Volvo Haberleri

Bu otomobilin drone'u var! Tesla Roadster'ın rakibi Polestar O2 tanıtıldı

İsveçli elektrikli otomobil üreticisi Polestar, yeni roadster konsepti Polestar O2'yi duyurdu. Tesla Roadster'ın rakibi olan üstü açılır araba, havadan çekim için bir drone'a sahip olması ile dikkat çekiyor. İşte Polestar O2'nin detayları...

Haber 03-03-22 12:31

97 yıllık marka 7. kez logo değiştirdi! İşte Volvo'nun yeni logosu

97 yıllık marka olan Volvo, logosunu 7. kez yeniledi. Bir öncekinde mavi ve gümüş renklerin hakim olduğu logo sadeleştirildi ve sadece siyah ile beyaz renkleri kullanıldı.

Haber 27-09-21 14:03

Çip krizi dev otomobil şirketini de vurdu! Volvo'da üretim durdu

Tüm dünyayı etkisi altına alan çip krizi Volvo Cars'ı da vurdu. Şirket, çip tedarikinde yaşanan aksaklık sebebiyle İsveç’in Göteborg'da bulunan fabrikasında üretimi durdurdu.

Finans 11-08-21 17:04

Volvo Concept Recharge'ı görücüye çıkardı! İşte geleceğin Volvo'su

Volvo, Concept Recharge'ı tanıttı. Concept Recharge, otomobil üreticisinin tasarım dilinin geleceğini ve şirketin ileri teknolojiyi otomobillerine nasıl giderek daha fazla entegre edeceğini gösteriyor.

Haber 01-07-21 18:22

Volvo

Volvo Hakkındaki Haberler Mynet'te. Volvo Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Çip krizi otomobil üreticilerini vurdu: Honda, Toyota ve Volvo üretimi durdurdu!

Otomobil piyasasına yön veren şirketlerden birisi olan; Toyota, Honda ve Volvo koronavirüsten kaynaklanan sebeplerden dolayı malzeme yetersizlikleri nedeniyle üretimlerini geçici olarak durdurduklarını açıkladı.

Finans 19-03-21 13:52

Bir dönem kapanıyor: Volvo elektrikliye geçiş yapıyor!

Otomobil üreticisi Volvo elektrikli araçlara geçmeyi planlıyor. Yapılan açıklamaya göre, Çinli Geely'nin bünyesinde bulunan Volvo, fosil yakıt dönemini kapatarak 2030'dan itibaren sadece elektrikli otomobil satacak.

Haber 02-03-21 15:11

Volvo dört kapılı Coupe üretecek mi?

Volvo güzel görünümlü araçlar üretmeye yabancı değil. Baktığınız otomobil bağımsız olarak yapılmış bir örnek olsa da, tasarım oldukça etkili.

Haber 08-02-21 14:13