Arto Haberleri

Arto'dan şoke eden sözler! Rıza Sarraf, Mehmet Dinçerler'e para verip...

Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Arto şoke eden sözlerle sosyal medyada gündeme geldi. Arto "Rıza Sarraf Mehmet Dinçerler'e para verip Hadise ile evlenmesini istedi" diyerek şoke etti. Arto'nun sözleri diğer yorumcuları da bir hayli şaşırttı.

Magazin 03-11-22 15:37

Mezarlık polemiği! Arto'nun hedefinde şarkıcı Alişan var... Yalan söylüyor mezarı da çocuklar yaptırmış

Seren Serengil, Hilmi Topaloğlu'nun mezarının viraneye döndüğünü ve Alişan'ın mezarın bakımını yaptırdığını söylemişti. Arto ise bu hareketi şov olarak yorumlamıştı. Arto yine konu Alişan'dan açılınca kendini tutamadı. Arto Hilmi Topaloğlu'nun oğluyla konuştuğunu söyleyerek sert ifadeler kullandı.

Magazin 09-10-22 15:12

Seren Serengil'in derin yırtmaçlı bacak dekoltesi olay oldu! Onu daha önce hiç böyle görmediniz

Seren Serengil, televizyon kariyerinin 24. yılı olması sebebiyle ekranda olacağını ifade etti. Arto ve Bircan Bali ile yaptığı 'Söylemezsem Olmaz' programındaki yorumları nedeniyle zaman zaman eleştiri oklarının hedefi olan ünlü şarkıcı Seren Serengil sosyal medya hesabında konser fotoğraflarını paylaştı. Mavi elbisesiyle dikkat çeken ünlü isim, derin yırtmaçlı bacak dekoltesiyle göz kamaştırdı. Seren Serengil fit görüntüsüyle dikkat çekti.

Magazin 24-09-22 10:38

Somer Sivrioğlu'nun cinsel ilişki açıklaması Arto'yu kızdırdı! Karını aldattın...

MasterChef Türkiye'nin jüri üyelerinden olan Somer Sivrioğlu katıldığı bir yayında yaptığı cinsel ilişki yorumuyla dikkat çekti. Somer Şef'in cinsel ilişki açıklamasını gören Arto ünlü şefe şoke eden sözler söyledi. İşte Somer Sivrioğlu'nun açıklaması ve Arto'nun sert ifadeleri...

Magazin 23-09-22 14:09

Seren Serengil'den Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta'nın sözleri üzerine 'sağlık sorunu' açıklaması: Altıma ediyordum!

Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali, Söylemzsem Olmaz magazin programında Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta'nın "Bağırsak gazını koklamak faydalıdır" sözleri üzerine konuştu. Zayıflama ameliyatı olduktan dumping sendromuna yakalanan ünlü şarkıcı Seren Serengil'in yaşadığı zor sürece ilişkin yaptığı itiraf ise Söylemezsem Olmaz canlı yayınına damga vurdu. Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali'nin bu durumdan haberdar olduğunu belirtip "Altıma ediyordum!" dedi.

Magazin 19-09-22 09:35

Gülşen'e Seren Serengil ve Arto'dan canlı yayında bomba sözler! Bir daha muhafazakar kesime bu tarz söylemlerde bulunma!

Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali, 'Söylemezsem Olmaz' isimli magazin programında imam hatip liselilere yönelik yaptığı şaka sebebiyle zor günler geçiren Gülşen'e ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Seren Serengil ve Arto, yurt dışına çıkış yasağı ve en yakın karakola imza verme şartı getirilen Gülşen ile menajerini eleştirdi. Seren Serengil, Gülşen'e "Bir daha muhafazakar kesimi bundan sorumlu tutacak söylemlerde ve hareketlerde bulunma" diyerek uyarıda bulundu.

Magazin 16-09-22 10:02

Seren Serengil'den Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'e gözdağı: Ben Hadise'ye benzemem!

Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'nun magazin yorumculuğu yaptığı 'Söylemezsem Olmaz' programında Hadise ile ablası Hülya Açıkgöz arasında yaşanan kırgınlık ele alındı. Daha önce Hadise ile Mehmet Dinçerler'in arasının bozuk olduğuna yönelik iddialar üzerine konuşan Seren Serengil, bu kez Hülya Açıkgöz'ün sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımı ve yaşananları masaya yatırdı. Seren Serengil, "Ben Hadise'ye benzemem!" diyerek Hülya Açıkgöz'e gözdağı verdi.

Magazin 14-09-22 10:44

Arto'nun 'ilişkide yaş farkı' açıklaması Seren Serengil ve Bircan Bali'yi şoke etti: Siz de küçük çocukları alıp alıp besliyorsunuz!

Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto, 'Söylemezsem Olmaz' canlı yayınında Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan'ın ayrılığına ilişkin konuştu. Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan'ın kafa yapılarının farklı olması sebebiyle yollarını ayırdığı konuşulurken Söylemezsem Olmaz programında bu ilişki üzerinde Arto ve Seren Serengil'in söylediği sözler olay oldu. Arto, "Siz de küçük çocukları alıp alıp besliyorsunuz!" deyince Seren Serengil dikkat çeken bir yanıt verdi.

Magazin 13-09-22 09:48

Seren Serengil'den Hadise'ye sert eleştiri: Hiçbir koca, karısının başkasıyla yapışık bedende dans etmesini kabul etmez

Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'nun magazin yorumculuğu yaptığı 'Söylemezsem Olmaz' programında Hadise ile Mehmet Dinçerler'in arasının bozuk olduğuna yönelik iddialar ele alındı. Seren Serengil, Hadise'nin sahnede Murda ile yakın temas dans etmesini sert bir dille eleştirdi. Ünlü isim, Hadise'yi yanlış bulduğunu ifade ederek "Dünyada arkadaş olan dansçıların teması garip karşılanmaz. Hadise, muhafazakar bir aileye gelin gitti. Bu temas fazla" dedi.

Magazin 12-09-22 10:25

Skandal iddia Seren Serengil ve Bircan Bali'nin ağzını açık bıraktı: Ünlü ismin kocası erkek spor hocası ile yakalandı!

Arto ve Seren Serengil dün akşam saatlerinde Bebek'te bir araya geldi. Arto, Instagram'da yaptığı paylaşımda magazin gündemini bomba gibi sallayacak bir haberi olduğunu belirterek ayrıntılar için Söylemezsem Olmaz programının bugünkü yayınını işaret etti. Arto, bugün canlı olarak yayınlanan programda, ünlü bir çiftin ayrılığında kocasının, erkek spor hocasıyla olan ilişki olduğunu söyledi. Bircan Bali şaşkınlığını gizleyemezken, Seren Serengil "Rezillik diz boyu" diyerek tepki gösterdi.

Magazin 05-09-22 11:39

Deniz Akkaya'dan Seren Serengil ve Bircan Bali'yi küplere bindirecek açıklama: Allah onları bildiği gibi yapsın!

Deniz Akkaya; Fezi Altun ve Seçkin Süngüç'ün YouTube programına konuk oldu. Ünlü model ve sunucu Deniz Akkaya, bir dönem Seren Serengil ve Bircan Bali ile magazin gündemini yorumladığı "Söylemezsem Olmaz" programından neden ayrıldığının sorulması üzerine dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Söylemezsem Olmaz'da yaşadıklarını anlatan Deniz Akkaya, "Hayatımda hiç görmediğim bir olay. Allah bildiği gibi yapsın. Ben eski ekolü özlüyorum." ifadelerini kullandı.

Magazin 04-09-22 18:16

Mahkemeden Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto için Gülşen hakkında konuşma yasağı!

4 gün tutuklu kaldığı cezaevinden adli kontrol şartıyla tahliye edilen Gülşen, Söylemezsem Olmaz isimli televizyon programında kendisini hedef göstererek hakaret eden 3 sunucu hakkında tedbir talep etti. Mahkeme sunucular Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto hakkında Gülşen’in hakkında 1 ay süreyle konuşmama kararı verdi.

