Doğal Gaz Haberleri

Karadeniz doğal gazında geri sayım! İşte karaya çıkacağı tarih

Sakarya Gaz Sahası’ndan Zonguldak’ın Filyos beldesinde yapımı süren işleme tesisine getirilecek olan doğalgaz hattının yapım çalışmaları sürüyor. Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Tiryaki, programlandığı şekliyle gazın 2023’ün ilk çeyreğinde gelmesi için gayret gösterdiklerini ifade etti. Tiryaki; Seven Arctic Gemisi’nin çalışmalarına ilişkin "Denizin tabanındaki kuyular ile karaya olan ilişkiyi sağlayabilecek kordon bağını çekecek" diye konuştu.

Finans 04-10-22 09:47

Sakarya Gaz Sahası çalışmalarında sona yaklaşılıyor

TPAO Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Tiryaki: - "Borular program çerçevesinde devam ediyor. Önümüzdeki günlerde bitirmeyi umuyoruz"

Yurthaber 04-10-22 09:21

Çalışanların gözü orada! Ekonomik yardımın başlıkları netleşti: Kışa girerken 1000 TL doğal gaz yardımı...

Hem işçi hem işveren hem de vatandaş büyük bir dikkatle torba yasadaki kanun tekliflerini merak ediyor! 566 milyon TL'lik borcun silinmesi amaçlanıyor. Çalışanlara elektrik ve doğal gaz desteğine vergi istisnası geliyor. Ekonomik torba yasada neler var? Yemek bedeli de istisna kapsamında olacak. Yurt dışına çıkış vergisinin de değişmesi bekleniyor.

Finans 03-10-22 10:14

Doğal gaz yardımı ne kadar? Doğal gaz yardımı başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Doğal gaz yardımı güncel tutarı ve başvuruları hakkındaki detaylar belli oldu. Doğal gaz yardımı da içinde olmak üzere sosyal yardım paraları yükseldi. Doğal gaz yardımı başvurusunda bulunacak vatandaşlardan çeşitli kriter isteniyor. Peki doğal gaz yardımı ne kadar? Doğal gaz yardımı başvurusu nasıl ve nereden yapılır? İşte merak edilenler...

Finans 03-10-22 09:20

Bakan Dönmez duyurdu! Karadeniz gazında bir adım daha geride kaldı Yıl sonunda...

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Karadeniz gazıyla ilgili önemli bir gelişmeyi duyurdu. Bakan Dönmez açıklamasında, "Karadeniz gazında bir adım daha geride kaldı" dedi. Öte yandan Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdürü Melih Han Bilgin Karadeniz Gaz Sahası'nda kabloları denizin tabanına döşeyecek Seven Arctic isimli geminin bu hafta Filyos Limanı'na gelerek hemen operasyona başlayacağını bildirdi. Seven Arctic'in yıl sonunda çalışmalarını tamamlaması öngörülüyor.

Haber 02-10-22 22:52

Spot piyasada doğal gaz fiyatları

Spot piyasada doğal gaz fiyatları

Yurthaber 01-10-22 14:20

BOTAŞ duyurdu! İran'dan Türkiye'ye 8 gün gaz akışı olmayacak

BOTAŞ'tan yapılan açıklamada, İran'dan Türkiye'ye olan gaz akışının, 2-9 Ekim tarihleri arasında duracağı belirtildi. Kesinti nedeniyle arz-talep dengesinde bir sorun oluşması beklenmezken, gerekçenin ise bakım çalışması olduğu açıklandı.

Finans 01-10-22 11:03

Spot piyasada doğal gaz fiyatları

Spot piyasada doğal gaz fiyatları

Yurthaber 30-09-22 14:30

Son dakika: Bakan Dönmez Silivri'deki yer altı gaz deposu dolu diyerek açıkladı! Kritik gemi İstanbul'a geldi

Son dakika haberi: Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Karadeniz Gaz Sahası'nda kabloları denizin tabanına döşeyecek geminin İstanbul Boğazı'na geldiğini açıkladı.

Finans 30-09-22 12:49

SON DAKİKA | Yeni zam iddiası gündem olmuştu! Doğal gaz ve elektrikte yeni tarife: Eylül'deki yüzde 20 zammın ardından...

Son dakika: Eylül ayında doğal gaz ve elektriğe zam yapılmıştı. BOTAŞ’ın ekim ayında sanayi ve elektrik üretiminde kullanılan doğal gaza zam yapmak için çalışmalarını tamamlayıp Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na sunduğu öne sürülmüştü. Zam yapılıp yapılmayacağı merak edilirken BOTAŞ ve EPDK ekim tarifesini yayınladı. İşte son dakika haberinin detayları...

