Zafer Partisi

Zafer Partisi

Zafer Partisi 24 Ağustos 2021'de Prof. Dr. Ümit Özdağ tarafından kurulacağı açıklanan siyasi partidir. İyi Parti'den ayrılmasını takiben parti kuracağını belirten Özdağ, partinin adını ve logosunu sosyal medyadan paylaştığı şu mesajla açıkladı:
"Kanıyla Anadolu'nun kapılarını açan, canıyla bu toprakları vatan yapan; Alparslan'dan Mustafa Kemal'e, şehitlerden gazilere, tarihi şan ve şerefle dolu büyük Türk milletinin yeni ZAFER'i doğuyor..."

Zafer Partisi Haberleri

Merkezinde Zafer Partisi’nin olduğu yeni ittifak iddiası kulisleri salladı! 5’li masa mı geliyor?

Siyaset kulislerini karıştıran yeni bir ittifak iddiası geldi. Merkezinde Zafer Partisi’nin olduğu 5 partinin yeni bir ittifak kurarak Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı’nın alternatifi olmayı hedeflediği öne sürüldü. İddialarla ilgili Ümit Özdağ'dan açıklama geldi. İşte kulisleri sallayan konuyla ilgili tüm gelişmeler...

Haber 28-06-2022 11:00

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Hatay'da konuştu:

"Ottowa Sözleşmesi'nden çekileceğiz. Bakın Ottowa Sözleşmesi'ni kabul eden birçok ülke var ama bu ülkelerin hiçbirisi Türkiye gibi bir geçiş ülkesi değil”

Yurthaber 28-06-2022 00:46

Son dakika: Ümit Özdağ'ın Hatay'a girişine izin verilmedi! 'Mayın' polemiği sonrası flaş karar

Son dakika haberi: Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kendisi için "Meczup, aklını kaybetmiş" diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yanıt verdi. Özdağ, "Ben şimdi sınıra gidiyorum ve orada sembolik bir adım atacağız. Engelle de görelim seni." dedi. Açıklamasından sonran Hatay'a hareket eden Özdağ'ın kente girişine izin verilmedi. Özdağ ise yeni bir karar alarak "Yaşayan tüm vatandaşlarımızı buraya davet ediyorum" diye konuştu. İçişleri Bakanlığı ve Hatay Valisi Doğan’dan açıklama geldi.

Haber 27-06-2022 09:47

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, partisinin Adana İl Kongresi'nde konuştu:

"Sanayide ve tarımda üreten bir Türkiye modeliyle Türk halkının önüne çıkıyoruz"

Yurthaber 26-06-2022 18:20

'Yanlış çıkarsa kamuoyundan özür dileyeceğim' diyen Ümit Özdağ'dan dikkat çeken açıklamalar: Türk halkından gizleniyor

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Vatandaşlık alanların Türk halkından gizlendiğini iddia eden Özdağ, ülke genelinde bir nüfus müdürlüğünde mümkün olan en az belgeyle günde 180-200 kişi arasında vatandaşlık işleminin yapıldığını ileri sürdü.

Haber 22-06-2022 13:51

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, partisinin Kocaeli İl Kongresi'ne katıldı

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, partisinin Kocaeli İl Kongresi'ne katıldı

Yurthaber 19-06-2022 16:37

Son ankette çarpıcı sonuçlar! Zafer Partisi'ndeki değişiklik dikkat çekti

Türkiye 2023'de yapılması beklenen seçimlere hazırlanıyor. Partiler ve araştırma şirketleri ise anket çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Son anket sonuçları PİAR araştırma şirketi tarafından paylaşıldı. Aylık olarak yayınlanan anket sonucunda bir önceki aya göre Ümit Özdağ'ın genel başkanı olduğu Zafer Partisi'ndeki değişiklik dikkat çekti. Peki diğer siyasi partilerdeki son durum ne? İşte son ankette yer alan çarpıcı sonuçlar...

