Yılmaz Ateş Haberleri

CHP eski milletvekili Yılmaz Ateş'ten Kılıçdaroğlu'na tepki

CHP eski Milletvekili Yılmaz Ateş, "Sayın Kılıçdaroğlu, toplumun hangi kesimiyle görüşürse görüşsün, mutlaka başında bulunduğu partinin ilkeleri aleyhine konuşmayı gelenek haline getirmiştir" dedi.

Haber

CHP'li eski vekil Yılmaz Ateş parti üyeliğinden ihraç edildi

Eski CHP Milletvekili Yılmaz Ateş, dün CHP üyeliğinden ihraç edildiğini öğrendiğini belirterek karar kendisine tebliğ edildiğinde gerekli açıklamayı yapacağını bildirdi.

Haber

Hakkında ihraç kararı verilen Yılmaz Ateş'ten CHP YDK'ye mektup:

"Bir televizyon programındaki sözlerim nedeniyle Ankara İl Yönetim ve Disiplin Kurullarının tedbirli olarak kesin ihracım doğrultusunda verdiği karar, kurulunuzda beklemektedir. Dosyamın bir an önce görüşülmesi için yaptığım girişimlerden bir haber, bir sonuç alabilmiş değilim" - "Hakkımdaki iddianın, alt kurul kararının geciktirilmesi, hak ve özgürlüklerimin gasbı demektir. Bunu kabul edemem, isyan ediyorum"

Yurthaber

CHP'li Özel'den Yılmaz Ateş'e tepki: Partiye ihanet etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, eski CHP milletvekili Yılmaz Ateş’in "CHP, FETÖ’ye teslim oldu" sözlerine ilişkin, "Kendisini siyaseten gündeme getirebilmek için geçmişte çok önemli görevlerde bulunduğu partiye doğrudan, kasten ve taammüden ihanet etmiştir." ifadelerini kullandı.

Haber

Yılmaz Ateş

Yılmaz Ateş Hakkındaki Haberler Mynet'te. Yılmaz Ateş Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Deniz Baykal iyileşti, dönüyor…

Geçirdiği rahatsızlığın ardından yurtdışında tedavi gören CHP önceki Genel Başkanı Deniz Baykal'ın ay sonunda Türkiye’ye döneceği açıklandı.

Haber

Baykal kasedinin arkasında o mu var?

Olayın tanığı Yılmaz Ateş konuştu: "İnan Kıraç geldi, o ekibi listeye alma dedi. Sonra kaset çıktı, Baykal tasfiye edildi"

Haber

Kılıçdaroğlu'ndan ikinci büyük darbe!

Kılıçdaroğlu, 12 Haziran seçimleri öncesi parti içinde ikinci darbe hazırlığı yapıyor...

Haber

CHP’li Ateş, Yargıtay yazısını değerlendirdi

CHP Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığından gelen tüzük yazısını değerlendirdi.

Haber

CHP TV'de Baykalcı tasviyesi

CHP’ye ait olan Halk TV’de "Baykalcı tasfiyesi" başladı. Baykalcı isimlere ekran yasağı geldi. RTÜK eski üyesi Şaban Sevinç de "Ne Oluyor?" adlı programdan çıkarıldı.

Haber