Volkan Bozkır Haberleri

Volkan Bozkır Eylül ayında görevi devredecek! Yeni BM Genel Kurul Başkanı seçildi

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulunun 76’ıncı dönem başkanlığına Maldivler Dışişleri Bakanı Abdulla Shahid oldu. Görevi BM 75’inci Genel Kurulu Başkanı Volkan Bozkır’dan 14 Eylül’de devralacak olan Shadid’in adaylığı, Maldivler tarafından Aralık 2018’de açıklamıştı.

Haber 07-06-2021 23:22

BM 75’inci Genel Kurul Başkanlığına seçilen Volkan Bozkır görevi devraldı

Birleşmiş Milletler (BM) 75’inci Genel Kurul Başkanlığı’na seçilen Volkan Bozkır, görevi devraldı.

Haber 15-09-2020 22:58

BM 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen Volkan Bozkır'dan kabul konuşması!

Birleşmiş Milletler (BM) 75. Genel Kurul Başkanlığına seçilen eski Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır, görevi boyunca BM üyelerinin tamamını temsil edeceğini belirterek, "Her bir grubun ve üyelerinin beklenti ve görüşleri, benim için eşit derecede önemli ve kıymetli olacaktır" dedi.

Haber 22-06-2020 23:25

Son dakika: BM Genel Kurul Başkanı Volkan Bozkır oldu (Volkan Bozkır kimdir?)

BM 75. Genel Kurul Başkanlığı'na Türkiye'nin adayı eski AB Bakanı ve Başmüzakereci, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Büyükelçi Volkan Bozkır seçildi.

Haber 17-06-2020 23:12

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır, Kosova Büyükelçisi ile görüştü

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır, Kosova Büyükelçisi ile görüştü

Haber 04-12-2019 14:54

2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır: -"Türkiye Cumhuriyeti, sahada ve masadaki gücüyle gerçekleştirdiği üç operasyonla bütün bu planları yapanların heveslerini kursaklarında bırakmıştır" -CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır: -"Atatürk'ün, 'Yurtta barış, dünyada barış' sözünün yerini, 'Yurt içinde çatışma ve dünyada savaş' alır hale geldi" -MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu: -"Terör, bütün insanlığa çevrilmiş kanlı bir silah, barış, huzur ve güvenliğin önüne döşenmiş mayın tarlası, ölüm tuzağıdır" -İYİ Parti Bursa Milletvekili Kamil Erozan: -"Başkaları üç boyutlu satranç oynarken iktidar zar tutmasını dahi bilmeden düşeş peşinde koştu ama yek atmaktan öteye gidemedi"

Haber 18-11-2019 16:57

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD ziyareti öncesi flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD ziyareti öncesi yaptığı son dakika açıklamasında, BM Genel Kurulu Başkanlığı'na Volkan Bozkır'ın aday gösterildiğini duyurdu. Erdoğan ayrıca Patriot füze sistemiyle ilgili "Bu, masadan kalkmış bir konu değil" derken, F-35'lerle ilgili ise "ABD'nin tavrı adil bir uygulama değil" ifadelerini kullandı. Taksilerde sigara yasağı sorusu üzerine Erdoğan, "Şimdi yazılı kayda girmek suretiyle şoför de içemeyecek arkada oturanlarda içemeyecek." dedi.

Haber 21-09-2019 13:32

TBMM heyeti Azerbaycan'daki iş adamlarıyla bir araya geldi

TBMM heyeti Azerbaycan'daki iş adamlarıyla bir araya geldi

Haber 16-07-2019 18:24

Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan Parlamentoları arasında iş birliği

Bakü'de, üç ülkenin parlamentolarının Dış İlişkiler Komisyonlarının üçlü toplantısı yapıldı

Haber 15-07-2019 16:15

15 Temmuz şehitleri Bakü’de anıldı

15 Temmuz şehitleri Bakü’de anıldı

Haber 15-07-2019 13:13

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır'ın kabulü

Bozkır, Yeni Zelanda'nın Ankara Büyükelçisi Wendy Hinton'u kabul etti

Haber 22-05-2019 15:36

ABD'nin İran yaptırımları

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır: - "Bizim her zaman savunduğumuz şekilde İran yaptırımlarının bir fayda sağlamayacağı kanaatindeyiz. İran'ın mümkün olduğu kadar kısa sürede bu yaptırımlardan çıkarılarak tekrar dünya platformunda hak ettiği yeri almasını öteden beri destekliyoruz" - İran'ın Ankara Büyükelçisi Mohammad Farazmand: - "İran'a uygulanan bu yaptırımlar sadece bizim ülkemizin aleyhinde değil, bütün bölge ülkelerini hedef almaktadır"

