Çalışma Saatleri Haberleri

Mesai saatleri 40 saate düşecek! Kıdem tazminatı, yıllık izin detayı... Maaşlara nasıl yansıyacak?

Mesai saatleriyle ilgili ortaya atılan iddia bugünün gündem maddesi oldu! Geçtiğimiz aylarda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan'ın dillendirdiği çalışma saatleri düzenlemesiyle alakalı kanun teklifi yolda. Haftalık çalışma saatlerini içeren kanun teklifinde 45 saatlik çalışma süresinden 40 saate düşüş planlanıyor. 12 ülke arasında Türkiye de var!

Finans 19-02-2024 15:27

Mesai saatleri ve günleri değişecek mi? Haftada 4 gün çalışma uygulaması test edildi! İşte sonuçlar…

Türkiye’de de tartışılmaya başlayan mesai saatleri ve günleri ile ilgili dikkat çeken bir haber daha geldi. Haftada 4 gün çalışma uygulaması Portekiz'de 41 şirkette bir süre denendi ve ortaya ilginç sonuçlar çıktı. Uygulama hem çalışanlar hem de şirketler için verimli oldu. Çalışanlarda stres azaldı, işverenlerin de yüzde 95'i çalışanların veriminden memnun kaldı. İşte haftada 4 gün çalışma uygulaması ile ilgili haberin detayları…

Finans 21-12-2023 08:04

Çalışma saatleri kısalıyor mu? ‘45 saatten 37,5 saate insin’ önerisi: İlk adım atıldı, teklif Meclis’te

Bir süredir konuşulan haftalık 45 saatlik çalışma süresinin düşürülmesine yönelik yeni bir gelişme yaşandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, esnek çalışma biçimlerini yaygınlaştıracaklarını açıklaması sonrasında muhalefet, Meclis’e haftalık çalışma süresini 37,5 saate düşürmek için teklif götürdü. Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Sosyal Güvenlik Başuzmanı İsa Karakaş, ‘maalesef zor’ diyerek gerekçesini açıkladı.

Finans 09-11-2023 16:03

Çalışma saatleri kısalacak mı? Mesai saati 6 saat mi olacak? Bakan Bilgin'den çalışma saatleri açıklaması!

Çalışma saatleri konusunda gündeme gelen haberler sonrası konuya ilişkin detaylar merak konusu olurken bir son dakika açıklaması da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'den geldi. Bakan Bilgin, mesai saatlerinin daha insani şartlarda yeniden düzenlemek durumunda olduklarını belirtti. Peki, çalışma saatleri kısalacak mı? Mesai saati 6 saat mi olacak? İşte Bakan Bilgin'in yaptığı çalışma saatleri açıklaması...

Finans 05-05-2023 13:23

Çalışma Saatleri

Çalışma Saatleri Hakkındaki Haberler Mynet'te. Çalışma Saatleri Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Praktiker çalışma saatleri nedir? Praktiker şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Türkiye’nin farklı illerinde ve farklı noktalarında bulunan Praktiker şubeleri “Kendin Yap” alanında hizmet veren markalar arasında yer almaktadır. Birçok ülkede bulunan Praktiker, uygulama yapı market alanında önemli isimlerden biridir. Çalışma saatlerinde hizmet vermekte ve müşterilerine çeşitli kampanyalar ve indirimler sunmaktadır. Peki, Praktiker şubeleri saat kaça kadar hizmet veriyor?

Haber 17-02-2023 09:11

Bauhaus çalışma saatleri nedir? Bauhaus şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Alman markası olan Bauhaus ülkemizde de şubeleri bulunan ve ev ile bahçe için yapılacak alışverişlerde en sık tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Kendin yap kavramından yola çıkarak tüm dünyaya yayılan Bauhaus mağazaları, 1960 yılından bu yana çalışma saatleri içinde hizmet vermektedir. Ülkemizin neredeyse her şehrinde yer edinmiş Bauhaus şubeleri saat kaça kadar açık?

