Yaşar Tüzün Haberleri

2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko: - "Emeklilikte yaşa takılanlara maaş bağlarsak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dediği gibi bir yılda 750 milyar lira değil, 700 bine yakın vatandaşımıza 8-10 milyar lira vermiş oluruz" - CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün: - "AK Parti esnaf lokantası zihniyetiyle ülkeyi yönetemez. Hazineye damadı, eğitime oğlu, sağlığa eşi, iletişime kızı bakıyor" - CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç: - "İçişleri Bakanlığı terörle mücadele ediyor ama kendisi teröre bulaşmış durumda. 43 bin 648 kişi bakanlıktan FETÖ nedeniyle ihraç edilmiş"

Haber

CHP'de kritik gün yarın! Delegelere sıkı markaj

CHP'de 16 Temmuz'da olağanüstü kurultay talebiyle başlayan imza toplama süreci yarın saat 17.30'da tamamlanıyor.

Haber

CHP'de olağanüstü kurultay için imza toplanması

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç: -"Yaşar Tüzün'ün, olağanüstü kurultay istemediğini beyan eden bildiride 129 milletvekilinin imzasının olmadığı açıklaması, doğru olmayan bir ifadedir. Milletvekillerimizin iradesine yönelik büyük bir saygısızlıktır"

Haber

CHP'de olağanüstü kurultay için imza toplanması

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün: - "Bize ulaşan ıslak imzalı belge sayısı 559. Belgelerinin fotoğrafını gönderen delege sayısı da 69. Pazartesi bu sayının 700'e ulaşacağını hatta geçeceğini umut ediyoruz" - "CHP'nin kurultay yapmasına kimse engel olamayacaktır" - Eski Milletvekilli, PM üyesi Usluer: - "Karanlığa karşı omuz omuza mücadele etmesi gereken kişilerin karşı karşıya gelmesine, yoldaşlık hukukunun bozulmasına asla ve asla izin vermeceğiz"

Haber

Yaşar Tüzün

Yaşar Tüzün Hakkındaki Haberler Mynet'te. Yaşar Tüzün Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

CHP'li Tüzün'den 59 il başkanı imzalı açıklamaya tepki

Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün: - "İmza bekleme süreci pazartesi 17.00'de bitiyor. Biz gerekli salt çoğunluğa ulaştık ama hedefimiz 700'ü aşmak" - "İl başkanları kendi illerinde bulunan kurultay delegelerinden kaç tanesinin imza verdiklerini bilmiyorlar mı? Onların görüşleri alınmadan, ilçe ve il kadın kollarının, örgütün görüşleri alınmadan, danışma kurulları yapılmadan panik içerisinde yapılan bir açıklamadır. Dolayısıyla il başkanları şahsi görüşlerini ifade etmişlerdir, örgütlerin görüşlerini değil"

Haber

CHP'de flaş gelişme! Tüzün: Kurultay için yeterli imzaları topladık

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, 'Olağanüstü Kurultay için gerekli olan yeter sayıda imza an itibariyle toplanmıştır.Görmek isteyen MYK üyemiz “yarın saat 11.00’e kadar” değil istediği saatte imzaları görebilir. ' dedi.

Haber

Muharrem İnce'nin ekibi sayı verdi, CHP karıştı! Muhaliflere kurultay resti!

CHP’den genel başkanlığı hedefleyen Muharrem İnce’ye yakın ekip, olağanüstü kurultay için bir haftada 604 delegenin imzasını aldıklarını duyurdu. CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, olağanüstü kurultay talebiyle toplandığı belirtilen 604 imzanın, yarın 11.00'e kadar kendilerine ulaştırılması durumunda gereğinin derhal yapılacağını bildirdi. Öte yandan muhalif kanat normal süreci işleteceklerini ve gerekli imzaları toplayacaklarını açıkladı.

Haber

CHP yönetiminden kurultay imzacılarına ilk yanıt!

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, kurultay için noter kanalıyla 3 günde imza veren delege sayısını ise 526 olarak açıkladı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada "CHP'de sayıları yarıştıracak halimiz yok. Kurultay büyük vicdanımız. Delegeler "kurultay topla" derse toplanır" dedi. Özkan, imzalarda son rakamın 438 olduğunu söyledi. Özkan, 'Ben şahsen kongreye ulaşılabilecek rakamı bulacaklarını düşünmüyorum' dedi.

Haber

CHP'de olağanüstü kurultay çağrısı

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün: - "Toplam imza sayısı 526 olmuştur. Fazlası vardır, eksiği yoktur" - "Bu akşam ya da en geç yarın yeter sayıda imza toplanacaktır"

Haber

CHP'de toplanan imza sayısı 526! Muhalifler yeterli imza için gün verdi

CHP'de olağanüstü kurultay için imza toplayan muhaliflerden son duruma ilişkin açıklama geldi. CHP PM Üyesi Gaye Usluer, noter tasdikli imza sayısının dün 17:00 itibariyle 526 olduğunu söyledi. CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün ise, 'Hafta sonuna kadar yeteri kadar sayı toplanacaktır' ifadelerini kullandı. Açıklama sırasında 5 delegenin daha imza verdiği ve imza sayısının 526'ya ulaştığı belirtildi. Yeterli sayıya ulaşılabilmesi için 108 delegenin daha imzası gerekiyor.

Haber

CHP'de kurultay için kaç imza toplandı? Muharrem İnce'den flaş açıklama

CHP'de kurultay için kaç imza toplandı? CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Olağanüstü Kurultay için toplanan imzaların sayısı açıkladı. Öte yandan Muharrem İnce, Twitter'da flaş açıklamalarda bulundu.

Haber

CHP delegelerine olağanüstü kurultay için imza çağrısı

CHP Parti Meclisi Üyesi Gaye Usluer: - "Tüm kurultay delegelerimizi seçimli olağanüstü kurultay için, değişim ve umut kurultayı için noter huzurunda imza vermeye davet ediyoruz" - "9 seçim kaybeden ve yaşanan yenilgilerde sorumluluk almaktan imtina eden Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve onun belirlediği yönetim anlayışı, siyasi ömrünü tamamlamıştır. Artık müzik değişti ayak da değişmek zorunda"

Haber

Kaybedenler anket şirketleri olacak

TBMM Başkanvekili Yaşar Tüzün: - "Bu seçimlerde aslında öncelikle Bilecik kazanacak, Türkiye kazanacak ama kaybedenler de olacak. Kaybedenler de anket şirketleri olacak"

Haber

Yaşar Tüzün için hazırlanan fezlekeye Muharrem İnce'nin ismi de girdi

Türkiye Büyük Millet Meclisi CHP’li Başkanvekili Yaşar Tüzün için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Parlamenter Suçları Soruşturma Bürosu tarafından fezleke hazırlandı. Fezlekede Tüzün’ün dokunulmazlığının kaldırılması istenirken, fezlekeye CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin de ismi girdi.

Haber

Meclis tatile girdi

TBMM Genel Kurulu, 24 Haziran kesin seçim sonuçlarının YSK tarafından ilamını takip eden üçüncü günü saat 14.00'de toplanmak üzere tatile girdi - AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: - "Nasıl 1920'de bu Gazi Meclis, Türkiye Cumhuriyeti'ni kurduysa 2016 yılında da bu Meclis, kahraman milletvekillerinin vasıtasıyla darbecileri önledi"

Haber

TBMM Genel Kurulu toplandı

AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç: - Emperyalist ve siyonist güçler yeniden tarihi kanla yazma hevesindeler"

Haber

MHP'de fezleke şoku: Dokunulmazlığı kaldırılsın!

Meclis’e 28 milletvekilii hakkında fezleke geldi. Bunlar içerisinde MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem hakkında dokunulmazlığının kaldırılması talebini içeren fezleke dikkat çekti. Erdem'in fezlekesi, 26. Yasama Dönemi'nde MHP'li bir milletvekili hakkında Meclis'e gelen ilk fezleke olma özelliğini taşıyor.

Haber

Meclis'e yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, TBMM Başkanvekili Yaşar Tüzün ile HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın da aralarında bulunduğu 23 milletvekiline ait dokunulmazlık dosyaları TBMM Başkanlığına sunuldu - Meclise gelen dosya sayısı 597'ye ulaştı

Haber

2. İnönü Zaferi'nin 97. yılı

TBMM Başkanvekili Tüzün: "Tarih boyunca 'kanların döküldüğü bu toprağa ter dökmenin vaktidir' diyerek çalıştık. Savaştığı düşmana bile dost elini uzatanların torunları olarak, "Yurtta sulh, cihanda sulh" düsturuna inandık"

Haber

TBMM Genel Kurulu

Genel Kurulda, bir vatandaşın, dün üzerinde Atatürk resminin bulunduğu ve "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" yazılı tişörtünün çıkartılarak Meclise alınması gündeme geldi - TBMM Başkanvekili Tüzün: - "Meclis Koruma Hizmetleri Yönetmeliği'nden kaynaklanan yanlış uygulamadan ortaya çıkmıştır. Bu yanlış uygulamanın cezai işlemleri noktasındaki süreç başlamıştır"

Haber

TBMM Genel Kurulu

CHP İstanbul Milletvekili İlgezdi: "Uyuşturucu sorununa sosyal kaos penceresinden bakmazsak daha büyük sorunlar bizi bekliyor" - AK Parti Nevşehir Milletvekili Göktürk: "Güçlü medeniyetler, güçlü kütüphanelerle var olmaktadır"

Haber

TBMM Başkanvekili Tüzün'ün annesinin vefatı

Saadet Tüzün'ün cenazesi Bilecik'te defnedildi

Haber

TBMM Başkanvekili Tüzün'ün acı günü

Yaşar Tüzün'ün bir süredir Ankara'da tedavi gören annesi Saadet Tüzün, vefat etti

Haber

TBMM Genel Kurulu

TBMM Başkanvekili Aydın: - "Hocalı katliamı dünya tarihinde eşi görülmemiş bir vahşettir" - "Acıları acımız, sevinçleri sevincimiz olan Azerbaycanlı kardeşlerimizle bir ve beraber olmaya devam edeceğiz"

Haber

TBMM Başkanvekili Tüzün, Gana heyetini kabul etti

"Gana'da FETÖ iltisaklı 5 okul faaliyet gösteriyor. Bu okullar eğitim kisvesi altında terör örgütleri mensuplarını istihdam etmekte, FETÖ'nün hain amaçlarına hizmet etmektedir" - "Bu okullar yalnızca Türkiye'nin güvenliği değil faaliyet gösterdikleri ülkelerin güvenliği için de tehdit kaynağıdır"

Haber

İntihara kalkışan genç kadını CHP'li vekil ikna etmeye çalıştı

Bilecik'te intihar amacıyla inşaatın 3. katına çıkan A.D.'yi (20) CHP'li Yaşar Tüzün ikna etmeye çalışırken, gen kadının bir anlık dalgınlığından yararlanan polisler müdahale ederek onu yakaladı.

Haber

Milletvekili Tüzün’den Melih Gökçek’in iddialarına açıklama

CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in kendisi ve partili diğer milletvekilleri için ortaya attığı iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Haber