HABER
SPOR
FİNANS
MAGAZİN
OYUN
KEŞFET
VİTRİN
TÜMÜ
HESABIM
ABONELİK
ÜYE GİRİŞİ
Üye Girişi Yap / Üye Ol
MYNET ANASAYFA
KEŞFET
LİSTEM
HABER
SPOR
FİNANS
SAĞLIK
VİDEO
YEMEK
OYUN
KADIN
MAGAZİN
TREND
VİTRİN
SORAN ANNE
TATİL BULUCU
TEST
EĞİTİM
EMAIL
ASTROLOJİ
HAVA DURUMU
YEREL HABERLER
OYUN
2048
Kelime Bul
Sudoku
Bilpop
Emojile
HIZLI ERİŞİM
Yerel Seçim 2024
Canlı Borsa
Keşfet
Chef GPT
Soran Anne
Tatil Bulucu
Avator
İndirim Rehberi
Canlı Skor
Vitrin
Namaz Vakitleri
Hava Durumu
Günlük Gazeteler
Nöbetçi Eczaneler
Günün Testi
Astroloji
Kredi Hesapla
SPOR
Futbol
Basketbol
Diğer Sporlar
Canlı Anlatım
Puan Durumu & Fikstür
BİZE ULAŞIN
Canlı Skor
Trendyol Süper Lig
Trendyol 1. Lig
İngiltere Premier Lig
İtalya Seri A
Almanya Bundesliga
İspanya La Liga
Fransa Ligue 1
Suudi Arabistan Premier Ligi
Şampiyonlar Ligi
UEFA Avrupa Ligi
UEFA Konferans Ligi
Avrupadan Futbol
Milli Takımlar
CANLI SKORLAR
Tüm Maçlar
Canlı Maçlar
Başlamamış Maçlar
Tüm Ligler
Trendyol Süper Lig (3)
Trendyol 1. Lig (1)
İngiltere Premier Ligi (5)
Almanya Bundesliga Ligi (5)
İtalya Serie A Ligi (2)
İspanya La Liga (4)
Fransa Ligue 1 (4)
TFF 2. Lig (18)
İngiltere Şampiyonluk Ligi (12)
Suudi Arabistan Premier Ligi (3)
Belçika 1. Ligi (3)
Portekiz Süper Ligi (4)
Avusturya Bundesliga Ligi (2)
İsviçre Süper Ligi (3)
Amerika Major Ligi (7)
Fransa Ligue 2 (2)
Almanya Bundesliga 2. Ligi (4)
İspanya La Liga 2 (4)
Güney Kore K-Ligi (2)
İskoçya Premier Ligi (5)
Çin Süper Ligi (2)
Rusya Premier Ligi (2)
Brezilya Serie A (4)
Norveç Eliteserien (1)
Güney Kore 2. Ligi (2)
Slovenya 2. Ligi (4)
Bosna Hersek 2. Ligi (15)
Ukrayna 2. Ligi (6)
İzlanda 1. Ligi (1)
Vietnam 1. Ligi (5)
Letonya 1. Ligi (4)
Arnavutluk 2. Ligi (6)
Litvanya 1. Ligi (3)
Çin 1. Ligi (5)
Hırvatistan 2. Ligi (3)
Slovakya 2. Ligi (4)
Sırbistan 1. Ligi (1)
San Marino 1. Ligi (2)
Özbekistan Süper Ligi (1)
Makedonya 1. Ligi (6)
Tunus 1. Ligi (4)
Şili Primera Ligi (2)
Rusya 1. Ligi (7)
Cezayir Ulusal Ligi (1)
Andorra Premier Ligi (1)
Faroe Adaları 1. Ligi (3)
Çekya 2. Ligi (3)
Polonya 1. Ligi (3)
Ermenistan 1. Ligi (4)
Estonya 2. Ligi (3)
Makedonya 2. Ligi (8)
Almanya 3. Ligi (6)
Mısır 1. Ligi (3)
Primera Division RFEF (8)
İsveç 1. Ligi (12)
Fransa Ulusal Ligi (1)
Norveç 2. Ligi (7)
Kuzey İrlanda Kupası (1)
Karadağ 1. Ligi (5)
Malta 1. Ligi (1)
Kazakistan Premier Ligi (6)
İskoçya 1. Ligi (5)
İskoçya 2. Ligi (5)
Finlandiya Ykkönen Ligi (4)
Finlandiya Veikkausliiga (3)
İngiltere 1. Ligi (1)
Norveç 1. Ligi (8)
İsveç Allsvenskan Ligi (3)
İsveç Superettan Ligi (5)
Portekiz 2. Ligi (3)
Brezilya Serie B (4)
Avusturya 1. Ligi (1)
İzlanda Premier Ligi (1)
Arnavutluk 1. Ligi (5)
Ermenistan Premier Ligi (1)
Avustralya 1. Ligi (1)
Azerbaycan Premier Ligi (2)
Polonya Ekstraklasa (3)
Arjantin Primera B Ligi (13)
Slovakya Süper Ligi (4)