Haber 10-05-2019 17:10

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır Brüksel'de

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır: - "(Yerel seçimlerde) Türkiye’yi birçok bakımdan güçlendiren, itibarını arttıran bir tablo ortaya çıktı"

Haber 29-04-2019 19:57

Kaşıkçı cinayetinde gerçekler ortaya çıkmalıdır

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır: - "(Cemal Kaşıkçı cinayeti) Gerçekten bu cinayetin, nasıl koordine edildiği, nasıl karar verildiği ve uygulandığıyla ilgili hala cevaplandırılması gereken sorular var. Uluslararası topluluğun işidir tabii ki bunu canlı tutmak. Bununla ilgili kesinlikle gerçekler ortaya çıkmalıdır" - "Yemen'de barış süreci tıkandı gibi gözüküyor. Bunun arkasında birçok sebep var. Stockholm toplantısı gerçekten uzun bir barış sürecinin ilk adımlarıydı"

Yurthaber 13-04-2019 15:25

Kaşıkçı cinayetinde gerçekler ortaya çıkmalıdır

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır: - "(Cemal Kaşıkçı cinayeti) Gerçekten bu cinayetin, nasıl koordine edildiği, nasıl karar verildiği ve uygulandığıyla ilgili hala cevaplandırılması gereken sorular var. Uluslararası topluluğun işidir tabii ki bunu canlı tutmak. Bununla ilgili kesinlikle gerçekler ortaya çıkmalıdır" - "Yemen'de barış süreci tıkandı gibi gözüküyor. Bunun arkasında birçok sebep var. Stockholm toplantısı gerçekten uzun bir barış sürecinin ilk adımlarıydı"

Haber 13-04-2019 15:25

Türk heyetinden ABD Kongre üyelerine Suriye'de koordinasyon uyarısı

TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır: - "ABD'nin Suriye'den çekilme sürecinde Türkiye ile koordinasyon olmazsa bölgede yeni boşluklar doğabilir" - "Burada oluşturulacak bir güvenli bölgede Türkiye mutlaka söz sahibi olmalıdır. YPG/PKK'nın kontrolünün olduğu bir güvenli bölgeyi bizim hiçbir şekilde kabul etmemiz mümkün değildir" - "S-400 alıyor olmamızın Patriot almamıza engel teşkil etmediğini de anlattık. Bunları da şartları uyarsa alabiliriz fakat biz S-400 anlaşmasına sadık kalacağız"

Haber 14-02-2019 07:24

Afganistan tezkeresi TBMM Genel Kurulunda

Genel Kurulda, Türk Silahlı Kuvvetlerinin, NATO’nun Afganistan'da icra edeceği kararlı destek misyonu için yurt dışına gönderilmesi konusunda Hükümete verilen izin süresinin, 6 Ocak 2019 tarihinden itibaren iki yıl daha uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi kabul edildi - TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır: - ""Afganistan'da kalıcı barış ve istikrar, ancak Afganlar arasında sağlanacak ve bölge ülkeleri ile uluslararası toplumun destekleyeceği siyasi uzlaşıyla temin edilebilecektir"

Haber 25-12-2018 19:42

Portekiz parlamento heyeti TBMM'de

Meclis Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, Portekiz Parlamentosu Dışişleri ve Yurtdışındaki Portekiz Toplulukları Komisyonu Başkanı Sergio Sousa Pinto ve beraberindeki heyetle görüştü

Haber 19-12-2018 11:56

TBMM heyeti Karadağ'da

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır ve beraberindeki heyet, Karadağ Meclis Başkanı İvan Brajovic ve Karadağ-Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Genci Nimanbegu ile görüştü

Haber 04-12-2018 18:40

Volkan Bozkır'ın Meclisteki görüşmeleri

Volkan Bozkır'ın Meclisteki görüşmeleri

Haber 06-11-2018 16:36

Türkiye Sırbistan'ı önemsiyor

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır: - "Biz Sırbistan'ı önemsiyoruz. Bu bölgenin önemli bir ülkesi olarak da eğer bölgede barış ve istikrar sağlanacaksa bunda Sırbistan'ın önemli rol oynayacağına inanıyoruz" - "Türkiye-Sırbistan ilişkilerinin gelecekte çok daha iyi seviyelere çıkmasını arzu ediyoruz"