Haber 17-02-2023 09:11

Aqua Florya AVM çalışma saatleri nedir? Aqua Florya AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Haziran 2011’de hizmet vermeye başlayan Aqua Florya alışveriş merkezi ev sahipliği yaptığı yerli ve yabancı markaların ürünlerine yer veren mağazaları, türlü etkinlikleri ve hizmetleri ile en sık tercih edilen alışveriş merkezleri arasında yer almaktadır. Tüm müşteriler alışveriş merkezinin çalışma saatleri içinde verdiği hizmetlerden yararlanabilir. Peki, Aqua Florya AVM çalışma saatleri nedir?

Haber 17-02-2023 09:10

Armonipark AVM/Outlet çalışma saatleri nedir? Armonipark AVM/Outlet saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Özel günler için düzenlediği etkinlikleri, yerli ve yabancı markaların sunulduğu mağazaları, çeşitli ülkelere ait lezzetlerin yer aldığı yeme içme alanları ile bilinen Armonipark alışveriş merkezi 2008 yılının Nisan ayından bu yana hizmet vermektedir. Alışveriş merkezine ait çalışma saatleri içinde tüm hizmetlerden yararlanabilmek mümkündür. Peki, Armonipark AVM/Outlet saat kaçta açılıyor?

Haber 17-02-2023 09:10

Akmerkez AVM çalışma saatleri nedir? Akmerkez AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

İstanbul’daki en eski alışveriş merkezlerinden biri de Akmerkez AVM’dir. 1993 yılında kurulmuştur. Birçok yerli ve yabancı markaya ait mağazalar, lokantalar, kafeler Akmerkez AVM’de yer almaktadır. Çeşitli hizmetlerinden, etkinliklerinden ve avantajlarından yararlanmak için belirlenen çalışma saatleri arasında hizmet vermektedir. Peki, Akmerkez AVM saat kaçta kapanıyor?

Haber 17-02-2023 09:10

Akbatı AVM çalışma saatleri nedir? Akbatı AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

2011 yılında açılışı yapılmış olan İstanbul’un Bahçeşehir ilçesinde yer alan Akbatı AVM yerli ve yabancı birçok mağaza, yeme içme alanları ve türlü etkinlikleri ile hizmet vermektedir. Akbatı AVM bünyesinde sinema salonları, yerli ve yabancı markalara ait mağazalar, farklı ülkelerin lezzetlerinin sunulduğu kafe ve lokantalar yer almaktadır. Peki, Akbatı AVM hafta içi ve hafta sonu saat kaça kadar açık?

Haber 17-02-2023 09:10

Akasya Acıbadem AVM çalışma saatleri nedir? Akasya Acıbadem AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

İstanbul Acıbadem’de 2014 yılından beri hizmet vermekte olan Akasya Acıbadem AVM, yeme içime alanlarından farklı sektörlerden ürünler sunan mağazaları bünyesinde barındıran bir alışveriş merkezidir. Dünya genelinde en bilinen markalara ev sahipliği yapmakta ve belli çalışma saatlerinde hizmet vermektedir. İstanbul'da hizmet veren ve çalışma saatleri arasında çeşitli imkânlar sunan Akasya Acıbadem AVM saat kaça kadar açık?

Haber 17-02-2023 09:10

Airport AVM/Outlet çalışma saatleri nedir? Airport AVM/Outlet saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

İstanbul Ataköy’de bulunan Airport AVM/Outlet açıldığı 2008 yılından bugüne hizmet veren bir alışveriş merkezidir. Ulaşımı kolay olan ve ayrıca müşterileri için servis hizmeti de veren Airport AVM/Outlet içinde birçok markaya ait mağazalar ve farklı etkinliklere hizmet eden alanlar yer almaktadır. Airport AVM/Outlet, belirlenen çalışma saatleri arasında açıktır. Peki, Airport AVM/Outlet saat kaça kadar açık?

