Cumhurbaşkanlığı Kabinesi Haberleri

SON DAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kabine toplantısı sonrası net açıklama: İsrail devlet aklını tamamen yitirdi, bir an önce durdurulmalı

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi 3 hafta aranın ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yeniden toplandı. Toplantının ardından Erdoğan alınan kararları açıklamak için kameralar karşısına geçti. İsrail'in 25 gündür dünyanın gözleri önünde insanlık suçu işlediğini belirten Erdoğan, "Devlet aklını tamamen yitirdiği görülen ve örgüt gibi davranan İsrail'in bir an önce durdurulması gerektiğine inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

Haber 31-10-2023 19:15

Yeni kararları Erdoğan duyuracak! Üniversite öğrencilerine vergisiz telefon ne zaman geliyor? Memur maaşlarına zam, Kıbrıs'taki gerginlik...

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın bir araya geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak olan Kabine'nin gündeminde milyonlarca memur ve memur emeklisinin yakından takip ettiği toplu sözleşme görüşmelerindeki pazarlık süreci olacak. Ayrıca Erdoğan'ın seçim döneminde duyurduğu, gençlere vergisiz telefon, tablet, bilgisayar düzenlemesi de masaya yatırılacak. Toplantıda Kıbrıs'ta yaşanan gerginlik ve ekonomideki yol haritası gibi birçok kritik konunun da ele alınması bekleniyor.

Haber 20-08-2023 14:58

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı?

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İşte günün özeti...

Haber 07-08-2023 14:22

SON DAKİKA | Gözler bugün Beştepe'de! Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplanıyor: Toplu sözleşme süreci ve tahıl koridoru masada

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün toplanması bekleniyor. Kritik kabine toplantısının en önemli gündem maddeleri ise Tahıl Koridoru'nun geleceği ve dış yatırım odaklı ekonomi planı olacak. Memur ve memur emeklilerinin toplu sözleşme süreci de ele alınacak. Toplantının ardından Erdoğan'ın ulusa sesleniş konuşması yapması bekleniyor.

Haber 07-08-2023 06:35

Kirada yüzde 25 zam sınırı, emekli aylıkları, asgari ücret... Hepsi bugün masada! Kabine Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

Geçtiğimiz hafta ilk toplantısı gerçekleştiren yeni Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yeniden bir araya geldi. Toplantının gündeminde Erdoğan'ın seçim döneminde dillendirdiği vaatlerin bir kısmı da yer alıyor. Türkiye'nin gündemindeki sıcak gelişmelerden olan asgari ücret pazarlığı masada olacak. Ekonomi odaklı geçecek toplantıda emekli aylıkları, kira artışında yüzde 25 zam sınırı gibi konular da değerlendirilecek.

Haber 14-06-2023 08:47

Bakanlar Kurulu’ndaki 17 isim milletvekili oluyor! Erdoğan duyurdu! Aralarında Fuat Oktay da var...

AK Parti 14 Mayıs seçimleri için hazırlıklarını sürdürürken Cumhurbaşkanı Erdoğan kulislerde konuşulan kabinede bulunan isimlerin milletvekili adayı olacağını iddialarını doğrulayarak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın da aralarında bulunduğu 17 ismin milletvekili adayı olacağını duyurdu. AK Parti’deki 3 dönem kuralı hakkında da konuşan Erdoğan dikkat çeken mesajlar verdi.

Haber 23-03-2023 10:08

Seçimin masada olacağı Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısı için 'son kez' iddiası dikkat çekti

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'ndeki bakanların tamamının milletvekili adayı olacağı iddiaları Ankara kulislerinde konuşulurken, bakanların adaylıkları açıklanmadan son kez Kabine'ye katılacakları belirtiliyor. Öte yandan bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programında Kabine toplantısı yer almadı.

Haber 20-03-2023 08:04

SON DAKİKA | Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Kabine'de deprem ve Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerinin ana gündem maddesi olması bekleniyor.

