Evlilik Kredisi Haberleri

Faizsiz evlilik kredisi için ilk kez tarih verdi! Bakan Göktaş canlı yayında açıkladı: 'Bir müjdeyi paylaşmak istiyorum'

Evlilik kredisi ödemeleri ne zaman? Evlenecek gençlere yönelik 48 ay vadeli, 2 yıl geri ödemesiz 150 bin lira tutarındaki faizsiz kredi desteği verileceği daha önce açıklanmış ancak ödeme tarihi belirtilmemişti. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş o soruya, "Resmi nikahı 15-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen çiftlerimizin kredi ödemeleri, 21 Mayıs itibarıyla hesaplarına geçmeye başlayacak" diyerek yanıt verdi.

Finans

150 bin liralık faizsiz evlilik kredisinde yeni gelişme! Bakan duyurdu, ödeme tarihi belli oldu

Evlenecek milyonlarca gencin takip ettiği 48 ay vadeli 150 bin TL'lik faizsiz evlilik kredisinde yeni gelişme yaşandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, başvuruları kabul edilenleri ödemenin yapılacağı tarihi açıkladı.

Finans

Aile ve Gençlik Fonu'na depremin merkez üssünde 1981 çift başvurdu

Başvuruları 15 Şubat'ta başlayan "Evlenecek Gençlerin Desteklenmesi Projesi" ile çiftlere 48 ay vadeli, 2 yıl geri ödemesiz, 150 bin lira tutarında faizsiz kredi ile psikolojik ve sosyal destekler sunuluyor.

Yurthaber

Evlilik kredisi nedir, şartları nelerdir? 150 bin TL evlilik kredisi başvurusu nereden yapılır?

Faizsiz ve 2 yıl geri ödemesiz evlilik kredisi yardımının belli başlı koşulları karşılayan kişilere yapılacağı bilinir. 15 Şubat 2024 itibarıyla başvurulabilen devlet destekli evlilik kredisinin miktarı 150.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu krediye başvurmak isteyen kişilerin ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma gibi temel şartları karşılamaları gerekir. Evlilik kredisinin diğer başvuru şartlarının detaylı bir şekilde sıralanması ise sürecin olumlu bir şekilde tamamlanması bakımından önemlidir.

Finans

Evlilik Kredisi

Evlilik Kredisi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Evlilik Kredisi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

2 yılı geri ödemesiz, 48 ay vadeli kredi desteğine başvuru sayısı belli oldu: Başvuru şartları neler?

Yeni evlenecek çiftlerin iple çektiği uygulama başlıyor! Evlilik yolundaki gençlere 48 ay vadeli 150 bin lira faizsiz evlilik kredisi verilecek. Kredi desteğine 22 günde başvuraların sayısı belli oldu. Faizsiz krediye başvurula nereden başlayacak?

Finans

Evlilik kredisine ilk onlar başvurdu! 150 bin liralık faizsiz kredi için evlilik tarihlerini öne çektiler: Bakan Göktaş’tan o çifte sürpriz telefon

Evlilik kredisi başvuruları bugün başlamıştı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, ilk başvuruyu gerçekleştiren çifte sürpriz yaparak telefonla aradı. Aile ve Gençlik Fonu'ndan sağlanacak destek dolayısıyla evlilik tarihlerini öne çektiklerini belirten Kılıç ile nişanlısı Yüzbaşı Bakan Göktaş'ı düğünlerine davet etti.

Finans

Evlilik kredisi başvuruları başlıyor! O şartları taşıyanlar 150 bin liralık faizsiz kredi alabilecek

Aile ve Gençlik Fonu için başvurular bugün depremlerden etkilenen illerde başlıyor. Fonla, 48 ay vadeli 2 yılı geri ödemesiz 150 bin lira kredi desteği sunulacak.

Finans

Evlilik kredisi için evlenecek çiftler bu haberi bekliyordu! 150 bin liralık faizsiz kredi başvurusu yarın başlıyor

Aile ve Gençlik Fonu için başvurular yarın depremlerden etkilenen illerde başlıyor. Fonla, 48 ay vadeli 2 yılı geri ödemesiz 150 bin lira kredi desteği sunulacak.

Finans

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı?

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İşte günün özeti...

Haber

150 bin TL'lik faizsiz evlilik kredisinde son dakika gelişmesi! Bakan açıkladı: Yaş şartı belli oldu, iki asgari ücret detayı dikkat çekti

Son dakika haberi: Yeni evlenecek çiftlerin iple çektiği uygulama başlıyor! Evlilik yolundaki gençlere 48 ay vadeli 150 bin lira faizsiz evlilik kredisi verilecek. Evlilik kredisine başvuracaklar için yaş sınırı da açıklandı.

