Define Avı Haberleri

Üsküdar'daki Define avı iddialarıyla ilgili açıklama:

İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü: - "Kanal zemininde yeni tarihlerde açılmış 1,50 santim derinlik ve 2 metre çapında bir çukur tespit edilmiş ancak alanda herhangi bir taşınır kültür varlığına rastlanılmamıştır"

Yurthaber 24-07-22 17:48

Define avcıları Hitler'in 4 tonluk altın hazinesini buldu! Nazi altın treni de...

Polonya'nın güneyindeki Wroclaw yakınlarındaki 18. yüzyıldan kalma bir sarayın bahçesinde Hitler’e aile olduğu ifade edilen 4 tonluk altın bulundu. Ayrıca İkinci Dünya Savaşı’nda kaybolduğu öne sürülen altın ve mücevher dolu Nazi treninde yer alan tüm değerli eşyaların da bu sarayın altında olduğu düşünülüyor.

Finans 12-05-22 13:52

Bakanlık tek tek açıkladı! Defineden ne kadar pay alınır?

Kültür ve Turizm Bakanlığı define avcılığına ilişkin en çok merak edilen soruları internet sayfalarından duyurdu. Buna göre define aramak için nasıl izin isteneceği ve pay konusu detaylı bir şekilde anlatıldı.

Finans 18-04-22 12:29

Tatilciler gitti, define avcıları vakit kaybetmeden sahillerin yolunu tuttu

Kurban Bayramı tatilinde 9 gün boyunca milyonlarca tatilciyi ağırlayan Antalya'da sahiller define avcılarına kaldı. Sahilleri hınca hınç dolduran tatilcilerin denize ve sahile düşürdüğü ziynet eşyalarının peşinde olan define avcıları ellerinde dedektörle denizde arama yaptı.

Haber 26-07-21 11:07

Diğer Haber Etiketleri