Finans 30-09-22 08:55

Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında soruları yanıtladı: (4)

"2022 yılında büyümenin yüzde 5 seviyesinde gerçekleşmesini öngörüyorum. Tabii bu bir ortalama rakamdır, daha iyisi olacak ama daha kötüsü olmayacak" - "Karadeniz doğal gazı inşallah bu kışla beraber devreye girerse o zaman zaten işimiz çok da kolay olacak. Doğal gazın devreye girme ihtimali bayağı iyi ama bizim Rusya ile bu noktada şu anda herhangi bir sıkıntımız yok" - "Sinop'ta bir nükleer enerji santralinin adımını atacağız. Bununla ilgili de yine Putin ile benim etraflı bazı görüşmelerim oldu ve bu görüşmeleri de devam ettiriyoruz" - "(EYT konusu) Vedat Bey'in alanına girersem ona haksızlık yaparım. Onu kendisi açıklarsa bizim için çok daha isabetli olur ama son aşamasına çalışmayı getirdiklerini biliyorum ve bize sunduklarında değerlendirmelerimizi ayrıca yapacağız"

Yurthaber 29-09-22 02:02

Gaz krizi derinleşiyor! Rusya'dan itiraf gibi açıklama: Neyi tamir edeceğimizi henüz bilmiyoruz

Rusya'dan Avrupa'ya gaz akışını sağlayan "Kuzey Akım 1" ve "Kuzey Akım 2" boru hatlarındaki sızıntılar sonrası gözler Moskova'ya çevrildi. Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, söz konusu sızıntıların 'Rusya'nın sabotajı' olduğu iddialarına yanıt vererek, "Bu tür senaryoların dillendirilmesi aptalca ve saçma" ifadelerini kullandı. Peskov ayrıca boru hatlarında yaşanan sorunlardan kendilerinin de etkilendiğini belirterek, "Neyi tamir edeceğimizi henüz bilmiyoruz" dedi.

Haber 28-09-22 18:50

Doğal gaza zam geliyor! Zam talebi Bakanlık masasında: BOTAŞ 1 Ekim’de duyuracak

Eylül ayına girilmesiyle birlikte BOTAŞ hem evlerde hem de sanayide kullanılan doğal gaz tariflerine büyük bir zam yapmıştı. Günlerce konuşulan zam kararının ardından kurumun 1 Ekim’de açıklayacağı yeni tarifeye gözler çevrildi. Milyonlarca kişi “Doğal gaza zam var mı?”, “Doğal gaza zam geldi mi?” sorularını araştırırken BOTAŞ’ın ekim ayında sanayi ve elektrik üretiminde kullanılan doğal gaza zam yapmak için çalışmalarını tamamladığı öğrenildi.

Finans 28-09-22 07:25

Çocuğu olanlara nakit yardımı! Doğal gaz ve elektrik faturası desteği... 25 milyar TL'lik sosyal yardım paketinde bunları ilk kez duyacaksınız

Kiracıları, ev sahiplerini, borcu olanları, sözleşmeliler... Herkesi yakından ilgilendiren yeni 25 milyarlık desteğin tüm detayları belli oluyor! Sosyal yardım paketinde neler olacak? Yaklaşık 5.5 milyon vatandaşın 30 milyar lira düzeyindeki icra borçları tek tek silinecek. Ayrıca elektrik, su, doğal gaz, telefon abonelikleri için de kollar sıvandı! İşte herkesi ilgilendiren destek paketinin ayrıntıları...

Finans 26-09-22 07:56

Spot piyasada doğal gaz fiyatları

Spot piyasada doğal gaz fiyatları

Yurthaber 24-09-22 14:16

Doğal gazın yaygınlaştığı Keşan'da hava kirliliği yüzde 52 azaldı

Doğal gazın yaygınlaştığı Keşan'da hava kirliliği yüzde 52 azaldı

Yurthaber 23-09-22 10:17

Milyonların beklediği yasa teklifi için mesai başladı! İcra dosyalarının tasfiyesi, bin liralık doğal gaz desteği...

Milyonlarca vatandaşın beklediği torba yasa teklifi için mesaiye başlandı. İki bin liranın altındaki borçları da kapsayan 10 milyon icra dosyasının tasfiyesi ve çalışanlara bin liraya kadar doğal gaz desteği verilmesi de gündemde. Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarının ardından icra takibi başlatılmış iki bin lira ve altındaki alacaklar, gider gösterilerek vergiden düşürülecek ve tasfiye edilecek. İşte merak edilen detaylar...