Slovenya 1. Ligi (3)
Estonya 1. Ligi (3)
Ekvador Primera (4)
Bosna Hersek 1. Ligi (3)
Brezilya Serie C (4)
Çekya 1. Ligi (4)
Moldova 1. Ligi (4)
Ukrayna Premier Ligi (3)
Romanya Liga 1 (2)
İsrail 1. Ligi (4)
Macaristan 1. Ligi (3)
Belarus 1. Ligi (3)
Hırvatistan 1. Ligi (2)
Danimarka 2. Ligi (1)
Romanya Liga 2 (1)
Avustralya NPL Yeni Güney Galler (5)
İsveç 2. Ligi (27)
Tunus 2. Ligi (5)
Malavi Süper Ligi (4)
Amerika 1. Ligi (3)
Kosta Rika 2. Ligi - Clausura (1)
Avustralya NPL Batı (6)
Avustralya NPL Güney (5)
Avustralya NPL Kuzey (5)
Avustralya NPL Başkent (2)
Güney Kore 3. Ligi (4)
Güney Afrika Nedbank Kupası (1)
Avusturya Amatör Ligi (8)
Tayland Premier Ligi (4)
Lübnan Premier Ligi (1)
Endonezya Süper Ligi (1)
Arjantin Kupası (1)
Hong Kong 1. Ligi (2)
Litvanya Kupası (1)
Angola 1. Ligi (5)
Gana Premier Ligi (2)
El Salvador 1. Ligi (6)
Polonya 2. Ligi (4)
Bahreyn Premier Ligi (3)
Finlandiya Kakkonen Ligi (8)
Almanya Regionalliga (25)
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi (1)
Ürdün 1. Ligi (1)
Tacikistan 1. Ligi (2)
Kolombiya Primera - Apertura (1)
Paraguay 1. Ligi - Apertura (3)
Uruguay Primera - Apertura (2)
Şili Primera B Ligi (5)
Amerika Şampiyonluk Ligi (6)
Belarus 2. Ligi (5)
Hindistan Süper Ligi (1)
Peru Primera - Apertura (4)
Çekya 3. Ligi (13)
Trendyol Süper Lig
Puan Durumu
16:00
İstanbulspor
-
Yukatel Adana Demirspor
19:00
Mondihome Kayserispor
-
VavaCars Fatih Karagümrük
19:00
Yılport Samsunspor
-
Trabzonspor
Trendyol 1. Lig
Puan Durumu
19:00
Eyüpspor
-
Göztepe
İngiltere Premier Ligi
Puan Durumu
14:30
Arsenal
-
AFC Bournemouth
17:00
Burnley
-
Newcastle United
17:00
Brentford
-
Fulham
17:00
Sheffield United
-
Nottingham Forest
19:30
Manchester City
-
Wolverhampton
Almanya Bundesliga Ligi
Puan Durumu
16:30
Werder Bremen
-
M'gladbach
16:30
Vfb Stuttgart
-
Bayern Münih
16:30
Borussia Dortmund
-
Augsburg
16:30
Vfl Wolfsburg
-
SV Darmstadt 98
19:30
FC Köln
-
Freiburg
İtalya Serie A Ligi
Puan Durumu
19:00
Monza
-
Lazio
21:45
Sassuolo
-
Inter
İspanya La Liga
Puan Durumu
15:00
Real Sociedad
-
Las Palmas
17:15
Real Madrid
-
Cadiz
19:30
Girona
-
Barcelona
22:00
Mallorca
-
Atletico Madrid
Fransa Ligue 1
Puan Durumu
16:00
Havre AC
-
Strasbourg
18:00
Monaco
-
Clermont
20:00
Metz
-
Rennes
22:00
Stade Brest 29
-
Nantes
TFF 2. Lig
15:00
Bursaspor
-
AcnTURK Sigorta Vanspor FK
15:00
Isparta 32 Spor
-
Alagöz Holding Iğdır FK
15:00
Belediye Derincespor
-
Denizlispor
15:00
Karaman FK
-
Somaspor
15:00
Amed Sportif Faaliyetler
-
Menemen FK
15:00
İskenderunspor A.Ş.
-
Düzce Cam Düzcespor
15:00
Anagold 24Erzincanspor
-
Fethiyespor
15:00
Kuzey Marmara Arnavutköy Bld. Gençlikspor
-
GMG Kastamonuspor
15:00
Etimesgut Belediyespor
-
İnegölspor
15:00
Ankara Demirspor
-
Turkish Oil Yeni Mersin İdmanyurdu Futbol
15:00
Uşakspor A.Ş.
