Cam Tavanlar dizisi

Cam Tavanlar dizisi

Bir OJO Pictures yapımı olan Cam Tavanlar, ilk bölümü 9 Haziran 2021’de Show TV kanalında yayımlanmış dram türünde bir dizidir. Dizinin yönetmeni Fehmi Öztürk; senaristi Meriç Acemi’dir. Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka yer almaktadır. Yardımcı rollerde ise Hatice Aslan, Utku Ateş, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı, Cevdet Arıcılar bulunuyor. Cam Tavanlar konusu ise şöyle: İş hayatında kendi çabasıyla yükselen genç bir kadın olan Leyla ile prestijli bir aileden gelerek her istediğini kolaylıkla elde eden, zengin olduğu için birçok kapının kolaylıkla açıldığı rakibi Cem’le tatlı sert yarışı; intikam, aşk, rekabet gibi temalar eşliğinde anlatılıyor.

Cam Tavanlar Dizisi Haberleri

Ahmet Melih Yılmaz kimdir? Trans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz kaç yaşında ve nereli?

Çukur dizisinde rol aldığı "Timsal Celil" rolü ile akıllara kazınan Ahmet Melih Yılmaz, 9 Haziran 2021'de başlayan Cam Tavanlar dizisinde de oynadı. Cam Tavanlar dizisinde "Şinasi" rolü ile ekranlara gelen Ahmet Melih Yılmaz trans birey olduğunu açıkladı. İşte Ahmet Melih Yılmaz hakkında merak edilenler...

Magazin 20-01-22 17:07

30 Haziran Reyting sonuçları | 30 Haziran reyting sonuçları açıklandı mı?

30 Haziran 2021 reyting sonuçları için bekleyiş başladı. 30 Haziran Çarşamba günü Cam Tavanlar, Sen Çal Kapımı, MasterChef, Müge Anlı ile Tatlı Sert ve haber kanalları birbirleri ile yarıştı. Reyting sonuçları Total, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde ölçülüyor. Karar gereği sonuçların sadece ilk 10’u paylaşılıyor.

Trend 01-07-21 09:45

Yer görevlisiydi, meşhur oldu! İşte Cam Tavanlar dizisinin Cem'i Kubilay Aka'nın oyunculuk serüveni...

26 yaşındaki genç ve başarılı oyuncu Kubilay Aka, son dönemlerde ekranda en çok konuşulan isimlerden olmayı başardı. Show TV'de yakın zamanda ekrana gelmeye başlayan Cam Tavanlar dizisinde Cem karakterine hayat veren Kubilay Aka, daha önce rol aldığı Çukur dizisiyle büyük kitleler tarafından tanınmıştı. Aka'nın oyunculuktan önceki mesleği merak ediliyordu. Başarılı oyuncunun eski mesleği duyanları şaşırttı.

Magazin 21-06-21 15:43

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Sibiryalı Kartal’ı Cam Tavanlar dizisine transfer oldu

Atv ekranlarının fenomen yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ilk sezonlarında Sibiryalı Kartal’ı canlandıran oyuncu Ayhan Işık, Cam Tavamlar dizisine transfer oldu.

Magazin 15-06-21 12:13

Cam Tavanlar dizisinin Suna’sı Şifanur Gül kimdir? Şifanur Gül kaç yaşında ve nereli?

Şifanur Gül, Show TV ekranlarında 9 Haziran Çarşamba günü izleyici ile buluşan yeni dizi Cam Tavanlar’ın kadrosunda yer alıyor. Cam Tavanlar dizisinde Suna karakterine hayat veren Şifanur Gül, daha önce Sevdim Seni Bir Kere adlı dizide rol almıştır. Şifanur Gül kimdir?

Magazin 09-06-21 01:54

Oyuncu İsmail Karagöz kimdir? İsmail Karagöz kaç yaşında?

İsmail Karagöz, 9 Haziran Çarşamba günü ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan Cam Tavanlar dizisinde rol almaktadır. Lise eğitimi sırasında tiyatro eğitimi almaya başlayan Karagöz, daha sonra Sarıyer Halk Eğitimi Merkezi Tiyatro Kolu’na katılmıştır. İsmail Karagöz, Çarşamba günleri yeni dizi Cam Tavanlar ile izleyici karşısına çıkıyor.

Magazin 08-06-21 21:35

Cam Tavanlar oyuncusu Şehnaz Bölen Taftalı kimdir? İşte hayat hikayesi...

Şehnaz Bölen Taftalı 2016'da Ankara Uluslararası Film Festivali'nde ‘Umut veren yeni kadın oyuncu’ ödülünün sahibi olmuştur. 9 Haziran akşamında ekranlarda olacak Cam Tavanlar dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Peki Cam Tavanlar oyuncusu Şehnaz Bölen Taftalı kimdir? İşte hayat hikayesi...

Magazin 08-06-21 16:54

2021 yeni başlayacak yaz dizileri neler? Haziran ayında hangi yaz dizileri yayınlanacak?

2021 yılının Haziran ayına giriş yapılırken, televizyon izleyicileri bu yazın yayınlanacak olan yeni yaz dizilerini araştırmaya koyuldu. Geçtiğimiz kış sezonunda yayınlanan ve sevilen diziler tek tek final yaparken, çok sayıda yeni yaz dizileri ekrana gelecek. Peki 2021 yeni başlayacak yaz dizileri neler? 2021 Haziran ayında hangi yaz dizileri yayınlanacak?

Magazin 01-06-21 23:52