Haber 17-02-2023 09:08

212 AVM/Outlet çalışma saatleri nedir? 212 AVM/Outlet saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Hem yerli hem de yabancı markaların outlet mağazalarını ve birçok seçenek bulunan yeme içme alanını bünyesinde barındıran 212 AVM/Outlet, Türkiye’nin power outlet olma özelliğine sahip bir alışveriş merkezidir. Bağcılar’da bulunan 212 AVM/Outlet gün içinde belli saatler arasında açıktır. Belirli zamanlarda ziyaretçilerine kapılarını açan 212 AVM/Outlet saat kaçta açılıyor?

Haber 17-02-2023 09:07

Garanti BBVA çalışma saatleri nedir? Garanti BBVA şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Günümüzde vatandaşların sıklıkla baktığı şeylerden biriside bankaların çalışma saatleridir. Son zamanlarda internet bankacılığı ve mobil bankacılık ön planda olsa da bazı işlemler için şubelere gitmek gerekir. Şubeye gitmeden önce mesai saatlerini öğrenmek işi kolaylaştırır. Ülkemizde pek çok şubesi yer alan Garanti BBVA'nın çalışma saatleri nedir, Garanti BBVA şubeleri saat kaça kadar açık?

Haber 27-01-2023 16:50

Carl's Jr. çalışma saatleri nedir? Carl's Jr. saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Dünya çapında popüler fastfood lezzetlerinden olan Carl’s Jr. 1941 yılında Carl Karcher ve Margaret Karcher tarafından Kaliforniya’da kurulmuştur. İlk başta sosisli sandviç satmayla başlayan restoran zinciri günümüzde dev hamburgerleri, patates kızartmaları ve çeşitli soslarıyla müşterilerine yeni lezzetler sunmaktadır. Günümüzde pek çok ülkede hizmet sunan Carl's Jr. saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Haber 06-01-2023 09:09

Cevahir AVM çalışma saatleri nedir? Cevahir AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Cevahir AVM 2005 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Cevahir Holdingle ortaklaşa olarak açılmış bir alışveriş merkezidir. İçerisinde elektronik aletten kişisel bakıma, beyaz eşyadan, giyime kadar birçok mağazayı içinde bulundurur. Ayrıca restoranları ve kafeleri ile alışveriş dışında müşteriler için buluşma noktası hâline gelir. Peki, İstanbul'da yaşayanların oldukça tercih ettiği Cevahir AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Haber 06-01-2023 09:09

BEDAŞ çalışma saatleri nedir? BEDAŞ vezne saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Ülkemizdeki elektrik dağılımını ve işletme bütünlüğünü bir arada toplayabilmek adına 1970 yılında çıkarılan 1312 sayılı kanun ile Türkiye Elektrik Kurumu (TEK) çatısı altında toplanmıştır. 1983 yılında bölgelere ayrılmasıyla birlikte İstanbul merkezli olmak üzere, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli ve Sakarya illerini kapsayan dağıtım kanalı Boğaziçi Elektrik Dağıtım adı altında toplanmıştır. Peki, BEDAŞ vezne saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Haber 30-12-2022 16:52

İGDAŞ çalışma saatleri nedir? İGDAŞ vezne saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret AŞ. (İGDAŞ), İstanbul’da ikamet eden vatandaşlar için hizmet vermektedir. Hava kirliliğini azaltmak için ülke genelinde doğalgaza geçişin hız kazanması ile birlikte doğalgaz dağıtımı yapan firmaların önemi git gide artmıştır. 25 Aralık 1986 tarihinde kurulan İGDAŞ, ilk doğalgazını Kadıköy’e vermiştir. Böylece İstanbul’un hava kirliliğini azaltmak için büyük bir adım atmıştır. Peki, İGDAŞ vezne saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Haber 30-12-2022 16:52

TEDAŞ çalışma saatleri nedir? TEDAŞ vezne saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Ülkemizdeki elektrik dağılımını ve işletme bütünlüğünü bir arada toplayabilmek adına 1970 yılında çıkarılan 1312 sayılı kanun ile Türkiye Elektrik Kurumu (TEK) çatısı altında toplanmıştır. 1994 yılında kurulan TEDAŞ, dağıtımın hizmetlerinden sorumlu birim olarak görevlendirildi. 21 bölgeye bölünerek dağıtım kanallarının oluşturulmasıyla ülkenin elektrik dağıtımı sağlanır. Peki, TEDAŞ vezne saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Haber 30-12-2022 16:52

Git Kargo çalışma saatleri nedir? Git Kargo açılış ve kapanış saati nedir, pazar günü açık mı?

