Amy Winehouse Haberleri

İngiliz şarkıcı Amy Winehouse’un hayatını konu alan Back To Black filminin afişi yayınlandı! Geri sayım başladı

2011 yılında vefat eden İngiliz şarkıcı Amy Winehouse’un hayatını konu alan "Back To Black" filmi için geri sayım başladı. Filmin ilk afişi paylaşılırken vizyon tarihi ise 3 Mayıs 2024 olarak açıklandı.

Trend

Michael Jackson’ın ikonik deri ceketi açık artırmaya çıkıyor! En az 245 bin dolara...

Amerikalı pop şarkıcısı Michael Jackson’ın bir reklam filminde giydiği ikonik ceketi, kasım ayında Londra’da açık artırmaya çıkarılacak.

Magazin

Britney Spears'ın ailesinden olay iddia: Sonu Amy Winehouse gibi olabilir

Britney Spears'ın ailesi olay açıklamalarıyla yine gündemde. Bir süredir çıplak pozları yüzünden çocuklarından tepki gören şarkıcının ailesi, uyuşturucu kullandığını düşündükleri pop yıldızının Amy Winehouse'la aynı trajik yolda ilerliyor olmasından korkuyor. Britney Spears konuya dair sessiz kalmadı. İşte yaşananlar...

Magazin

Amy Winehouse'un eşyaları açık artırmada

27 yaşında hayatını kaybeden Grammy ödüllü sanatçı Amy Winehouse'un eşyaları açık artırmaya çıkıyor.

Magazin

Amy Winehouse

Amy Winehouse Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Amy Winehouse Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Amy Winehouse'un yakın arkadaşı: 36 gün boyunca hiçbir şey yemeyip öldü

Amy Winehouse hakkında kitap yazan Ian Halperin, 27 yaşında hayatını kaybeden şarkıcının son dönemde neredeyse hiçbir şey yemediğini söyledi. Halperin'in sözleri herkesi şoke etti.

Magazin

Amy Winehouse’un en yakın arkadaşı müzisyenin ölümüne dair çarpıcı açıklamalar yaptı

Henüz 27 yaşındayken alkol zehirlenmesinden hayatını kaybederek hayranlarını yasa boğan Amy Winehouse’un en yakın arkadaşı Tyler James, müzisyenin ölümüne dair çarpıcı açıklamalar yaptı.

Magazin

Aleyna Tilki'nin intihar yanıtından çok dudakları gündem oldu

Sosyal medyada takipçileriyle buluşan Aleyna Tilki'nin, bu kez şişkin dudakları dikkatlerden kaçmadı. 20 yaşındaki şarkıcının konuşmakta zorluk çekmesi intihar açıklamasının da önüne geçti.

Magazin

Yeni Amy Winehouse belgeseli geliyor! Annesi Janice Winehouse’un katkısıyla çekilecek

Hayatını anlatan Amy belgeseliyle Oscar kazanan ünlü şarkıcı Amy Winehouse’un yaşamını yeni bir projeyle ekranlara gelecek. 2011'de hayatını kaybeden şarkıcının annesi Janice Winehouse, kendisinin katkısıyla hazırlanacak yeni belgeselin "Gerçek Amy"yi anlatacağını söyledi.

Trend