SPOR

Finlandiya Veikkausliiga

24.08 17:00
336
KuPS Kuopio
-
VPS

İngiltere FA Cup Ön Eleme Turu

24.08 17:00
VCD Athletic
-
Uckfield Town
24.08 17:00
South Park
-
Canterbury City
24.08 17:00
Boston Town
-
Thurnby Nirvana
24.08 17:00
March Town United
-
Wellingborough Town
24.08 17:00
Haywards Heath Town
-
Tunbridge Wells
24.08 17:00
Arlesey Town
-
Northern Star
24.08 17:00
Dunston UTS
-
Goole
24.08 17:00
Garforth Town
-
Colne
24.08 17:00
Sunderland RCA
-
Hemsworth MW
24.08 17:00
Cirencester Town
-
North Greenford United
24.08 17:00
Highworth Town
-
Ardley United
24.08 17:00
Wembley
-
Berkhamsted
24.08 17:00
Brimscombe & Thrupp
-
Aylesbury United
24.08 17:00
Romulus
-
Market Drayton Town
24.08 17:00
Staveley MW
-
Lincoln United
24.08 17:00
Godmanchester Rovers
-
St. Neots Town
24.08 17:00
Hadley
-
Hoddesdon Town
24.08 17:00
Whitton United
-
Hertford Town
24.08 17:00
Bowers & Pitsea
-
Barkingside
24.08 17:00
Didcot Town
-
Roman Glass St George
24.08 17:00
Heather St Johns
-
Worcester City
24.08 17:00
Bridgwater Town
-
Brislington
24.08 17:00
Shepton Mallet
-
Melksham Town
24.08 17:00
Bedfont Sports
-
Hanworth Villa
24.08 17:00
Redhill
-
Balham
24.08 17:00
Barton Town Old Boys
-
Grantham Town
24.08 17:00
Loughborough Dynamo
-
Sherwood Colliery
24.08 17:00
Melton Town FC
-
Cleethorpes Town
24.08 17:00
Heanor Town
-
AFC Mansfield
24.08 17:00
Long Eaton United
-
South Normanton Athletic
24.08 17:00
Maltby Main
-
Loughborough University
24.08 17:00
Winterton Rangers FC
-
Kirby Muxloe
24.08 17:00
Peterborough Sports
-
Bugbrooke St Michaels
24.08 17:00
Bedford Town
-
Deeping Rangers
24.08 17:00
Wisbech Town
-
Ely City
24.08 17:00
Corby Town
-
Holbeach United
24.08 17:00
Hastings United
-
Broadbridge Heath
24.08 17:00
Biggleswade
-
Yaxley
24.08 17:00
Bury Town
-
Histon
24.08 17:00
Waltham Forest
-
Great Wakering Rovers
24.08 17:00
Newcastle Benfield FC
-
Workington
24.08 17:00
Billingham Town
-
Ossett United
24.08 17:00
Ashington
-
Marske United
24.08 17:00
Pickering Town CFC
-
Bridlington Town
24.08 17:00
Pontefract Collieries
-
Hebburn Town
24.08 17:00
Sheffield FC
-
Litherland Remyca
24.08 17:00
Eccleshill United
-
Glossop North End FC
24.08 17:00
Stalybridge Celtic
-
West Didsbury & Chorlton
24.08 17:00
Ramsbottom United
-
Winsford United
24.08 17:00
Charnock Richard
-
Longridge Town
24.08 17:00
Street
-
Willand Rovers
24.08 17:00
Gorleston
-
Kempston Rovers
24.08 17:00
Trafford
-
Burscough
24.08 17:00
Liversedge
-
Droylsden
24.08 17:00
1874 Northwich
-
Handsworth Parramore
24.08 17:00
Stocksbridge Park
-
Irlam
24.08 17:00
Padiham
-
Marine
24.08 17:00
Radcliffe Borough
-
Runcorn Town
24.08 17:00
Coleshill Town
-
Whitchurch Alport
24.08 17:00
Tividale
-
Chasetown
24.08 17:00
AFC Wulfrunians
-
Leek Town
24.08 17:00
Stourport Swifts
-
Boldmere St. Michaels
24.08 17:00
Bromsgrove Sporting
-
Leicester Road
24.08 17:00
Belper Town
-
Sporting Khalsa
24.08 17:00
Lichfield City
-
Haughmond
24.08 17:00
Soham Town Rangers
-
Biggleswade United
24.08 17:00
Wroxham
-
Stamford
24.08 17:00
Seaham Red Star
-
Guisborough Town
24.08 17:00
Northallerton Town
-
Stockton Town
24.08 17:00
City of Liverpool
-
Skelmersdale United
24.08 17:00
Fleet Town
-
Baffins Milton Rovers
24.08 17:00
Tower Hamlets
-
Horsham
24.08 17:00
Arundel
-
Shoreham
24.08 17:00
Beckenham Town
-
Ashford United
24.08 17:00
Chipstead
-
Hassocks
24.08 17:00
Portland United
-
Hamworthy United FC
24.08 17:00
London Colney
-
Halstead Town
24.08 17:00
Clacton
-
Witham Town
24.08 17:00
Stotfold FC
-
Canvey Island
24.08 17:00
Reading City
-
Moneyfields
24.08 17:00
Bournemouth Poppies
-
Bracknell Town
24.08 17:00
Binfield
-
Lymington Town
24.08 17:00
Knaphill
-
Fareham Town
24.08 17:00
Clevedon Town
-
Bristol Manor Farm
24.08 17:00
Tavistock
-
Frome Town
24.08 17:00
Tilbury
-
Stanway Rovers
24.08 17:00
Cheshunt
-
Stowmarket Town
24.08 17:00
Longlevens
-
Northwood
24.08 17:00
Bishops Cleeve
-
Kidlington
24.08 17:00
Fairford Town FC
-
Hanwell Town
24.08 17:00
Newport Pagnell Town
-
Flackwell Heath
24.08 17:00
Little Common
-
Three Bridges
24.08 17:00
Steyning Town
-
Ramsgate
24.08 17:00
Herne Bay
-
AFC Croydon Athletic
24.08 17:00
Sheppey United
-
Glebe
24.08 17:00
Cray Valley PM
-
Whyteleafe
24.08 17:00
Whitstable Town
-
Newhaven
24.08 17:00
Guildford City
-
AFC Varndeanians
24.08 17:00
Yate Town
-
Exmouth
24.08 17:00
Bitton
-
Mangotsfield United
24.08 17:00
Harwich & Parkeston
-
Romford
24.08 17:00
Gresley
-
Sutton Coldfield Town
24.08 17:00
Westfields
-
Lutterworth Town
24.08 17:00
East Grinstead Town
-
Abbey Rangers
24.08 17:00
Southall
-
Spelthorne Sports
24.08 17:00
Thatcham Town
-
Andover New Street
24.08 17:00
Cribbs
-
Bideford
24.08 17:00
Shrivenham
-
Chalfont St Peter
24.08 17:00
Slimbridge
-
Burnham
24.08 17:00
Plymouth Parkway
-
Paulton Rovers
24.08 17:00
Basildon United
-
Framlingham Town
24.08 17:00
Northwich Victoria
-
Prescot Cables
24.08 17:00
Spalding United
-
Dereham Town
24.08 17:00
Cambridge City
-
Barton Rovers
24.08 17:00
Burgess Hill Town
-
Sevenoaks Town
24.08 17:00
Phoenix Sports
-
Staines Town
24.08 17:00
AFC Sudbury
-
Felixstowe & Walton Utd.
24.08 17:00
Grays Athletic
-
Heybridge Swifts
24.08 17:00
Brighouse Town
-
Morpeth Town
24.08 17:00
Frickley Athletic
-
Tadcaster Albion
24.08 17:00
Widnes
-
Mossley
24.08 17:00
Basingstoke Town
-
Westfield (Surrey)
24.08 17:00
Harlow Town
-
Brentwood Town
24.08 17:00
Wingate & Finchley
-
Welwyn Garden City
24.08 17:00
Marlow
-
Cinderford Town
24.08 17:00
AFC Dunstable
-
Hayes & Yeading
24.08 17:00
Tooting & Mitcham United
-
Faversham Town
24.08 17:00
Sittingbourne
-
Uxbridge
24.08 17:00
Atherton Collieries
-
Runcorn Linnets
24.08 17:00
Kidsgrove Athletic
-
Newcastle Town
24.08 17:00
Bedworth United
-
Halesowen Town
24.08 17:00
Bridon Ropes
-
Chichester City
24.08 17:00
CB Hounslow United
-
Horley Town
24.08 17:00
Hythe & Dibden
-
Horndean
24.08 17:00
Hamble Club
-
Sholing
24.08 17:00
Cockfosters
-
Coggeshall Town
24.08 17:00
Saffron Walden Town FC
-
Maldon & Tiptree
24.08 17:00
Waltham Abbey
-
Woodbridge Town
24.08 17:00
Takeley
-
White Ensign
24.08 17:00
Aylesbury FC
-
North Leigh
24.08 17:00
Wantage Town
-
Thame Rangers
24.08 17:00
Thame United
-
Leighton Town
24.08 17:00
Horsham YMCA
-
Egham Town
24.08 17:00
Chertsey Town
-
Erith & Belvedere
24.08 17:00
Sutton Athletic FC
-
Ashford Town (Middlesex)
24.08 17:00
Long Melford
-
Colney Heath
24.08 17:00
Bradford Town
-
Larkhall Athletic

Ukrayna Kadınlar Premier Ligi

24.08 17:00
Voshod (K)
-
Yatran-Bazis (K)

Almanya Kadınlar Bundesliga

24.08 14:00
Hoffenheim (K)
-
Köln (K)

İngiltere Premier Lig 2 (Lig 2)

24.08 16:00
Aston Villa U23
-
Norwich City U23

Venezuela İkinci Lig Clausura Oriental

24.08 22:00
Dinamo Puerto La Cruz
-
Fundación AIFI

Kolombiya Primera B Clausura

24.08 23:00
Atletico FC
-
Orsomarso

Kosta Rika Liga De Ascenso Apertura Grup B

24.08 23:00
Juventud Escazucena
-
Jaco Rays

Dominik Cumhuriyeti Majör Lig - Clausura

24.08 23:00
Barcelona Atletico
-
Atlético de SF

Surinam Eerste Klasse

24.08 22:00
Broki
-
Santos

Paraguay Intermedia Lig

24.08 22:00
Ovetense
-
Guairena

İran Persian Gulf Pro Lig

24.08 18:45
Shahin Bushehr
-
Sepahan

Portekiz Ulusal Şampiyona Grup A

24.08 19:00
Berço
-
Mirandela

Guatemala Premier Lig Apertura Grup B

24.08 20:00
Aurora
-
Deportivo Catocha

Guatemala Ulusal Lig Apertura

24.08 20:00
Siquinala
-
CSD Comunicaciones

Meksika Premier Lig Serie A Grup 2

24.08 20:00
Tlaxcala
-
La Piedad

Lüksemburg Ulusal Lig

24.08 19:00
Petange
-
Rodange

Ekvador Pro Lig Serie B

24.08 19:00
Orense
-
Clan Juvenil

Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig

24.08 19:00
Doxa
-
Omonia Nicosia