Ülkemizde 2018 yılında kurulup yenilikçi anlayışı ile hizmet vermeyi hedefleyen Git Kargo kısa zamanda sıkça tercih edilen bir firma hâlini almıştır. Pandemi döneminde kargo şirketlerinin çok fazla tercih edilmesi ve Git Kargonun 24 saate kadar kargoları teslim etme anlayışı bu noktada kullanıcılar tarafından tercih edilmesine olanak sağlamaktadır. Peki yenilikçi bakış açısına sahip olan Git Kargo’nun açılış ve kapanış saati nedir?

Haber 30-12-2022 16:52

Aykargo çalışma saatleri nedir? Aykargo açılış ve kapanış saati nedir, pazar günü açık mı?

Kargo şirketleri ülkemizde en çok tercih edilen şirketler arasında ilk sıralardadır. Özellikle pandemiyle birlikte alışverişin internet ortamına taşınması, online olarak internet üzerinden söylenilen ürünlerin sayısını artırırken aynı zamanda kargo şirketlerinin daha fazla kullanılmasını da sağlamıştır. 2021 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve Koç Holding şirketlerinden birisi olan Aykargo'nun açılış ve kapanış saati nedir?

Haber 30-12-2022 16:51

KargoTürk çalışma saatleri nedir? KargoTürk açılış ve kapanış saati nedir, pazar günü açık mı?

Ülkemizde yeni kurulan kargo firmalarından birisi olan KargoTürk, yeni kurulmasının vermiş olduğu yenilikçi anlayışı ile kargo firmaları arasında yerini almıştır. Aynı gün teslimat, yurt dışı kargo taşımacılığı gibi birçok hizmeti olan KargoTürk, pek çok kişi ve firma tarafından tercih edilen kargo şirketlerinden birisidir. Yenilikçi bakış açısını benimsemiş olan KargoTürk'ün açılış ve kapanış saati nedir?

Haber 30-12-2022 16:51

İyi Kargo çalışma saatleri nedir? İyi Kargo açılış ve kapanış saati nedir, pazar günü açık mı?

İyi Kargo firması, hem şubelerinden hem de online web sitesinden hizmet veren kargo firmalarından biridir. Yurt içi ve yurt dışı gönderim imkânı sağlayan İyi Kargo geniş ağı ile müşterilerine bu konuda önemli bir avantaj sağlar. Gönderi sorgulama, kurye çağırma, fiyat ve teslimat süresi hesaplama, şube sorgulama ve iade gibi tüm işlemlerinizi online olarak yapabilmeniz mümkündür. İyi Kargo açılış ve kapanış saati nedir?

Haber 30-12-2022 16:51

Yemeksepeti çalışma saatleri nedir? Yemeksepeti saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Teknolojinin gelişmesi ile online alışveriş platformlarına ilgi artış göstermeye devam ediyor. Online olarak tekstil, teknoloji ve ev yaşam ürünlerinin dışında yemek siparişi de verilebiliyor. İstenilen yemek ve tatlı mobil uygulama ve web sitesi üzerinden kolaylıkla sipariş edilebilir. Günümüzde her geçen gün kullanıcısının arttığı Yemeksepeti çalışma saatleri de kullanıcıların en çok merak ettiği konular arasında. Peki, Yemeksepeti saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Haber 16-12-2022 16:22

Borsa işlem saatleri nedir? Borsa İstanbul saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Borsa işlem saatleri yatırımcılar tarafından oldukça sık araştırılır. Borsa işlemi yapabilmek için belirli gün ve saatlerde bu işlemi gerçekleştirebilirler. Borsa İstanbul açılış ve kapanış saati yanı sıra diğer dünya ülkelerinin de borsa işlem saatleri vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasındadır. Birçok alım-satım işleminin yapıldığı borsa işlem saati bilinmesi gereken konular arasındadır. Borsa İstanbul saat kaçta açılıyor?