Magazin 01-09-22 20:08

Söylemezsem Olmaz ne zaman, saat kaçta? Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto ile Söylemezsem Olmaz programının yeni sezon tarihi!

Söylemezsem Olmaz programının yeni sezon tarihi belli oldu. Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto bir süredir sosyal medya hesaplarından konuya ilişkin paylaşımlarda bulunuyor. Peki Söylemezsem Olmaz ne zaman, saat kaçta? İşte Beyaz TV'nin ilgiyle takip edilen popüler magazin programı Söylemezsem Olmaz'ın yeni sezon ilk bölüm tarihi ve saati...

Magazin 28-08-22 19:46

Bircan Bali'den Hande Erçel ve Kaan Yıldırım çifti için olay iddia! Görüntüleri Kaan Yıldırım sızdırdı

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında bu kez Hande Erçel ve Kaan Yıldırım çiftinin görüntüleri masaya yatırıldı. Bircan Bali'den ise ünlü çiftin aşk görüntüleri hakkında şaşırtan bir iddia geldi. Bali, çiftin görüntülerinin Kaan Yıldırım tarafından sızdırıldığını iddia etti.

Magazin 25-05-22 12:02

Arto'nun Murat Boz iddiası kızdırdı! Çift cinsiyetli mi diyorsun?

Uzun süredir hayatında kimse olmayan Şarkıcı Murat Boz hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. 'Söylemezsem Olmaz' adlı programda masaya yatırılan konu sosyal medyada tepki topladı. Murat Boz'un fanları harekete geçti.

Magazin 25-05-22 10:52

Yıldız Tilbe'den Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'ya büyük şok!

Sokak köpeklerine ilişkin paylaşımı nedeniyle tepki çeken sanatçı Yıldız Tilbe, bir televizyon programında kendisinin kişilik haklarına saldırdığı iddiasıyla sunucular Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto hakkında konuşmama kararı aldırdı. Sunucular 1 ay boyunca Tilbe halkında konuşurlarsa hapis cezasına çarptırılacaklar.

Magazin 23-04-22 12:20

Arto ve Seren Serengil Hülya Avşar yüzünden kavga etti! Arto'yu kovdurdu iddiası

Söylemezsem Olmaz'da yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Arto ve Seren Serengil, Hülya Avşar konusunda ayrı düşünce birbirine girdi. Hülya Avşar'ın yeni aşkı Cemal Güzelci'nin bir dönem asistanı olduğu Senem Kuyucuoğlu'nun sevgilisi olduğu iddia edildi.

Magazin 24-02-22 10:04

Arto ve Seren Serengil birbirine girdi! Hülya Avşar'ın sevgilisiyle ilgili iddia kavga çıkardı

Arto ve Seren Serengil canlı yayında birbirine girdi. Arto Hülya Avşar'ın yeni aşkı Cemal Güzelci ile ilgili bomba bir iddiayı gündeme getirince Serengil bu iddiaya karşı çıktı. Arto ise Seren Serengil'i kızdıracak bir söz söyledi.

Magazin 22-02-22 13:30

Acun Ilıcalı'nın maç yayınına çirkin saldırı! Arto suçluyu buldu

IPTV yayıncıları Exxen'deki macı kaçak yayınlayarak sağ köşedeki yazıyı 'Şeyma' olarak değiştirince sosyal medya bu olayı konuşmaya başladı. Acun Ilıcalı'ya yapılan bu çirkin saldırı Söylemezsem Olmaz tarafından da konuşuldu. Arto "Şeyma'nın sevgilisine bak sen" diyerek bu saldırıyı onun yaptığını iddia etti.

Magazin 18-02-22 12:45

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un görüntülendiği otomobil 18 milyon TL çıktı! Peki bu lüks araç kimin?

Söylemezsem Olmaz ekibi Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'u masaya yatırdı. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç lüks bir araçtan inerken görüntülenmişti. Söylemezsem Olmaz ekibi otomobilin 18 milyon TL olduğunu açıkladı. Daha önce Koç için "Silik, gittiği her yeri batıran..." yorumunda bulunan Arto bu sefer de "Arap zenginlerine benzememiş mi?" dedi.