Haber 06-03-2023 15:46

EYT'de yaş düğümü ve asgari ücret zammı için gözler Kabine'de! Kritik toplantı başladı, alınan kararları Erdoğan duyuracak

EYT ve asgari ücretle ilgili beklenen son dakika haberi geldi. Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında başladı. EYT'de yaş düzenlemesi ve asgari ücret zammının masada olacağı toplantıda Bakan Bilgin'in sunum yapması bekleniyor. EYT düzenlemesinde 48-50 yaş iddiaları sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimat verdiği haberleri kulislere yansırken, gözler Erdoğan'ın yapacağı açıklamaya çevrildi. İşte kritik kabineyle ilgili tüm detaylar...

Finans 12-12-2022 16:23

Son dakika: Kabine toplantısı başladı! Masada birçok önemli konu var

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantıda EYT, anayasa düzenlemesi, TOKİ ucuz konut projesindeki gelişmeler dahil birçok önemli konu masaya yatırılacak.

Haber 07-11-2022 16:33

Bu kez ankette Bakanlar oylandı! Sonuçlar dikkat çekti, 7 isim ilk 10'da yer alamadı

Türkiye'de seçim atmosferine girilirken seçim anketleri de dikkatle takip ediliyor. Ancak bu kez farklı bir anketle kamuoyunun nabzı yoklandı. ASAL Araştırma tarafından gerçekleştirilen ankette vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde en çok beğendikleri bakan soruldu. Anket sonucuna göre ilk sıradaki bakan yüzde 13,8 oy alırken en az beğenilen bakan yüzde 2,8 oy aldı. 7 bakan ilk 10'da yer almadı.

Haber 27-10-2022 15:13

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı

Yurthaber 10-10-2022 16:40

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı

Yurthaber 05-09-2022 19:35

Gözler bugün Beştepe'de! Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanıyor. 20 gün sonra yapılacak olan toplantı saat 14.00'te Beştepe'de başlayacak. Kritik konuların masaya yatırılacağı toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Millete Sesleniş konuşması yapması bekleniyor.

Haber 22-08-2022 06:53

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor! Kritik konular masada

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yarın Beştepe'de toplanıyor. 20 gün sonra gerçekleşecek olan kritik toplantıda, iç ve dış gündem ile ekonomiye ilişkin gelişmeler ele alınacak.

Haber 21-08-2022 10:27

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyelerinden AK Parti'nin 21. kuruluş yıl dönümü mesajları

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyelerinden AK Parti'nin 21. kuruluş yıl dönümü mesajları

Yurthaber 14-08-2022 14:47

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (1)

"(İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği) Şartlarımızı yerine getirmek için gereken adımları atmamaları halinde süreci donduracağımızı buradan bir kez daha hatırlatmak istiyorum" - "İsveç'in bu konuda iyi bir görüntü vermediğini görüyoruz. Bizim Türkiye olarak bu konuda duruşumuz çok nettir, gerisini kendileri bilir"

Yurthaber 18-07-2022 18:41

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

Haber 23-05-2022 16:54

Kabine Toplantısı ne zaman, gündemde neler var? 23 Mayıs Kabine toplantısı kararları...

Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, vatandaşlar tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Gündemdeki birçok konunun ele alınacağı Kabineler Toplantısı'nda, açık cezaevi izinleriyle ilgili konunun da gündeme gelmesi bekleniyor. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? Kabine Toplantısı kararları ne olacak?

Haber 23-05-2022 09:58

SON DAKİKA | Kritik Kabine toplantısı bugün! 3600 ek gösterge, koronavirüs izni, konut ve gıda fiyatlarındaki artış masada...

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanıyor. Kabine toplantısında 5 gündem maddesinin masaya yatırılması bekleniyor. Öğretmen, hemşire, polis ve din görevlilerinin dört gözle beklediği 3600 ek gösterge çalışmalarında gelinen son durumun ele alınacağı öğrenilirken; İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği, fahiş fiyata karşı alınacak tedbirler, mahkumların koronavirüs izni ve sığınmacıların durumu da gündemdeki diğer konular olacak.

Haber 23-05-2022 06:30

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine sonrasında duyurdu: 3 yeni 'konut finansmanı' paketi müjdesi! 0,99 faizle...

