Çağrı Atakan Haberleri Ve Son Dakika Çağrı Atakan Haberleri

Çağrı Atakan Haberleri Ve Son Dakika Çağrı Atakan Haberleri

1981 yılında Ankara'da dünyaya gelen Çağrı Atakan, Bilkent Üniversitesi'nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Çağrı, İstanbul’da yaşıyor ve dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarına devam ediyor. Çocukluğundan beri basketbol oynayan Çağrı Atakan boks ile ilgili olduğunu belirtiyor.

Çağrı Atakan, 2007 yılında ilk kez Arka Sıradakiler dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola veren ünlü isim tiyatro ile ilgilendi.

Şimdilerde Çağrı Atakan, 2021 Survivor yarışmacıları arasında yer alıyor. Çağrı, 1,85 boyunda ve 79 kilodur.

Çağrı Atakan, 2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz), 2017 – Çukur (Remzi), 2007 – Arka Sıradakiler dizilerinde rol aldı.

Çağrı Atakan Haberleri

Cemal Hünal ve Çağrı Atakan'dan Survivor itirafı! 'Biz çaldık'

Survivor'da elenen iki yarışmacı Cemal Hünal ve Çağrı Atakan açıklamalarıyla şaşırttı. Cemal Hünal ve Çağrı Atakan'ın birlikte olduğu videoda Cemal Ünal, "En çok güldüğüm şey yemeği biz çaldık, Batuhan yakalandı" dedi.

Magazin 09-05-21 07:41

Çağrı atakan neden elendi? neden diskalifiye oldu

Survivor 2021 yarışmasında bir yarışmacı daha sakatlığı nedeni ile diskalifiye edildi. Ünlüler takımı yarışmacısı Çağrı Atakan, yaşadığı sakatlık nedeni ile Survivor'dan çekilmek zorunda kaldı. Acun Ilıcalı'nın açıklamasının ardından Çağrı Atakan göz yaşlarını tutamadı. İşte, ayrıntılar...

Magazin 24-04-21 22:48

Survivor Çağrı her şeyi itiraf! Diskalifiye sonrası ilk kez konuştu

Survivor 2021’in en iddialı yarışmacılarından Çağrı Atakan, sakatlığı yüzünden diskalifiye oldu. Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışmadan diskalifiye olan Survivor Çağrı, her şeyi tek tek anlattı.

Magazin 24-04-21 20:31

Survivor Çağrı Atakan diskalifiye oldu! Survivor Çağrı'nın sakatlığı nedir? Acun Ilıcalı: Kalıcı hasar olabilir

Survivor 2021'in 22 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelen 75. yeni bölümünde acil durum konseyi toplandı. Acun Ilıcalı'nın bir yarışmacının Survivor'a veda etmek zorunda kaldığını açıklamasıyla yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu. Survivor'da kimsenin tahmin etmediği şekilde diskalifiye olan isim ise ünlüler takımından Çağrı Atakan oldu. Doktor Metin Kuş'un "Oyun oynarsa sağlığında kalıcı hasar olur" şeklinde rapor verdiği Çağrı sakatlığından dolayı Survivor'a veda etti.

Magazin 23-04-21 00:24

Çağrı Atakan

Çağrı Atakan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Çağrı Atakan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Survivor 2021'de Acun Ilıcalı'dan İsmail Balaban ile tartışan Çağrı Atakan'a uyarı: Bunlar kavgadan bir önceki konuşmalar!

Survivor 2021'de agresif tavırlarıyla dikkat çeken ve daha önce de ceza alan ünlüler takımı yarışmacısı Çağrı Atakan yine gündem oldu. Survivor'da takım arkadaşı İsmail ile tartışan Çağrı'nın sert sözleri Acun Ilıcalı'yı kızdırdı. Konseyde Çağrı'yı uyaran Ilıcalı, "Senin sözlerin sokakta kavgadan bir önceki sözler. Bunun bir adım sonrası kavgadır. Bunu istemiyorum" dedi.

