Yalçın Bayer Haberleri

Muharrem İnce yeni parti kuruyor iddiası: 15 Eylül'de Hakkari'de duyuracak

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin yeni bir parti kurma hazırlığı içinde olduğu iddiaları gündem yarattı. İnce'nin yeni parti kararını 15 Eylül'de Hakkari'de duyuracağı belirtilirken, ilk yapılan ankette oy oranının bile belirlendiği iddia edildi.

Haber 31-07-20 07:49

Ünlü oyuncu Altan Gördüm CHP'den aday olmaya hazırlanıyor!

Hürriyet yazarı Yalçın Bayer, bugünkü yazısında Mart 2019'ta yapılacak olan yerel seçime ilişkin kulis bilgilerini yazdı. CHP'nin Kasım ortasına kadar 150'ye yakın belediye başkanı adayını açıklayacağını belirten Bayer, açıklanacak adaylar arasında bazı büyükşehir ve il belediye başkan adayları da yer alacağını belirtti. Bayer, ünlü oyuncu ve tiyatrocu Altan Gördüm'ün, teklif gelmesi durumunda İzmir Foça'dan aday olmak istediğini iddia etti.

Haber 31-10-18 07:35

AK Parti İzmir adayını buldu! 'Aziz Kocaoğlu'nu yenecek aday' olarak duyurdu

Hürriyet yazarı Yalçın Bayer, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere ilişkin olarak kulis bilgisini yazdı. "AK Parti, 'Aziz'i yenecek aday buldu" diyen Bayer, kulislerde eski Futbol Federasyonu Başkanı ve İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener'in aday olacağını aktardı.

Haber 21-09-18 08:56

Tekirdağ'da aday listeleri ortalığı karıştırdı

24 Haziran seçimleri öncesinde partilerin milletvekili adayları belli oldu. Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer, Tekirdağ'da listelerin ortalığı karıştırdığını ifade ederek yaşananları aktardı.

Haber 23-05-18 07:23

CHP İstanbul'da onu mu aday gösterecek?

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mart ayında tüzük kurultayının toplanması için çağrı yaptı. Kurultayın 9-10 Mart'ta yapılacağı öğrenildi. Öte yandan iddiya göre CHP, 2019'da yapılması planlanan yerel seçimde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Yasemin Öney Cankurtaran'ı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için de Prof. Kamil Okyay Sındır'ı gündemine aldı.

Haber 14-02-18 14:02