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kritik Kabine toplantısının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Konut almak isteyen vatandaşlar için faizlerin 0.99 olacağını belirten Erdoğan, konut finansmanıyla ilgili 3 yeni paket duyurdu. Peki bu yeni paketlerden kimler faydalanabilecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan konut kredileriyle ilgili merak edilen detayları açıkladı.

Haber 09-05-2022 23:11

Kabine toplantısı başladı! İşte masadaki konular

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplandı. Mayıs ayının ilk abine toplantısında masaya yatırılması öngörülen başlıklar arasında sığınmacılar konusu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duyurduğu '1 milyon Suriyelinin geri dönüşü'ne ilişkin proje ve ekonomideki son durum yer alıyor.

Haber 09-05-2022 17:05

Gözler Kabine toplantısına çevrildi! 'Geri dönüş' projesi masada

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlık edeceği Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin toplantısı yarın gerçekleşecek. Toplantıda masaya yatırılması öngörülen başlıklar arasında son zamanlarda siyasetin gündeminden düşmeyen sığınmacılar konusu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duyurduğu ' 1 milyon Suriyelinin geri dönüşü'ne ilişkin proje ile ekonomideki son durum yer alıyor.

Haber 08-05-2022 16:24

Son Dakika | Herkesin gözü orada... Bayram tatili kaç gün olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan duyuracak

Son dakika haberi: Bayram tatilinin 9 gün olup olmayacağı bugün Beştepe'de yapılacak olan Kabine toplantısında belirlenecek. Bayram tatiliyle ilgili alınan kararın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulması beklenirken, Ramazan Bayramı için plan yapmak isteyenler, perşembe ve cuma günlerinin de resmi veya idari tatil olarak ilan edilmesini istiyor.

Haber 25-04-2022 09:34

SON DAKİKA | MHP'li iki isim Bakan olacak iddiası! Ankara kulisleri hareketlendi: Kabine değişikliği...

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde değişiklik yapılacağı haberi Ankara kulislerinde konuşulurken, çok konuşulacak yeni bir iddia gündeme geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, MHP’den bazı isimlerin kabinede yer almasını istediği belirtilirken, bu çerçevede MHP içerisinden iki ismin kabineye atanabileceği ifade edildi. Hangi MHP'li isimlerin bakanlık için düşünüldüğü ise merak konusu oldu.

Haber 15-04-2022 10:12

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı

Yurthaber 12-04-2022 17:19

KDV indirimi, emekli ikramiyeleri… Kabine yarın Erdoğan başkanlığında toplanıyor!

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı yarın toplanacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek toplantıda 3 madde öne çıkarken, temizlik ürünlerine gelen KDV indiriminin etiketlere yansıması, emekli ikramiyelerindeki artış ve enflasyonun düşürülmesi için izlenecek yollar masaya yatırılacak.

Finans 11-04-2022 12:20

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine sonrası duyurdu: İşte yeni KDV indirimleri!

Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı sona erdi. Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. "Hayat pahalılığı karşısında milletimiz için mücadele ederken idari reformları da ihmal etmiyoruz" diyen Erdoğan, başta temel ihtiyaç ürünlerinde geçerli olmak üzere yeni KDV indirimlerini duyurdu. Peki deterjan, sabun, tuvalet kağıdı, peçete, bebek bezi dışında hangi ürünlere KDV indirimi geldi? İşte tüm detaylar...

Haber 28-03-2022 19:08

Asgari ücrete ikinci zam, emekli ikramiyeleri… Türkiye’nin gözü kulağı kabine toplantısında olacak!

Asgari ücrete ikinci zam beklentisi, emekli ikramiyeleri, fahiş fiyatlarla ve enflasyonla mücadele konusunda atılacak adımlar… Türkiye’nin gözü kulağı bugünkü kabine toplantısında olacak. Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaşın yanı sıra toplantının bir numaralı gündem maddesini ekonomideki gelişmeler oluşturacak. İşte kritik kabine toplantısı öncesindeki son dakika gelen bilgiler…

Haber 28-03-2022 08:23

Son dakika: Kabine toplantısı sona erdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeleri peş peşe açıkladı

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine toplantısı sona erdi. Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Rusya ve Ukrayna'yı ziyaret edeceğini açıkladı. Öte yandan Erdoğan, çiftçiler için de 3 ayrı müjde duyurdu. İşte Kabine toplantısı sonrası alınan yeni kararlar...

