Mynet Trend

Survivor Çağrı kararını açıkladı! Çağrı Atakan Survivor'dan ayrıldı mı?

Survivor Çağrı Survivor kararını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Survivor sunucusu Murat Ceylan ile yaşadığı tartışmalar nedeni ile iki seçenek arasında karar vermesi gereken Çağrı Atakan, bu akşam yapılacak olan ada konseyinde kararını açıklayacak. İşte, Survivor Çağrı'nın yarışmadaki kararı!

Survivor Çağrı kararını açıkladı! Çağrı Atakan Survivor'dan ayrıldı mı?

Çağrı Atakan Survivor yarışmasının 45. bölümünde yarışmadan çekilip çekilmeyeceğini açıklıyor. Çağrı Atakan geçtiğimiz günlerde oyun sonunda çıkan tartışmada Murat Ceylana karşı davranışları nedeni ile Acun Ilıcalı'dan büyük bir tepki aldı. Programın yeni bölümünde ise ünlüler takımının yarışmacısı olan Çağrı son kararını bildirecek. İşte, Çağrı Atakan'ın Survivor kararı!

SURVİVOR ÇAĞRI ATAKAN'IN KARARI BELLİ OLDU

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor'da geçtiğimiz bölümde İletişim Ödülü oyunu oynandı. Oyunun sonunda Ünlüler takımını mağlup eden Gönüllüler büyük bir sevinç yaşadı. Ünlüler takımından bazı yarışmacılar ise bu sevince büyük bir tepki gösterdi.

Bu tepkinin yersiz olduğunu düşünen Gönüllüler takımından Steven'ın "özür dilenecek bir şey yok" demesi ile Çağrı Atakan adeta çıldırdı. Çıkan tartışmada Murat Ceylan'a yükselen yarışmacı Acun Ilıcalı'dan büyük bir tepki aldı.

Acun Ilıcalı ada konseyinde yaptırım olarak iki seçenek sundu. Bunlardan biri 5 ödülden mahrum olmak diğeri ise yarışmadan çekilmesi oldu. Çağrı Atakan ise kararını bir hafta sonra açıklamak istediğini ifade etti.

ÇAĞRI ATAKAN KARARINI AÇIKLIYOR

Survivor 45'inci bölüm fragmanında Çağrı Atakan, ada konseyinde söz isteyerek yarışmadaki kararını açıklıyor. Fragmanda duygusal anlar yaşadığı görülen Çağrı "ya gururumla buradan gideceğim, yada gururumu bir kenara bırakıp yarışmaya devam edeceğim" diyerek göz yaşlarına boğuluyor.

Agresif halleri ile yarışmada daha önce de Acun Ilıcalı'dan pek çok kez uyarı alan Çağrı Atakan'ın konuşması sırasında takım arkadaşlarının da göz yaşlarını tutamaması, yarışmacının kararının Survivor'dan çekilmek istediği yönünde olduğu düşünülüyor.

ACUN ILICALI'NIN ÇAĞRI ATAKAN TEPKİSİ

Ekran Resmi 2021-03-11 20.01.13

Çağrı Atakan'ın sunucu Murat Ceylan'a karşı olan tavrından büyük bir rahatsızlık duyan Acın Ilıcalı ada konseyinde tepkisini dile getirdi. Ilıcalı konseyde Çağrı Atakan'a "Arkadaşıma yapılan hareket bana yapılmıştır. Arkadaşıma yapılan bu hareketi kabul etmiyorum. Bu yüzden seni yarışmadan diskalifiye etmeyeceğim ancak 5 ödülden mahrum olacaksın. Bu Survivor şartlarında çok zor bir durum. Bu yüzden şimdi ben bu yarışmadan ayrılıyorum dersen mutlu olurum" dedi. Çağrı Atakan ise kararını bu akşamki konseyde açıklayacak.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler