Yedi Numara Dizisi Haberleri

Yedi Numara dizisinin Haydar'ı son haliyle şaşırttı! Okan Selvi'nin saçlarına aklar düştü

2000-2003 seneleri arasında yayınlanan Yedi Numara dizisinde Haydar karakterini canlandıran oyuncu Okan Selvi, son haliyle görenleri şaşırttı. Dizideki karakteri ve şivesiyle izleyenleri güldüren oyuncunun saçına aklar düştü.

Magazin 10-05-22 16:31

Yedi Numara dizisi yeniden mi çekilecek? TRT'nin unutulmaz dizisi Yedi Numara hakkında flaş iddia

Türk televizyon tarihinin en sevilen dizileri arasında yer alan Yedi Numara için sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Başrollerde Engin Alkan, Şebnem Sönmez ve Nuray Uslu’nun yer aldığı Yedi Numara dizisinin yıllar sonra dijital bir platform için yeniden çekileceği öne sürüldü. Komedi türündeki Yedi Numara dizisi 2000-2003 yılları arasında TRT 1'de yayınlanmıştı.

Magazin 22-02-22 20:17

Efsane dizi 'Yedi Numara'nın 'Rüya'sını görenler tanıyamıyor!

TRT 1'in efsaneleşmiş dizilerinden 7 Numara'nın oyuncularının yıllar içindeki değişimi çok konuşuluyor. 'Rüya' karakterine hayat veren Nuray Uslu'nun değişimi ise 'yok artık' dedirtti.

Magazin 07-01-22 08:23

Yedi Numara'nın Recep'i Volkan Girgin son haliyle şaşırttı

Yedi Numara dizisinde Recep karakterine hayat veren Volkan Girgin’in son hali görenleri şaşırttı. Tiyatroya devam eden oyuncu sosyal medyadan eşiyle sık sık fotoğraf paylaşıyor. İşte Girgin’in son hali…

Magazin 18-09-21 10:39

Diğer Haber Etiketleri

Yedi Numara nerede ve ne zaman çekildi? Hangi yılda yayınlandı? İşte Yedi Numara dizisi konusu ve oyuncuları

TRT'nin unutulmaz dizileri arasında yer alan Yedi Numara tekrar bölümleriyle yeniden yayınlanıyor. Finalinin üzerinden 17 yıl geçmesine rağmen hala büyük ilgiyle takip edilen Yedi Numara dizisi 3 sezon boyunca toplam 92 bölüm yayınlanmıştı. Peki Yedi Numara konusu nedir, oyuncuları kimler? Yedi Numara hangi yıllarda yayınlandı ve nerede çekildi? İşte sevilen komedi dizisi Yedi Numara hakkında bilgiler.

Magazin 22-06-20 20:49

Yedi Numara dizisinin oyuncuları sosyal medya canlı yayınında buluştu!

Türk televizyon tarihinin en sevilen dizileri arasında yer alan Yedi Numara'nın oyuncuları sosyal medyadaki canlı yayında buluştu.

Magazin 04-05-20 02:53