Haber 18-06-2022 21:45

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Konya'da partililerle bir araya geldi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Konya'da partililerle bir araya geldi

Yurthaber 17-06-2022 17:44

Son gelen seçim anketi ezber bozdu! Durum bıçak sırtı…

Seçim anketlerine bir yenisi daha eklenirken son gelen anket ise adeta ezber bozdu. Muhalefet yayınlanan çoğu ankette önde gözükürken Arede Survey isimli araştırma şirketinin yayınladığı son ankette durum bıçak sırtı. İşte son gelen seçim anketindeki AK Parti, CHP, İYİ Parti, MHP, HDP ve diğer partilerin oy oranları…

Haber 15-06-2022 07:27

Son dakika: Fenerbahçe'den Ümit Özdağ açıklaması! "Geri adım atılmasını bekliyoruz"

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Twitter'dan paylaştığı son video ile Fenerbahçe taraftarlarının tepkisini çekmişti. Özdağ, tweet'inde Luiz Gustavo ve Fenerbahçe'yi konu almıştı. Fenerbahçe'den Ümit Özdağ ile ilgili açıklama geldi.

Spor 13-06-2022 13:17

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, partisinin Antalya İl Kongresi'nde konuştu:

"Esen rüzgarı, teşkilatların oluşturduğu yelkenlere dolduramazsak istediğimiz sonucu alamayız. Yoksa rüzgar tekneyi bildiği gibi götürür. Bu partinin yelkenleri teşkilatlardır. Teşkilatlarımızdan bu nedenle iyi performans bekliyoruz"

Yurthaber 12-06-2022 14:12

Ümit Özdağ'dan ittifak ve oy oranı açıklaması

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, partisinin diğer partilerle ittifaka girmeyeceğini söyledi. Partisinin tek başına seçime gireceğini ifade eden Özdağ, oy oranlarının ise 7.4 olduğunu açıkladı.

Haber 07-06-2022 13:32

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ'dan Esenyurt'ta partililerle buluştu

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ'dan Esenyurt'ta partililerle buluştu

Yurthaber 02-06-2022 16:34

Muharrem İnce'den Ümit Özdağ'a ziyaret

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ve heyeti, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı ziyaret etti. İki partinin heyetlerinin görüşmesinde "Tarımsal Üretim Su ve Gıda Güvenliği Raporu" ele alındı.

Haber 30-05-2022 16:06

İsmail Koncuk kimdir? İYİ Parti'ye katılan İsmail Koncuk nereli ve kaç yaşında? İYİ Parti'den neden istifa etmişti?

İsmail Koncuk, İYİ Parti'den istifa ettikten sonra Zafer Partisi'ne geçmişti. Bu partiden de istifa eden Adanalı siyasetçi yeniden İYİ Parti'de. Rozetini, Meral Akşaner taktı. Peki İsmail Koncuk kimdir? İYİ Parti'ye katılan İsmail Koncuk nereli ve kaç yaşında? İYİ Parti'den neden istifa etmişti? İşte detaylar...

Haber 25-05-2022 12:25

Yeni ittifak geliyor! Adalet Partisi lideri Vecdet Öz duyurdu: 3. ittifak kurulacak, sıkı dursunlar!

Üçüncü ittifak iddialarıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Adalet Partisi Başkanı Vecdet Öz, merkez sağda yeni bir ittifak hazırlıklarına başladıklarını belirtti. 3. ittifakın kurulacağını açıklayan Adalet Partisi lideri Öz, "3. ittifakla ilgili çalışmalar başladı, önümüzdeki günlerde bu sürpriz ortaya çıkacak. Sıkı dursunlar" ifadelerini kullandı. Geçtiğimiz günlerde Adalet Partisi'nin Ümit Özdağ'ın liderliğindeki Zafer Partisi'yle ittifak yapacağı iddiaları kamuoyuna yansımıştı.

Haber 24-05-2022 10:32

Son dakika: Ümit Özdağ'ın paylaştığı video gündem yarattı! Arapça konuşan bir kişi aldığı Türk pasaportunu paylaştı

Son dakika haberi: Ümit Özdağ'dan yine çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Zafer Partisi lideri Özdağ'ın sığınmacıların Türk pasaportu aldığına dair iddialarla ilgili yaptığı paylaşımda, Arapça konuşan bir kişinin pasaport aldığı ve hükümete teşekkür ettiği görüldü. Söz konusu görüntüler kısa sürede sosyal medyada yayıldı.

