Cahit Özkan Haberleri

Denizli'de otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 4 kişi yaralandı

Denizli'nin Babadağ ilçesinde otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 4 kişi hafif şekilde yaralandı.

Yurthaber 13-03-2023 07:56

Denizli'de Miryokefalon Zaferi'nin 846. yıl dönümü kutlandı

Denizli'de Miryokefalon Zaferi'nin 846. yıl dönümü kutlandı

Yurthaber 17-09-2022 20:16

AK Parti yeni Grup Başkanvekili Yılmaz Tunç kimdir? Yılmaz Tunç nereli ve kaç yaşında?

AK Parti yeni Grup Başkanvekili Yılmaz Tunç, günün en çok araştırılan isimleri arasında yer alıyor. Cahit Özkan'dan boşalan görevi Tunç merak konusu oldu. Vatandalar internette AK Parti yeni Grup Başkanvekili Yılmaz Tunç kimdir? Yılmaz Tunç nereli ve kaç yaşında? soru ve konu başlıklarını araştırmaya başladı. İşte detaylar...

Haber 25-05-2022 14:01

Son dakika: AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan görevden alındı

Son dakika haberine göre, katıldığı bir Youtube yayınında yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan görevden alındı. Cahit Özkan'ın yerine gelecek isim ise belli oldu.

Haber 19-05-2022 18:12

Peş peşe yapılan açıklamalar çok konuşulmuştu! Cahit Özkan'dan dikkat çeken Ömer Çelik paylaşımı

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, katıldığı bir programda 2023 seçimleri ve Birleşik Arap Emirlikleri ile ilişkilere yönelik dikkat çeken ifadeler kullanmıştı. Özkan'ın açıklamaları sosyal medyada gündem olurken, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Partimizin görüşünü yansıtmıyor" ifadelerini kullanmıştı. Yaşananlar sonrası "Cahit Özkan görevi bırakacak" iddiaları gündeme gelirken, bugün dikkat çeken bir paylaşım geldi. İşte son gelişmeler...

Haber 18-05-2022 13:35

AK Parti'de 'BAE' gündemi Ömer Çelik'ten Cahit Özkan'ın sözleri sonrası açıklama: Partimizin görüşü değil

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'ın, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) açıklamalarının parti görüşü olmadığını açıkladı. AK Partili Çelik, "Grup Başkanvekilimiz Sn Cahit Özkan'ın Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri ilişkilerine dair beyanları partimizin görüşlerini yansıtmamaktadır." dedi.

Haber 15-05-2022 08:11

AK Partili Cahit Özkan'dan Armağan Çağlayan'a dikkat çeken seçim açıklaması: Yüzde 75’in üzerine çıkacağız

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'dan 2023 seçimleri için çok konuşulacak bir açıklama geldi. Armağan Çağlayan’ın Zor Ama Yine De Sor programının konuğu olan Özkan parti olarak beklediği oy oranını açıkladı. '2023 seçimlerinde tarihi bir rekorla ipi göğüsleyeceğiz' diyen Özkan, “Yüzde 75’in üzerine çıkacağız." ifadesini kullandı.

Haber 15-05-2022 07:53

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'a AK Partili Özkan'dan 'sığınmacı' tepkisi! 'Bu bir faşizm geleneğidir'

Siyasetteki 'sığınmacı' çıkışlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Ümit Özdağ'a tepkiler sürüyor. Son olarak AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan Özdağ'a 'faşizm' eleştirisi yöneltti. Özkan "CHP'nin bu faşizan geleneğini Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yine CHP geleneği olarak sürdürmeye gayret etmektedir" ifadelerini kullandı.

Haber 10-05-2022 16:58

AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na 'elektrik' tepkisi: Bu prodüksiyonu tebrik ediyoruz

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun evinin elektriğinin kesilmesiyle ilgili, "Bu prodüksiyonu tebrik ediyoruz. Bunun arka planı var. 3 ayda elektriği kesilen faturanın değeri 1000 TL; ama beyefendi gidip İstanbul’da bir otelde bir geceliğine 100 bin TL ödüyor" dedi.

Haber 22-04-2022 16:13

SON DAKİKA: Asgari ücret ikinci kez artacak mı? AK Parti'den dikkat çeken zam sinyali

Son dakika haberi: Asgari ücrete yeni zam gelecek mi? AK Parti Grup Başkenvekili Cahit Özkan, dün akşam katıldığı basın toplantısında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Asgari ücrete Ocak ayını beklemeden ikinci bir zam yapılabileceğini belirten Cahit Özkan, 'Maliyet artışları nedeniyle gerekirse Cumhurbaşkanımız yeni bir fiyat belirlemesi yapabilir.' dedi. İşte son dakika haberinin detayları...