Haber 03-11-2018 11:03

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic TBMM heyetini kabul etti

Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic TBMM heyetini kabul etti

Haber 01-11-2018 17:20

TBMM heyeti Sırbistan'da

TBMM heyeti Sırbistan'da

Haber 31-10-2018 19:33

Bozkır KKTC Başbakan Yardımcısı Özersay ile görüştü

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır: "(Cemal Kaşıkçı'nın kaybolması) Çok vahim bir tablo ile karşı karşıyayız. Bu gelişmeyi sükunet içinde uluslararası antlaşma ve kurallara sadık kalarak ve yapılacak soruşturmaların sonuçlarında ortaya çıkacak tabloya bakarak değerlendirmek daha doğru olacaktır" - "Kıbrıs sorunu, sadece KKTC'nin değil Türkiye'nin de birinci sıradaki çok önemli sorunudur" - KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay: "Türkiye Cumhuriyeti ile KKTC arasındaki ilişkilerin şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da ciddi bir müttefik ilişkisi olarak devam etmesini istiyoruz"

Haber 17-10-2018 13:20

Fonların kesilmesi AB'nin tezlerine ters düşüyor

TBMM Dış İlişkiler Komitesi Başkanı ve eski AB Bakanı Volkan Bozkır: - "Avrupa Parlamentosu'nun Türkiye'ye verdiği 70 milyon avroyu kesmesi Türkiye için önemli değil. Bunlar katılım öncesi fonlardır. AB, bu kısılan fonların büyük bir kısmını sivil toplumun gelişmesi ve Türkiye’deki insan haklarının, demokrasinin ilerlemesi için veriyordu. Dolayısıyla bir taraftan 'sivil toplum gelişsin' diyen AB öte yandan bu konuda verdiği para desteğini çekiyor. AB savunduğu tezlere ters düşüyor" - "Birleşik Avrupa Devletleri fikri AB'ye ne kadar uyarlanabilir bu konuda soru işaretleri var. Çünkü, AB'nin son derece yavaş bir mekanizması var"

Haber 09-10-2018 05:04

TBMM Dışişleri Komisyonu heyeti Azerbaycan'da

TBMM Dışişleri Komisyonu heyeti Azerbaycan'da

Haber 19-09-2018 16:46

Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır, büyükelçileri kabul etti

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, Kosova, Norveç ve Sırbistan'ın Ankara büyükelçileriyle bir araya geldi

Haber 12-09-2018 12:23

Ankara'dan olası İdlip operasyonu öncesi flaş açıklama: Suriyelilere kapılarımızı açmayacağız

İdlib'de Rusya ve Suriye'nin gerçekleştireceği olası operasyon sonrası Türkiye'ye yönelik göç dalgasının başlamasından endişe duyulurken, Ankara'dan açıklama geldi. TBMM Dışişleri Komisyon Başkanı Volkan Bozkır, "Olumsuz senaryo gerçekleşirse, yeni bir göç dalgası olabilir. Ama kapılarımızı açmamayı ve göç dalgasını Suriye topraklarında oluşturulacak kamplara yerleştirmeyi planlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Haber 10-09-2018 14:01

Volkan Bozkır, KKTC Başbakan Yardımcısı Özersay ile görüştü

Volkan Bozkır, KKTC Başbakan Yardımcısı Özersay ile görüştü

Haber 05-09-2018 17:56

Volkan Bozkır, Rusya Büyükelçisini kabul etti

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır: - "Bizim bütün arzumuz, İdlib'de sivil insanlarla militan grupların ayırt edilmesi ve burada olabilecek herhangi bir harekat sırasında sivil kaybının ortaya çıkmamasıdır. Bunun sonucunda da herkesin çekindiği göç dalgasının meydana gelmemesidir" - Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçisi Aleksey Yerhov: - "Suriye ve özellikle Suriye'nin kuzeyindeki durum konusunda Türk partnerlerimizle çok sıkı iş birliği ve temas içerisindeyiz"

Haber 05-09-2018 11:57

Volkan Bozkır, Büyükelçi Berger'i kabul etti

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır: - "Türkiye-AB ilişkilerinin en iyi günlerini yaşadığını söylemek güç olabilir ancak Sayın Büyükelçi ve sonrasında AB komiserleri ve siyasileriyle, bu ilişkinin tekrar nasıl eski güçlü günlerine döndürülebileceği konusunda temaslarımızı yoğunlaştıracağız" - AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger: - "Avrupa'da bazı siyasiler, yaptıkları açıklamalarda, Türkiye'nin aday ülke olarak taşıdığı önemin yanı sıra stratejik ittifakımızın da önemini vurguladılar"