-
Sarıyer
15:00
Kırklarelispor
-
Zonguldak Kömürspor
15:00
Beyoğlu Yeni Çarşı Spor Faaliyetleri
-
Karacabey Belediyespor
15:00
Bucaspor 1928
-
Diyarbekirspor
15:00
Kırşehir Futbol SK
-
1461 Trabzon FK
15:00
Altınordu
-
Ankaraspor
15:00
Serik Belediyespor
-
Esenler Erokspor
15:00
Adıyaman FK
-
Hes İlaç Afyonspor
İngiltere Şampiyonluk Ligi
14:30
Sunderland
-
Sheffield Wednesday
14:30
Birmingham City
-
Norwich City
14:30
Coventry City
-
Queens Park Rangers
14:30
Middlesbrough
-
Watford
14:30
Ipswich Town
-
Huddersfield Town
14:30
Leeds United
-
Southampton
14:30
Leicester City
-
Blackburn Rovers
14:30
Plymouth Argyle
-
Hull City
14:30
Rotherham United
-
Cardiff City
14:30
Stoke City
-
Bristol City
14:30
West Bromwich Albion
-
Preston North End
14:30
Swansea City
-
Millwall
Suudi Arabistan Premier Ligi
Puan Durumu
18:00
Al Tai
-
Al Khaleej
18:00
Al Shabab
-
Al Raed
21:00
Al Nassr
-
Al Wehda
Belçika 1. Ligi
17:00
RWD Molenbeek 47
-
Sporting Charleroi
19:15
KV Mechelen
-
KAA Gent
21:45
Cercle Brugge
-
KRC Genk
Portekiz Süper Ligi
17:30
Boavista
-
Gil Vicente
17:30
Rio Ave
-
Vitoria Guimaraes
20:00
Sporting Lizbon
-
Portimonense
22:30
Chaves
-
Porto
Avusturya Bundesliga Ligi
18:00
BW Linz
-
WSG Tirol
18:00
Altach
-
Wolfsberger AC
İsviçre Süper Ligi
19:00
Grasshopper
-
FC Stade Ls Ouchy
19:00
Servette
-
Winterthur
21:30
Lugano
-
St. Gallen
Amerika Major Ligi
02:30
Atlanta United
-
Minnesota United
02:30
Charlotte FC
-
Portland Timbers
02:30
DC United
-
Philadelphia Union
02:30
Inter Miami CF
-
New York Red Bulls
02:30
Orlando City
-
FC Cincinnati
02:30
San Jose Earthquakes
-
Los Angeles FC
02:30
Toronto FC
-
FC Dallas
Fransa Ligue 2
16:00
Auxerre
-
Paris FC
20:00
Guingamp
-
Saint Etienne
Almanya Bundesliga 2. Ligi
14:00
Hansa Rostock
-
Karlsruher
14:00
VfL Osnabrück
-
Schalke 04
14:00
Greuther Fürth
-
Eintracht Braunschweig
21:30
Kaiserslautern
-
Magdeburg
İspanya La Liga 2
15:00
Mirandes
-
Real Valladolid
17:15
Huesca
-
Real Oviedo
19:30
Racing Santander
-
Elche
22:00
FC Cartagena
-
Alcorcón
Güney Kore K-Ligi
MS
08:30
FC Seoul
0 - 1
Ulsan Hyundai
10:30
36'
Pohang Steelers
0 - 0
Jeonbuk FC
İskoçya Premier Ligi
17:00
Dundee
-
St Mirren
17:00
Celtic
-
Hearts
17:00
Aberdeen
-
St Johnstone
17:00
Motherwell
-
Livingston
17:00
Ross County
-
Hibernian
Çin Süper Ligi
14:00
Qingdao West Coast
-
Shandong Taishan
15:00
Henan Songshan Longmen
-
Tianjin Jinmen Tiger
Rusya Premier Ligi
17:00
FK Orenburg
-
Krylya Sovietov
19:30
FC Krasnodar
-
FK Akhmat Grozny
Brezilya Serie A
22:00
Fluminense
-
Atletico Mineiro
00:30
RB Bragantino
-
Flamengo
03:00
Cruzeiro
ERT
Internacional
03:00
Corinthians
-
Fortaleza
Norveç Eliteserien
19:00
Brann
-
Rosenborg
Güney Kore 2. Ligi
MS
08:00
Gimpo Citizen
0 - 1
Bucheon
10:30
36'
Chungnam Asan
0 - 0
Anyang
Slovenya 2. Ligi
18:00
Brinje Grosuplje
-
NK Krka
18:00
Bilje
-
Dravinja
18:00
Tabor Sezana
-
Gorica
19:00
Rudar Velenje
-
Jadran Dekani
Bosna Hersek 2. Ligi
17:30
Borac Kozarska Dubica
-
Sloboda Mrkonjic
17:30
Velez Nevesinje
-
Omarska
17:30
Romanija Pale
-
Famos Vojkovici
17:30
Rudar Prijedor
-
BSK Banja Luka
17:30
Slavija
-
FK Laktaši
17:30
Ljubic Prnjavor
-
Sutjeska Foca
17:30
Kozara
-
Drina Zvornik
18:00
Buducnost Banovici
-
Radnik Hadzici
18:00
Gradina Srebrenik
-
Stupcanica Olovo
18:00
Jedinstvo Bihac
-
Mladost Doboj Kakanj
18:00
Sloboda Tuzla
-
Gorazde
18:00
Bratstvo Gracanica
-
Tomislav
18:00
Vis Simm-Bau
-
Gornji Rahic
18:00
Rudar Kakanj
-
Zvijezda Gradacac
21:00
