Emret Komutanım Haberleri

Emret Komutanım'ın Posta Ferit'i Arda Kural'ın son halini görenler şoke oldu! ''Leonardo DiCaprio bak işine kardeşim''

Emret Komutanım dizisiyle tanıdığımız Arda Kural, bir dönem psikolojik sorunlar yaşadı ve geçirdiği sıkıntılı günleri geride bıraktı. Fazla kilolarından kurtulmayı başaran Arda Kural son haliyle de büyük beğeni topladı...

Magazin 27-02-23 08:38

Emret Komutanım'ın Liz'i son haliyle 'yok artık' dedirtti! Arıza Hamza'nın büyük aşkıydı...

Kadrosunda Rüzgar Erkoçlar, Arda Kural, Damla Debre, Sarp Levendoğlu, Seda Akman ve Ufuk Özkan gibi isimlerin yer aldığı Emret Komutanım dizisi, yıllar geçse de Türk televizyonlarının efsane projeleri arasında yer almaya devam ediyor. Emret Komutanım dizisinde hayat verdiği Liz karakteriyle akıllara kazınan Sanem Balcı son haliyle şaşırttı.

Magazin 11-01-23 10:30

Emret Komutanım'ın Alev Hemşire'si Şebnem Schaefer son haliyle ağızları açık bıraktı! Alman güzele bakan yine baktı

Başrollerini Arda Kural, Sarp Levendoğlu ve Seda Akman gibi isimlerin paylaştığı Emret Komutanım dizisinde Alev Hemşire karakterini canlandıran ünlü manken Şebnem Schaefer, son haliyle şaşırttı.

Magazin 01-12-22 12:06

Emret Komutanım'ın Ferit'i Arda Kural'ın yeni projesini duyanlar inanamadı! Acun Ilıcalı elinden tuttu

Emret Komutanım ve Eyvah Kızım Büyüdü gibi yapımlarla akıllara kazınan ünlü oyuncu Arda Kural, yaşadığı bunalım nedeniyle uzun yıllar ekranlardan uzak kalmıştı. Son dönemlerde değişimiyle gündeme gelen Arda Kural hakkında sosyal medyada şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.

Magazin 26-11-22 11:04

Emret Komutanım

Emret Komutanım Hakkındaki Haberler Mynet'te. Emret Komutanım Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Emret Komutanım'ın Naci Tosun'u bakın şimdi ne yapıyor! Son halini gören tanıyamadı

Başrollerini Arda Kural, Ufuk Özkan, Sarp Levendoğlu, Seda Akman, Damla Debre ve Rüzgar Erkoçlar'ın paylaştığı Emret Komutanım dizisiyle hafızalarda yer edinen ünlü oyuncu Mehmet Kurt'un yeni mesleği bakın neymiş.

Magazin 09-11-22 14:43

Ufuk Özkan'ın 17 yıl aynı yastığa baş koyduğu eşi bakın kim çıktı! Meğer o da ünlüymüş

Emret Komutanım, Geniş Aile ve Zengin Kız Fakir Oğlan gibi yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Ufuk Özkan, şimdilerde Duy Beni dizisinde 'Derviş' karakterine hayat veriyor. Ufuk Özkan'ın eski eşi bakın kim çıktı.

Magazin 08-11-22 11:31

Emret Komutanım'ın Kerim Asteğmen'i Orçun Kaptan seneler sonraki haliyle gündem oldu! İşte son hali

2005-2007 döneminde yayınlanan Emret Komutanım dizisi, seyircilerin dikkatle izlediği dizilerden biriydi. Dizinin dikkat çeken karakterlerinden biri de, Orçun Kaptan'ın hayat verdiği Kerim Asteğmen karakteriydi. Orçun Kaptan, şimdi de değişimiyle dikkat çekti.

Magazin 11-09-22 20:49