Aytun Çıray Haberleri

'Deniz Baykal öldü' iddiası ortalığı karıştırdı! İYİ Partili Çıray paylaşımını silip özür diledi

İYİ Partili Aytun Çıray'ın eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal hakkındaki paylaşımı ortalığı karıştırdı. Çıray'ın Baykal'a rahmet dilediği paylaşımının ardından "Deniz Baykal öldü mü" sorusu sosyal medyada gündem oldu. Daha sonra paylaşımını kaldıran Çıray, arkadaşının yanlış bilgi verdiğini belirterek Baykal'a uzun ömür diledi.

Haber 08-08-22 11:45

İYİ Partili isimden dikkat çeken sözler! Akşener, Erdoğan'ın 3'üncü kez aday olması için çalışacak

Seçim çalışmaları ve hazırlıkları her kulvarda sürerken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlü olarak da adaylığını açıklaması sonrası yeni bir tartışma doğdu: Erdoğan 3. kez aday olabilecek mi? Liberal Demokrat Parti, konuyu YSK'ya taşırken, İYİ Partili Aytun Çıray'dan dikkat çeken bir açıklama geldi ve Genel Başkan Akşener'in, Erdoğan'ın adaylığı için çalışacağını belirtti.

Haber 16-06-22 08:26

Akşener Kılıçdaroğlu'ndan özür diledi! İYİ Partili Oral'ın sözleri tartışmalara yol açmıştı

İYİ Parti Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkındaki sözleri gündeme oturdu. Konuyla ilgili İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Aytun Çıray'dan sonra Meral Akşener'den de açıklama geldi. Akşener, Oral'ın Kılıçdaroğlu'na ilişkin sözleri nedeniyle CHP liderinden özür diledi. Öte yandan Oral hakkında disiplin kurulu kararı verildi.

Haber 09-06-22 14:56

Canlı yayında Aytun Çıray ve Melik Yiğitel birbirine girdi! Başak Şengül ne yapacağını şaşırdı

CNN Türk'te Başak Şengül’ün sunduğu Akıl Çemberi programında Aytun Çıray ve Melik Yiğitel birbirine girdi. Programa telefonla bağlanan Çıray'ın "Sizinle uğraşamam" sözlerine çok sert tepki gösteren Yiğitel "Haddini bil, hadsiz! Kapat telefonu" dedi. Araya girmekte zorlanan Başak Şengül, reklama gitmek zorunda kaldı.

Haber 24-11-21 08:56

Fuat Oktay'dan, İYİ Partili Çıray'ın TAMP açıklamasına tepki

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İYİ Partili Aytun Çıray'ın Türkiye Afet Müdahale Planı'na (TAMP) yönelik eleştirisi hakkında, "Muhalefetin bazı temsilcilerinin TAMP'a ilişkin yaptıkları değerlendirmeler yalanlarla dolu algı operasyonlarının bir parçasıdır" dedi.

Haber 06-08-21 00:54

Fuat Oktay'dan, İl Afet Müdahale Planlarında belediyelerin adının geçmediği iddialarıyla ilgili açıklama:

"Biraz zahmet edip İl Afet Müdahale Planlarına bakılsaydı, belediyelerin Yangın Çalışma Grubu'nun 'ana çözüm ortağı' olduğu kolaylıkla görülürdü" - "Yoğun emek ve gayretlerle ortaya konulan titiz çalışmalara böylesi kritik bir dönemde, yalan yanlış yorum ve beyanlarda bulunmak, basit bir bilgi eksikliğiyle izah edilemez"

Yurthaber 05-08-21 23:28

İYİ Partili isimlerin 'bildiri' ile ilgili açıklamaları dikkat çekti!

104 emekli amiralin yayımladığı Montrö sözleşmesiyle ilgili bildiriye art arda tepkiler gelirken İYİ Partili isimlerden gelen açıklamalar dikkat çekti.

Haber 05-04-21 09:58

İYİ Parti'li Dervişoğlu'ndan, Çıray'ın başdanışman olmasına ilişkin açıklama:

"Genel Başkan'ın kararını sorgulamıyorum. Aytun Bey'in hiç olmazsa bu zamana kadar yapmış olduklarından ötürü 'Ben de hata yaptım' demesini bekliyorum" - "Hiçbir şey yokmuş gibi... Hakaret ettiği teşkilatlarımız, GİK, Başkanlık Divanımız. Hepsinden önemlisi aşağıladığı bir parti politikamız. Bunların hepsi yazılı ve görsel medyada konuşuldu"

Yurthaber 08-02-21 19:51

İYİ Partili Aytun Çıray'dan koronavirüs rakamlarına ilişkin flaş açıklama: 10'la çarpın

İYİ Parti Milli Güvenlik Politikaları Başkanı Aytun Çıray, "24 Ağustos'ta Malatya’da 28 ölüm vakası varken, aynı gün Türkiye genelinde 18 ölüm vakası bildirilmiştir" dedi.