Magazin 17-02-22 12:02

Vasiyetini açıklayan Serdar Ortaç zehirlendi! İlaç ve alkolü...

Vasiyetini açıklayan Serdar Ortaç'ın zehirlendiğini aynı yerde sahne olan Seren Serengil açıkladı. "Çok üzüldüm" diyen Serengil'in sözünü bölen Arto ise Serdar Ortaç'a seslenerek "İlaçla birlikte alkol kullanmazsa iyi olur" dedi. Ortaç zehirlendiği gün sahneye çıkmadan önce "40 milyon TL değerinde bir evim var. Ben vefat ettikten sonra kardeşlerim, bütün çalışanlarım ve orkestrama evin satışından hisse dağıtılmasını istiyorum" demişti.

Magazin 14-02-22 14:56

Bircan Bali Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi! Arto dayanamadı

Söylemezsem Olmaz programında İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı masaya yatırıldı. Bircan Bali Ekrem İmamoğlu'nu eleştirip "Kaynaklar nerede? Şafak Sezer'i de var ekrana" dedi. Arto ise dayanamadı ve "Şafak Sezer'in orası Karayolları'na bağlı" dedi. Bircan Bali ve Arto'nun açıklamaları sosyal medyayı ikiye böldü.

Magazin 25-01-22 14:08

Arto Hadise'yi kıskanıyorsun deyince Seren Serengil çileden çıktı

Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler'den evlilik teklifi alması ve pahalı yüzüğü magazin gündemine bomba gibi düştü. Seren Serengil Hadise'nin yüzüğüne dair yaptığı yorumlarla dikkat çekti. Seren Serengil'in sözlerine 'Kıskanıyorsun' diyerek cevap veren Arto ortamı gerdi.

Magazin 21-01-22 12:54

Arto Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier'in mesajlaşmalarını okudu

Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier konusu Söylemezsem Olmaz'da konuşulmaya devam ediyor. Arto Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier arasındaki mesajları okudu. Seren Serengil ise Deha Bilimlier'in yalan söylediğini iddia etti.

Magazin 07-01-22 15:50

Arto kendini tutamadı, Berkay'ı hatırlattı! Kadınla basılınca...

Deha Bilimlier ve Gülşah Saraçoğlu arasında yaşandığı iddia edilen aşk iddiasına dair yorumlar sürüyor. Söylemezsem Olmaz yorumcusu Arto bu aşkla ilgili konuşurken Berkay'ı hedef aldı. Arto açıklamasıyla Berkay'ı kızdıracak gibi duruyor.

Magazin 04-01-22 16:31

Arto Bircan Bali'yi canlı yayında ifşa etti: Eski eşiyle...

Söylemezsem Olmaz'a yeniden dönen Arto yorumcu arkadaşı Bircan Bali'yi canlı yayında ifşa etti. Bircan Bali'nin eski eşiyle barıştığını söyleyen Arto programa damga vurdu.

Magazin 04-01-22 12:15

Demet Özdemir ile ayrılan Oğuzhan Koç hakkında olay sözler: Silik, gittiği her yeri batıran...

Oyuncu Demet Özdemir ile ayrılan Oğuzhan Koç hakkında Söylemezsem Olmaz sunucuları olay sözler söyledi. Arto sert sözlerle eleştirdiği O Ses Türkiye jüri üyesi Koç ile ilgili konuşurken "Demet kurtulmuş olur" dedi.

Magazin 28-12-21 15:18

Arto'dan Sevda Demirel-Hande Ataizi kavgasına dair olay sözler! Hande Ataizi sen salak mısın?

Armağan Çağlayan'ın programına Arto konuk oldu. Arto'dan Sevda Demirel-Hande Ataizi kavgasına dair sarf ettiği sözlerle olay oldu.

Magazin 09-07-21 13:35

Arto'dan olay Şeyma Subaşı paylaşımı: 'Acun'dan nafakayı alamayacaktım' mı demek istiyor?

Arto, Şeyma Subaşı’nın ayrılık sonrası paylaştığı pozuyla dalga geçti. Arto Subaşı'nın fotoğrafını paylaşıp bakın ne dedi.