Magazin 05-04-21 01:26

Survivor'da Çağrı ile Batuhan gerginliği! Adım adım her şeyi planlamış

Survivor 2021'deki son ada konseyinde sms birincisi olan Çağrı Atakan, Batuhan'ı eleme adayı olarak göstermişti. Batuhan ise Çağrı'nın kararına tepki göstermişti. İkili arasında yaşanan gerginlik konseyin ardından devam etti. Çağrı Atakan ve Batuhan Karacakaya verdikleri röportajlarda ilginç ifadeler kullandu.

Magazin 26-03-21 00:26

Çağrı Atakan Survivor'dan ayrıldı mı? Survivor Çağrı kararını açıkladı: Gururumu bir kenara bırakıyorum

Survivor 2021'de sunucu Murat Ceylan'ın üzerine yürüyen ve bağıran ünlüler takımı yarışmacısı Çağrı Atakan'a Acun Ilıcalı ödüllerden men cezası vermişti. Acun'un "Survivor'ı bırakırsan mutlu olurum, kararını ver" dediği Çağrı süre istemişti. Survivor son bölümdeki konseyde Çağrı Atakan kararını açıkladı. Çağrı "Ya gururlu bir insan olarak buradan gideceğim ya da gururumu bir kenara bırakıp burada kalacağım. Kararımı verdim" sözleriyle Survivor'dan ayrılıp ayrılmayacağını açıkladı.

Magazin 12-03-21 00:59

Survivor Çağrı kararını açıkladı! Çağrı Atakan Survivor'dan ayrıldı mı?

Survivor Çağrı Survivor kararını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Survivor sunucusu Murat Ceylan ile yaşadığı tartışmalar nedeni ile iki seçenek arasında karar vermesi gereken Çağrı Atakan, bu akşam yapılacak olan ada konseyinde kararını açıklayacak. İşte, Survivor Çağrı'nın yarışmadaki kararı!

Trend 11-03-21 20:33

Herkes Çağrı Atakan'ı beklerken... Survivor'da Barış Özbek diskalifiye mi edildi?

Survivor 2021 yarışmasında diskalifiyeler hız kesmeden devam ediyor. Herkes Çağrı Atakan'ın diskalifiye olacağını konuşurken iddialara göre Barış Özbek diskalifiye edildi.

Magazin 11-03-21 14:43

Survivor'ın yeni bölüm fragman yayınlandı | Çağrı Atakan ne yapacak?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor’da geçtiğimiz akşam Çağrı Atakan ve Murat Ceylan arasında çıkan kavga, gündemde büyük yer bulmuştu. Çağrı Atakan’ın önce diğer yarışmacı Steven’ın üzerine yürümesi, ardından da yarışmanın sunuculuğunu yapan Murat Ceylan ile yaşadığı gergin dakikalar, izleyiciler tarafından merak edildi. Acun Ilıcalı’nın teklifine Çağrı Atakan ne cevap verecek? Çağrı Atakan ne yapacak?

Magazin 11-03-21 09:38

Survivor'da 45. yeni bölümde acil durum konseyi! Çağrı Atakan kararını açıklıyor! Çağrı Survivor'dan ayrılacak mı?

Survivor'da sunucu Murat Ceylan'ın üzerine yürüyen yarışmacı Çağrı Atakan'a, Acun Ilıcalı, 5 ödülden men cezası vermişti. Acun Ilıcalı'nın Survivor'dan ayrılırsa mutlu olacağını söylediği Çağrı, bir hafta süre istemişti. Survivor yeni bölümde Çağrı Atakan kararını açıklıyor. Gözyaşlarına boğulan Çağrı'nın "Ya gururlu bir insan olarak buradan gideceğim ya da gururumu bir kenara bırakıp burada kalacağım. Kararımı verdim" sözleri dikkat çekiyor. Peki Çağrı Atakan Survivor'dan ayrılıyor mu?

Magazin 11-03-21 02:53

Survivor Çağrı Atakan ne karar verdi? Yarışmadan ayrıldı mı?