Finans 17-03-2022 11:30

AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, MHP Denizli teşkilatını ziyaret etti

AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, MHP Denizli teşkilatını ziyaret etti

Yurthaber 08-03-2022 16:26

Cahit Özkan kimdir? AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan nereli ve kaç yaşında?

Cahit Özkan yaptığı açıklamanın ardından vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yaptığı açıklamanın ardından Denizli Milletvekili ve AK Partili isme ilişkin Cahit Özkan kimdir? AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan nereli ve kaç yaşında? sorularının yanıtını öğrenmek isteyen internet kullanıcıları, araştırma yapmaya başladı. İşte detaylar...

Haber 05-03-2022 10:54

Son dakika: Bakan Çavuşoğlu, TBMM'de bilgilendirme yapacak

Son dakika haberi: AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Rusya Ukrayna savaşına ilişkin yarın Meclis Genel Kurulu'nu bilgilendireceğini belirtti.

Haber 01-03-2022 17:27

AK Parti'den muhalefete tepki! 'Hani sizin derdiniz parlamenter sistemdi?'

AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, 6 muhalefet partisinin güçlendirilmiş parlamenter sistem talebine tepki gösterdi. Özkan, "Diyorlar ki 'Biz güçlendirilmiş parlamenter sisteme geri döneceğiz'. Tamam, ne getireceksiniz? 'Kanal İstanbul projesi, Türkiye'nin yerli ve milli projeleri durdurulacak'. Hani sizin derdiniz parlamenter sistemdi?" dedi.

Haber 28-02-2022 17:23

AK Parti'den Enes Kara açıklaması: Enes Kara'nın kaldığı yer yurt değil öğrenci evi

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Enes Kara'nın kaldığı yerin yurt değil gençlerin kendi hür iradeleriyle bir araya gelerek açtığı öğrenci evi olduğunu belirtti. Özkan, Enes Kara'nın kaldığı yerin denetlenme itibarıyla Gençlik ve Spor Bakanlığının denetlediği bir yurt olmadığı bilgisini verdi.

Haber 12-01-2022 18:10

AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, ekonomi gündemini değerlendirdi:

"Yeni ekonomi programında düşük faiz ve istikrarlı kur politikasıyla Türkiye’nin ihracat avantajını kalıcı hale getirecek ve bu çerçevede ülkemizin refahını arttırmaya devam edeceğiz"

Yurthaber 24-12-2021 15:50

TBMM Genel Kurulunda 'Kürtçe' tartışması

HDP Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, Kürtçenin konuşulması yasaklanan bir duruma geldiğini ileri sürerken AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, resmi Kürtçe kanalı olan bir ülkede Kürtçenin yasak olmasının söz konusu olamayacağını belirtti. HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş'ın AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat'a "Kürt halkının yüz karasısınız." demesinin ardından Eronat, 'Tecavüzcü Coşkun' lakaplı teröristin Kandil'de öldürülmesi bugün çok ağırınıza gitti." dedi.

Haber 18-11-2021 22:51

AK Partili Özkan'dan dolar açıklaması: Doların değeri ile ilgili Japonya bir mukayese yapıyor mu?

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti lideri Meral Akşener'in doları bahane ederek görüşme yaptıklarını belirterek, "Doların değeri ile ilgili Japonya bir mukayese yapıyor mu? 'Nasıl başarısız bir ekonomiyiz' diyerek kendi ekonomilerini değerlendiriyor mu?" ifadelerini kullandı.

Haber 17-11-2021 22:23

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'dan asgari ücret açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, asgari ücrete ilişkin yaptığı açıklamada "Asgari ücret düzenlemesi için bir rakam belirtemem. Birçok çalışma gerektiren bir konu bu. Alım gücü kuvvetlenecek. Vatandaşımızın yüzünü güldürecek bir rakam olacak" açıklamasını yaptı.

Finans 07-11-2021 14:07

AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, Türkiye'nin Afganistan politikasını değerlendirdi:

"Afganistan'ın da yanında olduğumuzu, orada emperyalist bir anlayışla değil, adalet, huzur ve barış için olacak tek milletin Türkiye olduğunu elbette Afgan halkı da biliyor. Biz de bu anlayışa uygun olarak gerekli desteği vermeye hazırız"

Yurthaber 18-09-2021 16:19

AK Parti'li Özkan: Seçim zamanında yapılacak

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinin vaktinde yapılacağını belirterek, "Erken seçim bekleyenler, bir bahardan diğer bahara bu arzularını yinelemektedirler. Ancak hepsi boş çıkmaktadır. 2023'te milletimizin coşkuyla heyecanla beklediği, yeniden yetkiyle millete hizmet borcunu ödeyecek kadrolar milletten yetki alacak, seçim de zamanında yapılacak" dedi.