Finans 22-09-22 16:37

Rus yayıncı Avrupa'yla böyle dalga geçti! Mutfak gazını 24 saat açık bırakarak canlı yayın yaptı

Rus bir Twitch yayıncısı, büyük bir enerji kriziyle karşı karşıya olan Avrupalılarla yaptığı yayınla dalga geçti. Evindeki ocağı 7/24 açık tutarak canlı yayın yapan Rus yayıncı, Rusya'da doğalgaza ayda sadece 1,44 Euro ödendiğini de belirterek "Fantastik Rus ayrıcalığının keyfini çıkardığını" ifade etti. Söz konusu yayında ise sadece açık olan ocak yer alıyor.

Haber 20-09-22 22:04

Karadeniz Gazı için geri sayım başladı: Bakan Dönmez ‘an itibariyle’ diyerek duyurdu: İlk gaz akışı Mart’ta başlıyor

540 milyar metreküplük Karadeniz gazını karaya taşıyacak boru hattının büyük bölümü tamamlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Enerji Bakanı Fatih Dönmez konuya ilişkin yaptığı açıklamada hattın sadece 20-25 kilometrelik kısmının kaldığını bildirerek, “Cumhuriyet'imizin 100. yılının ilk çeyreğinde mart ayı içerisinde ilk gaz akışını gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

Finans 20-09-22 09:40

Karadeniz doğal gazında geri sayım! İşte karaya çıkacağı tarih

Karadeniz doğal gazının 2023 yılı Mart ayında karaya taşınması için yapılan çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 165 kilometrelik mesafeden döşenen doğal gaz borularının 140 kilometresinin tamamlandığını kalan 25 kilometrelik mesafe için çalışmaların sürdüğünü açıkladı.

Finans 20-09-22 08:58

KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Töre'den Enerjide Türkiye'nin önü açılacak mesajı:

"Enerji bakımından bugün Rusya'nın Avrupa'ya kısıtlama yapması Türkiye'nin önünü açacaktır. Doğu Akdeniz'deki enerjiyi 'Bir an önce Avrupa'ya nasıl ulaştırırız?' projeleri hızlandırılacaktır. Bunun da bizim lehimize olacağına inanıyorum" - "Hem Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sahası hem Türkiye sahası hem de Doğu Akdeniz'deki serbest bölgelerde Türkiye mutlaka bu doğal gazı bulacaktır. Nasıl Karadeniz'de bulmuşsa bu bölgede de vardır"

Yurthaber 19-09-22 11:14

Avrupa için korkutan doğal gaz senaryosu: 'Ocak ayında tamamen tükenebilir'

Rusya-Ukrayna savaşı sonrası yaşanan enerji kriziyle birlikte Avrupa'da bu kış çetin geçecek. Rusya'nın, Avrupa'ya doğal gaz akışını kesmesi krizi iyice derinleştirdi. Enerji Uzmanları kış şartlarında ciddi tasarruflar yapılmazsa Ocak ayında Avrupa’nın depolarında doğalgaz kalmayacağını söyledi.

Finans 16-09-22 09:32

Avrupa'ya kış ayları öncesi kötü haber! Rusya'dan yeni doğal gaz kararı

Ukrayna'ya karşı başlattığı savaş sonrası Batı ülkeleriyle karşılıklı yaptırım kararı alan Rusya'dan yeni bir hamle geldi. Başbakan Yardımcısı yaptığı açıklamada, Avrupa Birliği'ne gaz ihracatının 50 milyar metreküp düşeceğini söyledi.

Haber 15-09-22 14:12

Bakan Kirişci açıkladı: Putin'den ricada bulunmamızı istediler! Gazımızı kesmesinler

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balkan ziyareti ile ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi. Bakan Kirişci, Balkan ülkeleri liderlerinin kendilerinden, yaklaşan kış gününde akaryakıt ve gazlarda herhangi bir kesintiye gitmemeleri için Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’den ricada bulunmalarını istediklerini söyledi.

