TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund Canlı Maç Anlatımı
90'
Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; TSG Hoffenheim: 2 - Borussia Dortmund: 3
90'
Maçın normal süresi sona eriyor.90 dakika sonucu; TSG Hoffenheim: 0 – Borussia Dortmund: 0
90'
Korner
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim, Vladimir Coufal ile köşe vuruşu kullanıyor.
89'
İsabetsiz Şut
|
TSG Hoffenheim
Ceza sahası içinde topla buluşan Robin Hranac, penaltı noktası çevresinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
89'
Korner
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımı korner kullanacak.
88'
Korner
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim, Vladimir Coufal ile köşe vuruşu kullanıyor.
87'
Oyuna Girme
|
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Serhou Guirassy çıkıyor ve yerine Marcel Sabitzer oyuna giriyor.
87'
Kendi Kalesine Gol
|
Borussia Dortmund
GOL! Albian Hajdari yaptığı ters vuruşla topu kendi ağlarına gönderiyor. Albian Hajdari için şanssız bir an.
86'
İsabetsiz Şut
|
TSG Hoffenheim
Mats Rots rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
84'
Oyuna Girme
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımında oyuncu değişikliği; Tim Lemperle oyundan çıkarken Max Moerstedt oyuna giren isim.
80'
Sarı Kart
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımında Andrej Kramaric hakem Matthias Jöllenbeck tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
79'
Oyuna Girme
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Wouter Burger çıkıyor ve yerine Nathan De Cat oyuna giriyor.
79'
Oyuna Girme
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Ozan Kabak çıkıyor ve yerine Robin Hranac oyuna giriyor.
78'
Sarı Kart
|
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund takımında Maximilian Beier hakem Matthias Jöllenbeck tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
77'
Engellenen Şut
|
TSG Hoffenheim
Bu dakikada TSG Hoffenheim takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut defansın araya girmesi ile engelleniyor. Şutu çeken isim Tim Lemperle
77'
Engellenen Şut
|
TSG Hoffenheim
Vladimir Coufal, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
76'
Sarı Kart
|
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund takımında Luca Reggiani, sarı kart görüyor.
73'
Oyuna Girme
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımında oyuncu değişikliği; Patrick Wimmer oyundan çıkarken Bambase Conte oyuna giren isim.
73'
Oyuna Girme
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımında oyuncu değişikliği; Adam Hlozek oyundan çıkarken Andrej Kramaric oyuna giren isim.
72'
Engellenen Şut
|
TSG Hoffenheim
Wouter Burger, rakip ceza sahasına girmeden vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
67'
Engellenen Şut
|
Borussia Dortmund
Serhou Guirassy, rakip ceza sahasına girmeden vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
66'
Asist
|
Borussia Dortmund
Serhou Guirassy, gol pasını veren isim.
66'
Gooolll
|
Borussia Dortmund
GOL! Borussia Dortmund takımında golün adı Fabio Silva.
65'
İsabetsiz Şut
|
TSG Hoffenheim
Bu dakikada TSG Hoffenheim takımı gole çok yaklaşıyor. Altı pas içerisinden Ozan Kabak tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
65'
Korner
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımı korner kullanacak.
64'
Korner
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımı korner kullanacak.
63'
Sarı Kart
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımında Wouter Burger, sarı kart görüyor.
63'
Oyuna Girme
|
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund takımında oyuncu değişikliği; Joane Gadou oyundan çıkarken Luca Reggiani oyuna giren isim.
62'
Oyuna Girme
|
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund takımında oyuncu değişikliği; Konstantinos Karetsas oyundan çıkarken Fabio Silva oyuna giren isim.
61'
Asist
|
Borussia Dortmund
Waldemar Anton, gol pasını veren isim.
61'
Gooolll
|
Borussia Dortmund
GOL! Serhou Guirassy, farkı 1'e indiren golü atıyor.
59'
İsabetsiz Şut
|
Borussia Dortmund
Ceza sahası içinde topla buluşan Serhou Guirassy, penaltı noktası çevresinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
54'
Asist
|
TSG Hoffenheim
Golün asistini yapan isim Adam Daghim.
54'
Gooolll
|
TSG Hoffenheim
GOL! Tim Lemperle ile TSG Hoffenheim farkı 2'ye çıkarıyor.
53'
İsabetsiz Şut
|
TSG Hoffenheim
Ozan Kabak altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
53'
Korner
|
TSG Hoffenheim
Vladimir Coufal ile TSG Hoffenheim takımı köşe vuruşu kullanacak.
51'
Engellenen Şut
|
Borussia Dortmund
Bu dakikada Borussia Dortmund takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut defansın araya girmesi ile engelleniyor. Şutu çeken isim Daniel Svensson
51'
Engellenen Şut
|
Borussia Dortmund
Joey Veerman altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
51'
Korner
|
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund takımı korner kullanacak.