Haber 30-03-2021 19:47

Meclis'te 'Hamza Kürşat Ayvatoğlu' tartışması

AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Cahit Özkan, uyuşturucu kullandığı görüntüleri sosyal medyada yayımlanan Hamza Kürşat Ayvatoğlu ile ilgili tartışmalara ilişkin, "Eğer bir hata yapan varsa onu kulağından tutup, götürüp yargı makamlarına teslim eden ve bu hukuk sürecini takip eden irade bizde var. Bunu yapmaya devam edeceğiz." dedi. CHP Grup Başkanvekili Özel, "Kürşat Ayvatoğlu ismi, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin savrulduğu noktayı, yaşadığı çürümeyi, içinde bulunduğu yozlaşmayı gösteriyor" dedi.

Haber 30-03-2021 18:42

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: Kongrede yatay çekimden dolayı kalabalık iç içe gözüküyor

AK Parti Grup Başkanvekili Avukat Cahit Özkan, AK Parti 7. Olağan Kongresi ile ilgili "Maske, mesafe, temizlik konusuna özenle dikkat ettik. Burada bir vaka artışı falan olmayacak" ifadesini kullanırken, "yatay çekimin yanıltması nedeniyle insanlar iç içe görünüyor, tüm kurallara riayet edildi'' dedi.

Haber 25-03-2021 15:10

HDP'li Beştaş'tan 'HDP'ten hukuken kapanacaktır' diyen Özkan'a tepki

HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, "HDP hem siyasi olarak hem de hukuken de kapanacaktır" diyen AK Parti'li Özkan'a yanıt verdi. Beştaş, "Doğrusu nasıl izah edelim bilmiyoruz. Herhalde Cahit Özkan, Yargıtay Başsavcısı olarak atandı. Öyle ucube, sınırsız, küstah, hadsiz bir açıklama ki ne diyeceğimi hakikaten bilmiyorum. Bunun unutulmaması lazım." diye konuştu.

Haber 03-03-2021 16:37

AK Parti'den flaş açıklama: HDP hem siyasi olarak hem de hukuken de kapanacaktır

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, “Millet alın terini Kandil’e peşkeş çeksinler diye oy vermedi. Onun için elbette HDP hem siyasi olarak hem de hukuken de kapanacaktır. Yani milletimizin vicdanında kapanacaktır” dedi.

Haber 02-03-2021 17:13

AK Parti’den kritik ’fezleke’ açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Hukuk ve anayasa çerçevesinde, terör örgütünü destekleyen bütün milletvekilleriyle ilgili gerekli adımları atacağız. Bu anlamda hükümetimizin kararlılığı tamdır" dedi.

Haber 01-03-2021 16:17

AK Parti Grup Başkanvekili Özkan'dan 'Yeniden Kuruluş Anayasası' açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Yeniden Kuruluş Anayasası ile kastımız; yenileyici bir ruhla, geçmişin birikimini dikkate alarak ve o kuruluşumuzda bizi bir arada tutan maddi ve manevi değerleri yeniden hayata geçirmek suretiyle, geniş katılımlı yeni anayasa yapma talebidir." dedi.

Haber 13-02-2021 20:47

Yargı reformu neleri kapsayacak? AK Parti'li Özkan'dan açıklama

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, kamuoyunun uzun zamandır beklediği, 'ekonomi' ve 'hukuk' alanında hazırlanan yargı reformunun detaylarını anlattı. Özkan, 374 faaliyet konusunu kapsayan reform paketinin, toplumun tüm kesimlerine nüfuz eden sıkıntıları ortadan kaldırarak, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ve Anayasa'da yer alan temel hak ve özgürlüklerin işlerlik kazandırılmasını hedeflediğini söyledi.

Haber 27-01-2021 16:07

AK Partili isimden flaş 'idam' açıklaması: Parlamentoda bunun gereğini yapmak zorundayız

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, idam cezasıyla ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Özkan "Eğer vatandaşlarımız ülke barışını tehdit eden, huzurunu tehdit eden suçlarla ilgili idam cezası istiyorsa biz de parlamentoda bunun gereğini yapmak zorundayız" ifadelerini kullandı.

