Zam Oranı Haberleri

Özel okullardaki ‘gizli zam’ iddiası velileri isyan ettirdi! Daha önce bedavaydı şimdi 12 bin TL istiyorlar…

Milli Eğitim Bakanlığı zam oranını yüzde 65 ile sınırladı ama iddiaya göre özel okullar o oranı ek ücretlerle aşmaya başladı. Ücretlerde yüzde 200-250 gibi artışlarla karşılaşmaya başlayan öğrenci aileleri bugün eylem yaptı ve fahiş zamlara isyan etti. İddiaya göre; özel okullarda daha önce bedava olan ETÜT dersleri için bile 12 bin TL’lik ücret talep edilmeye başlandı. İşte detaylar…

Finans 21-01-23 07:48

Emekli maaşları arttı şimdi gözler Bayram ikramiyesinde! AK Parti’den açıklama geldi… Bayram ikramiyesi ne kadar olacak?

Zam oranları belli olan milyonlarca emeklinin gözü kulağı şimdi bayram ikramiyesine çevrildi. Peki bayram ikramiyesinde artış olacak mı? Emeklilerin merakla beklediği bu soru Meclis’te de gündeme geldi. Emekliler bayram ikramiyelerinin en az 2 bin TL olmasını istediklerini belirtirken maaşlara uygulanan yüzde 30 oranında bir zam gelebileceği de bekleniyor.

Finans 14-01-23 08:12

Son dakika: Emekli ve memurların zammı yüzde 30'a çıkarıldı! Kılıçdaroğlu tepki gösterip istediği zam oranını duyurdu

Son dakika haberi: Türkiye iki gündür emekli ve memurların zam oranını konuşuyor. TÜİK verilerine göre yüzde 16.47 çıkan zam oranını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün yüzde 25, bugün de yüzde 30 olarak duyurdu. Dünkü orana tepki gösteren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu bugün de yeni orana tepki gösterip istediği zam oranını açıkladı.

Finans 04-01-23 19:22

Özel okullarda ‘erken kayıt’ tuzağı! Yüzde 300’e kadar zam istiyorlar…

Özel okullar ocak ayından itibaren velilere bir sonraki yıl için avantajlı bir fiyatla kayıt imkanı sunuyor. Erken kayıt yaptıran daha az ücret ödüyordu. Bu yıl ise erken kayıt dönemi çok daha erken başladı. Daha yıl bitmeden velilerden kayıt yaptırmaları isteniyor ancak fiyatlarda fahiş oranda bir artış var. Özel okullara geçtiğimiz yıl zam sınırı getirilmişti, okullar da muhtemelen o sınıra takılmamak için fırsatçılık yaparak kayıtları yenileme telaşına girdi. Ancak istenen zamlar inanılmaz...

Finans 24-12-22 08:49

Zam Oranı

Zam Oranı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Zam Oranı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.