Haber 09-12-2022 17:01

Belediye çalışma saatleri nedir? Belediye saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Belediyelerde çeşitli işleri yapmak isteyen insanlar için belediye çalışma saatleri merak konusudur. Vatandaşların bulundukları ikâmet yerlerine en yakın belediyelerde başvuru işlemi, ödeme işlemi yapılabilir. Belediyeler, yerel yönetim olarak bilinir. Bu sebeple birçok hizmet alanına sahip olan belediyelerin çalışma saatleri oldukça önemlidir. Belediye çalışma saatleri nedir?

Haber 09-12-2022 17:01

Yapı Kredi çalışma saatleri nedir? Yapı Kredi şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Bankaların saat kaçta açıldığı ve kapandığı birçok insan tarafından merak edilir. Özellikle internet bankacılığı kullanmayan kimseler için oldukça önemli olan bankaların çalışma saatleri araştırılan konular arasındadır. Kamu bankalarının yanı sıra hizmet veren özel bankalardan biri olan Yapı Kredi şubeleri mesai saatleri dâhilinde birçok işlemi gerçekleştirebilmek için hizmet verir. Yapı Kredi çalışma saatleri nedir?

Haber 09-12-2022 17:00

Kale Center/Outlet AVM çalışma saatleri nedir? Kale Center/Outlet AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Büyük şehirler başta olmak üzere hemen hemen her şehirde alışveriş merkezleri günlük ihtiyaçların giderilmesi, buluşma noktası sağlaması açısından pek çok kolaylık sunmaktadır. Bu kolaylıklar da alışveriş merkezlerini günlük yaşamda daha tercih edilebilir bir konuma getirmiştir. Zamanla sayısı artış gösteren alışveriş merkezlerinden biri olan ve İstanbul'da yer alan Kale Center/Outlet AVM hafta onu açık mı?

Haber 09-12-2022 16:56

Kanyon AVM çalışma saatleri nedir? Kanyon AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Günlük yaşamın stresinden kurtulup sosyal aktivitelerde bulunmak ya da çeşitli ihtiyaçların giderilmesi için alışveriş yapmak gibi pek çok aktiviteyi aynı anda yapma imkânı sunması açısından alışveriş merkezleri oldukça sık tercih edilir. Bu da zamanla daha çok alışveriş merkezi açılmasını beraberinde getirmektedir. Kanyon AVM’ de bu alışveriş merkezlerinden biridir. Peki, Kanyon AVM hafta içi kaça kadar açık?

Haber 09-12-2022 16:55

Kozzy AVM çalışma saatleri nedir? Kozzy AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Bünyesinde çok fazla hizmetin yer aldığı ve bunları bir arada yapma imkânı sunan alışveriş merkezleri günümüzde sıklıkla tercih edilen mekânlar hâline gelmektedir. Zamanla sayıları artan ve hemen hemen yerde karşımıza çıkabilen bu alışveriş merkezlerinden biri de Kozzy AVM’dir. İstanbul'da bulunan Kozzy AVM hafta sonu çalışıyor mu?

Haber 09-12-2022 16:55

Mall of İstanbul çalışma saatleri nedir? Mall of İstanbul saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Hem büyük şehir hem de küçük şehirlerde buluşma, sosyalleşme ya da alışveriş için alışveriş merkezleri önemli mekânlar hâline gelmiştir. Günden güne sayısı ve önemi artan alışveriş merkezleri birçok kişi tarafından da sunduğu kolaylıklar açısından tercih edilir. Bunlardan biri olan Mall of İstanbul çalışma saatleri nedir? Mall of İstanbul açılış ve kapanış saati nedir?

