Dini Nikah Haberleri

Adana'da dini nikahlı eşini bıçaklayan kadın gözaltına alındı

Adana'da kendisini darbettiği iddiasıyla dini nikahlı eşini meyve bıçağıyla yaralayan kadın gözaltına alındı.

Yurthaber

Kaldığı odanın penceresinden giren kurşunla... Kahreden 'otobüs bileti' detayı! Sığındığı evde dini nikahlı eşi tarafından öldürüldü

Karaman’da dini nikahlı eşiyle tartıştıktan sonra 12 yaşındaki çocuğunu da yanına alıp bir tanıdığının evine sığınan 34 yaşındaki kadın, kaldığı yeri öğrenen eşi tarafından eve açılan ateş sonucu ensesinden vurularak hayatını kaybetti. Dini nikahlı eşin, kadının kaldığı odanın penceresine doğru 3 el ateş ettiği ve kadının bu mermilerden bir tanesinin ensesine isabet etmesi sonucu yaşamını yitirdiği öğrenildi. Cinayet zanlı olay sonrası polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Haber

Türkiye'yi ayağa kaldıran 'lise öğrencisine cinsel istismar' olayında şok sözler! Minnet borcu için yapmış: Dualarını yapıver

Türkiye'yi sarsan 'MİT yalanıyla lise öğrencisine cinsel istismar' olayında ortaya yeni ifadeler çıktı. Konya'da kendini MİT mensubu olarak tanıtan elektrik ustası Ahmet Mandal ile lise öğrencisi G. A.'ya, okul müdürü Harun Avcu (56) dini nikah kıymıştı. Avcu dini nikahı kıymasının gerekçesini açıklarken "Okul müdürü olmamda yardımı olan Koleri'ye minnet borcumu ödemek için dualarını yapıverdim" dedi. Dini nikahın kıyıldığı okul müdürü Asuman Sahar Koleri de soruşturma kapsamında tutuklanmıştı.

Haber

Türkiye gündemini sarsan olayda karar günü! 6 yaşında evlendirilme davasında...

Türkiye gündemini sarsan ve günlerce konuşulan 6 yaşında evlendirilme davasında bugün karar günü! İstanbul'da 6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesiyle ilgili eşi Kadir İstekli, baba Yusuf Ziya Gümüşel ve anne Fatıma Gümüşel'in yargılandığı davada karar çıkması bekleniyor. Hiranur Vakfı kurucusu Gümüşel'in 6 yaşında kızı H.K.G.'yi 29 yaşındaki İstekli ile dini nikahla evlendirdiği iddiasıyla soruşturma başlatılmıştı.

Haber

Dini Nikah

Dini Nikah Hakkındaki Haberler Mynet'te. Dini Nikah Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Diyarbakır'da 'kıskançlık' krizi kanlı bitti! Dini nikahlı eşine dehşeti yaşattı

Diyarbakır’da dehşet bir olay yaşandı. Yenişehir ilçesinde iddiaya göre, dini nikahlı çift arasında yaşanan “kıskançlık” krizi kanlı bitti. Çift arasında yaşanan gerginlikte kadın, dini nikahlı eşi tarafından ensesinden vuruldu. Durumu ağır olan kadın, hastaneye kaldırılırken, polisin olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

Haber

Kocasının 'varlıklı' diye tanıştırdığı adamla birlikte yaşamaya başladı! Sözleri canlı yayına damga vurdu: Kocam Yusuf zorladı...

Resmi nikahlı eşi Yusuf'tan boşanmak ve beraber olduğu Erdoğan'dan olan 2 çocuğuna kimlik çıkarmak için Esra Erol'da programına gelen Fatma'nın anlattıkları herkeste şok etkisi yarattı. Birlikte olduğu Erdoğan'la ilk başta kendisini eşi Yusuf'un tanıştırdığını söyleyen Fatma, kocasının zorla kendisini Erdoğan'ın evine götürdüğünü de dile getirdi. Hayat hikayesinde akılalmaz detaylar olan Fatma ve Erdoğan'ın sözlerine herkes çok şaşırırken Fatma Yusuf'tan boşanamamaktan yakındı.

Haber

Isparta'da dini nikahla birlikte yaşadığı hamile kadını öldüren sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet istemi

Isparta'da dini nikahla birlikte yaşadığı hamile kadını öldüren sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet istemi

Yurthaber