Deva Haberleri

'İki şehrin anahtarını AK Parti'ye teslim etmezler herhalde...' Ali Babacan'dan dikkat çeken Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu açıklaması

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu oldu. Masadaki 72 saatlik krizin sona ermesinde ise Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu için üretilen yeni formül etkili olurken; DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'dan dikkat çeken bir açıklama geldi. Daha da 'güçlü bir takım' olduklarının altını çizen Babacan "Herhalde CHP en büyük iki şehrin anahtarını AK Parti'ye teslim etmez" diye konuştu.

Haber 07-03-23 09:55

Ali Babacan'ın 'SİHA' çıkışı gündem yarattı! Muharrem İnce'den tepki geldi: Hayır kardeşim...

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın İHA ve SİHA'larla ilgili gündem yaratan açıklamalarına Memleket Partisi lideri Muharrem İnce tepki gösterdi. İnce, yaptığı açıklamada "6'lı masanın ortağı olan Babacan "SİHA'lara dokunacakmış. Hayır kardeşim. Biz Memleket Partisi olarak İHA ve SİHA'ları doğru buluyoruz." ifadelerine yer verdi.

Haber 16-01-23 16:05

Babacan duyurdu! 6'lı masadan beklenen haber geldi: Adaylık için isim konuşulmaya başlandı

Yaklaşan seçimlerle birlikte Ankara kulisleri hareketlenirken, 6'lı masanın cumhurbaşkanı adayıyla ilgili DEVA Partisi lideri Ali Babacan'dan sürpriz bir açıklama geldi. Babacan, altılı masadaki liderlerin kendi aralarındaki ikili görüşmelerinde muhalefetin olası adayıyla ilgili isim konuşulmaya başlandığını söyledi.

Haber 27-12-22 13:30

Bir kasesi bin derda deva oluyor! Vücudu baştan aşağı yeniliyor: Kavurganın şaşırtan faydaları

Kavurga, Türklere özgü olan bir çeşit kuruyemiş olsa da faydaları birçok insan tarafından bilinmemektedir. Oysa ki saymakla bitmeyen faydaları resmen şifa dağıtır. Özellikle kış aylarında düşen bağışıklık sistemine karşı tam koruma sağlayan kavurganın faydalarını duyunca çok şaşıracaksınız.

Haber 06-12-22 17:25

Deva

Deva Hakkındaki Haberler Mynet'te. Deva Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Ali Babacan'dan çarpıcı paylaşım: Seçimden sonra YÖK’ü derhal kapatacağız

Millet İttifakı ortağı DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın sosyal medyada yaptığı paylaşım gündem oldu. Babacan yaptığı paylaşımda seçimden sonra Yükseköğretim Kurulu'nu (YÖK) derhal kapatacaklarını ifade etti.

Haber 07-11-22 07:18

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Karaman’da gazetecilerle buluştu:

"Burada biz Sayın Kılıçdaroğlu'nun helalleşme kavramına ve helalleşme çağrısına değer veriyoruz, önem veriyoruz"

Yurthaber 09-10-22 17:09

Gelecek ve DEVA'dan sürpriz adım! Akşener'le görüşecekler

Seçimlere 9 ay gibi bir süre kalırken, 6'lı masanın yapacağı ikinci tur görüşmeleri için geri sayım başladı. Adaylık konusunun masaya yatırılmasının beklendiği kritik görüşme öncesi Ankara'da sürpriz bir gelişme yaşandı. İYİ Parti lideri Meral Akşener'in DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu ile bir araya geleceği öğrenildi. Sürpriz görüşmede özellikle CHP tarafından yapılan ve tartışma yaratan açıklamaların gündeme gelmesi bekleniyor.

Haber 19-09-22 11:17

İlaç eş anlamlısı nedir? İlaç kelimesinin eş anlamlıları ile örnek cümleler

Anlamdaş (eş anlamlı) kavramı, yazılışları ve okunuşları farklı olan ama aynı anlama gelen sözcükleri ifade etmek için kullanılır. Türkçede birçok eş anlamlı sözcük mevcuttur. Bu bağlamda dilimiz oldukça zengindir. Dilimize yabancı dillerden geçen kelimelerle aynı anlama gelen başka kelimeler türemiştir. Birden fazla eş anlamlısı olan sözcüklerden birisi de ilaç sözcüğüdür. Peki, ilacın eş anlamı nedir?

Egitim 09-09-22 17:31