50'
Engellenen Şut
|
Borussia Dortmund
Serhou Guirassy penaltı noktası çevresinden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
49'
Korner
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim, Mats Rots ile köşe vuruşu kullanıyor.
49'
İsabetli Şut
|
TSG Hoffenheim
Tim Lemperle tarafından çekilen şutu kaleci kurtarıyor.
46'
Ofsayt
|
TSG Hoffenheim
Rakip ceza sahasının sağ köşesinde Adam Daghim topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
46'
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
46'
Oyuna Girme
|
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund takımında oyuncu değişikliği; Felix Nmecha oyundan çıkarken Joey Veerman oyuna giren isim.
45'
Hakem müsabakanın ilk yarısını bitiriyor
45'
Sarı Kart
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımında Albian Hajdari hakem Matthias Jöllenbeck tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
45'
Asist
|
TSG Hoffenheim
Vladimir Coufal, gol pasını veren isim.
45'
Gooolll
|
TSG Hoffenheim
GOL! Leon Avdullahu takımını öne geçiren golü atıyor.
45'
Engellenen Şut
|
TSG Hoffenheim
Adam Daghim rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
41'
İsabetsiz Şut
|
Borussia Dortmund
Felix Nmecha altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
40'
Sarı Kart
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımında Ozan Kabak hakem Matthias Jöllenbeck tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
39'
Engellenen Şut
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımı Tim Lemperle ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Tim Lemperle tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
38'
İsabetsiz Şut
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımı Patrick Wimmer ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Patrick Wimmer tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
35'
Korner
|
TSG Hoffenheim
Vladimir Coufal ile TSG Hoffenheim takımı köşe vuruşu kullanacak.
34'
İsabetli Şut
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim için Adam Hlozek şut atıyor. Kaleci kurtarıyor.
33'
İsabetsiz Şut
|
TSG Hoffenheim
Ozan Kabak altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
33'
Korner
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim takımı korner kullanacak.
32'
Oyuna Girme
|
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Filippo Mane çıkıyor ve yerine Ethan Nwaneri oyuna giriyor.
30'
İsabetli Şut
|
TSG Hoffenheim
Adam Daghim tarafından çekilen şutu kaleci kurtarıyor.
23'
İsabetli Şut
|
Borussia Dortmund
Maximilian Beier tarafından çekilen şutu kaleci kurtarıyor.
24'
Korner
|
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund takımı korner kullanacak.
22'
İsabetli Şut
|
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund için Serhou Guirassy şut atıyor. Kaleci kurtarıyor.
21'
Ofsayt
|
Borussia Dortmund
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor.Rakip yarı alanın ortalarında ofsayta düşen oyuncu Maximilian Beier
17'
İsabetsiz Şut
|
TSG Hoffenheim
Adam Hlozek rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
15'
Ofsayt
|
Borussia Dortmund
Sol kanatta rakip yarı alanın ilk metrelerinde taç çizgisine yakın bir noktada topla buluşan Serhou Guirassy için ofsayt bayrağı kalkıyor.
7'
Korner
|
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund takımı korner kullanacak.
6'
Engellenen Şut
|
Borussia Dortmund
Borussia Dortmund takımı Maximilian Beier ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Maximilian Beier tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
1'
İsabetli Şut
|
TSG Hoffenheim
TSG Hoffenheim için Adam Daghim şut atıyor. Kaleci kurtarıyor.
3'
Korner
|
TSG Hoffenheim
Vladimir Coufal ile TSG Hoffenheim takımı köşe vuruşu kullanacak.
1'
Hakem, maçın ilk düdüğünü çalıyor ve maç başlıyor.
TSG Hoffenheim Borussia Dortmund Maç İstatistikleri
Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; TSG Hoffenheim: 2 - Borussia Dortmund: 3
Maçın normal süresi sona eriyor.90 dakika sonucu; TSG Hoffenheim: 0 – Borussia Dortmund: 0
TSG Hoffenheim, Vladimir Coufal ile köşe vuruşu kullanıyor.
Ceza sahası içinde topla buluşan Robin Hranac, penaltı noktası çevresinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
TSG Hoffenheim takımı korner kullanacak.
TSG Hoffenheim, Vladimir Coufal ile köşe vuruşu kullanıyor.
Borussia Dortmund takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Serhou Guirassy çıkıyor ve yerine Marcel Sabitzer oyuna giriyor.
GOL! Albian Hajdari yaptığı ters vuruşla topu kendi ağlarına gönderiyor. Albian Hajdari için şanssız bir an.
Mats Rots rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
TSG Hoffenheim takımında oyuncu değişikliği; Tim Lemperle oyundan çıkarken Max Moerstedt oyuna giren isim.
TSG Hoffenheim takımında Andrej Kramaric hakem Matthias Jöllenbeck tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
TSG Hoffenheim takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Wouter Burger çıkıyor ve yerine Nathan De Cat oyuna giriyor.