Haber 13-09-22 19:02

Vanaları kapatan Putin açık açık ilan etti: Avrupa bu kış donmuş olacak

Ukrayna işgali sonrası Batı dünyasından peş peşe tepkiler gelen ve hakkında birçok yaptırım kararı alınan Rusya Devlet Başkanı Putin, Batı'dan 'hesap sormakta' ısrarlı. Rusya'nın enerjide 'vanaları kapatması' Avrupa'da son yılların en büyük enflasyon ve hayat pahalılığını yaratırken Rusya lideri Putin "Gaz, petrol, kömür, kalorifer yakıtı sağlamayacağız. Hiçbir şey sağlamayacağız. Batı donmuş olacak." dedi.

Haber 13-09-22 08:02

Avrupa şok yaşamıştı! Kış mevsimi yaklaşırken Bakan Dönmez'den dikkat çeken '100 TL'lik fatura' örneği

Ukrayna'daki savaş nedeniyle Batı dünyası Rusya'ya karşı adeta tek vücut olup cephe almış, Rusya ise buna karşılık Avrupa'ya doğal gaz akışını kesmişti. Konuyla ilgili Rus şirket Gazprom'dan yayımlanan bir videoda da Avrupa'yı soğuk bir kışın beklediği vurgulanmıştı. Dünyada bu gelişmelerin yanında Türkiye'yi nasıl bir kış beklediği merak konusu oldu. Dünyadaki gelişmelerin fiyatlara olumsuz yansıdığını söyleyen Bakan Dönmez, dikkat çeken bir '100 liralık fatura' örneği de verdi.

Finans 10-09-22 16:57

Kocaeli'de apartman dairesinde doğal gaz patlaması nedeniyle 1 kişi yaralandı

Kullanılamaz hale gelen evin dışında 15 daire ile bir otomobilin de hasar gördüğü patlama anı güvenlik kamerasına yansıdı

Yurthaber 10-09-22 13:14

Herkesin yaptığı hata doğal gaz faturasının kabarmasına neden oluyor! İşte doğal gaz faturasını düşürmenin reçetesi!

Peş peşe gelen zamlar sonrası insanların akıllarını en çok gelecek faturalar tedirgin ediyor. Isınma için en çok kullanılan doğal gaz faturası şimdiden insanlarda tedirginlik konusu olmaya başladı. Kara kış kapıya dayanmadan önleminizi almaya başlayın. Doğalgaz faturasını düşürmek için bazı önlemleri alabilirsiniz. İşte doğalgaz faturasını düşürmenin reçetesi...

Kadin 10-09-22 07:06

AB ülkeleri 'kara kış'ı düşünüyor! Doğal gaz fiyatlarıyla ilgili yeni gelişme: Görev verildi

Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkeler, AB Komisyonu'na düşük maliyetli elektrik üreticilerinin gelirlerinin sınırlandırılmasını, fosil yakıt firmalarından katkı alınmasını, doğal gaza tavan fiyat uygulanmasını, elektrik talebinin düşürülmesini ve enerji şirketlerine likidite sağlanmasını içeren yasal düzenleme hazırlama görevi verdi.

Haber 09-09-22 16:34

SON DAKİKA | Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Desteğin tutarı artıyor, Cumhurbaşkanı Erdoğan duyuracak

Son dakika: Aile destek tutarları, doğal gaz ve elektrik faturalarına sağlanan destek ile ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için verilen kırtasiye yardımlarının miktarı artırılacak. Yardım için ayrılan bütçenin 25 milyar TL'yi bulması bekleniyor. Sosyal Yardım Paketi'nin detaylarını ise ekim ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklayacağı öğrenildi.

Finans 09-09-22 08:17

Kriz sonrası Avrupalıların gözü Türkiye'ye döndü! Soba siparişi yağıyor... 19 kat arttı

Rusya-Ukrayna savaşı sonrası yaşanan enerji krizi, kış ayları öncesi Avrupalıları farklı ısınma yollarına itti. Son olarak Rusya'nın, doğal gaz akışını kesmesi sonrası tedirgin olan Avrupalılar için sobayla ısınmak da seçenek haline geldi. Geçen yıl yurt dışından 5-6 sipariş aldığını söyleyen üreticiler şu anda ise eylül ayına kadar 100'ün üzerinde sipariş olduğunu ifade etti.

Haber 09-09-22 07:41

Rusya'nın doğal gaz hamlesine ilişkin AB'den açıklama

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Rusya'nın doğal gaz hamlesine ilişkin, "Rusya doğal gaz piyasalarını aktif olarak manipüle ediyor." dedi.