Radnik Bijeljina
-
Zeljeznicar Banja Luka
Ukrayna 2. Ligi
12:00
Chernihiv
-
Bukovyna
12:30
FC Dinaz Vyshhorod
-
Nyva Ternopil
13:00
FC Epitsentr Dunaivtsi
-
FC Poltava
13:30
Hirnyk-Sport Horishni Plavni
-
Khust
14:00
Nyva Buzova
-
Inhulets
14:30
Prykarpattya
-
FSC Mariupol
İzlanda 1. Ligi
17:00
Dalvik / Reynir
-
Vestmannaeyjar
Vietnam 1. Ligi
13:00
Song Lam Nghe An
-
Ha Noi FC
14:00
Thanh Hoa FC
-
Binh Dinh FC
14:00
Becamex Binh Duong
-
Khanh Hoa FC
15:15
Hai Phong
-
Ho Chi Minh City
15:15
Cong An Ha Noi
-
Nam Dinh
Letonya 1. Ligi
13:00
Riga FC-2
-
JDFS Alberts
15:00
Valmiera-2
-
AFA Olaine
18:00
Rigas FS-2
-
Ogre United
19:00
Skanstes SK
-
Rezekne
Arnavutluk 2. Ligi
16:00
FK Vora
-
Bylis
17:00
KS Lushnja
-
Kastrioti
17:00
Korabi Peshkopi
-
Burreli
17:00
Apolonia
-
Besa
17:00
Flamurtari
-
Luzi 2008
20:00
AF Elbasani
-
Tomori
Litvanya 1. Ligi
12:00
Ekranas
-
Be1 NFA
14:00
BFA
-
FK Riteriai
16:00
Kauno Zalgiris-2
-
Banga-2
Çin 1. Ligi
10:00
48'
Yanbian Longding
1 - 1
Heilongjiang Ice City
10:30
37'
Foshan Nanshi
1 - 0
Wuxi Wugo
10:30
37'
Dalian Zhixing
0 - 0
Guangzhou FC
14:30
Qingdao Red Lions
-
Yunnan Yukun
14:30
Chongqing Tongliang Long
-
Suzhou Dongwu
Hırvatistan 2. Ligi
15:00
Sibenik
-
Jarun
18:00
Dubrava
-
Orijent
18:00
Cibalia
-
Solin
Slovakya 2. Ligi
16:00
FK Humenne
-
FK Spisska Nova Ves
18:00
Slavoj Trebisov
-
Komarno
18:00
Povazska Bystrica
-
FK Pohronie
18:00
FC Petrzalka
-
Tatran Presov
Sırbistan 1. Ligi
19:00
Kolubara
ERT
Radnicki Beograd
San Marino 1. Ligi
16:00
S.P. La Fiorita
-
S.S. Murata
18:30
Cosmos
-
Tre Penne
Özbekistan Süper Ligi
16:30
Andijan
-
Sogdiyona Jizzax
Makedonya 1. Ligi
18:00
Voska Sport
-
FK Sileks
18:00
Struga Trim-Lum
-
KF Gostivar
18:00
Brera Strumica
-
FK Bregalnica Stip
18:00
Rabotnicki
-
Tikves
18:00
FK Vardar
-
Makedonija GP
18:00
FC Shkupi
-
Shkendija
Tunus 1. Ligi
17:00
ES Sahel
-
US Monastir
17:00
Tataouine
-
Etoile Sportive Metlaoui
17:00
CA Bizertin
-
Olympique de Beja
17:00
AS Soliman
-
US Ben Guerdene
Şili Primera Ligi
22:00
Cobresal
-
Colo Colo
03:00
Union Espanola
-
Universidad Catolica
Rusya 1. Ligi
MS
07:00
SKA-Khabarovsk
0 - 0
Kamaz
14:30
Khimki
-
Sokol Saratov
15:00
Chernomorets N.
-
Torpedo Moskova
17:00
Alaniya Vladikavkaz
-
Shinnik
17:30
Neftekhimik
-
Yenisey Krasnoyarsk
19:00
Dinamo Makhachkala
-
Volgar Astrakhan
19:30
FC Rodina Moskova
-
Arsenal Tula
Cezayir Ulusal Ligi
18:00
USM Khenchela
-
CR Belouizdad
Andorra Premier Ligi
21:30
Pas de la Casa
-
FC Santa Coloma
Faroe Adaları 1. Ligi
17:00
B68 Toftir
-
NSI Runavik
20:00
EB/Streymur
-
Vikingur
20:30
Klaksvik
-
07 Vestur
Çekya 2. Ligi
15:00
Dukla Prag
-
Sellier & Bellot Vlasim
18:00
SK Hanacka Kromeriz
-
Sparta Prag B
18:00
SK Lisen
-
Prostejov
Polonya 1. Ligi
16:00
Resovia Rzeszow
-
Miedz Legnica
18:30
Lechia Gdansk
-
GKS Tychy
21:00
GKS Katowice
-
Stal Rzeszow
Ermenistan 1. Ligi
15:00
Ararat II
-
Gandzasar
15:00
FC Ararat-Armenia II
-
Onor
15:00
Andranik
-
Lernayin Artsakh
15:00
Shirak II
-
Nikarm
Estonya 2. Ligi
12:30
Viimsi JK
-
JK Tabasalu
12:30
FC Elva
-
FC Tallinn
19:00
Tallinna FC Flora U21
-
Tartu JK Welco
Makedonya 2. Ligi
18:00
FK Ohrid Lihnidos
-
Detonit Plachkovica
18:00
Kamenica-Sasa
-
FK Kozuv Gevgelija
18:00
FK Novaci
-
Karaorman Struga
18:00
Belasica
-
Vardar Negotino
18:00
Osogovo Kocani
-
FK Skopje
18:00
Pobeda Prilep
-
Aresimi
18:00
Bashkimi
-
Pelister
18:00
Teteks
-
Besa Doberdoll
Almanya 3. Ligi
15:00
Freiburg II
-
Jahn Regensburg
15:00
1860 Münih
-
Borussia Dortmund II