Haber 27-08-20 17:36

İYİ Parti'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek açıklaması

İYİ Parti Milli Güvenlik Politikaları Başkanı Aytun Çıray, "Barış Pınarı Harekatı'nı desteklememiz zorunluydu. Ancak bu, başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere iktidar güçlerince alınan ve milli etiketi yapıştırılan her kararın peşine takılacağız anlamına gelmez." ifadesini kullandı.

Haber 21-10-19 08:38

Barış Pınarı Harekatı'nı desteklememiz zorunluydu

İYİ Parti Milli Güvenlik Politikaları Başkanı Aytun Çıray: - "Barış Pınarı Harekatı'nı desteklememiz zorunluydu. Ancak bu, başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere iktidar güçlerince alınan ve milli etiketi yapıştırılan her kararın peşine takılacağız anlamına gelmez"

Haber 20-10-19 21:03

Mansur Yavaş Aydınlıkevler'de esnafı ziyaret etti

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yavaş: "Ankara değişime inanmış"

Haber 13-02-19 18:19

Mansur Yavaş Aydınlıkevler'de esnafı ziyaret etti

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yavaş: "Ankara değişime inanmış"

Yurthaber 13-02-19 18:16

CHP'nin Tunç Soyer'i İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı göstermesi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray: - "(İYİ Parti-CHP iş birliği) İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı bu iş birliği kapsamının içindedir. Dolayısı ile CHP'ye bırakılan bu ilin belediye başkan adayı Tunç Soyer'i destekleyerek kararımızın arkasında duracağız"

Haber 30-01-19 13:07

CHP'nin Tunç Soyer'i İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı göstermesi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray: - "(İYİ Parti-CHP iş birliği) İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı bu iş birliği kapsamının içindedir. Dolayısı ile CHP'ye bırakılan bu ilin belediye başkan adayı Tunç Soyer'i destekleyerek kararımızın arkasında duracağız"

Yurthaber 30-01-19 12:55

İYİ Partili Aytun Çıray'dan Ahmet Davutoğlu'na sert tepki: Devlet terbiyem cevabımı sınırlıyor...

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Danıştay'ın Andımız kararı ile ilgili Twitter'dan yaptığı açıklamalara sert tepki gösterdi.

Haber 23-10-18 10:58

İYİ Partili Aytun Çıray: Türkiye tarihin en derin ekonomik krizini yaşıyor

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, yerel seçim çalışmaları için Muğla'ya gitti. Çıray, Cumhuriyet tarihin en derin ekonomik krizinin yaşandığını ve Türk parasının yüzde 40 oranında değer kaybettiğini ileri sürdü.

Haber 17-09-18 18:04

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray'dan ürküten açıklama: Kıtlık bile yaşayabiliriz

İYİ Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray'dan gündem yaratacak bir açıklama geldi. Çıray, 'Türk lirasında yaşanan büyük değer kaybı, tarıma da ölümcül darbe vurdu, çiftçi komada...Toprak Mahsulleri Ofisi’nin 2018 yılı hububat alımı için belirlediği fiyatlar, çerez parasına dönüştü' dedi.

Haber 04-09-18 14:01

İYİ Parti'den bomba iddia! ABD taleplerini yükseltti

İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray, sosyal medya üzerinden ABD-Türkiye gerilimi hakkında flaş bir açıklamada bulundu. Çıray yaptığı açıklamada, 'ABD taleplerini yükseltti. Papaz'la birlikte tutuklu tüm Amerikalıların bırakılmasını istiyor.' dedi.

Haber 08-08-18 21:03

İYİ Parti'den hükümete Trump Towers'a el koyun çağrısı!

ABD'nin Türkiye'ye yönelik yaptırım kararını yorumlayan İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray, hükümete "Trump Towers’a el koymalı" çağrısında bulundu. Çıray daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada özür diledi.

Haber 02-08-18 17:01

İYİ Partili Aytun Çıray Twitter'dan paylaştı: Şehrin ortasında tarikat geçidi!

İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray, Twitter hesabından paylaştığı video ile gündem yarattı. Çıray'ın Rize'den olduğunu öne sürdüğü görüntülerde, bir grup tarikat üyesinin geçit töreni yapar gibi sokaklarda yürüdüğü görülüyor.

Haber 01-08-18 09:57

YSK Başkanı Sadi Güven'in 'İmam hatipli olarak her zaman horlandık' sözlerine tepki

YSK Başkanı Sadi Güven'in "Ezan sesi geldiğinde camiye giden yönetici istemediler. Sıkıntı buradaydı. Bu nedenle imam hatip ruhu ayakta. İmam hatipli olmaktan mutluluk duyuyorum" sözlerine önce İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray sonrasında ise YSK içinden tepki geldi.

Haber 31-07-18 09:08

İYİ Partili Aytun Çıray, kurultayda Meral Akşener'in tek aday olduğu açıkladı!

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Sözcüsü Aytun Çıray, yaptığı yazılı açıklamada İYİ Parti Başkanlık Divanı'nın Akşener'in kongrede tek aday gösterilmesi kararını teyit ettiğini belirtti. Çıray, açıklamasında, "Delegelerin önerisiyle yeniden ve tek Genel Başkan Adayı olarak gösterilmesi kararı teyit edilmiştir" ifadelerini kullandı.

Haber 30-07-18 18:19

İYİ Partililerin inadı sonuç getirdi! Meral Akşener tekrar göreve döndü!

Meral Akşener’in olağanüstü kurultayda aday olmayacağını açıklamasının ardından İYİ Partililer Akşener’i ikna için yola çıktı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, destek için evinin önünde bekleyen partililere seslendi. Akşener, "Pazartesi günü saat 15'de başkanlık divanını yapmak üzere genel merkezimde olacağım" dedi.

Haber 28-07-18 18:46

İYİ Partili Aytun Çıray'dan flaş açıklama: Başkanlık Divanı'nın istifa kararı aldığı bilgisi doğru değildir

İYİ Parti Sözcüsü Aytun Çıray, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 'Basına sızdırılan Başkanlık Divanı'nın istifa kararı aldığı bilgisi doğru değildir.' dedi.

Haber 25-07-18 21:01

İYİ Partili Aytun Çıray'ın Devlet Bahçeli'ye yönelik sözlerine MHP'li İsmet Büyükataman'dan çok sert tepki!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Sayın Genel Başkanımıza karşı Aytun Çıray'ın takındığı üslup kendisinin seviyesizliğini göstermektedir." ifadesini kullandı. Çıray'ın açıklamasında, "Türkiye demokrasisi" ifadesini kullandığına değinen Büyükataman, "Bilindiği üzere bu kavram, demokratik kılıfa büründürülmüş bölücü bir jargondur. Daha açık bir deyişle HDP ağzıdır. Anlaşılacağı üzere Çıray, terör örgütünün diliyle ve üslubuyla konuşmaktadır." dedi.

Haber 23-07-18 17:26

MHP'li Büyükataman'dan İYİ Partili Çıray'a tepki

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: - "Türk siyasetinde temsil ettiği misyon, sahip olduğu dil, üslup ve nezaketi tüm çevreler tarafından kabul edilen ve saygın bir kişilik olarak toplumun bütün kesimleri tarafından itibar edilen Sayın Genel Başkanımıza karşı Aytun Çıray'ın takındığı üslup kendisinin seviyesi(zliği)ni göstermektedir"

Haber 23-07-18 17:08

İYİ Parti Sözcüsü Aytun Çıray'ın basın toplantısındaki bu anlar tarihe geçer!

İYİ Parti Sözcüsü Aytun Çıray'ın yaptığı basın toplantısına Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan'ın verdiği sufleler damga vurdu.

Haber 23-07-18 16:48

İYİ Parti milletvekilleri ortak imzayla Akşener'i aday gösterecek

İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray: - "Genel Başkan bir tweet atarak bir daha aday olmayacağını ifade etti. Bu kendi iradesidir, kendi beyanlarıdır ancak başka bir irade ortaya çıktı. Bu irade de Sayın Genel Başkan'ın hepimizin ortak imzalarıyla ve teklifleriyle ilk yapılacak kongrede genel başkan adayı gösterilmesidir" - "Bu bizim ortak kararımızdır. Buraya gelmeden önce başkanlık divanımız tekrar bir toplantı yaparak Sayın Genel Başkan'ın iradeleri doğrultusunda ağustos ayı içinde büyük kurultayı yapma kararını almıştır"

Haber 23-07-18 13:35

İYİ Parti'den Devlet Bahçeli'nin açıklamalarına çok sert tepki: Kendisi sıtma nöbeti geçiriyor

İYİ Parti Sözcüsü Aytun Çıray, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin açıklamalarına yanıt verdi. Çıray, Bahçeli'nin açıklamaları için 'Bir hekim olarak söylüyorum. Kendisi sıtma nöbeti geçiriyor' dedi.