Haber 18-05-2022 16:19

Ümit Özdağ’a büyük şok! Zafer Partisi seçime giremiyor mu? İşte YSK’nın yayınladığı o liste…

Son günlerin en çok konuşulan partilerinden birisi olan Zafer Partisi’nin YSK’nın yayınladığı seçime katılma yeterliliğine sahip olan partilerin olduğu listede yer almadığı iddia edildi. Şimdi herkes Ümit Özdağ’ın kurucusu olduğu Zafer Partisi’nin seçime girip giremeyeceğini merak ediyor. İşte YSK’ın yayınladığı o liste ve son dakika haberinin detayları…

Haber 11-05-2022 07:13

Ümit Özdağ'dan Kılıçdaroğlu'na çağrı! "Şike yapıyorsun" diyerek seslendi

Son dakika haberi: Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün yapmış olduğu açıklamalar sonrası çağrıda bulundu. Kılıçdaroğlu'na "Şike yapıyorsunuz" diyen Ümit Özdağ, CHP liderini televizyonda tartışmaya davet etti.

Haber 10-05-2022 16:41

Ümit Özdağ, katıldığı söyleşide öğrenciler tarafından protesto edildi

Türkiye'deki düzensiz göçmen ve sığınmacıları ülkelerine geri gönderme vaadiyle dikkat çeken Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Ankara'daki bir üniversitede protesto edildi. Üniversitede bir söyleşiye katılan Özdağ'ı protesto eden öğrenciler, özel güvenlik görevlileri tarafından dışarı çıkartıldı. Atılan sloganlar nedeniyle Prof. Dr. Özdağ, bir süre konuşmasına ara vermek zorunda kaldı.

Haber 09-05-2022 20:17

Tüm gözler yarınki konuşmaya çevrildi! Ümit Özdağ'dan 'seçim barajı' çıkışı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan 'seçim barajı' açıklaması geldi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özdağ'ın açıklamasının ardından yarın yapacağı konuşmada neler söyleyeceği merak konusu oldu. Özdağ'ın açıklamasında kullandığı 'yeni siyasi dengeler' ifadesi de ayrıca dikkat çekti.

Haber 08-05-2022 14:45

SON DAKİKA | Zafer Partisi ilçe başkanı Adem Şeker gözaltına alındı! Ümit Özdağ'dan tepki

Son dakika haberi: Zafer Partisi Arnavutköy İlçe Başkanı Adem Şeker gözaltına alındı. Şeker'in pankart ve yazılar nedeniyle ilgili gözaltına alındığı öğrenildi. Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yla yaşadığı polemikle gündem yaratan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, söz konusu gözaltı kararına tepki gösterdi.

Haber 08-05-2022 10:56

SON DAKİKA: Ümit Özdağ, İçişleri Bakanlığı'na alınmadı! Süleyman Soylu'ya bu sözlerle yüklendi: 'İkimizden biri ölene kadar...'

Son dakika haberi: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasında başlayan 'Soros' polemiği olay yarattı. Özdağ, Bakan Soylu'nun canlı yayında kullandığı ifadeler sonrası bugün saat 10.40'ta Meclis binası önüne geldi. İçişleri Bakanlığına yürümek istediğini belirten Özdağ'a izin verilmedi. "Polis arkadaşlarının arkasına saklanma" diyerek İçişleri Bakanı Soylu'ya seslenen Özdağ, "İkimizden biri ölene kadar bu iş devam edecek." diye konuştu.

Haber 06-05-2022 14:06

Son dakika... Ümit Özdağ - Süleyman Soylu gerilimine İYİ Parti de katıldı! 'Korkmuş ve incinmiş...'

Son dakika: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ arasındaki gerilim devam ederken İYİ Parti'den dikkat çeken bir yorum geldi. Meral Akşener'e yakınlığıyla bilinen İYİ Parti Mali İşler Başkanı Ümit Dikbayır, sosyal medya hesabından bir tweet atarak 'Senaryosu kötü yazılmış bir tiyatroyu izliyoruz' dedi. Ümit Özdağ'ın yanıtı da sert oldu.