Magazin 27-06-21 15:28

Söylemezsem Olmaz’a veda eden Arto sessiz kalamadı: Seda Sayan ve Demet Akalın'ı ilk ben duyurdum!

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programında sunuculuk yapan Arto adıyla tanınan Hratyan Dalga geçtiğimiz hafta programa veda etmeşti. Seren Serengil ve Bircan Bali ile sunuculuk yapan Arto, Seda Sayan Demet Akalın gerginliği karşısında sessiz kalamayarak, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Magazin 31-05-21 09:05

Aygün Aydın yönünü değiştirdi: Hakan Sabancı'dan sonra Şeyma Subaşı ile kafayı bozdu!

Bir dönem iş insanı Hakan Sabancı ile aralarında geçen mesajları ifşalamasıyla gündeme gelen Aygün Aydın, bu kez hedef değiştirdi. Her paylaşımıyla dikkat çeken Aydın, son paylaşımına gelen yorum ile Şeyma Subaşı hakkında ağır konuşarak tüm ilgiyi üstüne çekmeyi başardı.

Magazin 27-05-21 16:58

Serkan Kaya ile Seren Serengil birbirine girdi! 'Kolumu sıkıp küfür etti'

Seren Serengil ve Serkan Kaya'nın, geçtiğimiz aylarda katıldıkları bir düğündeki tartışmaları yeniden alevlendi. İkili, sosyal medya hesapları üzerinden ağır sözlerle birbirini suçladı.

Magazin 23-05-21 09:29

Nişanlısı dudak dudağa yakalanan Can Yaman'a olay sözler! 'Boynuzlu!'

Can Yaman'la yakın zamanda nikah masasına oturması beklenen Diletta Leotta Ryan Friedkin ile geçtiğimiz hafta dudak dudağa görüntülendi. Arto Can Yaman'a olay sözler söyledi.

Magazin 06-05-21 11:01

Arto'dan Aygün Aydın'a şoke eden yanıt! Kaşar paylaştı

Hakan Sabancı'nın mesajlarını ifşa ettikten sonra gündeme gelen Aygün Aydın, Söylemezsem Olmaz sunucularına sert çıkmıştı. Arto ise kendisine söylenen söze verdiği yanıtla şoke etti.

Magazin 27-04-21 10:28

Bircan Bali'nin sözleri Arto'yu çılgına çevirdi! 'Ruh hastası...'

Söylemezsem Olmaz programında sunucular arasında yine gerilim yaşandı. Bu sefer Bircan Bali ve Arto arasında kavga çıktı.

Magazin 08-04-21 17:29

Ece Erken ünlü arkadaşlarından para istedi! Verilen yanıtlar olay oldu

YouTube kanalı açan Ece Erken; ünlü isimlerden tefeciye düştüğünü söyleyerek para istedi. Ece Erken verilen yanıtlarla şoke oldu.

Magazin 08-04-21 16:24

Canlı yayında Arto Seren Serengil'in damarına bastı! Sinirlenen Seren Serengil stüdyoyu terk etti

Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamaya başlayan Uraz Kaygılaroğlu'nun Tüzünataç'ın eski sevgilisiyle arkadaş olduğu ortaya çıktı. Söylemezsem Olmaz sunucularından Arto ve Seren Serengil bu konuyu tartışırken gerilim yaşadı. Arto'nun bu durumu normal karşılaması üzerine çılgına dönen Serengil, "Bu en büyük ahlaksızlıktır normalleştiremezsin" diyerek canlı yayını terk etti.

Magazin 19-03-21 11:33

Seren Serengil isyan etti! 'Programın reytingi için İbrahim Tatlıses'i harcayamazsınız'

İbrahim Tatlıses'in İbo Show'da gözyaşı dökmesi Söylemezsem Olmaz ekibini sinirlendirdi. Seren Serengil görüntüleri izlerken 'Programın reytingi için İbrahim Tatlıses'i harcayamazsınız' diyerek isyan etti.

Magazin 16-03-21 17:10