Haber 23-07-18 12:21

AK Parti’nin teklifine ilk itiraz İYİ Parti’den

OHAL’in kaldırılmasının ardından, terörle mücadelenin etkin şekilde sürdürülmesi için AK Parti tarafından hazırlanan kanun teklifine ilk itiraz İYİ Parti’den geldi.

Haber 17-07-18 16:54

İYİ Parti Başkanlık Divanı toplandı

Parti Sözcüsü Aytun Çıray: - "(Olası erken yerel seçim) Biz her seçime hazırız. Doğmamış çocuğa don biçmenin bir anlamı yoktur. Önce bir getirsinler görelim" - "(Seçim ittifakı) Bizim yaptığımız iş birliği bir koalisyon değildi, bir seçim iş birliğiydi. Bu seçimlerin sona ermesiyle birlikte bu seçim iş birliğine, ittifakına şu anda bir ihtiyaç kalmamıştır"

Haber 04-07-18 15:12

Meral Akşener'e Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkan yardımcılığı mı teklif edildi?

İYİ Parti'den sosyal medyada dolaşan bazı iddialarla ilgili açıklama geldi. Partinin genel sekreteri ve İzmir milletvekili Aytun Çıray, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Meral Akşener'e başkan yardımcılığı teklif ettiğini, İYİ Parti liderinin de bunu kabul ettiğini yalanladı. Öte yandan bir yalanlama da AK Parti'den geldi.

Haber 02-07-18 12:04

Meral Akşener tehdit mi edildi? İYİ Parti'den 24 Haziran seçim sonuçlarıyla ilgili dikkat çeken açıklama

24 Haziran seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in neden açıklama yapmadığı tartışma konusu olurken, İYİ Parti'den 'tehdit' iddialarıyla ilgili açıklama geldi.

Haber 25-06-18 10:06

Muharrem İnce-Meral Akşener arasında gerginlik mi var? İYİ Parti'den açıklama

İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray, partisinin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener ile CHP'li rakibi Muharrem İnce arasında gerginlik yaşandığı iddiası için "Bu, rakipler tarafından ortaya atılan bir fitne fesat argümanıdır. FETÖ'cülerden kalmış kötü bir miras" dedi.

Haber 18-06-18 08:27

İYİ Partili Çıray'dan flaş Suruç çıkışı! Valinin verdiği bilgiyi paylaştı

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü Aytun Çıray, dün Suruç'ta yaşanan olayların ardından Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'i aradığını söyledi. Çıray, Erin'in kendisine 'olayın PKK-AK Parti çatışması olmadığı' bilgisini verdiğini belirtti.

Haber 15-06-18 15:42

İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray'dan valilere sert tepki: Bedelini ödeyecekler

İYİ Parti Genel Merkez binasının aylardır devlet korumasından yoksun olduğu ortaya çıkarken, İYİ Parti Genel Sekterer Aytun Çıray yaptığı açıklamada, partinin ülkenin çeşitli bölgelerinde saldırıya maruz kaldığını ve kişisel koruma talebi ve diğer güvenlik başvurularının yanıtsız bırakıldığını dile getirdi.

Haber 29-05-18 08:51

Michael Rubin Erdoğan'ın yastık altı dolarlarını bozdurun çağrısına 'hayır' dedi! İYİ Partili Aytun Çıray'dan tepki geldi

Eski Pentagon yetkililerinden Michael Rubin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yastık altındaki döviz ve altınları Türk lirasına çevirme çağrısıyla ilgili olarak Twitter hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. İYİ Parti Genel Sektereri ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray ise Rubin'in bu çıkışına Twitter hesabından yanıt verdi.

Haber 27-05-18 10:11

İYİ Partili Aytun Çıray 24 Haziran seçim sonuçları için son anketi paylaştı! Twitter'dan dikkat çeken yorum

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Aytun Çıray, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 24 Haziran seçimleri öncesinde gündem yaratacak bir iddiada bulundu.

