Yüksek Haberleri

Nakit avans adımından sonra kredi kartına yeni düzenleme mi geliyor? Taksitten, limit sınırına işte masadaki 6 önlem!

Seçimlerin ardından taksit sayısı, limit sınırı ve faiz oranının yükseltilmesi beklenen kredi kartlarında nakit avans vade sayısına sınırlama geldi, ihtiyaç kredilerinde de faiz yükseltildi. Nakit avans adımdan sonra kredi kartlarına yeni bir düzenleme daha gelir mi? Masadaki önlemler neler?

Finans

Ardahan'ın yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oldu

Ardahan'ın yüksek kesimleri kar yağışı ile beyaza büründü.

Yurthaber

Eskişehir'in yüksek kesimlerine kar yağdı

Eskişehir'de hava sıcaklıklarının düşmesiyle kent merkezinin yüksek kesimleri karla kaplandı.

Yurthaber

Sakın önemsiz görmeyin! Diş eti kanaması riskli hastalık hakkında uyarı veriyor

Dişlerin bakımının ve hastalıklarının aksatılması sadece görünümü ve değil çeşitli hastalıkları da etkiliyor. Sık sık yaşanan diş eti problemleri istenmeyen durumlara neden olabiliyor. Uzmanlar göz ardı edilen diş eti kanamalarının ciddi bir hastalığın belirtisi olabileceğini söyleyerek riske karşı uyarıyor.

Haber

Yüksek

Yüksek Hakkındaki Haberler Mynet'te. Yüksek Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Alçak zıt anlamlısı nedir? Alçak kelimesinin zıt anlamlıları ile örnek cümleler

Türkçede kelime haznesi oldukça geniştir. Bu bağlamda kelimelerin eş anlamlıları, zıt anlamlıları olabilir ve kelimeler sesteş özellikler gösterebilir. Zıt anlamlı kelimeler iki kelime arasındaki anlam karşıtlığı bağını gösterir. Türkçede genellikle nitelik ve nicelik bildiren sözcüklerde zıt anlamlı karşılığı bulunduğu söylenebilir. Zıt anlamlıların ayrımı eş anlamlı kelimelere göre daha dardır. Bir uzaklık göstergesi olarak da kullanılan alçak kelimesinin karşıt anlamlısı nedir?

Egitim