Haber 07-09-22 13:44

Dünyada ayakta! Enerji kriziyle ilgili korkutan öngörü

Ekonomilerin Kovid-19 salgınından toparlanmaya başlaması sonrası arzın enerji talebindeki artışa yetişememesi sonucu geçen yıl eylül itibarıyla kendini hissettirmeye başlayan enerji krizi, Rusya'nın Ukrayna'da başlattığı savaşın ardından boyut değiştirdi. Son bir yıldır dünyayı etkisi altına alan enerji krizinin yarattığı yüksek elektrik ve doğal gaz fiyatlarının en az 2025'e kadar devam edebileceği öngörülüyor.

Finans 07-09-22 12:03

2022 Doğal gaz yardımı başvuru şartları! Doğal gaz desteği başvurusu nasıl yapılır? İşte e-Devlet başvuru yöntemi!

Doğal gaz yardımı başvuru şartları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Doğal gaz Tüketim Desteği, geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de vatandaşlara sunulmaya devam edecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, konu ile ilgili başvuru sürecinin de başladığını açıklamıştı. Peki 2022 doğalgaz yardımı başvurusu nasıl yapılır? İşte doğal gaz yardımı başvuru şartları...

Finans 07-09-22 08:49

Rusya'nın doğal gaz kararı sonrası Bulgarlar Edirne'ye gelmeye başladı! Şimdiden hazırlığımızı yapıyoruz

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşın en büyük etkilerinden biri de doğal gaz krizi oldu. Rusya birçok ülkeye ambargo uygulama kararı alırken bunlardan biri olan Bulgaristan'da halk, kış öncesi harekete geçti. Yakacak kriziyle karşı karşıya olan Bulgar vatandaşlar Edirne'ye gelerek soba bakmaya başladı.

Haber 06-09-22 13:56

Her karesi bir mesaj! Avrupa'ya doğalgazı kesen Rusya'dan sosyal medyayı sarsan 'kış' videosu

Geçtiğimiz günlerde Avrupa'ya Kuzey Akım-1 boru hattından Avrupa'ya doğal gaz sevkiyatının belirsiz süreliğine kesildiğini duyuran Rus enerji şirketi Gazprom tarafından paylaşılan bir video sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Dinleyenlerin çoğunun etkileyici bulduğu müzik, sözleri ve görselleriyle Avrupa'yı kışın soğuk geçeceğini şimdiden hazırlar nitelikte.

Haber 06-09-22 10:16

Doğal gazda B ve C planları hazır! ‘ABD ve Katar’ kartları masada

Rusya, Avrupa’ya doğal gaz akışını keserken, Türkiye için gaz tedarik tehdidi bulundurmuyor. Ancak kış ayları gelirken herhangi bir sorun oluşmaması için Türkiye’den kritik hamleler geldi. Bu kapsamda ABD'yle LNG alımına yönelik görüşmelere başladı. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ise, şartlar uygun olduğunda Katar ile doğalgaz ticaretinin başlatılacağını söyledi.

Finans 06-09-22 08:49

Avrupa'da doğal gaz fiyatı yüzde 26 arttı

Avrupa'da doğal gaz fiyatı yüzde 26 arttı

Yurthaber 05-09-22 13:02

Avrupalıları kış korkusu sardı! Yiğit Bulut'tan paylaşım geldi: 'Malınızı ucuza kaptırmayın'

Rusya-Ukrayna arasındaki savaş, Avrupa'da enerji krizi çıkardı. Kara kışa hazırlanan ve enerji tasarrufu için uyarıların yapıldığı Avrupa ülkelerini sıkıntılı günler bekliyor. Konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut da başta İstanbul olmak üzere birçok ilde yaşayan vatandaşa, "Oteller kışı dolu geçireceği gibi ev alım ve kiralama için harekete geçtiler! Malınızı ucuza kaptırmayın" çağrısı yaptı.

Haber 03-09-22 23:38

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, Petronas Başkanı Mohd Bakke Saleh ile görüştü

Bakan Dönmez: "Petrol ve doğalgaz alanında iş birliğimizi geliştirmek için yol haritamıza dair başlıkları görüştük"

Yurthaber 03-09-22 19:07

En kritik tarih 9 Eylül! Faturalara yansıyacak: Doğal gaz ve elektrik...

Avrupa Birliği petrolden sonra Rus gazı için de tavan fiyat uygulamasına yeşil ışık yaktı. AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, AB'nin bu yönde bir düzenleme teklifinde bulunabileceğini işaret etti. Öte yandan Rus enerji şirketi Gazprom, Kuzey Akım boru hattından doğal gaz sevkiyatının belirsiz bir süreliğine durdurulduğunu açıkladı.