15:00
Dynamo Dresden
-
SC Verl
15:00
Erzgebirge Aue
-
Arminia Bielefeld
15:00
Ulm
-
Viktoria Köln
17:30
Sandhausen
-
Rot-Weiss Essen
Mısır 1. Ligi
16:00
Pharco FC
-
Ismaily SC
19:00
El Daklyeh
-
Ceramica Cleopatra
19:00
Al Ahli
-
El Gouna
Primera Division RFEF
17:00
Atletico Sanluqueno
-
Alcoyano
17:00
Real Murcia
-
Castellon
18:00
Real Sociedad B
-
Celta Vigo B
19:00
Barcelona B
-
SD Tarazona
19:00
Sestao River
-
Deportivo La Coruna
19:00
Teruel
-
Unionistas de Salamanca CF
20:00
Real Union
-
Cultural Leonesa
21:00
SD Logrones
-
Fuenlabrada
İsveç 1. Ligi
12:30
Pitea
-
United IK Nordic
14:00
Umea
-
FBK Karlstad
14:00
Jönköpings Södra
-
Torslanda IK
14:00
IF Karlstad
-
Friska Viljor
14:00
FC Rosengard
-
Tvaakers IF
17:00
Karlbergs BK
-
Sollentuna FK
17:00
Onsala
-
Oskarshamns AIK
17:00
Angelholms
-
Ljungskile
17:00
Trollhattan
-
BK Olympic
17:00
Norrby
-
Torns
17:00
Falkenberg
-
Eskilsminne
19:00
Vasalund
-
Örebro Syrianska
Fransa Ulusal Ligi
19:00
FC Rouen
-
Chamois Niortais
Norveç 2. Ligi
15:00
Kjelsas
-
Follo
15:00
Grorud
-
Eidsvold TF
15:00
Vard Haugesund
-
Notodden
16:00
Skeid
-
Ull Kisa
16:00
Lysekloster
-
Kvik Halden
16:00
Ørn-Horten
-
Hodd
21:30
Stjordals Blink
-
Tromsdalen
Kuzey İrlanda Kupası
16:30
Linfield
-
Cliftonville
Karadağ 1. Ligi
18:00
Jedinstvo BP
-
Mornar Bar
18:00
FK Arsenal Tivat
-
Buducnost Podgorica
18:00
Jezero
-
Mladost Donja Gorica
18:00
FK Rudar Pljevlja
-
FK Decic Tuzi
19:00
Sutjeska
-
Petrovac
Malta 1. Ligi
15:00
Hamrun Spartans
-
Hibernians
Kazakistan Premier Ligi
12:00
FC Zhenis
-
Yelimay Semey
12:00
Kyzylzhar
-
FC Turan
14:30
Kairat Almaty
-
Atyrau
14:30
Tobol Kostanay
-
Zhetysu Taldykorgan
IPT
Aksu
-
Ordabasy Shymkent
17:00
Aktobe Lento
-
FC Astana
İskoçya 1. Ligi
17:00
Cove Rangers
-
FC Edinburgh
17:00
Falkirk
-
Alloa Athletic
17:00
Hamilton
-
Kelty Hearts
17:00
Montrose
-
Queen of the South
17:00
Stirling Albion
-
Annan Athletic
İskoçya 2. Ligi
17:00
Bonnyrigg Rose Athletic
-
Forfar Athletic
17:00
East Fife
-
Spartans
17:00
Elgin City
-
Clyde
17:00
Peterhead
-
Dumbarton
17:00
Stranraer
-
Stenhousemuir
Finlandiya Ykkönen Ligi
16:00
EPS
-
Atlantis
16:00
Kokkolan Palloveikot
-
PK Keski-Uusimaa
16:00
Rovaniemi
-
Klubi 04
16:00
Vasa IFK
-
JJK Jyvaskyla
Finlandiya Veikkausliiga
15:00
Ilves
-
Oulu
17:00
Helsinki
-
Ekenas IF
19:00
SJK
-
KuPS
İngiltere 1. Ligi
21:45
Oxford United
-
Peterborough United
Norveç 1. Ligi
17:00
Valerenga
-
Bryne
17:00
Levanger
-
Sogndal
17:00
Sandnes
-
Moss
17:00
Raufoss
-
Asane
17:00
Stabaek
-
Kongsvinger
17:00
Egersunds
-
Lyn
17:00
Mjondalen
-
Aalesund
17:00
Start
-
Ranheim
İsveç Allsvenskan Ligi
16:00
Kalmar
-
Halmstads BK
16:00
Mjallby
-
Brommapojkarna
18:30
Sirius
-
Hacken
İsveç Superettan Ligi
14:00
IK Oddevold
-
Sundsvall
14:00
Sandvikens IF
-
IK Brage
16:00
Östers IF
-
Gefle
16:00
Degerfors
-
Landskrona
16:00
Utsiktens BK
-
Skovde AIK
Portekiz 2. Ligi
13:00
Feirense
-
Uniao Leiria
16:00
Academico de Viseu
-
Leixoes
17:30
Oliveirense
-
Tondela
Brezilya Serie B
MS
03:30
Coritiba
0 - 1
Sport Recife
23:00
Chapecoense
-
America Mineiro
00:00
Vila Nova
-
Operario PR
03:00
Ituano FC
-
Novorizontino
Avusturya 1. Ligi
15:30
SV Horn
-
SW Bregenz
İzlanda Premier Ligi
17:00
FH
-
Vestri
Arnavutluk 1. Ligi
17:00
Laçi
-
Tirana
17:00
Erzeni Shijak
-
Kukesi
17:00
Vllaznia
-
Dinamo Tirana
17:00
Partizani
-
Skenderbeu
17:00
Teuta
-
Egnatia
Ermenistan Premier Ligi
16:00
FC Noah
-
Alashkert
Avustralya 1. Ligi
12:45
Sydney FC
-
Macarthur FC