Haber 05-09-2020 14:28

AK Parti'den infaz düzenlemesiyle ilgili yeni açıklama

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, infaz düzenlemesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Haber 02-04-2020 13:14

TBMM Genel Kurulu'nda 'FETÖ'nün siyasi ayağı' kavgası

TBMM Genel Kurulu'nda, İmar Kanunu'nda değişiklik teklifinin görüşmeleri sırasında AK Parti ile CHP milletvekilleri arasındaki FETÖ tartışması gerginliğe yol açtı. AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Yıl 2014. Tanal, 'Benim milletvekili maaşımı Bank Asya'da açtığım hesaba yatırın' dedi. Mahmut Tanal suçunu çok iyi biliyor" dedi. Sataşmadan söz alan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın, "FETÖ'cü aranıyorsa bunun kökü, tohumu, her şeyi AK Parti'dedir" demesi tartışmayı alevlendirdi.

Haber 14-02-2020 00:36

AK Partili isimden bomba 'Kanal İstanbul' açıklaması: CHP'liler arsa aldı

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, CHP'nin Kanal İstanbul projesine karşı çıkar gibi görünse de aslında desteklediğini savunarak, "Çünkü Kanal İstanbul'un güzergahı olabilecek muhtemel bölgelerin tamamında, CHP'lilerin çok ciddi arsalar aldıklarını ve araziler kapattıklarını biliyoruz" dedi.

Haber 16-01-2020 10:23

AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, Denizli Berberler Odası yöneticileriyle bir araya geldi

AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, Denizli Berberler Odası yöneticileriyle bir araya geldi

Haber 05-01-2020 14:33

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Denizli'de iş adamlarıyla buluştu:

"Faiz lobisiyle 18 yıldan beri mücadele ettik. Bu mücadelenin bedelinin de ağır olduğunun altını çizmek gerekir. Cumhurbaşkanımıza yönelik saldırılar aslında ülkemizin milli ekonomisine yönelik saldırılardır" - "Bizler, gelecek çağın teknolojisiyle sırtımızda kambur olmadan geleceğin otomobilini üretmek için yollara düştük"

Haber 04-01-2020 19:41

TBMM Genel Kurulu

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: - "(İstanbul Şehir Üniversitesi ile ilgili tartışmalar) Yeni kurulan vakıf üniversitelerinin akademik kadrolarının yerleşmesi ve akademik anlamda rekabetçi bir ortamda başarıya ulaşabilmeleri için halihazırda bu üniversitelere destek veren üniversiteler var. Zaten bu, bir kayyum değil. Daha evvel yasal düzenlemelerle ve uygulamalarla, YÖK'ün kararlarıyla da şekillenen bir durumdur" - CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: - "İstanbul Şehir Üniversitesine bir üniversitenin yönetiminin hami üniversite olarak atanacağını, kayyum atanacağını öğrendik. Bunu kimden öğrendik? Bunu Adalet ve Kalkınma Partisi Sözcüsünün MYK sonrası toplantısından öğrendik. Kayyum atama yetkisi bir siyasi partiye verilen yetki değildir"

Haber 04-12-2019 17:42

TBMM Genel Kurulu toplandı

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal: - "Kadınlarımızı siyasetin nesnesi değil öznesi olarak gören Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a tek vekil çıkardığımız Edirne ilimizi, yüce parlamentoda temsil etme görevini şahsıma tevdi ettiği için saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum" - CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: - "Edirne'den tek milletvekili çıkmıyor, AK Parti'nin tek milletvekili var. Edirne'yi temsil etme görevini de kendisine Edirne'deki seçmenler vermiştir" - AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: - "Sistematik bir şekilde sürekli AK Parti Grup başkanvekillerine saldırıları görüyoruz, bunu telin ediyoruz, reddediyoruz. Buna asla müsaade etmeyeceğimizi ilan ediyoruz"

Haber 04-12-2019 16:32

TBMM Genel Kurulu

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: - "Türkiye'de Kürt sorunu yoktur. Kürtlerin, Arapların, Türkmenlerin barış içinde yaşamasına engel olan bir fitne ve terör sorunu vardır"

Haber 30-10-2019 15:29

Hem cephede hem masada netice elde ettik

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: - "Şanlı ordumuzun kararlı duruşu sayesinde hak ettiğimizi aldık, almaya da devam edeceğiz. Bizim güvencemiz, sırtımızı dayadığımız sarsılmaz güç aziz milletimizdir" - "Ülkemizi ziyaret eden Amerikalı yetkililerle oturuldu; hem cephede hem de masada netice elde ettik"

