Yağdanlık Haberleri

Yapış yapış olan yağdanlıkları tertemiz yapıyor! Yağ kalıntılarını tek seferde söküp atıyor

Mutfaklarda sıkça kullanılan yağdanlıklar üzerinde biriken yağ kalıntıları sonucu zamanla yapış yapış olabiliyor. Basit bir yöntemle yağdanlıklarda oluşan yağ kalıntılarını tek seferde söküp atmak mümkün. İşte yapış yapış olan yağdanlıkları ayna gibi parlatan yöntem...

Kadin 16-01-2024 15:53

Mutfağınızda mutlaka bulunması gereken dayanıklı ve damlatmayan en iyi yağdanlıklar

Yemek yaparken mutfakta en fazla kullanılan ürünlerin başında yağdanlıklar geliyor. "Yağdanlık ne demek?" diyebilirsiniz. Salataya zeytinyağı, tencereye ayçiçek yağı koyarken sıklıkla kullanılan bir çeşit aparat. Fakat bazı yağdanlıklar var ki akıtma sorunu ile başınıza iş açabilir. Bu problemi yaşamamak ve şık tasarımlı bir yağdanlık istiyorsanız bu listeye göz atmakta fayda var.

Haber 18-11-2022 19:37

Günlük kullanım için son derece pratik olan en iyi TikTok ürünleri

Günlük hayatınızda zamanınızı gereksiz yere harcamaktan hoşlanmıyorsanız doğru yerdesiniz. Son zamanlarda TikTok'ta popüler olan bazı ürünler, kullanışlı olmalarıyla günlük yaşamda sıkça tercih ediliyor. Onlarca farklı çeşitte üretilmiş bu eşyalar, hayatınıza kolaylık sağlamasıyla kendilerine hayran bırakıyor. Gelin, sizler için seçtiğimiz TikTok'ta ünlü olan ürünlere birlikte göz atalım.

Haber 07-10-2022 16:27

Son zamanların en beğenilen ve tercih edilen mutfak ürünlerinden 2'si 1 arada yağdanlıklar

Hoş tasarımı ve kolay kullanımıyla yaşamınıza altın dokunuş yapacak bir ürünle karşınızdayız: Son zamanların en beğenilen ve tercih edilen mutfak ürünlerinden biri olan 2'si 1 arada yağdanlıklar. Sofralarda mutlaka bulunması gereken bu yağdanlıkları yakından tanımak için gelin detaylara geçelim.

Yemek 13-09-2022 11:14