Azerbaycan Premier Ligi
15:30
Kapaz
-
Sumgayıt FC
18:30
Karabağ
-
Neftçi Bakü
Polonya Ekstraklasa
16:00
LKS Lodz
-
Slask Wroclaw
18:30
KGHM Zaglebie Lubin
-
Rakow Czestochowa
21:00
Stal Mielec
-
Jagiellonia Bialystok
Arjantin Primera B Ligi
MS
03:00
Estudiantes de Rio Cuarto
2 - 1
Brown de Adrogue
19:30
Defensores Unidos
-
San Telmo
20:00
Atlanta
-
Chaco For Ever
21:30
Deportivo Madryn
-
Atletico Rafaela
21:30
San Miguel
-
Club Atletico Guemes
21:30
Almirante Brown
-
Defensores De Belgrano
21:30
Gimnasia Mendoza
-
Deportivo Maipu
21:30
Club Atlecio Estudiantes
-
Patronato
21:30
Arsenal FC
-
Agropecuario
22:00
CA Mitre
-
Deportivo Moron
22:00
San Martin (SJ)
-
Guillermo Brown
23:00
Aldosivi
-
Temperley
01:00
San Martin Tucuman
-
All Boys
Slovakya Süper Ligi
16:30
Spartak Trnava
-
Ruzomberok
19:00
Slovan Bratislava
-
Zilina
19:00
Trencin
-
Zemplin Michalovce
19:00
Zlate Moravce
-
MFK Skalica
Slovenya 1. Ligi
16:00
Aluminij
-
Bravo
18:30
Koper
-
Domzale
21:15
Maribor
-
NK CM Celje
Estonya 1. Ligi
14:30
FC Nomme United
-
FC Kuressaare
17:00
JK Narva Trans
-
Pärnu JK Vaprus
19:00
Paide Linnameeskond
-
JK Tallinna Kalev
Ekvador Primera
MS
03:00
Orense
0 - 1
El Nacional
21:00
Cumbaya FC
-
Deportivo Macara
23:30
Mushuc Runa
-
LDU Quito
02:00
Delfin
-
Barcelona Guayaquil
Bosna Hersek 1. Ligi
14:30
Zvijezda '09 Brgule
-
Igman Konjic
17:00
Sloga Doboj
-
Sarajevo
21:45
Borac
-
Gosk Gabela
Brezilya Serie C
23:00
Confiança
-
Tombense
23:00
Nautico
ERT
Ypiranga Erechim
01:30
EC Sao Jose
ERT
Volta Redonda
01:30
Floresta
-
Ferroviaria
Çekya 1. Ligi
16:00
Ceske Budejovice
-
Bohemians 1905
16:00
Pardubice
-
Trinity Zlin
16:00
Jablonec
-
Karvina
19:00
Slavia Prag
-
Banik Ostrava
Moldova 1. Ligi
16:00
Saxan Gagauz Yeri
-
Victoria Bardar
16:00
FC Petrocub Hincesti
-
Dacia Buiucani
18:00
FC Sheriff
-
Milsami Orhei
20:00
CSF Balti
-
Zimbru
Ukrayna Premier Ligi
13:00
Olexandria
-
Rukh Lviv
15:30
Obolon-Brovar Kiev
-
LNZ Cherkasy
18:00
Metalist 1925 Kharkiv
-
Vorskla
Romanya Liga 1
14:30
Botosani
-
FC Voluntari
20:00
Universitatea Cluj
-
Dinamo Bükreş
İsrail 1. Ligi
17:00
Maccabi Netanya
-
Hapoel Tel Aviv
18:00
Hapoel Haifa
-
Hapoel Beer Sheva
20:00
Hapoel Petah Tikva
-
Hapoel Jerusalem
20:00
Maccabi Bnei Raina
-
Maccabi Haifa
Macaristan 1. Ligi
14:00
Mezökövesdi
-
ZTE FC
16:30
Puskas Akademia FC
-
Kisvarda FC
20:15
Ujpest
-
Diosgyor
Belarus 1. Ligi
14:30
Naftan
-
FK Gomel
16:30
FK Slutsk
-
Slavia Mozyr
18:30
Arsenal Dzyarzhynsk
-
Dinamo Brest
Hırvatistan 1. Ligi
18:00
Slaven Belupo
-
HNK Gorica
20:30
NK Osijek
-
Lokomotiva Zagreb
Danimarka 2. Ligi
15:00
Skive
-
Fremad Amager
Romanya Liga 2
12:00
Unirea Slobozia
-
Corvinul Hunedoara
Avustralya NPL Yeni Güney Galler
09:30
75'
Sutherland Sharks
0 - 3
Rockdale Ilinden
11:30
St George Saints
-
Sydney Olympic
12:00
Marconi Stallions
-
Hills United FC
12:00
Blacktown City
-
North West Sydney Spirit
12:15
St George City
-
Manly United
İsveç 2. Ligi
13:30
FC Gute
-
Falu
14:00
Sylvia
-
Nacka Iliria
14:00
Stenungsunds IF
-
IFK Skövde
14:00
Kiruna FF
-
Team TG FF
14:00
Frösö IF
-
IFK Lulea
14:00
IK Tord
-
Vastra Frölunda
14:30
Savedalens
-
Laholms FK
15:00
Ytterhogdals
-
Taftea IK
15:00
Osteraker United FK
-
Jarfalla
15:00
Skiljebo SK
-
Kungsangens IF
15:00
Nyköpings
-
Syrianska FC
15:00
IFK Eskilstuna
-
BK Ljungsbro
15:00
Motala AIF FK
-
Grebbestads
15:00
Atvidaberg
-
IFK Haninge
15:00
Kumla
-
BK Forward
15:00
Algarna
-
Umea FC Akademi
15:00
Bergnasets AIK
-
Gottne
15:00