Finans 03-09-22 09:33

Son dakika: Gazprom, Kuzey Akım boru hattından doğal gaz sevkiyatının durdurulduğunu açıkladı!

Son dakika haberine göre Rus enerji şirketi Gazprom'dan yapılan açıklamada Kuzey Akım boru hattından doğal gaz sevkiyatının belirsiz süreliğine durdurulduğu bildirildi.

Haber 02-09-22 20:27

Bakan Muş'tan doğal gaz ve elektrik zamları sonrası flaş açıklama: 'Herkes tarafından bilinmesini istiyoruz'

Konutlarda kullanılan elektrik ve doğal gaz tarifelerine 1 Eylül itibarıyla yüzde 20 zam yapıldı. Elektrik ve doğal gaz zammıyla ilgili konuşan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, "2019'dan geriye dönük 10 yıla bakın ortalama 35-40 milyar dolardır. Geçen sene 51 milyar dolar, bu sene 100 milyar doların üzerine çıkıyor. Dolayısıyla bizim geleneksel ortalama fiyatımızın 3 katı enerji faturasıyla karşı karşıyayız. Bunun herkes tarafından bilinmesini istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Finans 02-09-22 17:52

GRAFİKLİ- Avrupa'da doğal gaz fiyatı yüzde 26 arttı

GRAFİKLİ- Avrupa'da doğal gaz fiyatı yüzde 26 arttı

Yurthaber 02-09-22 14:21

Elektrik ve doğal gaz zammı sonrası tek tek hesaplandı: Ne kadar fatura ödeyeceğiz?

Elektrik ve doğal gaz tarifesine yapılan zammın faturalara nasıl yansıyacağı belli oldu. Buna göre İstanbul’da yaşayan dört kişilik bir ailenin aylık elektrik, doğalgaz, su, telefon ve internetten oluşan tüm faturalarının toplamı 2022 Ocak’ta 997,6 TL iken, yeni zamlar sonrası sadece elektrik ve doğalgaz faturaları 850 TL’yi aşacak.

Finans 01-09-22 14:25

Doğal gaza zam geldi! Sunucu Ece Üner kendini tutamadı

Doğal gaz ve elektrik tarifesine yüzde 20 zam yapıldı. Sosyal medyanın gündemindeki zamları duyan spiker Ece Üner de kendini tutamadı. Ece Üner'in zam yorumu sosyal medyada beğeni aldı. Doğal gaza ve elektriğe ne kadar zam geldi ve ne yorum yapıldı. İşte detaylar...

Magazin 01-09-22 14:07

Son dakika: Doğal gaz ve elektrik tarifesine yüzde 20 zam! BOTAŞ 'bugüne kadar yansıtılmadı ama...' diyerek duyurdu

Son dakika: Doğal gaz ve elektrik tarifesine büyük zam geldi. BOTAŞ, yüksek doğal gaz fiyatlarının bugüne kadar tam olarak yansıtılmadığını belirterek, konutlarda kullanılan doğal gazın satış fiyatına yüzde 20,4 ve elektrikte ise mesken abonelerinin tarifesine yüzde 20 zam yapıldığını duyurdu.

Finans 01-09-22 07:00

Doğal gaz ve elektriğe zam mı geldi? Elektrik ve doğal gaz fiyatları ne kadar oldu, zam geldi mi? BOTAŞ açıkladı!

Son gelişmeler sonrası doğal gaz ve elektriğe zam gelip gelmediği merak konusu oldu. Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi'nden (BOTAŞ) konuya ilişkin yapılan açıklamada doğal gazın yeni satış fiyatı duyuruldu. Ayrıca elektrikte ise mesken abonelerinin tarifesine yüzde 20, sanayi ve ticarethane abonelerinin tarifesine ise yüzde 50 zam yapıldı. Peki doğal gaz ve elektriğe zam mı geldi, ne kadar geldi? İşte detaylar...

Finans 01-09-22 06:41

SON DAKİKA | Rusya dediğini yaptı! Avrupa'ya gaz sevkiyatını durdurdu

Son dakika haberi: Rusya, Kuzey Akım Boru Hattı üzerinden Avrupa'ya gaz sevkiyatını durdurdu. Gazprom daha önce Kuzey Akım üzerinden gaz pompalamanın 31 Ağustos Moskova saatiyle 04:00'ten 3 Eylül'de Moskova saatiyle 04:00'e kadar durdurulacağını bildirmişti.

Finans 31-08-22 08:53