Haber 06-05-2022 14:05

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ateş püskürdü! Zehir zemberek sözler: 'Canınız cehenneme'

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Suriyeli sığınmacıların geri dönüşü ile ilgili söylemleri ve çalışmaları nedeniyle ırkçılık, faşistlik ile suçlanan Özdağ, bu suçlamayı yöneltenlere 'Canınız cehenneme' dedi. Özdağ partisini ve kendisini hedef alanlara 'Sizin bu Suriyeli seviciliğiniz emperyalizme uşaklıktır' şeklinde tepki gösterdi.

Haber 05-05-2022 11:57

Ümit Özdağ’dan ‘Sessiz istila’ açıklaması: ‘Yapım masraflarını ben karşıladım’

Sosyal medyada ses getiren ‘Sessiz istila’ kısa filminin yapımcısı olan Hande Karacasu’nun gözaltına alınması ile ilgili Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’dan son dakika açıklaması geldi. Özdağ açıklamasında ‘Sessiz İstila' kısa filminin yapım masraflarını kendisinin karşıladığını belirtti.

Haber 04-05-2022 07:44

Ümit Özdağ'dan Suriyeli aileye bayram ziyareti! Suriye'ye dönmek isteyip istemediklerini sordu

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Suriyelilerle ilgili çıkışları ve çarpıcı açıklamalarıyla gündeme geliyordu. Son olarak Özdağ, dikkat çeken bir ziyarette bulundu. Bursa'daki Suriyeli bir aileye bayram ziyareti gerçekleştiren Özdağ, Suriyeli babaya ülkelerine dönmek isteyip istemediklerini de sordu. Suriyeli baba, ülkesine askere gitmek istemediği için dönmediğini anlattı ve "Dönsek çok iyi olur" dedi.

Haber 01-05-2022 23:26

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Bursa'da konuştu:

"Suriyelilerle Afganlarla dostluğumuz, kardeşliğimiz ve komşuluğumuz devam etsin, kimse bizi düşman hale getiremesin istiyoruz. Herkesin kendi vatanında mutlu bir gelecek inşa edebilmesinin mücadelesini veriyoruz"

Yurthaber 30-04-2022 21:56

Ümit Özdağ'a istifa şoku! Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı görevi bıraktı

Yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın yardımcısı Bartu Soral, istifa ettiğini duyurdu.

Haber 30-04-2022 15:43

Mansur Yavaş çıkışı gündem olmuştu! Ümit Özdağ'dan Meral Akşener'e çağrı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, katıldığı bir programda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e çağrıda bulundu. Özdağ yaptığı açıklamada "Eğer Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş'ın aday olmamasında direnirse biz Zafer Partisi olarak Sayın Akşener'i ve İYİ Parti'yi bu ittifaktan ayrılmaya ve bizimle birlikte Mansur Yavaş'ı desteklemeye çağıracağız ve çağırıyoruz" dedi.

Haber 28-04-2022 16:59

Özdağ'ı kızdıran soru: Basın toplantısını kesti, ilçeden ayrıldı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ bazı temaslarda bulunmak üzere Aydın'ın Kuşadası İlçesine gitti. Belediye binası önünde açıklama yapan Özdağ burada bir gazeteciye sinirlendi ve "Bu nasıl soru?" diyerek tepki gösterdi. Gazetecilerin ardından partiyle ilgili bazı sorular sorması üzerine Özdağ basın toplantısını keserek, ilçeden ayrıldı.

Haber 27-04-2022 19:45

Ümit Özdağ, Mansur Yavaş ile ilgili bilgiyi canlı yayında açıkladı: Detayına girmek istemiyorum

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan yeni bir Mansur Yavaş açıklaması geldi. Mansur Yavaş'ı destekleme kararıyla ilgili olarak iki neden açıklayan Özdağ, Yavaş'ın herkesten oy alabilecek potansiyelde olduğunu ve aday yapılmayacağı konusunda kendilerine bilgi geldiğini ifade etti.

Haber 26-04-2022 22:21

Babacan'ın sözlerine Özdağ'dan tepki! "Ali bey, daha fazla rezil olmadan evinize dönün"

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ "Ali bey, daha fazla rezil olmadan evinize dönün" sözleriyle tepki gösterdi. Özdağ paylaşımında "Siz gerçekten milli tarih, milli vicdan, milli kimlik ve milli şahsiyet duygularından yoksunsunuz." ifadelerini kullandı.