Skelleftea
-
Bodens BK
15:00
Husqvarna FF
-
Öckerö IF
15:00
Simrishamn
-
FK Karlskrona
15:30
Enskede IK
-
Arameisk Syrianska
17:00
Karlshamn
-
Österlen FF
17:00
FOC Farsta
-
Sandvikens AIK FK
17:00
Arlanda
-
Dalkurd FF
17:00
IFK Östersund
-
Lucksta
17:00
Kristianstads
-
Högaborg
18:00
Enköpings SK
-
Hudiksvalls FF
Tunus 2. Ligi
17:00
OC Kerkennah
-
AS Gabes
17:00
Rejiche
-
Djelma
17:00
EO Sidi Bouzid
-
El Makarem de Mahdia
17:00
Rades
-
JS Omrane
17:00
Sporting Club Moknine
-
Esperance Zarzis
Malavi Süper Ligi
15:30
Ekwendeni Hammers
-
Moyale Barracks
15:30
Kamuzu Barracks
-
Bangwe All Stars
15:30
Baka City
-
Silver Strikers
15:30
Nyasa Big Bullets
-
Mighty Wanderers
Amerika 1. Ligi
MS
05:30
Central Valley Fuego
1 - 3
Charlotte Independence
02:00
Forward Madison
-
Greenville Triumph
03:00
Union Omaha
-
Tormenta
Kosta Rika 2. Ligi - Clausura
23:00
Escorpiones de Belen
-
Municipal Santa Ana
Avustralya NPL Batı
10:00
46'
Inglewood United
1 - 3
Armadale
10:00
48'
Western Knights
0 - 0
Bayswater City
10:00
İY
Floreat Athena
1 - 0
Balcatta
10:00
51'
Stirling Lions
0 - 0
Perth RedStar FC
10:00
51'
Fremantle City
1 - 1
Perth Glory II
10:00
53'
Olympic Kingsway SC
2 - 0
Perth SC
Avustralya NPL Güney
MS
08:30
Para Hills Knights
0 - 0
Adelaide Olympic FC
MS
08:30
Modbury Jets
2 - 1
FK Beograd
10:30
34'
MetroStars
0 - 0
South Adelaide Panthers
10:30
35'
Adelaide United II
1 - 0
Adelaide Comets
13:00
Croydon Kings
-
Adelaide City
Avustralya NPL Kuzey
07:30
Maitland FC
ERT
Charlestown Azzurri
07:30
New Lambton
ERT
Lambton Jaffas FC
MS
08:00
Cooks Hill United
0 - 2
Edgeworth Eagles
09:30
Newcastle Olympic
ERT
Adamstown Rosebuds
10:30
32'
Valentine FC
0 - 0
Broadmeadow Magic
Avustralya NPL Başkent
MS
08:00
Canberra Olympic
1 - 2
Tuggeranong United
10:45
19'
Monaro Panthers
0 - 1
Cooma Tigers FC
Güney Kore 3. Ligi
MS
08:00
Busan Kyotong
1 - 3
Paju Citizen FC
MS
09:00
Chuncheon FC
1 - 1
Daegu II
MS
09:00
Gangneung City
0 - 0
Ulsan Citizen
MS
09:00
Gimhae
2 - 0
Yangpyeong FC
Güney Afrika Nedbank Kupası
16:00
Chippa United
-
Orlando Pirates
Avusturya Amatör Ligi
15:30
SVG Reichenau
-
Wals Grünau
16:30
SR Donaufeld
-
Austria Wien II
16:30
SV Austria Salzburg
-
Hohenems
17:00
FC Mauerwerk
-
SV Leobendorf
18:00
Dornbirner SV
-
SK Bischofshofen
18:00
SC Imst
-
SC Röthis
18:00
St. Johann
-
Rot Weiss Rankweil
20:00
St. Anna
-
Gleisdorf 09
Tayland Premier Ligi
14:00
Nakhon Pathom
-
Buriram United
14:30
Police Tero
-
Chiangrai United
15:00
Ratchaburi
-
BG Pathum United
16:00
Muang Thong United
-
Sukhothai FC
Lübnan Premier Ligi
16:00
Shabab Al Sahel
-
Al-Hikma
Endonezya Süper Ligi
13:00
Madura United
-
Borneo FC
Arjantin Kupası
MS
03:30
Juventud Unida Universitario
0 - 2
Independiente
Hong Kong 1. Ligi
10:00
50'
Southern District
0 - 0
Wofoo Tai Po
13:00
Eastern Football
-
Hong Kong FC
Litvanya Kupası
18:00
FK Sendvaris
-
Lietava Jonava
Angola 1. Ligi
17:00
Bravos do Maquis
-
Academica do Lobito
17:00
Sporting de Cabinda
-
Sagrada Esperanca
17:00
C.R.D. Libolo
-
CD Lunda Sul
17:30
Interclube
-
Petro Atletico Luanda
18:00
Kabuscorp SC
-
Sao Salvador
Gana Premier Ligi
18:00
Berekum Chelsea
-
Hearts of Oak
18:00
Karela United FC
-
Nations
El Salvador 1. Ligi
23:45
CD Municipal Limeno
-
Alianza FC
00:00
Platense Municipal
-
Luis Angel Firpo
00:15
Santa Tecla
-
Jocoro
00:15
CD FAS
-
CD Aguila
00:15
CD Dragon
-
Isidro Metapan
00:15
C.D. Fuerte San Francisco
-
Once Deportivo
Polonya 2. Ligi
13:00
Radunia Stezyca
-