TSG Hoffenheim takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Ozan Kabak çıkıyor ve yerine Robin Hranac oyuna giriyor.
Borussia Dortmund takımında Maximilian Beier hakem Matthias Jöllenbeck tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
Bu dakikada TSG Hoffenheim takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut defansın araya girmesi ile engelleniyor. Şutu çeken isim Tim Lemperle
Vladimir Coufal, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
Borussia Dortmund takımında Luca Reggiani, sarı kart görüyor.
TSG Hoffenheim takımında oyuncu değişikliği; Patrick Wimmer oyundan çıkarken Bambase Conte oyuna giren isim.
TSG Hoffenheim takımında oyuncu değişikliği; Adam Hlozek oyundan çıkarken Andrej Kramaric oyuna giren isim.
Wouter Burger, rakip ceza sahasına girmeden vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
Serhou Guirassy, rakip ceza sahasına girmeden vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
Serhou Guirassy, gol pasını veren isim.
GOL! Borussia Dortmund takımında golün adı Fabio Silva.
Bu dakikada TSG Hoffenheim takımı gole çok yaklaşıyor. Altı pas içerisinden Ozan Kabak tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
TSG Hoffenheim takımı korner kullanacak.
TSG Hoffenheim takımı korner kullanacak.
TSG Hoffenheim takımında Wouter Burger, sarı kart görüyor.
Borussia Dortmund takımında oyuncu değişikliği; Joane Gadou oyundan çıkarken Luca Reggiani oyuna giren isim.
Borussia Dortmund takımında oyuncu değişikliği; Konstantinos Karetsas oyundan çıkarken Fabio Silva oyuna giren isim.
Waldemar Anton, gol pasını veren isim.
GOL! Serhou Guirassy, farkı 1'e indiren golü atıyor.
Ceza sahası içinde topla buluşan Serhou Guirassy, penaltı noktası çevresinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
Golün asistini yapan isim Adam Daghim.
GOL! Tim Lemperle ile TSG Hoffenheim farkı 2'ye çıkarıyor.
Ozan Kabak altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
Vladimir Coufal ile TSG Hoffenheim takımı köşe vuruşu kullanacak.
Bu dakikada Borussia Dortmund takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut defansın araya girmesi ile engelleniyor. Şutu çeken isim Daniel Svensson
Joey Veerman altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
Borussia Dortmund takımı korner kullanacak.
Serhou Guirassy penaltı noktası çevresinden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
TSG Hoffenheim, Mats Rots ile köşe vuruşu kullanıyor.
Tim Lemperle tarafından çekilen şutu kaleci kurtarıyor.
Rakip ceza sahasının sağ köşesinde Adam Daghim topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.
Borussia Dortmund takımında oyuncu değişikliği; Felix Nmecha oyundan çıkarken Joey Veerman oyuna giren isim.
Hakem müsabakanın ilk yarısını bitiriyor
TSG Hoffenheim takımında Albian Hajdari hakem Matthias Jöllenbeck tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
Vladimir Coufal, gol pasını veren isim.
GOL! Leon Avdullahu takımını öne geçiren golü atıyor.
Adam Daghim rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
Felix Nmecha altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
TSG Hoffenheim takımında Ozan Kabak hakem Matthias Jöllenbeck tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
TSG Hoffenheim takımı Tim Lemperle ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Tim Lemperle tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
TSG Hoffenheim takımı Patrick Wimmer ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Patrick Wimmer tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.
Vladimir Coufal ile TSG Hoffenheim takımı köşe vuruşu kullanacak.
TSG Hoffenheim için Adam Hlozek şut atıyor. Kaleci kurtarıyor.
Ozan Kabak altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
TSG Hoffenheim takımı korner kullanacak.
Borussia Dortmund takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Filippo Mane çıkıyor ve yerine Ethan Nwaneri oyuna giriyor.
Adam Daghim tarafından çekilen şutu kaleci kurtarıyor.
Maximilian Beier tarafından çekilen şutu kaleci kurtarıyor.
Borussia Dortmund takımı korner kullanacak.
Borussia Dortmund için Serhou Guirassy şut atıyor. Kaleci kurtarıyor.
Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor.Rakip yarı alanın ortalarında ofsayta düşen oyuncu Maximilian Beier
Adam Hlozek rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
Sol kanatta rakip yarı alanın ilk metrelerinde taç çizgisine yakın bir noktada topla buluşan Serhou Guirassy için ofsayt bayrağı kalkıyor.
Borussia Dortmund takımı korner kullanacak.
Borussia Dortmund takımı Maximilian Beier ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Maximilian Beier tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
TSG Hoffenheim için Adam Daghim şut atıyor. Kaleci kurtarıyor.
Vladimir Coufal ile TSG Hoffenheim takımı köşe vuruşu kullanacak.
Hakem, maçın ilk düdüğünü çalıyor ve maç başlıyor.