Haber 24-04-2022 18:10

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan 'Suriyeli sığınmacı' açıklaması: "Başlatıyoruz"

Zafer Partisi, Suriyeli sığınmacıların ülkelerine geri gönderilmeleri için Suriye hükümeti ile görüşme süreci başlatıyor. Partinin genel başkanı Ümit Özdağ, ilk görüşmenin yarın Suriye Dışişleri Bakanlığı ile gerçekleştirileceğini duyurdu.

Haber 19-04-2022 12:24

Doğu Perinçek 'Bunların seslerini keseceğiz' dedi! Özdağ'dan yanıt geldi

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, son dönemde mültecilere yönelik yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'a yönelik olarak "Bugün başlıyoruz, bunların seslerini keseceğiz. Bunlar Türk milletinden Türk Devleti'nden korkacak" diye konuştu. Perinçek'in sözlerine Özdağ ise sosyal medyadan yanıt verdi.

Haber 18-04-2022 08:41

Muharrem İnce önümüzdeki haftayı işaret edip duyurdu! 'Başta Cumhurbaşkanı ve Kılıçdaroğlu olmak üzere...'

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Önümüzdeki hafta başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere Sayın Kılıçdaroğlu, Akşener, Bahçeli ve kimseyi ayırt etmeden bütün siyasi partilere, HDP dahil bir mektup göndereceğim." dedi. Kim randevu verirse gideceğini açıklayan İnce, "Saraya da giderim, CHP Genel Merkezi'ne de giderim, MHP Genel Merkezi'ne, HDP’ye de giderim" diye konuştu.

Haber 15-04-2022 14:41

Ümit Özdağ'dan dikkat çeken sözler: Yeter! Sokaklar alev alev

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, katıldığı bir programda son günlerde sığınmacıların sokaklarda kadınların videolarını gizlice çekerek sosyal medyada paylaşmalarına değindi. Özdağ yaptığı açıklamada "Burada çektikleri filmleri ülkelerine yollayıp 'Siz de buraya gelin. Burası cennet, huriler etrafta dolaşıyor' diye sosyal medyada sapıklık yapıyorlar. Yeter! Sokaklar alev alev" diye konuştu.

Haber 15-04-2022 13:12

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Ümraniye'de esnafı ziyaret etti

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Ümraniye'de esnafı ziyaret etti

Yurthaber 14-04-2022 14:55

SON DAKİKA | Kılıçdaroğlu'ndan 'Adayımız Mansur Yavaş' açıklamalarına yanıt! Ümit Özdağ'ın sözleri gündem olmuştu

Son dakika haberi: CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'Mansur Yavaş' açıklaması geldi. Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın "Cumhurbaşkanı adayımız Mansur Yavaş" diyerek çağrı yapmasının ardından Kılıçdaroğlu ilk kez konuştu. Kılıçdaroğlu yaşananları 'mutluluk verici' olarak nitelendirdi.

Haber 07-04-2022 17:05

İsmail Koncuk, Zafer Partisinden istifa etti

Adana milletvekili İsmail Koncuk, “Birkaç kişi ile çıktığımız bu yolda, bu yönetim anlayışı ile maalesef daha ileri gidebilmek mümkün görünmüyor” diyerek Zafer Partisi’nden istifa ettiğini açıkladı. Koncuk'un Zafer Partisi'nden istifası ile Meclis'teki bağımsız milletvekili sayısı 7'ye çıktı.

Haber 07-04-2022 15:52

Mansur Yavaş çıkışı olay olmuştu! Ümit Özdağ'dan yeni açıklama: Milleti ikinci Ekmeleddin'le Erdoğan arasına sıkıştırmayacağız

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, seçimlerle ilgili olarak "Eğer Türk halkının önüne ikinci Ekmeleddin (İhsanoğlu) vakası gelirse biz Zafer Partisi olarak söz veriyoruz. Türkiye milletini ikinci Ekmeleddin ile Recep Tayyip Erdoğan arasına sıkıştırmayacağız" dedi. Ayrıca, Özdağ Mansur Yavaş çıkışı ile ilgili olarak ise "Eğer Mansur Bey'i aday göstermezlerse Zafer Partisi olarak biz adaylık götürürüz" diye konuştu.

