Emir Benderlioğlu Haberleri Ve Son Dakika Emir Benderlioğlu Haberleri

Emir Benderlioğlu Haberleri Ve Son Dakika Emir Benderlioğlu Haberleri

Seslendirmen, grafiker ve oyuncu sanatçısı Atıf Emir Benderlioğlu 28 Ekim 1979 tarihinde Ankara da dünyaya geldi. Dedesi Mehmet Akif Benderlioğlu 4 sene Ankara Belediye Başkanlığı yapmıştır. Ankara Güzel sanatlar Lisesi mezunudur. Hacettepe üniversitesi Güzel sanatlar fakültesinde okuyan oyuncu önce heykel bölümü seçip daha sonra grafik bölümüne geçip bölümünden mezun oldu. Trt de tanıtım koordinatörü olarak çalıştı. Ankarada Alper çağlar ile tanıştı ve onun yönetiminde panzehir, dağ 2, kabakurgu gibi filmlerde başrol oynadı. Oynadığı filmlerde büyük beğeni toplayan oyuncu Harika Uygur Casting ajansına kaydolup İstanbula yerleşti. Ademin Trenleri adlı filmde Bekir karakterini canlandırdı. Animasyon, 3D grafik gibi konulardaki yarışmalarda ödüller kazanmıştır. Nur benderlioğlu adında bir kızı vardır.

Emir Benderlioğlu Haberleri

EDHO'da Behzat Façalı'ydı! Tuzak dizisinin Mahir'i Emir Benderlioğlu kimdir, evli mi?

Oyuncu Emir Benderlioğlu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde "Behzat" karakteri ile izleyicilerin gönlünde taht kurmuştu. TV 8'in yeni projesi Tuzak dizisinde ise Emir Benderlioğlu Mahir karakterini oynuyor. Tuzak dizisinin Mahir'i Oyuncu Emir Benderlioğlu'nun kim olduğu ve evli olup olmadığı merak edenlerin araştırdığı konular arasında yer alıyor.

Magazin 21-10-22 01:13

Barbaroslar'ın Piri Reis'i Emir Benderlioğlu'nun kızını görenler inanamıyor! Anne, babasına benzerliği şaşırtıyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar dizisinde Piri Reis'i canlandıran ünlü oyuncu Emir Benderlioğlu'nun kızı ile benzerliği şaşırtıyor. Ünlü isim, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de rol almış olan Ceren Benderlioğlu ile mutlu bir evlilik sürüyor. İkilinin çocuklarını görenler ise "Çok benziyor" demekten kendini alamıyor.

Magazin 09-09-22 11:11

EDHO'nun yıldızı Emir Benderlioğlu'ndan dikkat çeken sözler! ''Belki de yeniden 'Merhaba' diyeceğiz!''

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 'Behzat Façalı' karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Emir Benderlioğlu, ani final kararıyla seyirciyi üzen diziye dair yaptığı paylaşımla şaşırttı. Benderlioğlu'nun bazı ifadeleri, akıllara ''Dizinin devam etme umudu var mı?'' sorusunu getirdi.

Magazin 04-11-21 10:09

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Behzat Façalı öldü mü? Emir Benderlioğlu EDHO'dan ayrıldı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin merakla beklenen 171. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. EDHO'da yeni bölümde Yaman Korkmaz'ın adamlarının saldırısına uğrayan Behzat Façalı ölüm kalım savaşı veriyor. Haşmet ve Hızır ise Yaman'dan intikam almak için harekete geçiyor. Peki EDHO'da Behzat öldü mü? Behzat'ı canlandıran Emir Benderlioğlu diziden ayrıldı mı? İşte EDHO 171. yeni bölüm fragmanı.

Magazin 07-11-20 00:30

Emir Benderlioğlu

Emir Benderlioğlu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Emir Benderlioğlu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Arka Sokaklar dizisine sürpriz transfer

Kavak Yelleri'yle geniş kitlelere ulaşan ve şu an vizyondaki Dağ 2 filminde de rol alan oyuncu Emir Benderlioğlu Arka Sokaklar'a transfer oldu.

Magazin 01-12-16 21:37

Emir Benderlioğlu Arka Sokaklar'a transfer oldu

Kavak Yelleri'yle geniş kitlelere ulaşan ve şu an vizyondaki Dağ 2 filminde de yer alan oyuncu Emir Benderlioğlu Arka Sokaklar dizisinin kadrosuna transfer oldu.

Magazin 01-12-16 16:41

Set aşkı nikah masasına taşındı

"Kavak Yelleri" dizisinde Mine'nin sevgilisi Burak'ı oynayan Emir Benderlioğlu ile 'Melekler Korusun'da boy gösteren Ceren Şekerci ile evlendi.

Magazin 06-07-10 11:41