Haber 13-05-18 08:16

15 milletvekili CHP'ye geri döndü

CHP'den istifa ederek İYİ Parti'ye katılan 15 milletvekili yeniden CHP'ye döndü - CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç: - "(Söz konusu adalet, demokrasi, güçlü Türkiye ise söz konusu vatan ise gerisi teferruattır) diyen 15 arkadaşımız görevlerini yaparak, gönül huzuruyla bugün partimize dönüyorlar" - İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray: - "Bu demokrasi mücadelesinde Kılıçdaroğlu'na, CHP'nin değerli 15 milletvekiline Türk milleti ve demokrasi adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum"

Haber 10-05-18 13:10

Meral Akşener, 100 bin imzayı toplayarak ilk günden cumhurbaşkanlığı adaylığını garantiledi

İYİ Genel Sekreteri Aytun Çıray, 100 bin imzayı ilk günden geçtiklerini söyledi. Böylece Akşener, 24 Haziran'daki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde pusulaya girmeyi garantiledi.

Haber 04-05-18 18:43

CHP'den İYİ Parti'ye katılan 15 milletvekilinin kaderi belli oldu

İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Genel Sekreteri Aytun Çıray, CHP'den istifa edip İYİ Parti'ye katılan 15 milletvekili için 'bizden istifa edip CHP'den aday olacaklardır' ifadesini kullandı.

Haber 03-05-18 17:07

İYİ Parti: Cumhur İttifakı'nın kurduğu son tuzağı bozacağız!

İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Genel Sekreteri Aytun Çıray, partisinin seçime girememesi için önlerine birçok engel çıkartıldığını belirterek, AK Parti ve MHP'nin 'Cumhur İttifakı'nı suçladı. Çıray, açıklamasında "Parlamento seçimleri için tuzaklarını ittifakla bozmak gerekir ki, hak etmedikleri sayıda milletvekili çıkarmalarının önü kesilsin" ifadesini kullandı.

Haber 03-05-18 10:13

İYİ Partili Aytun Çıray'dan ilginç bedelli askerlik önerisi

İYİ Parti Genel Sekreteri, Parti Sözcüsü ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray, bedelli askerlikle ilgili sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ilginç bir öneride bulundu.

Haber 28-04-18 23:21

Aytun Çıray, Meral Akşener'in aday olmasını istemeyenleri açıkladı

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü Aytun Çıray, katıldığı canlı yayında Meral Akşener'in adaylığını kimin istemediği sorusuna yanıt verdi.

Haber 27-04-18 07:07

İYİ Parti erken seçime girebiliyor mu? Aytun Çıray'dan YSK ve Yargıtay açıklaması!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, Yargıtay'ın YSK'ya verdiği "24 Haziran erken seçimlerine girebilen partiler" listesinde İYİ Parti'nin de olduğunu açıkladı.

Haber 21-04-18 20:17

Aytun Çıray: Erdoğan'ı bu defa da eşim kandırdı

Türkiye 24 Haziran'da sandığa gitmeye hazırlanırken, İYİ Parti'nin seçime girip giremeyeceği en çok merak edilen konular arasında. İYİ Parti Genel Sekreteri ve Sözcüsü Dr. Aytun Çıray, daha önce yaptığı "28 Haziran'dan itibaren seçimlere girebiliriz" sözlerine açıklık getirdi ve 'Bu tarihi açıklamam eşimin önerisiydi' dedi

Haber 20-04-18 09:54

İYİ Parti seçime girebilecek mi? Açıklama geldi

Erken seçim haberinin ardından herkes 'İYİ Parti seçime girebilecek mi' sorusuna yanıt arıyordu. İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü Aytun Çıray, yaptığı açıklamada 'İYİ Parti seçimlere girmeye ilişkin bütün şartları karşılamıştır' dedi.

Haber 18-04-18 15:49

İYİ Parti'de ittifak muamması!

İyi Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü İzmir Milletvekili Dr. Aytun Çıray, olağanüstü kurultay sonrası yaptıkları saha araştırmasına göre, seçimin ilk turunun Genel Başkan Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı seçilmesiyle sonuçlanabileceği iddiasını dile getirdi. Daha önce Saadet Partisi ile ittifak yapacaklarını açıklayan Çıray, “Bugün ortada tek bir ittifak vardır; çıkar ittifakı olan Saray ittifakıdır” dedi

Haber 12-04-18 07:12