Haber 07-04-2022 15:19

Canlı yayında açıkladı: Adayımız Mansur Yavaş'tır, göreve çağırıyoruz

Son dakika: Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partisinin cumhurbaşkanı adayını açıkladı. Özdağ, "Sayın Mansur Yavaş'ı göreve çağırıyoruz. Cumhurbaşkanı adayı Mansur Yavaş olmalı" diye konuştu. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 06-04-2022 10:37

Ümit Özdağ ile Enver Aysever arasında 'romantizm' polemiği: Siz çiçek, böcek devam edin

Zafer Partisi kurucusu Ümit Özdağ ile gazeteci Enver Aysever'in canlı yayında yaşadığı 'Suriyeli' polemiği gündem oldu. Aysever'i 'fazla romantik' olmakla eleştiren Özdağ, "Siz çiçek, böcek devam edin" dedi. Özdağ'ın bu açıklamaları sosyal medyada en konuşulan konulardan birisi oldu.

Haber 01-04-2022 11:21

Ümit Özdağ'dan çok konuşulacak 'Suriyeliler' ziyareti! 'Humus'lu göndermeye dikkat çeken yanıt

Türkiye'ye sığınmacı olarak gelen Suriyelileri ve Afganları ülkelerine geri gönderme vaadiyle sık sık gündeme gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ yeni bir video ile dikkatleri üstüne topladı. "Nüfusunun 3'te 1'ini Suriyelilerin oluşturduğu Esenyurt'taydık!" başlığı ile paylaşılan videoda Özdağ'a Türk vatandaşlarının destek verdiği gözlenirken Özdağ ile Suriyeli bir sığınmacı arasında gerçekleşen konuşma dikkat çekti.

Haber 31-03-2022 12:28

Zafer Partili ismin paylaştığı video olay oldu! ‘Zamlara karşı öz savunma’

Ümit Özdağ’ın genel başkanlığını yaptığı Zafer Partisi'nin Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Eray Ertürk ‘zamlara karşı öz savunma sistemi’ diyerek ilginç bir video paylaştı. Video kısa sürede sosyal medyada çok sayıda vatandaş tarafından paylaşılarak gündem oldu.

Haber 08-03-2022 15:23

Şarkıcı Çelik kimdir, aslen nereli? Ünlü isim siyasete atılıyor! Sanatçı Çelik kaç yaşında, evli mi?

Şarkılarıyla 90'lı senelere damga vuran şarkıcı Çelik Erişçi'nin siyasete atıldığı haberleri sonrası ünlü şarkıcının hayatı merak edildi. Liseyi Pendik Lisesinde tamamlayan sanatçı, İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Bölümü'nde eğitim almıştır. Peki Şarkıcı Çelik kimdir, aslen nereli? Sanatçı Çelik kaç yaşında, evli mi? İşte merak edilenler...

Magazin 07-03-2022 15:17

Ümit Özdağ: Suriyelilerin varlığı ekonomik şartları ağırlaştırıyor

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Suriyelilerin varlığının Türkiye'nin ekonomik şartlarını ağırlaştırdığını savundu.

Haber 14-02-2022 07:26

Ümit Özdağ'ın paylaşımı olay oldu! Suriyeli esnafın dükkanına girdi, kimlik ve ruhsat sordu

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın sosyal medyadan paylaştığı video olay oldu. İzmir'de Suriyeli bir esnafın dükkanına giren Özdağ, kimlik ve ruhsat sordu. Söz konusu videoyu "Türkiye, tehlikenin farkında değil misin?" ifadeleriyle paylaşan Özdağ'ın paylaşımı gündem oldu. Sosyal medyada gelen tepkiler sonrası Özdağ, yeni bir paylaşımda daha bulundu. Özdağ bu kez de "Stratejik salaklar beni şaşırtmadı" diye yazdı.

Haber 28-12-2021 16:35

Özdağ, "Türkiye istila altında" deyip duyurdu: 10 sene boyunca yasak olacak

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, TBMM'ye yasa teklifi vereceklerini belirterek, "Yasayla, Türk vatandaşlığı alanların, Suriyeli ve diğerlerinin, ilk 10 sene vatandaşlık aldıktan sonra seçimlerde oy kullanamamasının düzenlenmesini talep edeceğiz." dedi.

Haber 02-12-2021 14:07