Haber 15-03-2022 20:14

Son dakika: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün! Kritik konular masada, Erdoğan 'millete sesleniş' konuşması yapacak

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün toplanıyor. Rusya-Ukrayna savaşının toplantının ana gündem maddesi olması beklenirken, Antalya Diploması Forumu'nun yansımaları ile enerjide fiyat ve tedarik de toplantıda ele alınacak. Tarım ve Orman Bakanlığı görevine getirilen Vahit Kirişci de ilk kez Kabine'ye katılacak. Kritik toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın millete sesleniş konuşması yapması bekleniyor.

Haber 15-03-2022 06:28

Son dakika: Kabine Toplantısı başladı! Elektrik faturalarına indirim gelecek mi?

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Beştepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Kritik toplantıda elektrik faturaları ve KDV indiriminin masada olması bekleniyor.

Haber 16-02-2022 16:10

Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Bugün Kabine Toplantısı var mı?

Bugün Kabine Toplantısı'nın olup olmadığı merak ediliyor. Vaka sayılarındaki artış, iç ve dış meselelerdeki birçok konunun Kabine Toplantısı'nda değerlendirilmesi bekleniyor. Bilindiği üzere Kabine Toplantısı en son 31 Ocak'ta yapılmıştı. Toplantıda alınan kararlar, toplantı sonrası basın açıklamasıyla paylaşılmıştı. Peki şubat ayı Kabine Toplantısı ne zaman?

Haber 07-02-2022 10:22

Son dakika: Kabine değişikliğinde kimler gidecek kimler gelecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamıştı! Eski Bakan geri dönüyor

Kabine değişiklikleriyle ilgili son dakika haberleri üst üste geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünkü Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında kameraların önüne geçti. 'Bayrak değişimi normaldir' diyen Erdoğan, yeni kabinenin de sinyallerini verdi. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün koltuğu Bekir Bozdağ'a devretmesinden sonra eski bakanın da geri dönmesi gündemde. Kabine değişikliğinde kimler gidecek kimler gelecek? İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 02-02-2022 09:38

Kabinede değişiklik mi olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları Ankara kulislerini hareketlendirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün gerçekleşen kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada kullandığı ifadeler Ankara kulislerini hareketlendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Değişiklikler yapabiliriz." sözleri kabinede revizyon sinyali olarak yorumlandı.

Haber 01-02-2022 10:05

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı! Masada kritik konular var

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplandı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki toplantı, saat 15.30'da başladı. Toplantının gündemi; ekonomik gelişmeler, artan koronavirüs vaka sayıları ve Rusya-Ukrayna geriliminde Türkiye’nin oynayacağı rol olacak.

Haber 31-01-2022 15:46

Kabine Toplantısı saat kaçta? 31 Ocak bugün Kabine Toplantısı var mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün Beştepe'de toplanacak. Kabine Toplantısı'nın gündeminde ekonomik seyir, yükselişe geçen vaka sayıları, Rusya – Ukrayna geriliminde Türkiye’nin oynayacağı rol yer alacak. Kabine Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklama yapması bekleniyor. Peki Kabine Toplantısı saat kaçta?

Haber 31-01-2022 11:12

SON DAKİKA | Gözler bu haftaki Kabine toplantısında! KDV düzenlemesi, doğal gazda yeni dönem, bireysel emeklilik, memur ve emekliye ek zam masada

Son dakika haberi: Tüm gözler, bu hafta yapılacak 2022'nin ikinci Kabine toplantısında olacak. KDV düzenlemesi, doğal gazda yeni dönem, bireysel emeklilik, memur ve emekliye ek zam gibi önemli konuların masada olacağı kritik toplantıda alınacak kararlar merakla bekleniyor. Aşı olamayana PCR testi zorunluluğunun kalkması ve Omicron varyantıyla artan vakalar gibi konuların da masada olacağı toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapacak. İşte son dakika gelişmesiyle ilgili detaylar...

Haber 16-01-2022 13:59

Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? Kabine Toplantısı bu hafta var mı?