Finans

Evlilik kredisi başvuru şartları ne? 150 bin TL faizsiz kredide başvurular başlıyor! “Şartlar esnetilebilecek”

Yeni evlenecek gençlere 2 yıl geri ödemesiz 150 bin liraya kadar faizsiz evlilik kredisi başvuru tarihleri belli oldu. Peki başvuru şartları neler, başvurular nasıl ve nereye yapılacak? Mali Müşavir Mustafa Genç detayları anlattı. Uzman isim, “Başlangıçta aranan şartlar şehrin ve bölgenin özelliğine, orada yaşayan gençlerin durumlarına göre değerlendirilip esnetilebilecek” dedi.

Finans

Faizsiz evlilik kredisi için dikkat çeken adım! Aile ve Gençlik Fonu yürürlükte: Karar Resmi Gazete'den duyuruldu...

Yeni evlenecek çiftlere 2 yıl geri ödemesiz ve faizsiz kredi verilmesini de içeren Aile ve Gençlik Fonu Resmi Gazete'de yayımlandı. Ancak milyonlarca evlenecek çiftin merakla beklediği 150 bin liralık evlilik kredisi şartları detaylarına kararda yer verilmedi.

Finans

EVLİLİK KREDİSİ 2023! Yeni evleneceklere 150 bin TL evlilik kredisi ne zaman verilecek, şartları neler? Yasalaştı!

Evlilik kredisinin ne zaman verileceği merak ediliyor. Aile ve Gençlik Bankası'ndan evlenecek gençlere verilecek 150 bin TL krediye ilişkin ilgili kriterlerin belirlendiği haberini Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Öte yandan Kanun Teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı. Peki, yeni evleneceklere 150 bin TL evlilik kredisi ne zaman verilecek? İşte evlilik kredisi ile ilgili merak edilenler...

Finans

'Yaş sınırları...' Evlenecek çiftlere 2 yıl ödemesiz kredide yeni gelişme! Aile ve Gençlik Fonu teklifi komisyondan geçti

Evlilik kredisi ile ilgili gelişmeler çok sayıda kişi tarafından merakla takip ediliyor. Evlenecek çiftlere 2 yıl ödemesiz kredi verilmesini içeren 'Aile ve Gençlik Fonu Kurulması Hakkında Kanun Teklifi', TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu'nda kabul edildi. Teklifle ilgili konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Eyüp Kadir İnan, "Yaş sınırları proje kapsamında ilin ve bölgenin özelliğine göre, oradaki gençlerin durumlarına göre değerlendirilecek ve ona göre esnetilecektir" dedi.

Finans

'Önemli duyuru' başlığıyla açıkladılar! Faizsiz 150 bin TL'lik evlilik kredisinde son gelişmeler merak ediliyordu 'Sahte internet sayfalarında yönlendirme yapılarak...'

Çok sayıda vatandaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilk olarak müjdesini verdiği, son olarak da içinde bulunduğu "Aile ve Gençlik Fonu Kurulması Hakkında Kanun Teklifi"nin TBMM Başkanlığına sunulduğu, evlenecek çiftlere 2 yıl ödemesiz kredi verilmesiyle ilgili çalışmada gelişmeleri merak ediyor. Konuyla ilgili resmi açıklamalar ve kararlar dikkatle takip edilirken Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı internet ortamında yayılan 'evlilik kredisi' içerikli dolandırıcılık yöntemiyle ilgili uyarıda bulundu.

Finans

EVLİLİK KREDİSİ 2023 şartları ne? Evlilik kredisi ne kadar, kaç TL ve ne zaman verilecek?

Evlilik kredisi şartları ve kredinin verileceği tarihe dair araştırmalar yoğunluk kazandı. Yeni evlenecek çiftlere 2 yıl geri ödemesiz, 48 ay vadeli 150 bin liralık kredi verileceği daha önce açıklanmıştı. Evlilik kredisinin detayları yeni evlenecek milyonlarca çiftin gündeminde yer aldı. Peki, evlilik kredisi şartları ne? Evlilik kredisi ne kadar, kaç TL ve ne zaman verilecek?

Finans

EVLİLİK KREDİSİ ŞARTLARI 2023: 48 ay vadeli 150 bin TL'lik evlilik kredisi ne zaman verilecek, şartları neler?