Haber 29-08-2018 13:56

İstanbul AK Parti milletvekili adayları kimler? İşte 24 Haziran erken seçimleri AK Parti listesi

AK Parti, 24 Haziran erken seçim milletvekili aday listesini açıkladı. Listede İstanbul AK Parti milletvekili adaylarının isimleri merak konusu oldu. İşte AK Parti'nin seçim 2018 için YSK'ya verdiği milletvekili listesinde yer alan İstanbul adayları. İstanbul AK Parti milletvekili adayları kimlerden oluşuyor?

Haber 21-05-2018 21:42

Moldova Parlamentosu heyeti TBMM'de

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır: - "Biz Gagavuz kardeşlerimizi Moldova ile Türkiye arasında bir kardeşlik köprüsü olarak görüyoruz. Moldova'nın Gagavuz özerk bölgesine son derece yakın ve adil şekilde yaklaşıyor olmasından da büyük mutluluk duyuyoruz" - Moldova Parlamentosu Dış Politika ve Avrupa ile Entegrasyon Komisyonu Başkanı Ivanov: - "Eve dönerken bazı ödevlerle gidiyoruz. Bu ödevlerin birincisi bir an önce bir Türk bankasının Moldova'da açılması, ikincisi ise iki ülke arasında mevcut olan ulaşımın artırılması olacak"

Haber 12-04-2018 18:41

ABD'nin eski Ankara Büyükelçisi Jeffrey Mecliste

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır, Büyükelçi James Jeffrey'i kabul etti - Volkan Bozkır: - "Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Yalçın, yarın ABD'de yeni ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı ile görüşmeler yapacak ve bu görüşmeler sonrasında da Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'nun ABD'ye seyahati olacak" - James Jeffrey: - "Danışman ve uzman olarak Türkiye ve Ortadoğu ile çalışıyorum, gazetelere yazıyorum. Onun için Türkiye'deki durum, Türkiye ile ABD arasındaki ilişkileri takip ediyorum"

Haber 29-03-2018 11:46

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Davası

Duruşmayı izleyen TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Bozkır: - "Türk adaleti, bu konularda tecrübelidir. En doğru kararı verecektir. Ümit ediyoruz ki, bu karar şehit ailelerini ve gazileri bir anlamda teselli edecektir"

Haber 26-03-2018 13:27

AK Parti Beşiktaş 6. Olağan İlçe Kongresi

AK Parti Grup Başkanvekili Muş: - "AK Parti Türkiye'de 81 ilin 78'inden milletvekili çıkarabilen tek partidir. Parlamentoda bulunan partilerin bir kısmı doğudan, bir kısmı batıdan milletvekili çıkarabilirken, AK Parti Türkiye'nin tamamından temsilci kazanabilmektedir. Bu, şunu göstermektedir; eğer bir Türkiye partisi arıyorsanız, bu parti AK Parti'dir" - AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak: - "2019 bizim için adeta bir varoluş mücadelesinin adıdır. Başarmaya mecburuz, başka şansımız yok. Ancak başarmak için mecbur olduğumuz bazı şeyler vardır. Sağlam, iradeli ve yorulmayan bir teşkilat. Gelin hep beraber 2019'a kadar liderimiz için, milletimiz için, ümmetimiz için günde 20 saat çalışalım"

Haber 25-03-2018 16:53

Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır'ın ABD temasları

Bozkır başkanlığında AKPM Türk Grubu Başkanı Kılıç, NATOPA Türk Grubu Başkanı Çonkar ile CHP İstanbul Milletvekili Salıcı’dan oluşan heyet, 19-23 Mart 2018 tarihlerinde Washington'a resmi bir ziyaret gerçekleştirdi - FETÖ'nün yapısı, 15 Temmuz hain darbe girişimi ve Fetullah Gülen’in iadesi gereği hakkında, Senatör ve Temsilciler Meclisi üyeleri bilgilendirildi ve bu konudaki destekleri istendi

Haber 23-03-2018 17:26

TBMM Dışişleri Komisyonunun Washington temasları

ABD'de temaslarda bulunan TBMM Dışişleri Komisyonu heyeti, Washington'da görev yapan Türk basın mensuplarıyla bir araya geldi - Komisyon Başkanı Bozkır: - "Türkiye'nin Afrin operasyonunda gösterdiği net başarı, bölgedeki kartların yeniden dağıtılmasına neden olacaktır" - "ABD'nin YPG tercihi tamamen yanlış bir tercihtir. ABD, (Afrin operasyonunun başarısının ardından) PYD'nin yanında 'DEAŞ'a karşı mücadelede veriyorum' görüntüsünü değiştirmek zorunda kalacaktır"

