Can Ataklı Haberleri Ve Son Dakika Can Ataklı Haberleri

Can Ataklı Haberleri Ve Son Dakika Can Ataklı Haberleri

Mayıs 1956 Diyarbakır doğumlu Can Ataklı, gazeteci, yazar ve sunucudur. İlkokulu Balıkesir’de okuyan Ataklı, İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olduktan sonra yüksek öğrenimini İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler bölümünde yapmıştır. Gazetecilik kariyerine Yeni Ortam gazetesinde başladı ve ardından sırayla Vatan, Günaydın gazetelerinde çalıştıktan sonra bir süre Tan gazetesini yönetti. Star TV’de ana haber ile Kırmızı Koltuk programının sunuculuğunu yapmasından sonra Dünya, Tan, Sabah, Kanal 6, Habertürk TV ve Business Channel kurumlarında köşe yazarı, yayın koordinatörü, yazı işleri müdürü ve genel yayın yönetmenliği yapmıştır. 2015’te Korkusuz Gazetesi’nde yazmaya başlamış, Halk TV’de Yazı İşleri programını hazırlayıp sunmuştur. Daha sonra Tele1 kanalına geçmiştir.

Can Ataklı Haberleri

Başörtülü öğretmene 'facia' demişti! Can Ataklı'nın o sözlerine para cezası

Gazeteci Can Ataklı'nın uzaktan eğitim veren EBA TV'deki başörtülü öğretmene yönelik sözleri nedeniyle yargılandığı davada mahkeme, Ataklı’yı 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama' suçundan 10 bin 110 lira adli para cezasına çarptırdı.

Haber 06-07-22 16:17

Can Ataklı'dan flaş iddia: Muhalefetin ortak adayı İlhan Kesici

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının kim olacağıyla ilgili tartışmalar sürerken, gazeteci Can Ataklı'dan dikkat çeken bir iddia geldi. Ataklı, muhalefetin ortak adayının İlhan Kesici olacağını yazdı.

Haber 27-09-21 08:29

Can Ataklı'nın başörtülü öğretmenle ilgili sözleri davasında yeni gelişme

Gazeteci Can Ataklı'nın, EBA TV'de eğitim veren başörtülü öğretmene yönelik sözleri nedeniyle "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan 1 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanması davasında, dosyanın mütalaa hazırlanması için savcılığa gönderilmesine karar verildi.

Haber 09-09-21 17:03

Dikkat çeken öneri: Tam kapanma bitmeden herkese korona testi yapılsın

Türkiye, tam kapanma süreci sonrası normalleşme planına odaklanırken, kapanmanın bitmesine bir hafta kala dikkat çeken bir öneri geldi. Gazeteci Can Ataklı, kapanma bitmeden koronavirüs testi yapılmamış herkese test yapılmasını önerdi.

Haber 10-05-21 09:08

Can Ataklı

Can Ataklı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Can Ataklı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.