17 19:14

Esrarengiz olayın sır perdesini Viber sohbet kayıtları aralayacak

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ı öldürüp sonrasında intihar eden Filiz Aker'in cenazesi dün Tuzla'da defnedildi. Aker'in, Şaşmaz'a gönderdiği 'Gel, helalleşelim' mesajını yazdığı Viber'deki sohbet kayıtları sır perdesini aralayacak. Aker iddialara göre Şaşmaz'ın konuşmak için otele gittiği bu mesajı Viber'dan attı. Soruşturmayı sürdüren İstanbul Polisi, olayın meydana geldiği otelde 1130 numaralı odaya giren ve cesetlerle karşılaşan 3 otel görevlisinin de ifadesini aldı.

Haber 01-09-17 07:55

Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesinde olay iddia!

İstanbul’da bir otel odasında ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden eski manken Filiz Aker bugün toprağa verildi. Aker'in Vatan Şaşmaz'ı dört kurşunla vurduğu silahı hediyelik eşya kutusunda otele sokmuş olabileceği iddia edildi.

Haber 31-08-17 18:58

Filiz Aker toprağa verildi! Ağabeyi Sümer Bayer bomba iddialarda bulundu

Beşiktaş'ta lüks bir otelde ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ı vurarak öldüren Filiz Aker son yolculuğuna uğurlandı. Ağabeyi Sümer Bayer yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Bayer, 'Filiz’in hangi konuda nasıl ilişkisi vardı hepsini biliyorum. Hepsine vakıfım tabii ki bunlar gizli kalmayacak. Son bıraktığı veda mektubunda bana, ‘’Okuduktan sonra yak’’ demişti. Ben de öyle yaptım. Banyoda hem ağladım hem okudum. Sonra da banyoda yaktık bıraktığı mektubu. Bu iş böyle bitmeyecek, bitmemeli" dedi

Haber 31-08-17 15:28

Vatan Şaşmaz cinayetinde son dakika gelişmesi: Özel olarak araştırılacak

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz cinayetinde flaş bir gelişme yaşandı. Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan son dakika açıklamasına göre, Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in ölümü ile sonuçlanan olayın görüntülerinin sosyal medya üzerinde paylaşılması ile ilgili başmüfettiş görevlendirildi. Hatırlanacağı üzere Sözcü gazetesi muhabiri, sosyal medya üzerinden “Elimde otel odasına ait görüntüler var. İsterseniz size satarım” diyen kadınla pazarlığa girişmiş ve şok gerçeği ortaya çıkarmıştı.

Haber 31-08-17 11:29