Haber 09-12-2022 16:54

İTO çalışma saatleri nedir? İstanbul Ticaret Odası saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

700 bin üyesi ile son derece köklü ve büyük bir kurum olan İTO, dünya çapında da önemli bir konumdadır. Açılımı İstanbul Ticaret Odası olan bu kurumda ticari kurumlar ile kişilerin ticari işlemleri ile ilgili önemli çalışmalar yapılır. Çalışma saatleri sıkça sorgulanan İTO'da öğle molası verildiği belirtilebilir. Yalnızca yarım saat öğle molası verilen İTO belirli günlerde açıktır. Hafta içi belli gün ve saatler hizmet sunan İstanbul Ticaret Odası saat kaçta açılıyor?

Haber 09-12-2022 16:53

ALO 182 çalışma saatleri nedir? ALO 182 saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışan hastaneler ile ağız ve diş polikliniklerinden randevu alınabilmesi için MHRS operatörlerine başvurulur. Yani ALO 182 aranarak internet üzerinden randevu oluşturmak yerine canlı operatörler ile konuşularak randevu işlemleri gerçekleştirilebilir. Hangi günlerde ve saatlerde çalıştığı sıkça araştırılan ALO 182 arandığı zaman randevu iptali de tamamlanabilir. Vatandaşlara önemli hizmetler sunan ALO 182 saat kaça kadar açık?

Haber 09-12-2022 16:53

Metro çalışma saatleri nedir? İstanbul, Ankara, İzmir metrosu sefer saatleri nedir?

İstanbul, İzmir, Adana, Ankara ve İzmir gibi illerde her gün milyonlarca kişi metrolara binerek istedikleri yerlere ulaşabilir. Bu nedenle metroların hangi saatlerde hizmet sunduğu ve hangi günlerde açık olduğu sıkça araştırılır. Genelde metro çalışma saatleri sabah erken saatlerden gece yarısına kadar uzanır. İstanbul, İzmir ve Ankara metro çalışma saatleri nedir?

Haber 09-12-2022 16:53

Marmaray (Halkalı - Gebze Banliyö Treni) çalışma saatleri nedir? Marmaray ilk ve son sefer kaçta, hafta sonu ve bayram sefer saatleri nedir?

Türkiye'nin 76.6 kilometre uzunluğundaki kıtalararası banliyö demiryolu hattı olması ile ün kazanan Marmaray, ulaşımda kolaylık sağlaması ile bilinir. Çalışma saatleri sıkça araştırılan Marmaray, eski banliyö tren hizmetinin geliştirilmiş bir versiyonuna bağlanarak rotasını tamamlar. Dolayısıyla Avrupa yakasındaki Halkalı'dan tam olarak Asya yakasında konumlanan Gebze'ye kadar gidilebilir. Marmaray ilk ve son sefer kaçta?

Haber 09-12-2022 16:52

IKEA çalışma saatleri nedir? IKEA restoran çalışma saatleri, kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Restoranları ile de sıkça adından söz ettirdiği bilinen IKEA mağazalarına haftanın ger günü gidilebilir. Yediden yetmişe herkesin favori mağazalarından birisi olan IKEA hem ev tekstil ürünleri hem de yemekleriyle çoğu kişinin favorisi hâline gelmiştir. Belirli saatler arasında açık kalan IKEA mağazalarının sayısız il ve ilçede binlerce mağazası mevcuttur. IKEA kahvaltısı kaça kadar?

Haber 09-12-2022 16:52

KOSGEB çalışma saatleri nedir? KOSGEB saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

KOSGEB, işletmelerin ekonomiye katılmalarını sağlamak, rekabet ortamına uyum gösterilmesi için işletmeleri destekleme ve ekonomik gelişmeleri takip ederek işletmelerin etkinliklerini artırma gibi hizmetler sunar. Sanayi ve Teknoloji Başkanlığına bağlı olarak pek çok alanda işletmelere destek ve hizmet sunan KOSGEB saat kaçta açılıyor?

