Warren Buffett Haberleri Ve Son Dakika Warren Buffett Haberleri

Warren Buffett Haberleri Ve Son Dakika Warren Buffett Haberleri

Amerikalı iş adamı olan Warren Edward Buffett, 30 Ağustos 1930 tarihinde Omaha, Nebraska, ABD’de dünyaya geldi. Evli ve üç çocuk babası olan Warren Edward Buffett, aynı zamanda hayırsever ve hisse senedi yatırımcısıdır. Berkshire Hathaway yatırım şirketinin CEO'su olan Warren Edward Buffett, bu şirketin en büyük yatırımcılarından da biridir. Amerikalı iş adamı olan Warren Edward Buffett, Forbes Dergisi'nin "2008 Milyarderler Listesi"ne göre 62 milyar dolarlık en zengin insanlardan biridir. 2012 yılında Time dergisinin yaptığı araştırmaya göre de dünyanın en etkili insanlarından birisidir. Amerikalı iş adamı olan Warren Edward Buffett, 2006 yılında Bill ve Melinda Gates Vakfı'na 30 milyar dolar devrederek büyük bir bağış gerçekleştirmiştir.

Warren Buffett Haberleri

En zenginler listesinde bir ilk! Hintli milyarder Gautam Adani'nin büyük yükselişi

En zenginler listesinin zirvesindeki isimlerin servetleri yılbaşından bu yana azalırken, bir ilk yaşandı. Hint milyarder Guatam Adani, yılbaşından bu yana servetini tam 60,9 milyar dolar artırarak dünyanın en zenginleri sıralamasında üçüncü sıraya kadar yükselip, Microsoft’un patronu Bill Gates ve borsa efsanesi Warren Buffet gibi ünlü ABD’li zenginleri geride bıraktı.

Finans

Elon Musk yine durmadı: Bulabildiğiniz kadar çok coin bulun ve bunu hızlı yapın

Milyarder yatırımcı Warren Buffett'ın "Bulabildiğiniz kadar çok coin bulun ve bunu hızlı yapın" tweetini milyarder iş insanı Elon Musk paylaştı.

Finans

Efsane yatırımcı Warren Buffett, Apple'dan yaklaşık 100 milyar dolar kazandı!

Tim Cook ile arasında geçen konuşmalarla sık sık gündeme gelen Warren Buffett, zamanında 35 milyar dolara aldığı Apple hisselerinden yaklaşık 100 milyar dolar kazanç sağladı. Dünyanın en zengin isimlerinden olan Warren Buffett, bu kazancı 5 yıldan daha kısa bir sürede gerçekleştirdi.

Haber

Warren Buffett, 5 Japon ticaret devine yatırım yaptı

Ünlü yatırımcı Warren Buffett'ın şirketi Berkshire Hathaway, Japonya'nın en büyük beş ticaret şirketine birden yatırım yaptı. Buffett, her bir şirketten yüzde beş hisse aldı. Ünlü yatırımcının bu şirketlerdeki hisselerinin değeri ise 6 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Finans

Warren Buffett

Warren Buffett Hakkındaki Haberler Mynet'te. Warren Buffett Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Ünlü yatırımcı Buffett'ten 10 milyar dolarlık satın alma

Dünyanın en zengin isimlerinden Warren Buffett, uzun zamandır yatırımlara ara vermişti. Buffett sahibi olduğu Berkshire Hathaway ile yatırımlara geri döndü ve doğalgaz şirketi Dominion Energy'i 10 milyar dolara satın aldığını duyurdu.

Finans

Koronavirüsü dinlemedi: Seth Klarman'dan Facebook ve Google'a milyon dolarlık yatırım!

Amerikalı milyarder yatırımcı Seth Klarman, koronavirüs dönemindeki ekonomik darboğazdan etkilenmedi. ''Yeni Warren Buffett'' olarak anılan Seth Klarman, koronavirüse rağmen Facebook ve Google'a yaklaşık 700 milyon dolarlık yatırım yaptı.

Haber

Warren Buffett sonunda Apple’a geçti

Dünyanın en ünlü yatırımcılarından biri olan Warren Buffett, aynı zamanda da sahip olduğu büyük hacimli Apple hisseleri ile de tanınıyor. Peki sizce bu ünlü iş adamı günümüze kadar hangi marka cep telefonu kullanıyordu.

Haber

ABD'nin en zenginleri belli oldu

Forbes, bu yıl 37'inci kez yayımladığı "En Zengin 400 Amerikalı" listesini açıkladı.

Finans

Milyarder yatırımcıdan 2008 finansal krizi açıklaması

Amerikalı milyarder yatırımcı ve iş adamı Warren Buffett: - "(2008 finansal kriziyle ilgili) Hepimiz dominoyuz ve birbirimize çok yakınız"

Finans

Ünlü yatırımcıdan bitcoin uyarısı

ABD merkezli dünyanın en büyük ikinci holding şirketi Berkshire Hathaway CEO’su Warren Buffett, yatırımcıları bitcoin konusunda uyardı ve bitcoin bir 'fare zehiri' dedi.

Finans

Ünlü yatırımcıdan bitcoin uyarısı

ABD merkezli dünyanın en büyük ikinci holding şirketi Berkshire Hathaway CEO’su Warren Buffett, yatırımcıları bitcoin konusunda uyardı ve bitcoin bir 'fare zehiri' dedi.

Finans

Apple hisseleri rekor kırdı

Apple'ın piyasa değeri, 37 milyar dolar artışla 933 milyar dolara kadar yükseldi

Finans

Milyarder iş adamı Bitcoin'in sonunun geleceğini açıkladı!

ABD'li milyarder ve yatırımcı Warren Buffett, sanal para birimlerinin sonunun "kötü" olacağına inandığını söyledi.

Haber

'Gizli 12 milyar dolarım var'

Suudi Arabistan Prensi Alwaleed, hazinesinde kamuoyuna açıklanması gerekmeyen 12 milyar dolara yakın parası olduğunu söyledi.

Haber

Felaket bir tek onun iştahını kabarttı

Önce deprem sonra tsunami ile tarihinin en büyük felaketlerinden birini yaşayan Japonya'ya farklı bir bakış.

Haber