Wisla Pulawy
14:30
Lech Poznan II
-
KKS 1925 Kalisz
18:00
Olimpia Elblag
-
Hutnik Krakow
18:30
Olimpia Grudziadz
-
Stal Stalowa Wola
Bahreyn Premier Ligi
19:00
Manama
-
Al Muharraq
19:00
Busaiteen
-
Al Najma
19:00
Al-Ahli Manama
-
Al Hidd
Finlandiya Kakkonen Ligi
13:00
SJK Akatemia II
-
OPS
16:00
SexyPöxyt
-
Esbo Bollklubb
16:00
Pallo-Iirot
-
Tampere United
16:00
HJS Akatemia
-
Ilves-Kissat
17:00
NJS
-
MyPa Myllykoski
17:00
FC Futura
-
Grankulla IFK
18:00
Reipas
-
JaPS 2
18:00
OTP
-
JPS
Almanya Regionalliga
14:00
Carl Zeiss Jena
-
Altglienicke
14:00
Phönix Lübeck
-
SV Drochtersen/Assel
14:00
Hannover 96 II
-
Jeddeloh
14:30
Weiche Flensburg
-
SC Spelle-Venhaus
15:00
FC Köln II
-
Rot-Weiss Oberhausen
15:00
Eimsbütteler TV
-
VfB Oldenburg
15:00
TSV Havelse
-
Eintracht Norderstedt
15:00
Wuppertaler SV
-
Rot-Weiss Ahlen
15:00
SC Wiedenbrück
-
Alemannia Aachen
15:00
Wegberg-Beeck
-
Lippstadt
15:00
Schalke 04 II
-
Fortuna Düsseldorf II
15:00
Borussia Mönchengladbach II
-
Fortuna Köln
15:00
Düren Merzenich
-
FC Bocholt
15:00
Wacker Burghausen
-
Vilzing
15:00
Greuther Fürth II
-
FC Augsburg II
15:00
Ansbach
-
TSV Aubstadt
15:00
Eintracht Bamberg
-
FC Memmingen
15:00
Nürnberg II
-
FC Schweinfurt
15:00
Kickers Offenbach
-
Hessen Kassel
15:00
SGV Freiberg
-
TSV Steinbach
15:00
Bahlinger SC
-
Hoffenheim II
15:00
Schott Mainz
-
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
15:00
TuS Koblenz
-
TSG Balingen
16:00
Kilia Kiel
-
Teutonia Ottensen
17:00
Berliner FC Dynamo
-
Energie Cottbus
İngiltere Vanarama Ulusal Ligi
17:30
Brackley Town
-
Boston United
Ürdün 1. Ligi
20:45
FC Ma'an
-
Al-Ramtha
Tacikistan 1. Ligi
13:00
Istiqlol Dushanbe
-
Khosilot Parkhar
17:30
FK Pandzhsher Rumi
-
Kuktosh
Kolombiya Primera - Apertura
01:00
Deportivo Pereira
-
Atletico Bucaramanga
Paraguay 1. Ligi - Apertura
MS
03:00
Libertad
1 - 3
Cerro Porteno
MS
03:00
Nacional
0 - 1
Sportivo Luqueno
02:30
Tacuary
-
Sportivo Trinidense
Uruguay Primera - Apertura
16:00
Boston River
-
Miramar Misiones
21:00
Montevideo Wanderers
-
Club Atletico Progreso
Şili Primera B Ligi
19:30
Deportes Temuco
-
Deportes Santa Cruz
19:30
Magallanes
-
Barnechea
22:00
Santiago Morning
-
Santiago Wanderers
00:30
Universidad Concepcion
-
Union San Felipe
03:00
San Luis de Quillota
-
Deportes Recoleta
Amerika Şampiyonluk Ligi
23:00
Memphis 901 FC
-
Tampa Bay Rowdies
01:30
Charleston Battery
-
Hartford Athletic
02:00
North Carolina FC
-
Rhode Island FC
02:00
Loudoun United
-
Detroit City FC
02:00
Pittsburgh Riverhounds
-
Miami FC
02:30
Birmingham Legion
-
FC Tulsa
Belarus 2. Ligi
13:00
Slonim 2017
-
Maxline Vitebsk
14:30
BATE II
-
Energetik-BGU Minsk
15:00
Belshina Bobruisk
-
Torpedo Zhodino II
16:30
Bumprom
-
Volna
17:00
Belarus U17
-
Niva Dolbizno
Hindistan Süper Ligi
17:00
ATK Mohun Bagan
-
Mumbai City
Peru Primera - Apertura
MS
04:30
Alianza Lima
1 - 0
Universidad Tecnica Cajamarca
21:00
CD Los Chankas
-
Cusco FC
23:30
Comerciantes Unidos
-
Union Comercio
23:30
Carlos Mannucci
-
Deportivo Garcilaso
Çekya 3. Ligi
11:15
Motorlet Prag
-
Sokol Hostoun
11:15
Tatran Bohunice
-
Fotbal Trinec
11:15
Slovan Rosice
-
Karvina B
11:30
Prepere
-
Usti nad Labem
11:30
FK Blansko
-
Uhersky Brod
11:30
Teplice B
-
Sokol Zivanice
15:30
Prestice
-
Povltavska
17:30
Start Brno
-
Frydlant
18:00
Arsenal Ceska Lipa
-
Banik Sous
18:00
Slovan Velvary
-
Pardubice II
19:00
Slavia Karlovy Vary
-
Kraluv Dvur
19:00
Hlucin
-
Frydek-Mistek
20:00
SK Hranice
-
Banik Ostrava B
CANLI SKORLAR