Haber 09-12-2022 16:51

Adliye çalışma saatleri nedir? Adliyeler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Sabahları kapılarını açan adliye binalarının öğle molası saatleri haricinde akşam mesai bitimine kadar aralıksız olarak hizmet sunduğu söylenebilir. Bir saatlik öğle arası saatleri dâhilinde öğle molası verilen adliye binalarının hafta içi günlerinde açık iken hafta sonu çalışmaları farklılık gösterebilir. Peki, adliye sarayı çalışma saatleri nedir, adliyeler hafta son açık mı?

Haber 09-12-2022 16:50

İSKİ çalışma saatleri nedir? İSKİ vezne saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Açılımı İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi olan İSKİ'nin çalışma saatlerinin sıkça araştırıldığı söylenebilir. Bu bağlamda İSKİ'nin hafta içi hangi saatlerde hizmet sunduğunun belirtilmesi gerekir. Bunun yanı sıra birçok ilçede hizmet sunan İSKİ şubelerinin hafta sonu açık olup olmadığına yanıt arayan kişiler oldukça fazladır. Haftanın belirli günleri çalışan İSKİ vezne çalışma saatleri nedir?

Haber 09-12-2022 16:50

TÜVTÜRK çalışma saatleri nedir? TÜVTÜRK istasyonları saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Milyonlarca kişinin araç muayenelerini gerçekleştirmek için uğradığı TÜVTÜRK'ün çalışma günleri ile saatlerinin sıkça araştırıldığı belirtilebilir. Çünkü birçok kişi, iş çıkışında veya izinli gününde TÜVTÜRK kapsamındaki işlerini tamamlamak ister. Bu bağlamda ilk olarak TÜVTÜRK çalışma günlerini ve saatlerini öğrenmek isterler. Haftanın belirli günlerinde açık olan TÜVTÜRK istasyonları saat kaça kadar çalışıyor?

Haber 09-12-2022 16:49

Evkur çalışma saatleri nedir? Evkur şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Sayısız ürünü müşterileri ile buluşturan Evkur mağazaları, hafta içi ve hafta sonu her gün belirli saatler arasında hizmet verir. Kimi Evkur mağazaları bazı günleri kapalı kalabilir. Ancak genelde haftanın her günü açık olan Evkur mağazaları, tatillerde de belirli saatler aralığında müşterileri ile buluşur. Haftanın her günü Evkur mağazalarından alışveriş yapmak mümkündür. Peki, Evkur şubeleri saat kaça kadar açık?

Haber 09-12-2022 16:49

Çağlayan Adliyesi çalışma saatleri nedir? Çağlayan Adliyesi saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

İstanbul'da konumlanan Çağlayan Adliyesi'nin hangi saat aralığında hizmet sunduğu sıklıkla araştırılan konular arasındadır. İlçe olarak Şişli'de bulunan Çağlayan Adliyesi'ne hafta içi günlerinde gidilebilir. Bu adliye binasında icra veya farklı konularda işlemleri olan bireyler, öğle arası saatleri dışında işlerini halledebilir. 1 saat öğle molası verildiği bilinen Çağlayan Adliyesi hafta sonu açık mı?

Haber 09-12-2022 16:47

Adalar Adliyesi çalışma saatleri nedir? Adalar Adliyesi saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

İstanbul Adalar'da bulunan vatandaşların çeşitli işlemler kapsamında Adalar Adliyesi'ne uğramaları gerekebilir. Bu nedenle Adalar Adliyesi'nin hangi günlerde ve saatlerde açık olduğu sıkça araştırılan konulardandır. Bünyesindeki birimler ile pek çok konuda hizmet sunan ve Adalet Bakanlığı'na bağlı kurumlardan olan Adalar Adliyesi'ne hafta içi günlerinde gidilmesi mümkündür. Adalar Adliyesi hafta sonu açık mı?