Yurthaber 20-10-2019 13:36

Hem cephede hem masada netice elde ettik

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: - "Şanlı ordumuzun kararlı duruşu sayesinde hak ettiğimizi aldık, almaya da devam edeceğiz. Bizim güvencemiz, sırtımızı dayadığımız sarsılmaz güç aziz milletimizdir" - "Ülkemizi ziyaret eden Amerikalı yetkililerle oturuldu; hem cephede hem de masada netice elde ettik"

Haber 20-10-2019 13:32

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'dan Ahmet Davutoğlu'na çağrı

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun partiden istifasını açıkladığı basın toplantısını değerlendirdi. Davutoğlu'nun, kaybettiği makam ve koltuğun peşinde olduğunu savunan Özkan, "Gelin, bu çıktığınız yoldan dönün. Bu girmiş olduğunuz bataklık, mutlaka milletimiz tarafından vakti saati geldiğinde gerekli cevabı alacaktır" dedi.

Haber 13-09-2019 17:02

846. Sudan Koyun Geçirme Yarışması

Denizli'nin Çal ilçesinde UNESCO'nun Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'nde yer alan ve 8 asırdır sürdürülen yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi

Yurthaber 25-08-2019 20:23

846. Sudan Koyun Geçirme Yarışması

Denizli'nin Çal ilçesinde UNESCO'nun Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'nde yer alan ve 8 asırdır sürdürülen yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi

Haber 25-08-2019 20:17

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan kaza geçirdi

Sivrihisar ilçesinde aynı yöne giden kamyona çarpan otomobilde bulunan Özkan ile şoförünün hafif yaralandığı öğrenildi

Haber 09-07-2019 14:37

AK Partili isimden yeni yargı paketi yorumu: İfade özgürlüğü noktasında ciddi rahatlama sağlayacağız

AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, yeni yargı paketi düzenlemesiyle ilgili olarak 'İfade özgürlüğü ile ilgili düşünceler ve ifadeler nedeniyle yargılama neticesinde verilen kararlara sadece İstinaf değil, aynı zamanda Yargıtay yolunu açmak üzere vatandaşların hak arama yolunun önünü açıyoruz. İfade özgürlüğü noktasında ciddi rahatlama sağlayacağız' dedi.

Haber 27-06-2019 12:20

TBMM Genel Kurulu

CHP, HDP ve İYİ Parti'nin gündeme ilişkin grup önerileri kabul edilmedi - Askeralma Kanunu Teklifinin görüşmelerine geçildi

Haber 19-06-2019 16:48

TBMM Genel Kurulu

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: - "Gönül coğrafyamızdaki yanan yangını söndürmek, ülkemizin ulusal birliğini korumak, vatanımızı, milletimizi ve devletimizi bu topraklarda ilelebet payidar kılmak için Mehmetçik'imiz Kuzey Irak Hakurk Bölgesi'nde devam eden Pençe Harekatı'nı gerçekleştiriyor" - MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül: - "Kamu avukatlarımıza sunulan haklar ve çalışma şartları nedeniyle kamu avukatlığı kurumu sürekli kan kaybetmektedir. Kamuda çalışan avukatlarımız, hakimlik, savcılık ve müfettişlik gibi alanlara geçiş yapmaktadırlar"

Haber 30-05-2019 16:10

TBMM Genel Kurulu

MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül: - "S-400'leri almadığımız takdirde ABD ile ilişkilerimizin düzeleceğini, zorbalığını bitireceğini beklemek, büyük gaflettir. ABD açık bir şekilde Türkiye'nin karşısındadır" - İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan: - "Terörle mücadele, seçim nabzına göre belli zamanlarda değil, devlet bekası gereği tavizsiz devam etmelidir"

Haber 29-05-2019 16:13

TBMM Genel Kurulu

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: - "27 Mayıs, Türkiye'de demokrasi tarihi açısından acı bir kapının aralanmasına neden oldu ve o günden bugüne sayısız darbe teşebbüsü ve darbelerle karşı karşıya kaldık" - CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: - "Darbeler tarihine 6 Mayıs tarihinde YSK'nin aldığı karar da bir yerel seçim darbesi olarak geçmiştir"

Haber 27-05-2019 16:54

TBMM Genel Kurulu

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: - "23 Haziran'da gerçekleştirilecek seçim, İstanbul gibi Türkiye'nin marka şehrinin şaibesiz bir şekilde yoluna devam etmesinin mecburiyeti ile ortaya çıkmıştır. YSK'nin vermiş olduğu karar ilk değil, son da olacak değildir" - MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay: - "YSK'nin aldığı kararla İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçiminin yenilenmesi sayesinde sandığa düşen gölge kalkacak, her türlü itiraz ve tartışmalar bitecek, şaibe ve şüpheler giderilecektir"

Haber 07-05-2019 16:58