Survivor 45'inci bölümünün fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz ada konseyinde Murat Ceylan'la yaşadığı tartışmadan dolayı Acun Ilıcalı'nın tepkisini çeken Survivor Çağrı'nın akıbeti belli oluyor. Survivor yarışmasını bırakıp bırakmama konusunda düşünmek istediğini söyleyen Çağrı Atakan acil durum konseyinde kararını açıkladı. İşte, Survivor Çağrı'nın kararı!

Haber 11-03-21 02:14

Survivor Çağrı diskalifiye mi oldu? Çağrı Atakan’a ne oldu?

Dün akşam TV8 ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı Survivor’da gergin dakikalar yaşandı. Bir süredir agresif tavırları ile dikkatleri çeken Çağrı’nın, Murat Ceylan ile arasında yaşanan kavga, dün geceki yarışmaya damgasını vurdu. Acun Ilıcalı ise ada konseyinde Survivor Çağrı’ya tepki gösterdi. İzleyiciler Survivor Çağrı’ya ne olduğunu merak etmeye başladı. Peki Çağrı Atakan’a ne oldu? Survivor Çağrı diskalifiye mi oldu?

Haber 10-03-21 11:35

Survivor’da Barış, Doğan ve Çağrı diskalifiye mi olacak? İşte yarışmaya damga vuran kavgalar

Survivor’da kavgaların ardı arkası kesilmiyor. Barış ve Doğan’ın yarışmadan önce ettiği kavganın dışında, Çağrı’nın sunucu Murat Ceylan’la girdiği kavga, adada ortamı iyice gerdi. Acun Ilıcalı da Çağrı’ya, ‘Yarışmayı bırakıp gitsen sevinirim’ restiyle karşılık verdi.

Magazin 10-03-21 11:07

Survivor'da Murat Ceylan'la kavga eden Çağrı Atakan ne ceza aldı? Acun Ilıcalı'dan şok karar! Çağrı Atakan Survivor'dan ayrılacak mı?

Survivor 2021'de ödül oyunu sırasında Çağrı Atakan önce Steven'la kavga etti, ardından ise kendisini uyaran sunucu Murat Ceylan'ın üzerine yürüdü. Survivor'daki şoke eden kavganın ardından konseyde ise Acun Ilıcalı, Çağrı Atakan'ı sert sözlerle uyardı ve aldığı cezayı açıkladı. Acun, Çağrı'nın diskalifiye olmadığını ancak yarışmayı şu anda bırakırsa mutlu olacağını söyledi. Gözyaşlarına boğulan Çağrı ise Survivor'dan devam edip etmeme kararı için bir hafta süre istedi.

Magazin 10-03-21 01:25

Survivor Çağrı Atakan diskalifiye mi oldu? Survivor Çağrı kararı belli oldu!

Survivor'da bu akşam gergin anlar yaşandı. Yarışmada agresif halleri ile dikkat çeken Survivor Çağrı ve Murat Ceylan arasında gergin anlar yaşandı. Acun Ilıcalı ada konseyinde yaptığı konuşmasında Survivor Çağrı'nın durumu ile ilgili açıklamalara yer verdi. Peki, Survivor Çağrı diskalifiye edildi mi? İşte, detaylar!

Haber 10-03-21 00:07

Survivor Çağrı Atakan ve Murat Ceylan kavgası! Survivor Çağrı ve Murat Ceylan arasında neler yaşandı?

Survivor'da bu akşam yeni bölümün fragmanı damga vurdu. Acun Ilıcalı'nın, Survivor'daki sağ kolu olarak anılan Murat Ceylan ve Survivor Çağrı arasında yaşananlar gündemde en çok merak edilen konulardan biri oldu. Survivor'ı yakından takip edenler Survivor Çağrı diskalifiye mi oldu? sorusuna yanıt arıyor. Peki, Survivor Çağrı ve Murat Ceylan tartışmasının detayları!

Haber 09-03-21 23:08

Survivor Çağrı Murat Ceylan'ın üstüne yürüdü! Furkan Dede'den bomba yorum

Survivor Çağrı sunucu Murat Ceylan'ın üzerine yürüyünce gündeme bomba gibi düştü. Survivor yorumcusu Furkan Dede "Murat kusura bakmasın burası Survivor" yorumuyla herkesi şaşırttı.