Evlilik kredisi ile ilgili son dakika açıklamasında bulunuldu. Bilindiği üzere yeni evlenecek çiftlere 2 yıl geri ödemesiz, 48 ay vadeli 150 bin liralık kredi verileceği açıklanmıştı. Yapılan açıklamanın ardından evlenme hazırlığında olan çiftler ise evlilik kredisinin ne zaman verileceğini ve şartlarını merak etmeye başladılar. Bakan Göktaş'tan gençlere 150 bin TL kredi müjdesi geldi. Peki, faizsiz evlilik kredisi şartları neler? 2023 Evlilik kredisi ne zaman verilecek? İşte detaylar..

Finans

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN? 31 Ekim 2023 Kabine Toplantısı konuları neler, Cumhurbaşkanı Erdoğan saat kaçta açıklama yapacak?

Kabine Toplantısının ne zaman ve saat kaçta yapılacağı merak konusu oldu. Evlilik kredisi, enflasyonla mücadele, prim gün sayısı gibi konuları yakından takip eden vatandaşlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak açıklamayı heyecanla bekliyor. Birçok kişi arama motorlarında yaptıkları sorgulamalara hız verdi. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Kabine Toplantısı gündem maddeleri neler?

Haber

Evlilik kredisi yaş şartı var mı, şartları belli oldu mu? 150 Bin faizsiz evlilik kredisi başvurusu ne zaman başlıyor? Gözler gelecek açıklamada

Evlilik kredisi ile ilgili aramalar hız kazandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz gün açıkladığı yeni evlilere 150 Bin TL'lik faizsiz kredi müjdesinin şartları sorgulanıyor. Faizsiz ve vadeli bir ödeme planı sunan 150 bin TL'lik kredinin, önümüzdeki günlerde meclise sunularak, yasalaşması bekleniyor. Peki, evlilik kredisi yaş şartı var mı, şartları belli oldu mu? 150 Bin faizsiz evlilik kredisi başvurusu ne zaman başlıyor? Gözler gelecek açıklamada

Finans

Evlilik kredisi başvuru şartları neler? e Devlet ile 150 bin TL faizsiz evlilik kredisi başvurusu başladı mı, ne zaman başlayacak?

Evlilik kredisi başvuru şartları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde konuya ilişkin açıklamada bulunmuştu. 150 bin TL'ye kadar verilecek faizsiz kredinin detaylarını öğrenmek isteyenler arama motorlarında sorgulama yapıyor. Peki, Evlilik kredisi başvuru şartları neler? 150 bin TL faizsiz evlilik kredisi başvurusu başladı mı, ne zaman başlayacak?

Finans

FAİZSİZ EVLİLİK KREDİSİ ŞARTLARI 2023: 150 bin TL faizsiz evlilik kredisi ne zaman verilecek, şartları neler?

Faizsiz evlilik kredisi şartları ve tarihleri merak konusu oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son Kabine Toplantısı sonrası 'yeni evleneceklere 150 bin TL faizsiz kredi desteği' açıklaması geldi. Bahsi geçen uygulama yeni evlenen çiftler için önce pilot proje olarak deprem bölgesinde geçerli olacak. Peki, faizsiz evlilik kredisi ne zaman verilecek? 2023 faizsiz evlilik kredisi şartları neler?

Finans

EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURULARI 2023 ne zaman başlayacak? 150 bin TL faizsiz evlilik kredisi şartları neler? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!

Evlilik kredisi başvuru tarihleri ve şartları merak konusu oldu. Aile ve Gençlik Bankası tarafından ilk 2 yıl ödemesiz 150 bin TL faizsiz kredi verileceği duyurulmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün gerçekleştirilen Kabine Toplantısı sonrası konuya ilişkin açıklamada bulundu. Peki, evlilik kredisi başvuruları başladı mı, ne zaman başlayacak? 150 bin TL faizsiz evlilik kredisi şartları neler, kimler başvurabilir? İşte detaylar...

Finans

EVLİLİK KREDİSİ BAŞVURUSU: 150 bin TL faizsiz evlilik kredisi başvuruları ne zaman, şartları neler, kimler başvurabilir?

Aile ve Gençlik Bankası tarafından ilk 2 yıl ödemesiz 150 bin TL faizsiz kredi verileceği duyurulmuştu. Evlilik kredisi başvuru tarihleri ile ilgili detaylar merak konusu oldu. Birçok kişi arama motorlarında konuya ilişkin sorgulama yapıyor. Peki, faizsiz evlilik kredisi başvuruları ne zaman, şartları neler, kimler başvurabilir? İşte detaylar...

Finans