Haber 23-03-2018 07:21

Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan Parlamentoları Dışişleri Komisyonları Toplantısı

Üç ülke Parlamentoları Dışişleri Komisyon Başkanları tarafından işbirliği protokolü imzalandı - TBMM Dışişleri Komisyon Başkanı Bozkır: - "Azerbaycan ve Gürcistan bir kez daha Türkiye ile güçlü işbirliklerini tekrarlıyor ve Türkiye'nin demokratik yollarla seçilmiş Cumhurbaşkanına ve Hükümetine olan kuvvetli desteklerini tekraren teyit ediyorlar"

Haber 28-02-2018 13:32

Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır, Erdmann'ı kabul etti

Volkan Bozkır: - "Geçen dönemde, Türkiye-Almanya ilişkilerinde bazı noktalarda görüş ayrılıkları oldu. Önümüzdeki dönemde iki ülke ilişkilerini tekrar olması gereken düzeyde görmekten büyük memnuniyet duyacağız" - Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Erdmann: - "Maalesef şu anda dünyamızın içinde bulunduğu güvensiz bir ortam var. Türkiye bu ortamda, bölgede istikrar unsuru olarak önemli sorumluluklar üstlenmekte. Biz Türkiye ile bu sorumluluğu birlikte üstlenmek istiyoruz"

Haber 08-02-2018 11:07

Türk askerinin Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatılıyor

TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır: - "Türkiye bölgesel ve uluslararası barış, güvenlik ve istikrarın tesisine, korunmasına, gerek yürüttüğü ilkeli dış politika, gerek uluslararası terörizm ile etkin mücadelede sergilediği tutum çerçevesinde azami hassasiyet ve gayret göstermektedir"

Haber 07-02-2018 18:02

Bakan Bozkır: “Vizenin kalkmaması pahasına terörle mücadele kanununda değişiklik yapmayacağız”

AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Strazburg'da gerçekleştirdiği basın toplantısında konuştu.

Haber 12-05-2016 12:09

Volkan Bozkır'dan AB açıklaması: Terör yasası değişmeyecek

AB Bakanı Volkan Bozkır, BBC'ye yaptığı açıklamada vize serbestisi anlaşması için gerekli olan terörle mücadele yasasında değişiklik yapılmasının mümkün olmadığını söyledi. Bozkır, vize muafiyeti anlaşmasına dair umutlarının da azaldığını ifade etti.

Haber 12-05-2016 03:45

AB Bakanı Bozkır ve Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan vize açıklaması

AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ile Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Avrupa komisyonu tavsiye kararını değerlendirdi.

Haber 04-05-2016 15:31

'Biz üzerimize düşen yükümlülükleri yerine getirdik'

AB Bakanı Bozkır, "Biz üzerimize düşen yükümlülükleri yerine getirdik. Şimdi 'AB yan çizer mi, çizmez mi?' diye soruyorlar. Ben de diyorum ki; şurada haziran sonuna 50 gün var." dedi.

Haber 01-05-2016 03:13

AB Bakanı: Vizeler kalkmazsa mültecileri geri almayız

Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, "Şayet vizeler kalkmazsa geri kabul anlaşmasını feshetme hakkımız var. Bunu da yaparız. Zaten anlaşma öyle" dedi.

Haber 27-03-2016 11:34

Volkan Bozkır'dan mültecilerle ilgili önemli açıklama

AB Bakanı Bozkır, mülteciler konusunda açıklama yaptı.

Haber 10-03-2016 11:02

AB Bakanı Volkan Bozkır: Vize kalkmazsa anlaşmayı feshetme hakkımız var

AB Bakanı Bozkır, "Geri Kabul Anlaşması şayet yürürlüğe girer, ekim kasım aylarında vize kalkmazsa Geri Kabul Anlaşması'nın içindeki hükme göre bizim anlaşmayı feshetme hakkımız var" dedi.

Haber 04-03-2016 02:08

Bozkır’dan AP Türkiye Raportörü Piri’ye sert tepki

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Türkiye Raportörü Kati Piri'nin, Türkiye'nin meseleleri hakkında tarafsızlığını yitirdiğini açıkladı.

Haber 22-02-2016 09:36