Magazin 09-03-21 10:49

Survivor Çağrı diskalifiye edildi mi? İşte sunucu Murat Ceylan'la kavgası...

15 yıldır sevilerek izlenen ve TV8 ekranlarının fenomen yapımlarından Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışmasında Çağrı Atakan ile Murat Ceylan arasında yaşanan kavga şoke etkisi yarattı. Yarışmanın ünlüler takımında yer alan ve agresif kişiliği ile gündeme gelen Çağrı Atakan, Murat Ceylan'ın üzerine yürüdü...

Magazin 09-03-21 08:58

Survivor'da Çağrı Atakan, sunucu Murat Ceylan'ın üzerine yürüdü! Çağrı Atakan Survivor'dan diskalifiye mi olacak?

Survivor 2021'in 44. yeni bölümünde şoke eden anlar yaşanacak. Survivor'da çılgına dönen Çağrı Atakan, gönüllüler ile kavga ediyor. Murat Ceylan'ın "Çağrı yeter" uyarısına kızan Çağrı bu defa ünlü sunucuya "Ne yeter sana ne?" diye bağırarak üzerine yürüyor. Acil durum konseyinde Acun Ilıcalı, "Arkadaşıma yapılan hareketi kabul etmiyorum. 'Yarışmayı bırakıyorum' dersen mutlu olurum. Kararını şimdi ver" sözleriyle Çağrı'ya rest çekiyor. Peki Survivor'da Çağrı Atakan diskalifiye mi olacak?

Magazin 09-03-21 02:25

Çağrı Atakan'ı Survivor'dan diskalifiye mi oldu? 'O hareket Survivor dışı'

Survivor'da yine mi diskalifiye yaşandı? Acun Ilıcalı'nın daha önce yaptığı tartışmalardan dolayı sık sık uyardığı Çağrı Atakan'ın, yarışmadan ikaz edilmeden diskalifiye edildiği iddia edildi.

Magazin 28-02-21 07:12

Survivor'da Çağrı Atakan diskalifiye mi olacak? Acun Ilıcalı'dan Survivor Çağrı'ya sert uyarı

Survivor 2021 yarışmasının 27 Şubat Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi heyecanı yaşanacak. Survivor 2021'in yeni bölüm fragmanında ise ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın ünlüler takımı yarışmacısı Çağrı Atakan'a yaptığı sert uyarı dikkat çekiyor. Survivor ödül oyununda Poyraz ve Dora'yla kavga eden Çağrı'ya Acun Ilıcalı'nın "O hareket hiç hoş değil. Yarışmanın kuralları var" diyor. Peki Survivor'da Çağrı diskalifiye mi olacak yoksa ceza mı alacak?

Magazin 27-02-21 02:06

Survivor Çağrı Atakan hayat hikayesini anlatırken gözyaşlarına boğuldu: Survivor son şansım

Survivor 2021 ünlüler takımı yarışmacısı Çağrı Atakan, hayat hikayesini anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Survivor'da röportaj veren Çağrı Atakan, babasını kaybettikten sonra annesinin kendisini okutabilmek için her fedakarlığı yaptığını ancak kendisinin o yolu seçmediğini söyledi. Çağrı annesinin kanser olma sebebinin ise kendisi olduğunu da iddia ederek "Survivor son şansım" dedi. Çukur dizisinde Remzi rolüyle tanınan Çağrı Atakan "Ekmeğimin peşindeyim" sözüyle dizide kaldığını da açıkladı.

Magazin 09-02-21 02:21

Survivor'da iki takım birbirine girdi! Esat Yontunç müdahale etmek zorunda kaldı

Survivor 2021 çok gergin başladı. Yarışmacılar daha ilk haftalardan kavgalarıyla gündem oluyor. İki takımın geriliminde yine Poyraz ve Çağrı ön plana çıkan isimler arasındaydı.

Magazin 24-01-21 07:12