Erhan Önal Haberleri

Bige Önal kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte unutulmaz futbolcu Erhan Önal'ın vefatı sonrası kızı Bige Önal'ın paylaşımı

Pek çok dizi filmde yer almış olan oyuncu Bige Önal’ın babası eski milli futbolcu Erhan Önal hayatını kaybetti. Vatandaşlar Bige Önal kimdir, nereli ve kaç yaşında gibi soruları araştırmaya koyuldu. Peki Galatasaray'ın unutulmazları arasına adını kazıyan Erhan Önal'ın kızı Bige Önal kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte unutulmaz futbolcu Erhan Önal'ın vefatı sonrası kızı Bige Önal'ın paylaşımı...

Magazin 06-04-21 17:30

Bige Önal'dan duygulandıran paylaşım: Özleminle ne yaparım onu bilmiyorum

Oyuncu Bige Önal geçtiğimiz günlerde babası Erhan Önal'ın vefatıyla büyük acı yaşamıştı. Önal sosyal medyadan yaptığı paylaşımla babasına olan sevgisini kaleme aldı.

Magazin 06-04-21 11:46

Babasını kaybeden Bige Önal, üvey abisiyle neden görüşmediğini ilk kez açıkladı

Babası Erhan Önal'ın ani vefatıyla sarsılan oyuncu Bige Önal, önceki gün bir arkadaşıyla Nişantaşı'nda bir restoranda görüntülendi. Güzel oyuncu babası Erhan Önal'ın ilk evliliğinden dünyaya gelen üvey abisi Patrick Mölzl ile neden görüşmediğini açıkladı.

Magazin 27-03-21 09:29

Bige Önal'dan babası Erhan Önal'a veda!

Hayatını kaybeden Türk futbolu ve Galatasaray'ın efsane isimlerinden Erhan Önal, bugün son yolculuğuna uğurlandı. Erhan Önal'ın kızı Bige Önal'ı, acılı gününde oyuncu sevgilisi Aras Bulut İynemli yalnız bırakmadı.

Magazin 17-03-21 19:56

Erhan Önal

Erhan Önal Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Erhan Önal Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Eski futbolcu Erhan Önal son yolculuğuna uğurlandı

Milli takımın ve Galatasaray’ın unutulmaz futbolcularından Erhan Önal, bugün İzmir’de son yolculuğuna uğurlandı.

Spor 17-03-21 16:29