Avatar Atakan Haberleri

Survivor Avatar Atakan ve eşi Serap Korkmaz'dan aşk pozu!

Sporcu Avatar Atakan Survivor programı ile adını geniş kitlelere duyurdu. Programda performansı ve ada ilişkileriyle dikkat çeken isimlerin başında gelen Avatar Atakan, programın ardından da özel hayatıyla sık sık anılıyor.

Magazin 26-09-22 19:32

Survivor Avatar Atakan'ın eşi Serap Korkmaz mini şortuyla ayna pozu verdi!

Sporcu Çağan Atakan Arslan, 'Avatar Atakan' adıyla da tanınıyor. Asıl ününü, hayatta kalma yarışması olan Survivor ile edindi. Survivor All Star 2022 sezonunda tavırları ve performansıyla dikkatleri üzerine çeken Avatar Atakan, aynı zamanda eşi Serap Kormaz'ın sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor.

Magazin 19-08-22 13:44

Survivor Avatar Atakan'dan eşi Serap Korkmaz ile aşk pozu!

Avatar Atakan adıyla tanınan Çağan Atakan Arslan, Survivor yarışma programı ile adını geniş kitlelere duyurdu. Serap Korkmaz ile evli olan Avatar Atakan, eşiyle verdiği aşk pozuyla adından söz ettirdi.

Magazin 07-08-22 01:08

Teşkilat'ın Serdar'ı Çağlar Ertuğrul yerine Survivor Avatar Atakan mı gelecek?

TRT1'de yayınlanan Teşkilat dizisinde Serdar rolünü canlandıran Çağlar Ertuğrul, geçtiğimiz günlerde diziden ayrıldığını açıklamıştı. Teşkilat dizisinden bu sezon ayrılan Çağlar Ertuğrul'un yerine yeni sezonda Survivor yarışmacısı Atakan Arslan'ın başrol oynayacağı iddia edildi.

Magazin 04-08-22 07:17

Diğer Haber Etiketleri

Avatar Atakan

Avatar Atakan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Avatar Atakan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Survivor Avatar Atakan aşka geldi! Eşi Serap Korkmaz ile sarılarak poz verdi

Avatar Atakan adıyla bilinen Çağan Atakan Arslan, iki defa katıldığı Survivor programı ile adını geniş kitlelere duyurdu. Avatar Atakan, Survivor All Star 2022 dönemi boyunca hem yarışmadaki performansı hem de eşinin paylaşımlarıyla magazin gündeminde sıklıkla yer aldı. Şimdi ise aşk dolu pozuyla adından söz ettirdi.

Magazin 27-07-22 00:09