Haber 09-12-2022 16:46

Beykoz Adliyesi çalışma saatleri nedir? Beykoz Adliyesi saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Boşanma, icra, mülkiyet davası gibi farklı konularda işlem yürütülebilen Beykoz Adliyesi, İstanbul ilinin Beykoz ilçesinde konumlanır. Bu ilçede yaşayan vatandaşlar da herhangi bir durumda Beykoz Adliyesi'ne yönlendirilebilir. Çalışma saatleri sıkça araştırılan Beykoz Adliyesi'ne öğle molası saatleri dışında uğranması mümkündür. Beykoz Adliyesi hangi günler kaça kadar açık?

Haber 09-12-2022 16:45

Viaport Marina Outlet AVM çalışma saatleri nedir? Viaport Marina Outlet AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Günümüzde alışveriş merkezleri çok yaygınlaşmıştır. İnsanlar aynı anda farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve hoşça vakit geçirebilmek için alışveriş merkezlerini tercih etmektedir. Özellikle hafta sonları çok yoğun olan alışveriş merkezleri her yaş grubuna hitap etmektedir. Alışveriş merkezini tercih eden müşteriler, alışveriş merkezinin çalışma saatlerini ve hafta sonu çalışma durumlarını öğrenmek isterler. Peki, Viaport Marina Outlet AVM çalışma günleri nedir?

Haber 09-12-2022 16:45

Torium AVM çalışma saatleri nedir? Torium AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Alışveriş merkezleri son zamanlarda çok fazla tercih edilir. Alışveriş merkezleri hem alışveriş imkânı hem de bir bireyin gün içinde güzel vakit geçirebileceği bir ortamdır. Özellikle hafta sonları alışveriş merkezlerinin en yoğun olduğu zamanlardır. Her alışveriş merkezinin kendine göre açılış ve kapanış saatleri olabilmektedir. Peki, Torium AVM saat kaçta açılıyor?

Haber 09-12-2022 16:43

Trump AVM çalışma saatleri nedir? Trump AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Alışveriş merkezleri son dönemlerde yaygın olarak birçok yerde bulunur. Bireyler alışverişlerini tamamlamak ve eğlenceli zaman geçirebilmek adına alışveriş merkezlerini tercih ederler. Her yaş grubuna hitap eden alışveriş merkezleri, çoğu kişi için eğlenceli bir hafta sonu aktivitesi olmaktadır. Trump AVM de yaygın olarak tercih edilen ve uzun zamandır varlığını sürdüren bir alışveriş merkezidir. Trump AVM saat kaçta kapanıyor?

Haber 09-12-2022 16:43

Viaport Asia Outlet AVM çalışma saatleri nedir? Viaport Asia Outlet AVM saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Alışveriş merkezleri son zamanlarda çok sık tercih edilmekte ve çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Genel olarak hafta içi ve hafta sonu açık olan alışveriş merkezleri yoğun ilgi görmektedir. İnsanlar gün içinde alışverişlerini tamamlamak ve hoş vakit geçirebilmek için alışveriş merkezlerini tercih ederler. Son dönemlerde alışveriş merkezleri özellikle büyük şehirlerde oldukça yaygınlaşmıştır. Viaport Asia Outlet AVM hafta sonu açık mı?

Haber 09-12-2022 16:41

Bizim Toptan çalışma saatleri nedir? Bizim Toptan şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Birçok kişi ev alışverişini yapmak için çeşitli marketleri tercih etmektedir. Bir markette beğendiği bir ürün olduğunda orayı kullanma sıklığı artabilir. Evine yakın olması, daha kaliteli bulması veya alışkanlık gibi birçok sebep insanların belli marketleri tercih etmesini sağlamaktadır. Bizim Toptan da oldukça fazla tercih edilen bir markettir. Özellikle çalışan insanlar tarafından Bizim Toptan mesai saatleri sıklıkla sorulmaktadır. Bizim Toptan saat kaça kadar çalışıyor?

Haber 09-12-2022 16:41