Wwf Haberleri

Tommy Hilfiger'dan Camper'a moda dünyasının dev markalarında %60'a varan indirimler

Tommy Hilfiger, Camper, Calvin Klein, Puma ve dahası... Moda dünyasının dev markalarının en sevilen ürünlerine %60'a varan indirimlerle sahip olmaya ne dersiniz? "Evet!" dediğinizi duyar gibiyiz. Öyleyse ayakkabıdan çantaya, spor giyimden klasik giyime son moda trendlerini keşfedip üstelik bu ürünlere indirimli fiyatlarla sahip olmak için acele edin. İşte detaylar!

Haber

Limit aşıldı! Dünya, yarından itibaren gelecek yıldan yemeye başlayacak

Küresel Ayak İzi Ağı'nın doğal kaynakları ve insanların kaynak kullanımını ölçerek hesapladığı, dünyanın sunduğu 1 yıllık doğal kaynakların tüketildiği gün anlamına gelen Dünya Limit Aşımı Günü, bu yıl 28 Temmuz olarak belirlendi. Buna göre, 2022 yılına ait doğal kaynaklar 28 Temmuz itibarıyla biterek 29 Temmuz'dan itibaren gelecek yıla borçlanılmaya başlanacak. İnsanlık, yarından itibaren 2023'ün kaynaklarını tüketmeye başlayacak. 2022'nin kaynakları, yıl bitmeden 156 gün önce tüketilecek.

Haber

WWF: Akdeniz büyük tehdit altında

WWF'in raporu, dünyada en hızlı ısınan deniz olan Akdeniz'in acil bir şekilde koruma altına alınması gerektiğini ortaya koydu. Raporda Gökova Körfezi'nde yaşanan değişime de dikkat çekildi.

Haber

Işıklar ne zaman, saat kaçta kapanacak? İklim değişikliğine dikkat çekmek için ışıklar kapanacak

27 Mart'ta ışıklar bir saatliğine küresel ısınma ve değişen iklim koşullarına dikkat çekmek amacıyla kapanacak. 2007'den beri uygulanan bu etkinlik bu sene de WWF tarafından düzenlenecek. Milyonlarca insanın yıllardır katıldığı bu eylemde ise "değişim" çağrısı yapılacak. Peki, İklim değişikliğine dikkat çekmek ışıklar saat kaçta kapanacak? İşte, detaylar...

Haber

Wwf

Wwf Hakkındaki Haberler Mynet'te. Wwf Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Borneo'da 52 yeni hayvan türü

Dünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF), güneydoğu Asya'da Malezya ve Endonezya'nın Borneo adasında son bir yılda 52 yeni hayvan türünün bulunduğunu bildirdi.

Haber