Kabine Toplantısı'nda, son zamanlarda omicron varyantı nedeniyle yükselişe geçen vaka sayılarının değerlendirilmesi ve yeni kısıtlamaların alınıp alınmayacağının masaya yatırılması bekleniyor. Peki Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? İşte detaylar...

Haber 10-01-2022 12:48

2022’nin ilk kabine toplantısı ne zaman başlayacak? Kabine Toplantısı ne zaman ve saat kaçta?

Gündeme ilişkin önemli kararların alındığı Kabine Toplantısı'nın ne zaman ve saat kaçta yapılacağı araştırılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek Kabine Toplantısı'nda Omicron varyantının ve aşılama çalışmalarının değerlendirilmesi beklenirken aynı zamanda emekli ve memur zamlarına ilişkin de toplantı sonrası açıklama yapılması bekleniyor.

Haber 03-01-2022 09:01

Kabine toplantısı ne zaman? 2022 Kabine toplantısı yarın mı ve saat kaçta olacak?

Senenin ilk Kabine toplantısı için bekleyiş devam ediyor. Vatandaşların ilgiyle takip ettiği toplantıda ekonomiden sağlığa pek çok konu ele alınacak. Toplantının saati ve ne zaman toplanacağı merak ediliyor. Peki Kabine toplantısı ne zaman? Kabine toplantısı yarın mı ve saat kaçta olacak? İşte merak edilenler...

Haber 03-01-2022 01:01

Emekli ve memur maaş zammı için gözler Kabine toplantısında! 2022'nin ilk kabine toplantısı ne zaman?

Memur ve emekli maaş zammı beklenen gün geldi. 3 Ocak Pazartesi (yarın) açıklanacak Aralık ayı enflasyon rakamına göre 2022 emekli ve memur maaş zammı netleşecek. Emekli ve memura yapılacak zam oranının açıklanması içinse gözler yılın ilk Kabine Toplantısı'na çevrildi. Ekonomik ve siyasi konuların yanında kritik toplantıda memur ve emekli zamlarının masaya yatırılması bekleniyor. Peki yeni yılın Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? İşte 2022 yılının ilk kabinesine dair tüm detaylar...

Haber 02-01-2022 09:57

Kabine Toplantısı ne zaman? Kabine Toplantısı saat kaçta?

Tüm vatandaşları ilgilendiren Kabine Toplantısı yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilecek. 2021'in son Kabine Toplantısı'nda gündemin döviz kurundaki artış, memur ve emekli maaşlarına yapılacak yıllık ek zam olacağı öngörülüyor.

Haber 19-12-2021 16:38

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplanıyor! En önemli gündem maddesi asgari ücret

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün toplanacak. Saat 15.00'te başlaması beklenen toplantının en önemli gündem maddesi asgari ücret olacak. Kritik Kabine'nin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın alınan kararları açıklaması bekleniyor.

Haber 08-12-2021 08:23

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal'dan yeni kabine çağrısı

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, "Yeni ve sorumluluk üstlenecek bir kabine ile ülkenin 2023 seçimlerine kazasız bir şekilde götürülmesi gibi tarihi bir görev hayata geçirilmelidir" açıklamasını yaptı.

Haber 25-11-2021 16:20

Son Dakika: Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı! Asgari ücret zammı masada

Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığındaki Kabine Toplantısı başladı. Kritik toplantıda asgari ücret zammı, yüzde 50+1 tartışmaları ve ABD ile yürütülen görüşmelerin ele alınması bekleniyor.

Haber 22-11-2021 15:46

22 Kasım Kabine Toplantısı var mı? Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta?

Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün (22 Kasım 2021 Pazartesi) gerçekleştirilecek. Kabine Toplantısı'nda alınacak en önemli kararlardan biri, milyonlarca vatandaşı ilgilendiren asgari ücret zammı olacak. İşte detaylar...

Haber 22-11-2021 09:31

Merakla beklenen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı! EYT, asgari ücret ve 3600 ek gösterge masada

Son dakika haberine göre EYT, asgari ücret ve 3600 ek gösterge gibi önemli konuların gündeme gelmesi beklenen kritik Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı başladı.

Haber 08-11-2021 16:07